Hoşgeldiniz!

taso

Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 19:18
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 7.393 izlenme - 1 yıl önce Ash, Misty, Brook ve Roket Takımı' nın maceralarının başladığı o bağımlılık yapan çizgi filmin ilk bölümü. Doksanların sonu ikibinlerin başını kapsayan çizgi dizi, dönemin ilk okul çocuklarını etkisi altına almış, karakterler birer kahraman olmuşlardır. Bugün hala taso kolleksiyonunu tutan evlenmiş çoluga çocuga karısmıs insanlar bulmak mümkündür. Gerek çizgi filmi, gerekse tasoları unutmamız sanırım mümkün olmayacak.
Çocuk Bayramımız Kutlu olsun Arkadaşım - Ruffles Türkiye Reklamı 01:08
Çocuk Bayramımız Kutlu olsun Arkadaşım - Ruffles Türkiye Reklamı 711 izlenme - 6 ay önce Ruffles'ın 23 nisan çocuk bayramı için hazırladığı bir reklam. çok güzel hazırlanmış bir metin. insanı alıp çocukluğuna götürüyor. en vurucu cümlesi ise: "Güzel olan tasolar değildi belki de, oyun oynamak, arkadaşlarla birlikte olmaktı, yoksa aynı taso işte, şimdi de var"
Taso Kazanma Hilesi 03:31
Taso Kazanma Hilesi 1.457 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz tasoda nasil ütecegimizi gösteriyor ama elindekiler orjinal taso değil hatırlıyorum 3 4 sene önce parayla satılan sahte tasolar...
Tüm Pokemonlar 08:42
Tüm Pokemonlar 369 izlenme - 1 yıl önce Küçükken ağzımız sulanarak izlediğimiz,tasoları için manyağına döndüğümüz Pokemon çizgi filmindeki tüm pokemonlar izleyeceğiz şimdi. Kimi sikörtılcıdır kimi pikaçucu kimi balbazar fakat ben fanatik çermandır hayranıydım. Size de efsane şarkısıyla böyle bir nostalji yaşatmak istedim. İzleyelim..
Digimon - Jenerik 01:35
Digimon - Jenerik 260 izlenme - 1 yıl önce Türkiyede 90'lı yılların sonu ve 2000'li yılların başındaki pokemon çılgınlığının ardından Digimon Adventure adıyla yeni bir çizgi dizi yayına girmişti. Dizideki digimon karakterleri pokemonların aksine insan gibi konuşmur ve sadece savaş anında dönüşüm geçirirlerdi. Ama hiçbir zaman pokemon izlemek kadar zevk vermemişti. Türkiye'de popüler olmasının ardından kenarları katlanan tasoları da çıkmıştı.
Ibe 2005 Usa & Korea 08:00
Ibe 2005 Usa & Korea 688 izlenme - 9 yıl önce kapışma 5. bölüm izlemeye dewam ama bu son :)
Captain Tsubasa 2 - Kasırga Şutu (Cyclone) 00:47
Captain Tsubasa 2 - Kasırga Şutu (Cyclone) 234 izlenme - 1 yıl önce Bir neslin vazgeçilmezi olmuş saatlerce oynatmış ve şu gün var olan futbol oyunlarını oynamaktan çok daha fazla zevk vermiş efsanevi bir atari oyunu Captain Tsubasa 2 ve oyunun en etkili en güçlü şutu.
Süper Baba - Taso Sahnesi 00:34
Süper Baba - Taso Sahnesi 194 izlenme - 1 yıl önce Doksanların dizisinden doksanların oyunu.. Fiko'nun intihar ettiği bölümden bir kısım izliyoruz.
Nerede O Eski Günler... 03:09
Nerede O Eski Günler... 1.409 izlenme - 7 yıl önce sadece izleyin bakalım neleri hatırlayıp nelere güleceksiniz...
Taso Satıcısı 01:33
Taso Satıcısı 861 izlenme - 8 yıl önce lisede taso satan cocuk akıllı velet.izleyin arkadaşlar çok komik
Tasodan Öncesi - Pokemon Kartları 01:33
Tasodan Öncesi - Pokemon Kartları 215 izlenme - 1 yıl önce Her birimizin Tasolar ile çok hoş anıları vardır ama onun daha da öncesini unutmayalım. Pokemon kartları, unutmuştum aklıma geldi videoyu izledikten sonra acayip bir hisse kapıldım. Çok anılarım vardır bu kartlarla ilgili şu an görüyorum ki bu kartlar paket halinde satılıyormuş ama bizim uyanık bakkal bunları tek tek satıyordu piç :) şimdi yılların kazığını yediğimi gördüm. Yemeyip, içmeyip bu kartlara harcardım tüm paramı. Artık öyle ki hastalık boyutunu almıştı. Daha sonra tasolar çıktı ve en öldürücü darbeyi oradan yedik:) Cips yemekten dilimiz şişerdi, taso için dayak yerdik.
Cin Sihirbazı Çıldırttı - Amatör Yapım 01:50
Cin Sihirbazı Çıldırttı - Amatör Yapım 198 izlenme - 2 yıl önce Kendince bir pet su üzerinde sihir yapmaya çalışan amatör sihirbaz Mülayim;bir Cin tarafından sürekli taciz edilir. Mülayim emeline ulaşabilecek midir? Yoksa Cin'mi zaferi kazanacaktır? Sihirbaz Mülayim, gerçekleştirmek istediği hedefin önünde duran Cin engelini aşabilecek midir?
Masöz Kartvizit Piştisi 00:56
Masöz Kartvizit Piştisi 120 izlenme - 2 yıl önce Masöz piştisi... 2014'e has bir oyundur. Pokémon tasolarına ciddi bir alternatiftir. BÖğürtlen Yapım-Karsandı Vulcan'a teşekkürler.
Taso Yapım-(Tanıtım Filmi) 10:54
Taso Yapım-(Tanıtım Filmi) 222 izlenme - 4 yıl önce Taso Yapım(Viral Video Bakkaling) olarak 2012 yılında kısa filmler ve deneysel-saçma sapan videolar yapmak üzere kurulduk...Teşekkürler...
tasoooooooo 00:45
tasoooooooo 140 izlenme - 7 yıl önce mırmırrrrrr
Nineye taso anlatmak (Leyla ile Mecnun) 01:20
Nineye taso anlatmak (Leyla ile Mecnun) 61 izlenme - 4 yıl önce
Taso İp Atlıyor 00:19
Taso İp Atlıyor 103 izlenme - 8 yıl önce
Simitin Smith'le Tanışması 00:34
Simitin Smith'le Tanışması 33 izlenme - 4 yıl önce Amerika'lı Smith'in bizim gevrekle tanışması...
Çocukken Muhakkak Oynadığımız Oyunlar 01:13
Çocukken Muhakkak Oynadığımız Oyunlar 2 izlenme - 6 ay önce Çocukken Muhakkak Oynadığımız Oyunlar