Hoşgeldiniz!

tataristan

Yolda İç Çamaşırlarıyla Para Toplayan Rus Hatunlar 01:14
Yolda İç Çamaşırlarıyla Para Toplayan Rus Hatunlar 20.710 izlenme - 1 yıl önce Rusya Federasyonu'da bağlı Tataristan'ın başkenti Kazan'da genç kadınlar gece otoyolda araçların önünü keserek para istiyor. Parayı isteme sebepleri ise bir hayli ilginçti. "Giyecek bir şey almamız için lütfen bize para verir misiniz?" diye soran kadınlardan biri 3 günde yaklaşık 1000 Türk Lirası toplamayı başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Rus yolcu uçağının kaza anı görüntüsü 00:47
Rus yolcu uçağının kaza anı görüntüsü 33.300 izlenme - 4 yıl önce Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da düşen yolcu uçağının kaza anı görüntüsü yayınlandı.
Aşık Zülfiye Terekeme (Sümmani Deniz'e Özel) 03:33
Aşık Zülfiye Terekeme (Sümmani Deniz'e Özel) 58.312 izlenme - 10 yıl önce aşık zülfiye... bu sese kulak verin...
Asik Zülfiye Terekeme 03:33
Asik Zülfiye Terekeme 39.311 izlenme - 10 yıl önce atam anam ay terekeme
zeytin yağlı yiyemem aman 03:08
zeytin yağlı yiyemem aman 9.544 izlenme - 8 yıl önce yurt dışında ülkemizi temsil ederken en solda yiğit tuğcan kavalda mustafa abi solist merve bhağlama osman hoca yan fülüt ezgi gitardada ben barış kömür
Tataristan Uçağının Düşme Anı Kamerada 00:31
Tataristan Uçağının Düşme Anı Kamerada 5.092 izlenme - 4 yıl önce Rusya'nın Tataristan Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da 50 kişinin ölümüne neden olan uçağın düşme anının görüntüleri ortaya çıktı. Havaalanında güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerde uçağın burun üstü piste çakılışı görülüyor. Uçağın düşmesiyle olay yerinde dev bir alev topu beliriyor ve alevler kısa sürede çevreye yayılıyor.Dün akşam meydana gelen kazada 44 yolcu ve 6 mürettebat hayatını kaybetmişti. Kazayla ilgili soruşturma ise devam ediyor. Olay yerini inceleyen ekipler, uçaktaki iki kara kutuya ulaştı. Kara kutular, deşifre için Moskova'ya gönderildi. Rusya Ulaştırma Bakanı Maksim Sokolov, soruşturmanın sürdüğünü ve terör eylemi hariç, her türlü ihtimalin göz önünde bulundurulduğunu belirtti. Sokolov, kazanın pilotaj hatası, teknik arıza, uçak emniyet kurallarının ihlali ya da kötü hava koşullarından kaynaklanıyor olabileceğini ifade etti.
Putin'in Tatarca Konuşması 02:04
Putin'in Tatarca Konuşması 3.069 izlenme - 2 yıl önce Rusya devlet başkanı Vlademir Putin'in 2010 yılında, Kazan şehrinin bininci kuruluş yıldönümü kutlamalarında yaptığı Tatarca konuşmadır. Konuşmayı Googla'da çevirdim: Putin: Merhaba, sevgili dostlar! Kazan binlerce yıllık kaderi en önemli tarihi aşamaları yansıtıyordu ve tüm değil Rusya (alkışlar) that I can ve ülkemizin kaderi. Bir ayna gibi yansıdı. Asırlık, çok etnili ve çok: gerçekten eşsiz bir Rus devlet olmanın tüm avantajları vardır görünür ve objektif sorunlar ve. Ben Kazan Rusya tek bir birleşik insanların gelişiminde birleşik Rus ulusunun oluşumunda gerçekten benzersiz tarihsel bir rol oynamıştır söylüyorlar zaman abartı olmaz. Biz (Tatar dilinde telaffuz fragmanı) Rusya'ya Kazan önem vermiş örgütün yıldönümü, sempatik olduğu unutulmamalıdır.
Tataristan Heyeti, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i Ziyaret Etti 06:52
Tataristan Heyeti, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i Ziyaret Etti 1.043 izlenme - 3 yıl önce DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Tataristan Başmüftüsü İldus Faizov'u makamınd...
Türkistan Türküsü - Seni Nasıl Unutayım 02:25
Türkistan Türküsü - Seni Nasıl Unutayım 2.232 izlenme - 8 yıl önce elbet bir gün avrupa birliğinden daha güçlü bir birlik kuracağız
Anadolu Ateşi 02:18
Anadolu Ateşi" Tataristan Seyircisini Coşturdu 501 izlenme - 3 yıl önce Başkent Kazan'ın "Piramit" eğlence merkezinde "Anadolu Ateşi" dans ekibinin gösterisi "Anadolu Ateşi" Tataristan seyircisini coşturdu "Anadolu Ateşi" dans topluluğu Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da sanatseverlerle bir araya geldi.
Liya Şamsina - Tugan Yak (Tataristan Türküsü) 02:30
Liya Şamsina - Tugan Yak (Tataristan Türküsü) 241 izlenme - 2 yıl önce Tug
Türkvizyon Şarkı Yarışması 02:32
Türkvizyon Şarkı Yarışması 378 izlenme - 3 yıl önce 2. Uluslararası Türkvizyon Şarkı Yarışması- Finalde 225 puan toplayan Kazak sanatçı Dugalova birinci olduKAZAN (AA) - Tataristan'da düzenlenen "2. Uluslararası Türkvizyon Şarkı Yarışması"nı Kazak sanatçı Dugalova kazandı.
Tümata- Orenburg Şalı (İdil-Ural)- Gülten Urallı 03:54
Tümata- Orenburg Şalı (İdil-Ural)- Gülten Urallı 948 izlenme - 10 yıl önce TÜmata konserinde Gülten Urallı\'nın söylediği İdil-Ural bölgesi (Kazan Tatarları) şarkısı: Orenburg Şalı. Çocukluğunda Orenburg Şalı takınan annesinin hatıraları.
Tataristan Cumhurbaşkanı Gökdeniz Karadeniz'i kabul etti 00:34
Tataristan Cumhurbaşkanı Gökdeniz Karadeniz'i kabul etti 235 izlenme - 2 yıl önce Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov, Rubin Kazan futbol takımının Türk oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'i, makamında kabul etti
Tatar Ağıdı - Ayşe Nine 03:11
Tatar Ağıdı - Ayşe Nine 199 izlenme - 3 yıl önce Tatar ninemiz Aishe Zeralieva bize güzel bir ağıt yakıyor. Sanki Anadolu'nun bağrı ancak bu ninemiz Tataristan'dan. vk.com da gezerken tesadüfen buldum.
Küçük Tatar -  03:37
Küçük Tatar - 163 izlenme - 3 yıl önce Tataristan'dan 'Lil Tatar' lakaplı arkadaşımızın çalışması. Buradan uzak akrabalarımıza selamlar olsun. Kardeşimizi alkışlayalım, desteğimizi gösterelim. İyi dinlemeler.
Tataristan 01:16
Tataristan 301 izlenme - 9 yıl önce tataristan ekibi
Türkvizyon Şarkı Yarışması 01:41
Türkvizyon Şarkı Yarışması 139 izlenme - 3 yıl önce Tataristan'ın başkenti Kazan'da Türkvizyon şarkı yarışmasının yarı finalinde Türkiye'yi temsil eden Funda Kılıç sahne aldı.
Rusya'da Uçak Kazası 00:40
Rusya'da Uçak Kazası 138 izlenme - 4 yıl önce Tataristan Havayollarına ait Boeing 737 tipi uçak Rusya'nın Kazan şehrine iniş esnasında düştü uçakta bulunan 50 kişi hayatını kaybetti.
dünyanın en büyük kuran'ı - tataristan'da 03:22
dünyanın en büyük kuran'ı - tataristan'da 323 izlenme - 6 yıl önce www.varsayilan.com dünyanın en büyük kuran-ı kerim'i bugün rusya federasyonu'na bağlı tataristan cumhuriyeti'nin başkenti kazan'a getirildi. www.uhut.net dev kitabın ebatları şöyle italyan şirkete tataristan medeni ve tarihi eserleri canlandırma fonu tarafından yaptırılan 2 metre uzunluğunda 15 metre genişliğindeki kuran-ı kerim 632 sayfadan oluşuyor. www.ziza.net aa
Bebek Ölümden Döndü! 00:39
Bebek Ölümden Döndü! 105 izlenme - 4 yıl önce Rusya'ya bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nde 3 yaşında bir bebeğin ölümden kıl payı kurtulma anı amatör kameraya yansıdı.
A. Feyzrahmanov - Aldım Koluga Dombıra 02:59
A. Feyzrahmanov - Aldım Koluga Dombıra 73 izlenme - 3 yıl önce Tataristan Devlet Korosu sanatçısı A. Feyzrahmanov'dan içinde yine milli enstrümanımız DOMBRA'nın geçtiği güzel bir tatar türküsü.
Tataristan'da Ortodoks Hristiyanların Vaftiz Bayramı 01:43
Tataristan'da Ortodoks Hristiyanların Vaftiz Bayramı 36 izlenme - 2 yıl önce Tataristan'ın Kaban Gölü'nde Ortodoks Hristiyanlar buzlu suya giriyor Kutsanmış suyu pet şişelere doldurup evine götürmek isteyen Ortodoks Hristiyan fotoğraf çektiriyor Tataristan'da Vaftiz Bayramı Hristiyanlar "günahlarından arınmak" için buzlu suya girdi Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nde yaşayan Ortodoks Hristiyanlar, "günahlarından temizlenmek" için soğuk havada buzlu suya girdi.
Tataristan'da 13'üncü Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali 01:44
Tataristan'da 13'üncü Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali 7 izlenme - 6 ay önce Tataristan'da 13'üncüsü düzenlenen Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali törenle başladı.
Beşiktaş Gökhan Töre İçin Rubin Kazan'la Anlaştı 03:17
Beşiktaş Gökhan Töre İçin Rubin Kazan'la Anlaştı 62 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş, bonservisi Rubin Kazan'da bulunan Gökhan Töre'nin transferini 4 milyon 250 bin Euro karşılığında tamamladı.
Tataristan'da Türk Caz Grubu Konseri 03:14
Tataristan'da Türk Caz Grubu Konseri 10 izlenme - 10 ay önce Türk caz grubu "Kaan Mete Trio" tarafından Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da verilen konser ilgi gördü.
Tataristan'da 03:21
Tataristan'da "İslam Sanatında Peygamber Sözü Sergisi" Açıldı 4 izlenme - 6 ay önce Rusya'ya bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da "İslam Sanatında Peygamber Sözü" başlıklı sergi izlenime sunuldu.
Tataristan'da Nevruz Bayramı Coşku ile Kutlandı 03:02
Tataristan'da Nevruz Bayramı Coşku ile Kutlandı 13 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başkent Kazan'da okuyan öğrencilerin toplu dans gösterileri Bayram sahnesinde Tatar milli dansları Bayram meydanında Nevruz kutlmaları Nevruz sofrası Ceyhun İsayıv'ın açıklamaları Tataristan'da Nevruz Bayramı coşku ile kutlandı Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan'da baharın habercisi olan Nevruz Bayramı büyük bir coşku ile kutlandı KAZAN (AA) Rusya'nın Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan'da, Türk dünyasının ortak bayramı olan nevruz, coşku ile kutlandı.
Kazan Kremlini'nde 3D ışık şovu 02:07
Kazan Kremlini'nde 3D ışık şovu 4 izlenme - 1 yıl önce Tataristan'ın tarihi Kazan Kremlini duvarları 3D ışık etkinliğine sahne oldu. Düzenlenen şovda Tataristan'ın ve Rusya'nın tarihi yerleri ve kış resimleri 3D formatında renkli görüntüler oluşturuyor.
Kazan Kremlini'nde 3D Işık Şovu 01:41
Kazan Kremlini'nde 3D Işık Şovu 5 izlenme - 1 yıl önce Tataristan'ın tarihi Kazan Kremlini duvarları 3D ışık etkinliğine sahne oldu. Yılbaşına hazırlık amacıyla düzenlenen şovda Tataristan'ın ve Rusya'nın tarihi yerleri ve kış resimleri 3D formatında renkli görüntüler oluşturdu.