Hoşgeldiniz!

taso

Pokemon Tasoları ve Oyuncu Kartları 04:56
Pokemon Tasoları ve Oyuncu Kartları 2.245 izlenme - 4 ay önce Video sahibi arkadaşın açıklaması: "Pokemon Go çılgınlığından sonra biraz nostalji yapalım dedim. Bu oyunu oynayanlara o kadar çok ön yargı ile yaklaşan var ki bunun altında yatan sebebleri bir bilseler keşke. Buradan kendini pokemon sanıp atlayan mala selamlarımı iletiyorum." Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=Dvh8_XAMWnA Benim açıklamam: Bilmiyorum nereden aklıma geldi eski tasolara filan bakayım dedim bu video karşıma çıktı. Benim ilkokul çağımda bunlar bizim için vazgeçilmezdi. Yeri gelir kola kapağından taso yapardık ceplerimiz şişerdi, Top olmayınca boş kutu kola kabını ezip maç yapardık, ebelemece, ateş topu vs. Bu futbolcu kartlarıyla oynardık. Paylaşmak istedim saygılarımla.
Pokemon ve Diğer Türkçe Tasolar  - Güncel Koleksiyon 16:18
Pokemon ve Diğer Türkçe Tasolar - Güncel Koleksiyon 2.831 izlenme - 6 ay önce Taso Ve Kart koleksiyonu meraklısı olarak bir arkadaşımızın arşivini paylaşmak istedim.Beğenerek izleyeceğinizi umuyorum.
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 19:18
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 16.838 izlenme - 3 yıl önce Ash, Misty, Brook ve Roket Takımı' nın maceralarının başladığı o bağımlılık yapan çizgi filmin ilk bölümü. Doksanların sonu ikibinlerin başını kapsayan çizgi dizi, dönemin ilk okul çocuklarını etkisi altına almış, karakterler birer kahraman olmuşlardır. Bugün hala taso kolleksiyonunu tutan evlenmiş çoluga çocuga karısmıs insanlar bulmak mümkündür. Gerek çizgi filmi, gerekse tasoları unutmamız sanırım mümkün olmayacak.
Taso Kazanma Hilesi 03:31
Taso Kazanma Hilesi 2.028 izlenme - 3 yıl önce Kardeşimiz tasoda nasil ütecegimizi gösteriyor ama elindekiler orjinal taso değil hatırlıyorum 3 4 sene önce parayla satılan sahte tasolar...
Çocuk Bayramımız Kutlu olsun Arkadaşım - Ruffles Türkiye Reklamı 01:08
Çocuk Bayramımız Kutlu olsun Arkadaşım - Ruffles Türkiye Reklamı 731 izlenme - 2 yıl önce Ruffles'ın 23 nisan çocuk bayramı için hazırladığı bir reklam. çok güzel hazırlanmış bir metin. insanı alıp çocukluğuna götürüyor. en vurucu cümlesi ise: "Güzel olan tasolar değildi belki de, oyun oynamak, arkadaşlarla birlikte olmaktı, yoksa aynı taso işte, şimdi de var"
Captain Tsubasa 2 - Kasırga Şutu (Cyclone) 00:47
Captain Tsubasa 2 - Kasırga Şutu (Cyclone) 477 izlenme - 3 yıl önce Bir neslin vazgeçilmezi olmuş saatlerce oynatmış ve şu gün var olan futbol oyunlarını oynamaktan çok daha fazla zevk vermiş efsanevi bir atari oyunu Captain Tsubasa 2 ve oyunun en etkili en güçlü şutu.
Ibe 2005 Usa & Korea 08:00
Ibe 2005 Usa & Korea 688 izlenme - 10 yıl önce kapışma 5. bölüm izlemeye dewam ama bu son :)
Digimon - Jenerik 01:35
Digimon - Jenerik 402 izlenme - 3 yıl önce Türkiyede 90'lı yılların sonu ve 2000'li yılların başındaki pokemon çılgınlığının ardından Digimon Adventure adıyla yeni bir çizgi dizi yayına girmişti. Dizideki digimon karakterleri pokemonların aksine insan gibi konuşmur ve sadece savaş anında dönüşüm geçirirlerdi. Ama hiçbir zaman pokemon izlemek kadar zevk vermemişti. Türkiye'de popüler olmasının ardından kenarları katlanan tasoları da çıkmıştı.
Tüm Pokemonlar 08:42
Tüm Pokemonlar 443 izlenme - 3 yıl önce Küçükken ağzımız sulanarak izlediğimiz,tasoları için manyağına döndüğümüz Pokemon çizgi filmindeki tüm pokemonlar izleyeceğiz şimdi. Kimi sikörtılcıdır kimi pikaçucu kimi balbazar fakat ben fanatik çermandır hayranıydım. Size de efsane şarkısıyla böyle bir nostalji yaşatmak istedim. İzleyelim..
Süper Baba - Taso Sahnesi 00:34
Süper Baba - Taso Sahnesi 302 izlenme - 3 yıl önce Doksanların dizisinden doksanların oyunu.. Fiko'nun intihar ettiği bölümden bir kısım izliyoruz.
Taso Satıcısı 01:33
Taso Satıcısı 876 izlenme - 10 yıl önce lisede taso satan cocuk akıllı velet.izleyin arkadaşlar çok komik
Nerede O Eski Günler... 03:09
Nerede O Eski Günler... 1.416 izlenme - 8 yıl önce sadece izleyin bakalım neleri hatırlayıp nelere güleceksiniz...
Tasodan Öncesi - Pokemon Kartları 01:33
Tasodan Öncesi - Pokemon Kartları 288 izlenme - 3 yıl önce Her birimizin Tasolar ile çok hoş anıları vardır ama onun daha da öncesini unutmayalım. Pokemon kartları, unutmuştum aklıma geldi videoyu izledikten sonra acayip bir hisse kapıldım. Çok anılarım vardır bu kartlarla ilgili şu an görüyorum ki bu kartlar paket halinde satılıyormuş ama bizim uyanık bakkal bunları tek tek satıyordu piç :) şimdi yılların kazığını yediğimi gördüm. Yemeyip, içmeyip bu kartlara harcardım tüm paramı. Artık öyle ki hastalık boyutunu almıştı. Daha sonra tasolar çıktı ve en öldürücü darbeyi oradan yedik:) Cips yemekten dilimiz şişerdi, taso için dayak yerdik.
Masöz Kartvizit Piştisi 00:56
Masöz Kartvizit Piştisi 150 izlenme - 3 yıl önce Masöz piştisi... 2014'e has bir oyundur. Pokémon tasolarına ciddi bir alternatiftir. BÖğürtlen Yapım-Karsandı Vulcan'a teşekkürler.
Cin Sihirbazı Çıldırttı - Amatör Yapım 01:50
Cin Sihirbazı Çıldırttı - Amatör Yapım 229 izlenme - 3 yıl önce Kendince bir pet su üzerinde sihir yapmaya çalışan amatör sihirbaz Mülayim;bir Cin tarafından sürekli taciz edilir. Mülayim emeline ulaşabilecek midir? Yoksa Cin'mi zaferi kazanacaktır? Sihirbaz Mülayim, gerçekleştirmek istediği hedefin önünde duran Cin engelini aşabilecek midir?
Taso Yapım-(Tanıtım Filmi) 10:54
Taso Yapım-(Tanıtım Filmi) 223 izlenme - 6 yıl önce Taso Yapım(Viral Video Bakkaling) olarak 2012 yılında kısa filmler ve deneysel-saçma sapan videolar yapmak üzere kurulduk...Teşekkürler...
tasoooooooo 00:45
tasoooooooo 141 izlenme - 8 yıl önce mırmırrrrrr
Nineye taso anlatmak (Leyla ile Mecnun) 01:20
Nineye taso anlatmak (Leyla ile Mecnun) 61 izlenme - 6 yıl önce
Taso İp Atlıyor 00:19
Taso İp Atlıyor 103 izlenme - 9 yıl önce
Bir Zamanların Stres Çarkı Olmuş 10 Nostaljik Oyuncak 02:56
Bir Zamanların Stres Çarkı Olmuş 10 Nostaljik Oyuncak 1 izlenme - 6 ay önce Her çocuğun elinde ya tablet, telefon; ya da stres çarkı var. Sokakta eli boş çocuk görmek neredeyse imkansız ve yeri geldiğinde bu durumu acımasızca eleştiriyoruz. Oysa bir dönem biz de bazı şeyleri elimizden düşürmüyorduk. 1. Sanal bebek 2. Tetris 3. Gameboy 4. Gökkuşağı stres yayı 5. Furby 6. Su oyunu 7. Su püskürten stres topu 8. Taso 9. Yo-yo 10. Yaz-sil tahta