Hoşgeldiniz!

tatlı hayat

Hüseyin Tatlı - Hayat Budur İşte 04:47
Hüseyin Tatlı - Hayat Budur İşte 62.550 izlenme - 4 yıl önce
La Dolce Vita è 'rock' (Tatlı Hayat filmi parçalarından -1960) 02:36
La Dolce Vita è 'rock' (Tatlı Hayat filmi parçalarından -1960) 206 izlenme - 5 gün önce Tuhaf gazeteci Marcello Rubini zengin ve şöhretli İtalyan aristokrasisine dair söylentilerin yayınlanacağı bir köşede yazması için Roma’da çalıştığı gazete tarafından görevlendirilir. Marcello, bir partiden diğerine geçmekte, bu esnada da sosyetenin en güzel, en ilginç insanlarıyla tanışmaktadır. Bu başlardan tatlı görünen hayat, zamanla Marcello’yu daha yalnız, daha ucuz bir insan haline getirir. Bol içki ve dansla kapattığı geceler Marcello’yu hem bedenen hem de zihnen yavaş yavaş yok etmektedir.
Tatlı Hayat - Zimbamve Taşı 02:30
Tatlı Hayat - Zimbamve Taşı 3.360 izlenme - 8 ay önce Başrollerinde Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'ın yer aldığı efsane dizilerden Tatlı Hayat'ın en güzel sahnelerinden biri.
Tatlı Hayat Kapıcı Muharrem 13:54
Tatlı Hayat Kapıcı Muharrem 1.325 izlenme - 3 ay önce Tatlı hayatta artık nostalji oldu. Keyifle izlediğim bir sahnedir bu. Videonun uzunluğundan şikayet eden liselidir anlamaz bunun değerini.
Hüseyin Tatlı - Hayat Budur İşte ( Damar ) 04:47
Hüseyin Tatlı - Hayat Budur İşte ( Damar ) 8.878 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Tatlı Hayat - Tablo 04:25
Tatlı Hayat - Tablo 1.048 izlenme - 5 ay önce Efsane dizi tatlı hayatın bu bölümünde ihsan yıldırım kendine has tarzıyla resim sanatını yorumluyor.
Tatlı Hayat Dizisinde Erdal Beşikçioğlu 00:44
Tatlı Hayat Dizisinde Erdal Beşikçioğlu 1.225 izlenme - 12 ay önce Kendisinin sakalsız, bıyıksız ve az biraz da toy olarak değerlendirebileceğimiz zamanlarında rol adlığı "Tatlı Hayat" dizisinden konuk oyuncu olaraktan rol aldığı kısa bir kesit. 71. bölümden.
Tatlı Hayat dizisinin en komik sahneleri 10:29
Tatlı Hayat dizisinin en komik sahneleri 2.612 izlenme - 3 yıl önce Tatlı Hayat'ta İhsan karakterini canlandıran Haluk Bilginer'in en komik sahneleri
Tatlı Hayat - Verme Muhabbeti 00:28
Tatlı Hayat - Verme Muhabbeti 845 izlenme - 1 yıl önce Tatlı hayat dizisinden unutulmaz bir sahne, cinsellikle hiçbir alakası olmayan bir konu ile alakalı kavga eden iki şahsın gürültüsü esnasında lap diye eve giren yeşilçamın sultanı ve karşılaştığı o güldüren ve düşündüren sihirli kelime anı, iyi seyirler...
Outlandish - Walou 03:45
Outlandish - Walou 640 izlenme - 12 ay önce danimarkalı bir grup olan outlandish(dışardan gelen oraya ait olmayan anlamına geliyor) 2004 yılında yayınlamıştı bu klibi. o günden bugüne halen dinlemekteyim. klibi özellikle sanat eseri gibi. inanın ben bu klipten daha kötü yapımların en iyi kısa film dalında ödül aldığını bile gördüm. klipte fasta sefil bir hayat yaşayan bir çocuğun gemi ile ispanyaya kaçma isteğini bu amaç uğruna okuldan kaçıp yasal olmayan işlere bulaştığı görüyoruz. bazı sahlerde duvara yzılan yazılarda klibin mesajına ayrı bir güzellik katmakta mişsal bir yerde annelerin ayaklarının altında yazıyor ok çkeip dibime cennet yazıyorlar yada duvara çabala falan yazıyorlar. bunların dışında bildiğin bir slumdog milyoner hikayesi ama sonunda gerçekle bitiyor filmlerde olduğu gibi hayal ürünüyle değil. walou arapça bir kelime olup anlamıda hiçbir şey demektir
Subuti - Tatlı Hayat 09:35
Subuti - Tatlı Hayat 321 izlenme - 12 ay önce Türk televizyonlarında nadiren gorulen güzel işlerden biri olan Tatlı Hayat'ın bağrından çıkan, başlıca hobisi cam yemek olan, arada eğlence olsun diye adam ütüleyen, koşu stiliyle beyinlere kazınmış efsane karakter Subuti. Flash Tv farkıyla izliyoruz...
kadın vermiyorrr 00:28
kadın vermiyorrr 1.473 izlenme - 5 yıl önce
Tatlı Hayat - 31. Bölüm 53:34
Tatlı Hayat - 31. Bölüm 341 izlenme - 8 ay önce Sevinç Feraye'yle birlikte resim kursuna gitmeye karar verir. Meyve çizmesini bekleyen İhsan çıplak adam resmini görünce çılgına döner. Yorgo kendi yayın şirketini kurmak için kredi çekmeye çalışır ve bunun için kefil olarak İhsan'ı ikna etmeye çalışır. İyi seyirler.
Tatlı Hayat - 2. Bölüm 51:13
Tatlı Hayat - 2. Bölüm 441 izlenme - 1 yıl önce Usta oyuncular Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'ın başrollerini paylaştığı efsane komedi dizilerimizden biri.
Tatlı Hayat -  İhsan Yıldırım'ın Vasiyeti 10:18
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım'ın Vasiyeti 315 izlenme - 12 ay önce Bana göre Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi olan Tatlı Hayat'ın bu güzel sahnesini sizlerle paylaşıyorum.İhsan Yıldırım'ın vasiyetini açıklarken kendine has üslubu ve esprileri görülmeye değer. İzliyoruz...
Behzat Ç.'nin Toy Hali 00:44
Behzat Ç.'nin Toy Hali 658 izlenme - 2 yıl önce Kendisinin Sakalsız, Bıyıksız Ve Biraz Da Toy Olarak Değerlendirebileceğimiz Zamanlarında Rol Adlığı 'tatlı Hayat' Dizisinden Konuk Oyuncu Olaraktan Rol Aldığı Kısa Bir Kesit.
İhsan Yıldırım - Şiir 04:02
İhsan Yıldırım - Şiir 320 izlenme - 1 yıl önce Sevinç,İhsanın 19 yaşındayken kendisine olan aşkını anlatmak için yazdığı şiirleri bulup,İhsana sürpriz yapmak için şiirleri kitap haline getirtir.Fakat kitap haline gelmesi için 12 adet basılması gerekir.Basılan kopyaların çoğu elden ele dolaşarak çoğu kişinin kitaptan haberdar olması sağlar.Kopyalardan bir tanesi de Yorgonun yayın evine gelen şiir kitapları basan bir yayın evi sahibi Talat beyin eline geçer.Yorgo ona İhsandan bahseder ve Talat bey İhsanla iş görüşmek istediğini iletir.İhsan ilk başlarda şiirlerinden herkesin haberdar olmasından dolayı sinir krizleri geçirsede,Talat beyin çok ünlü birisi olduğunu ve her hafta televizyona çıktığını öğrenince kendi reklamını yapmanın çok iyi bir fırsat olacağını düşünüp kabul eder.Fakat İhsanın şiirleri kitap olup satılacak kadar fazla olmadığı için,İhsan bir gecede 300 - 400 şiir yazmaya kalkar.Talat beyin aslında geliş sebebinin şiir kitabı için değil,kuru temizleme işi için olduğu sonradan anlaşılır.
Tatlı Hayat Dizi (Jenerik) 00:42
Tatlı Hayat Dizi (Jenerik) 273 izlenme - 12 ay önce 2001 yılının Kasım ayında Show TV'de yayına başlamış olan ve 106 bölüm devam eden TV komedi dizisidir. ABD yapımı "The Jeffersons" adlı sitcom dizisinin Türkiye uyarlamasıdır.Türkan Şoray Ve Haluk Bilginerin Oynadığı (İhsan ve Sevinç Hanım)ın macerları anlatılıyor.. Severek İzlediğimiz Dizinin Jeneriği veya Fragmanı ..
Tatlı Hayat - 1. Bölüm 57:44
Tatlı Hayat - 1. Bölüm 138 izlenme - 8 ay önce Usta oyuncular Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'ın başrollerini paylaştığı efsane komedi dizilerimizden biri.
Tatlı Hayat - Sevinç'in Kırdan Geçen İnekler Tablosu 04:27
Tatlı Hayat - Sevinç'in Kırdan Geçen İnekler Tablosu 330 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en komik dizisi tatlı hayat'ın bir bölümü. İhsan Yıldırım yine yardırıyor.
En Romantik Erkek İhsan Yıldırım - Tatlı Hayat 01:27
En Romantik Erkek İhsan Yıldırım - Tatlı Hayat 239 izlenme - 12 ay önce Hem sakin, hem romantik zamanın en komik en güzel dizilerinden biriydi. İhsan Yıldırım karakterini genelde sevdirdi.
Dalkomhan insaeng ( Acı Tatlı Hayat ) - Romance 04:23
Dalkomhan insaeng ( Acı Tatlı Hayat ) - Romance 466 izlenme - 4 yıl önce
Tatlı Hayat - 4. Bölüm 49:44
Tatlı Hayat - 4. Bölüm 87 izlenme - 8 ay önce Usta oyuncular Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'ın başrollerini paylaştığı efsane komedi dizilerimizden biri.
Tatlı Hayat - 18. Bölüm 47:11
Tatlı Hayat - 18. Bölüm 126 izlenme - 8 ay önce Efsane komedi dizisi Tatlı Hayat'ın bu bölümünde İhsan Yıldırım'ın eski sevgilisi karşılarına çıkar. Ardından Başar ve Pelin ayrı eve çıkmaya çalışırlar. Yine efsane ve komedi dolu bir bölüm. Keyifli seyirler.
Tatlı Hayat - Aile Babası Sarı Bıyık 04:13
Tatlı Hayat - Aile Babası Sarı Bıyık 133 izlenme - 12 ay önce Kuru temizlemeciler kralı İhsan Yıldırım çocukluğunu geçirdiği fakir ama sıcak yuvasını gizlice ziyarete gittiğinde karşısına örnek baba Cemal kılığında Sarı Bıyık çıkacak ve Sevinç Hanım İhsan Bey'in bir sırrını daha öğrenecektir..
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım'ın Sinir Krizleri 06:41
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım'ın Sinir Krizleri 86 izlenme - 8 ay önce Unutulmaz dizi Tatlı Hayat'ın efsanevi karakteri İhsan Yıldırım'ın geçirdiği sinir krizlerinden ufak bir kaç kesit.
Tatlı Hayat - 5. Bölüm 47:16
Tatlı Hayat - 5. Bölüm 71 izlenme - 8 ay önce Usta oyuncular Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'ın başrollerini paylaştığı efsane komedi dizilerimizden biri.
Tatlı Hayat - 3. Bölüm 53:30
Tatlı Hayat - 3. Bölüm 51 izlenme - 8 ay önce Usta oyuncular Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'ın başrollerini paylaştığı efsane komedi dizilerimizden biri.
Tatlı Hayat - 16-17. Bölüm 01:22:57
Tatlı Hayat - 16-17. Bölüm 54 izlenme - 8 ay önce Usta oyuncular Haluk Bilginer ve Türkan Şoray'ın başrollerini paylaştığı efsane komedi dizilerimizden biri.
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım ve Müfettiş 07:35
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım ve Müfettiş 70 izlenme - 8 ay önce İhsan Yıldırım, sigortası eksik olan çalışanının evraklarını görmek isteyen müfettişe rüşvet teklif eder. Bu arada İrfan, kendisine evlilik teklif edeceğini zannettiği Defne'den evliliğe hazır olmadığını hissettiği için kaçmaya çalışır.