Hoşgeldiniz!

tatbikat

İstiklal Marşını Unutan Görevlinin Zor Anları 00:55
İstiklal Marşını Unutan Görevlinin Zor Anları 7.889 izlenme - 7 ay önce Amasya'da bir hastanede düzenlenen afet tatbikatı öncesinde ses sisteminin bozulması ve canlı okumak isteyen görevlinin de sözleri unutması üzerine İstiklal Marşı yarıda kalmış. Ses sisteminin bozulduğunu ve önünde yazılı olmadığını söyleyen görevliye izleyenlerin yardımı da yeterli olmamış.
Tatbikat Sırasında Amansızca Kendini Role Kaptıran Adam 04:00
Tatbikat Sırasında Amansızca Kendini Role Kaptıran Adam 6.013 izlenme - 8 ay önce Fethiye'de tatbikat
İslam Ordusu'nun Görüntüleri 03:06
İslam Ordusu'nun Görüntüleri 8.783 izlenme - 2 yıl önce İslam Ordusu, muhteşem görüntüsü ile dosta güven düşmana korku saldı. Suudi Arabistan'da 3 haftalık askeri tatbikatı tamamlayan İslam Ordusu ilk kez görüntülendi. İslam Ordusu'nun tatbikat alanında yaptığı yürüyüş büyük ses getirdi. Tatbikat alanı girişinde asılı pankartta ise "Bu ordu ne diye sorarsanız, bu Muhammed ordusudur" yazıyor. HİLAL ARMASININ İÇİNDE ALLAH LAFZI İslam Ordusu'nun kıyafetleri dikkat çekti. Kıyafetlerdeki hilal şeklindeki armanın içinde 'Allah' lafzı bulunurken altında ise 'Hasbinallah' yazıyor. TATBİKAT 3 HAFTA SÜRDÜ Suudi Arabistan'ın Ra'du'ş Şimal (Kuzeyin Gök Gürültüsü) ismiyle düzenlediği askeri tatbikat, Kral Selman bin Abdülaziz Al Suud ve diğer ülke yetkililerinin katılımıyla sona erdi. Tatbikat 3 haftada sona erdi. EN BÜYÜK TATBİKAT 26 ülkenin Suudi Arabistan'da gerçekleştirdiği tatbikata 200.000 asker katıldı. İslam Ordusu'nun ilk tatbikatı tüm dünya tarafından dikkatle izlendi.
EURO 2016 Öncesi Çarpıcı Görüntüler! 04:00
EURO 2016 Öncesi Çarpıcı Görüntüler! 9.153 izlenme - 2 yıl önce Fransa'da düzenlenecek olan EURO 2016 öncesinde terör saldırısı şüphesi Fransızları ve futbol severleri tedirgin ediyor. Lyon polisi de EURO 2016'ya saatler kala geniş çaplı bir tatbikat gerçekleştirdi. Gerçeğe yakın olarak gerçekleştirilen tatbikatta ortaya çok çarpıcı görüntüler çıktı.
Uçaktan Atlamak İstemeyen Askerler 00:26
Uçaktan Atlamak İstemeyen Askerler 5.321 izlenme - 2 yıl önce Belliki tatbikat askerler kesin acemi havacı olmalı bunlar,ne dicen alışırlar ya seve ya döve döve alıştırır komutanları Yeni videolar için kanalıma abone olun
Amerikan Ordusunda Tatbikatta Yere Çakılan Araçlar 02:09
Amerikan Ordusunda Tatbikatta Yere Çakılan Araçlar 4.764 izlenme - 2 yıl önce ABD ordusunun ünlü 173'üncü Hava İndirme Tugayı'nın Almanya’da gerçekleştirdiği tatbikat skandalla bitti. Dev askeri uçaklardan atılan milyon dolarlık zırhlı araçlar, paraşütleri açılmayınca yere çakılarak paramparça oldu. Tatbikatın gerçekleştiği adres, Almanya’nın Bavyera eyaletine bağlı Hohenfelds bölgesindeki askeri üstü. Eğitim bölgesi üzerinde gerçekleştirilen tatbikat sırasında tek tek dev askeri uçaklardan atılan üç zırhlı aracın paraşütü açılmadı. Tatbikatın ormanlık alanda gerçekleştirilmesi bir felaketi önlerken, saniyeler içinde zemine çarpan milyon dolarlık zırhlı araçlar paramparça oldu.
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 00:36
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 5.510 izlenme - 3 yıl önce Bugün Rize’de İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen yangın ve kurtarma tatbikatında kurtarılması beklenen cansız manken yandı.Birde üstüne ambulansla hastaneye kaldırıldı.İtfaiyemizde bilgi birikim hat safhada.izliyoruz.
Suudi Arabistan'da Terörle Mücadele Ekiplerinin Tatbikatı 02:51
Suudi Arabistan'da Terörle Mücadele Ekiplerinin Tatbikatı 3.575 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan'da terörle mücadele ekiplerinin tatbikatı Suudi Arabistan, Ortadoğu'nun en büyük tatbikatını yaptı Suudi Arabistan'da askerler, terörle mücadele alanındaki hünerlerini yaptıkları tatbikatta gözler önüne serdi.
Hindistan Askerlerinin Top Atışı Gösterisi 08:12
Hindistan Askerlerinin Top Atışı Gösterisi 5.288 izlenme - 4 yıl önce 155mm top tanıtımını ilginç hale getiren hindistan askerleri. Neden gövde gösterisi yapma gereği duydu bu Hindistan lan?
Rusya'dan Gövde Gösterisi 04:13
Rusya'dan Gövde Gösterisi 3.451 izlenme - 3 yıl önce Rusya, "Merkez-2015" isimli tatbikat çerçevesinde savaş uçaklarıyla gövde gösterisi yaptı. 16.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Rusya'dan Gövde Gösterisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
türkiye'nin askeri gücü 13:28
türkiye'nin askeri gücü 8.120 izlenme - 8 yıl önce yesilcimen.com türkiye'nin askeri gücü. tsk 2009 tatbikatları.
Uygulamalı Cenaze Yıkama Eğitimi 03:47
Uygulamalı Cenaze Yıkama Eğitimi 5.539 izlenme - 3 yıl önce Adana'nın bir köyünde cenazeleri yıkayacak kadın bulamayan imam çareyi 2 haftalık kurs açmakta bulur. Minareden yükselen anonsla harekete geçen köylü ablalar büyük bir ciddiyetle cenaze yıkama tatbikatına girişir. İmamın ısrarla bir doğal afet öngörüsü ve yıkanan konu mankeni hikayeye renk katar.
yangın tatbikatı 00:53
yangın tatbikatı 7.087 izlenme - 11 yıl önce bazende böyle kazalar yaşanıyor
Flycam Çekimli Ateş Serbest 2015 Tatbikatı (Obüs Şov) 02:23
Flycam Çekimli Ateş Serbest 2015 Tatbikatı (Obüs Şov) 3.181 izlenme - 2 yıl önce İlki 2014 yılında icra edilen Ateş Serbest faaliyeti bu yıl Kara Kuvvetleri Komutanlığı envanterine yakın zamanda giren T-129 Atak Taarruz Helikopteri, Millî Piyade Tüfeği ve Fırtına Obüsü başta olmak üzere, 40 silah ve sistem atışa iştirak etmiştir. Gücümüzle ilgili minik bi özet niteliğinde olan bu videonun, kafasında karışma olan arkadaşlarımıza Motivasyon sağlayacağını düşünerek paylaşıyorum.
tatbikat 4 00:39
tatbikat 4 2.377 izlenme - 7 yıl önce tatbikat
Yangın Tatbikatı - The Office 04:34
Yangın Tatbikatı - The Office 1.826 izlenme - 2 yıl önce Golden Globe ve Emmy ödüllü komedi dizisi The Office'in en sağlam açılış sahnelerinden birisi. Dizinin efsane karakteri Dwight Schrute çalışma arkadaşlarına yangında neler yapmaları gerektiği hakkında önemli bir hayat dersi veriyor.
Deniz Kurdu Tatbikatı 2015 - Türk Deniz Kuvvetleri 06:03
Deniz Kurdu Tatbikatı 2015 - Türk Deniz Kuvvetleri 2.528 izlenme - 3 yıl önce Deniz Kuvvetleri Komutanlığının planladığı Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele'nin sevk ve idaresinde gerçekleştirilen tatbikatın "Seçkin Gözlemci Günü" sancak gemisi TCG Salihreis Fırkateyni'nin Aksaz Deniz Üs Komutanlığı rıhtımından ayrılmasıyla başladı.Tatbikata 11 fırkateyn, 6 korvet, 21 hücumbot, 8 denizaltı, 4 mayın avlama gemisi, 15 yardımcı sınıf gemi, 6 karakol gemisi, 8 SAT, 4 SAS timi, 4 deniz karakol uçağı ve 16 helikopter ile 1 sahil güvenlik arama kurtarma gemisi, 20 sahil güvenlik botu, 4 sahil güvenlik helikopteri ile sahil güvenlik deniz karakol uçağı katıldı.Komutanlar tatbikatı yakından takip ederken TSK'nın yerli üretim olarak yaptığı Korvetler,Denizaltıları gibi araçlarda bu tatbikatta görüldü.İyi seyirler.
İngiltere'de Terör Saldırısı Tatbikatı  04:24
İngiltere'de Terör Saldırısı Tatbikatı 1.299 izlenme - 2 yıl önce Paris ve Brüksel’deki IŞİD saldırılarının ardından İngiltere’de sabaha karşı geniş kapsamlı bir terörle mücadele tatbikatı gerçekleştirildi.
TSK'dan Müthiş Video! 'Güçlü Güvenilir Hazır' 02:21
TSK'dan Müthiş Video! 'Güçlü Güvenilir Hazır' 2.217 izlenme - 3 yıl önce Genelkurmay Başkanlığı, resmi Youtube kanalından "Güçlü Güvenilir Hazır" adlı bir video paylaştı. Resmi Youtube kanalından paylaşılan videoda, TSK'nın tatbikat görüntüleri yer alıyor. ‘'TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN VAZİFESİ…’’ Videonun altına ise, 'Türk Silahlı Kuvvetlerinin vazifesi, Anayasa ve yasalarla belirlenmiş olup, yurt dışından gelecek tehdit ve tehlikelere karşı Türk vatanını savunmak, caydırıcılık sağlayacak şekilde askeri gücün muhafazasını ve güçlendirilmesini sağlamak, TBMM kararıyla yurt dışında verilen görevleri yapmak ve uluslararası barışın sağlanmasına yardımcı olmaktır' notu düşüldü.
(Jöak) Tanıtım Klibi 04:56
(Jöak) Tanıtım Klibi 49 izlenme - 1 hafta önce Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) tanıtım klibi.
Türk Silahlı Kuvvetleri Tatbikat 03:30
Türk Silahlı Kuvvetleri Tatbikat 1.526 izlenme - 3 yıl önce türk silahlı kuvvetleri taybikatı herkes izlesin izletsin :D ;D ;) :).........................................................................................................................
Şaban Oğlu Şaban - Tatbikat (Restorasyonlu) 01:42
Şaban Oğlu Şaban - Tatbikat (Restorasyonlu) 2.970 izlenme - 3 yıl önce Er Şaban'ın komutanı olan Mir Alay Hüsam'ı bir önceki gün parolayı bilememesinden dolayı vurması nedeniyle askeri soruşturmayı yürüten komutanlar olayın vuku geldiği yerde aynen tekrarını yaptırmayı gerek görmüşler. Olayı olduğu gibi anlatmaya başlayan Şaban'ın komutanlarıyla macerasını ve durumdan bir anda kurtuluşunu restore edilen görüntü halinde izliyoruz. 00:20 ye dikkat Bir önceki sahne için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/144140/saban-oglu-saban-parola-safak-restorasyonlu
Özel Harekat Tatbikatında Hızını Alamayan Polis 00:34
Özel Harekat Tatbikatında Hızını Alamayan Polis 1.496 izlenme - 3 yıl önce Meksika’da özel harekat polislerinin kurtarma tatbikatı, umulmadık bir kazaya sahne oldu. İkinci kattan gerilen ipten kayarak zemine iniş yapmak isteyen polis, hızını ayarlayamayınca park halindeki araca çarptı. Ciddi şekilde yaralanan memur, ilk müdahalenin ardından süratle hastaneye kaldırıldı. Görüntüler, ’ülkede özel harekat polislerinin iyi eğitim almadığı’ yorumlarına neden oldu.
Rusya'da Sıradan Bir Plaj Günü 2 00:31
Rusya'da Sıradan Bir Plaj Günü 2 2.896 izlenme - 3 yıl önce rusyanın sıradan plaj günlerinin ilkinde tankları görmüştük. bu defa ki sıradan plaj gününde bambaşka ve daha büyük bir konuk var., İlgili içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83275/rusya-da-siradan-bir-plaj-gunu
 Jandarmadan gerçek gibi tatbikat 04:00
Jandarmadan gerçek gibi tatbikat 2.392 izlenme - 4 yıl önce Tokat’ta tatbikat yapan jandarma özel harekat taburu senaryo gereği mağarada gizlenen teröristleri nefes kesen bir operasyonla etkisiz hale getirdi., Haberin Fotoğrafları İçin Tıklayınız! Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terörle mücadelede etkin unsurları arasında yer alan komandolar kapılarını basın mensuplarına açtı. Tokat Jandarma Özel Harekat Taburu timleri, eğitimden atışa yapmış oldukları faaliyetleri gözler önüne serdi. Senaryo gereği bölücü terör örgütü mensuplarını aramak, bulmak ve etkisiz hale getirmek için operasyon düzenleyen Jandarma Özel Harekat Taburu timleri Ballıdere, Kurudere ve Ahmetalan köyü istikametinde araçla intikal etti. Yol güvenliği alarak detektörle tarama yapan timler geniş bir alana yayılarak dağlık arazide arama tarama faaliyeti icra ederken teröristlerin iz ve emarelerine rastladı. Kilometrelerce süren takip sonucu teröristleri bir mağarada sıkıştıran jandarma timlerinin ‘teslim ol’ çağrısına ateşle karşılık geldi. Mağaraya gaz ve el bombası atarak müdahale eden timler, teröristleri etkisiz hale getirerek sağ olarak yakaladı.
Dünyanın En Bilinçlendiricili Yangın Tatbikatı 02:06
Dünyanın En Bilinçlendiricili Yangın Tatbikatı 2.233 izlenme - 3 yıl önce Yangın tüpüyle ateşe tekme tokat girmek gibi bi şey olsa gerek. Tatbikatı gerçekleştirecek olan amcamız orada bi figür olarak bulunmakta ve öğrencilere bi şeyler katmak adına bu işlemi gerçekleştirmek zorundadır. Tatbikatın heyecanına değinir, inceliklerini birer birer sıralar ve söndürme işlemi başlar. Bir kısım öğrencinin o dumanda kaybolduğu ve bir daha haber alınamadığı dedikodular arasında...
Nato Tatbikatında ABD Tarafından Vurulan Türk Gemisi - Muavenet 49:10
Nato Tatbikatında ABD Tarafından Vurulan Türk Gemisi - Muavenet 174 izlenme - 5 ay önce Amerikan uçak gemisi saratoga, 2 ekim 1992 tarihinde ege denizi’nde “kararlılık gösterisi-92” adlı tatbikatta Muavenet muhribi’ne ateş açtı.Olayın daha detaylı anlatıldığı bu belgeseli sizlerle paylaşmak istedim.
Yangın Tatbikatı - Kapıcılar Kralı 04:44
Yangın Tatbikatı - Kapıcılar Kralı 1.685 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu Umur Bugay' ın yazdığı cihangir de geçen Türkiye de o yıllarda gittikçe coşan apartman hayatını, kopuk ilişkileri anlatan güzel bir Kemal Sunal filmi olan kapıcılar kralı filminden bir kesit.
Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi'nden 01:41
Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi'nden 1.704 izlenme - 6 yıl önce Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi'ndeki sivil savunma tatbikatından
deprem tatbikatı 06:56
deprem tatbikatı 2.222 izlenme - 8 yıl önce gaziantep nurdağı gedikli osman kaplan ilköğretim okulu deprem tatbikatı hazırlayan gökhan toz