Hoşgeldiniz!

Tatlı Kediler Videoları İzle

Banyo Yapacağını Anlayınca Dile Gelen Kedi 00:25
Banyo Yapacağını Anlayınca Dile Gelen Kedi 939.923 izlenme - 2 yıl önce Kedilerin su sevmediği malumunuz. Bu kedimiz de banyo yapacağını anlayınca resmen dile geliyor ve dram filmlerindeki tarzda performans gösteriyor. İzleyelim.
Musluğun Altında Yıkanmaya Bayılan Kedi 00:46
Musluğun Altında Yıkanmaya Bayılan Kedi 50.601 izlenme - 7 ay önce Musluk altında yıkanarak büyük keyif yaşayan sevimli kedinin kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Kirpiden Akıllıca Faydalanan Kedi 00:55
Kirpiden Akıllıca Faydalanan Kedi 12.103 izlenme - 7 ay önce Kirpiden Akıllıca Faydalanan Kedi Kirpi'den akıllıca faydalanan Kedi'nin kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüleri sizlerle..
Anne Kedinin Gazabı (İntikam İçerir) 00:32
Anne Kedinin Gazabı (İntikam İçerir) 1.475.715 izlenme - 3 yıl önce Yine şımarık bir köpek ve karşısında annelik duyguları ağır basan kedi, tam ortalarında yavru bir kedi izleyin efendim. Yaşasın kedilerin gücü.
Tuvaletini Ayakta Yapan Kedi 00:20
Tuvaletini Ayakta Yapan Kedi 2.795 izlenme - 5 ay önce Diğer Kedilere İsyan İçin Doğdu! "Ayakta sıçan kedi mi olur?" demeyin! Oluyormuş. Kameraya yansıyan ilginç anlar sizlerle.
Kedi Usulü Eşek Şakası 00:10
Kedi Usulü Eşek Şakası 267.926 izlenme - 2 yıl önce Sinsi kedi arkadan sinsi sinsi sanki bir ninja edasıyla yaklaşıyor ve liseden hatırladığımız enseye şaplağı geçiriyor.
Kediye Ders Veren Psikopat Tavuk 00:15
Kediye Ders Veren Psikopat Tavuk 14.947 izlenme - 5 ay önce Yemeyenin faresini yerler.
Sevişirken Arabadan Düşen Kediler 00:09
Sevişirken Arabadan Düşen Kediler 15.041 izlenme - 6 ay önce Arabanın kaputunun üstünde işlerini gören kedilere yoldan geçmekte olan bir insanoğlu müdahale ediyor. İşin keyfinde olan kedilerin dengesi şaşıyor.
Çılgın Kedinin Taze Süt Keyfi! 00:18
Çılgın Kedinin Taze Süt Keyfi! 1.160.375 izlenme - 4 yıl önce Romanya'nın kırsal bölgesi Suceava'da, bir ev kedisinin beslenme şekli görenleri şaşırtıyor. Ev sahibinin ahıra girmesini bekleyen kedi, süt sağımı sırasında ineklerin altına geçerek, ağzına süt sağılmasını bekliyor. Sütü büyük bir iştahla içen kedi, uzun süre ahırdan ayrılmıyor.
Eve Gitmemek İçin Ağacı Bırakmayan Kedi 00:59
Eve Gitmemek İçin Ağacı Bırakmayan Kedi 17.141 izlenme - 7 ay önce Eve Gitmemek İçin Ağacı Bırakmayan Kedi İnatçı kedi eve gitmemek için ağacı çare bulmuş. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Susayan Kediye Şadırvanda Su İçiren Amca 01:23
Susayan Kediye Şadırvanda Su İçiren Amca 8.648 izlenme - 8 ay önce Bu amcamız abdest alırken yanına gelen kediciğe kendi elleriyle su ikram etmiş. Gelin birlikte izleyelim. Amcamızın ismi Emir Kaptan. Bu video Facebook sayfasından alınmıştır. https://www.facebook.com/emirkaptan Hakkını helal et Emir amca.
11 Kiloluk Kedi Diyetle Zayıflayacak 01:57
11 Kiloluk Kedi Diyetle Zayıflayacak 10.803 izlenme - 9 ay önce Almanya'dan Bursa'nın Gemlik ilçesine yaz tatili için gelen gurbetçi bir ailenin 11 kilogram ağırlığındaki "Pamuk" isimli kedisine fazla kilolarından kurtulması için diyet uygulanacak.
Tek Başına 7 Tane Köpeğe Posta Koyan Psikopat Kedi 02:08
Tek Başına 7 Tane Köpeğe Posta Koyan Psikopat Kedi 9.925 izlenme - 9 ay önce Bu kedimiz benim dayımı oğulları mermiye kafa atıyor modunda köpeklere dalmış. Hadi gelin izleyelim.
İlk Defa Kar Gören Masum İzmir Kedisi 00:44
İlk Defa Kar Gören Masum İzmir Kedisi 519 izlenme - 4 ay önce İzmir'e her yıl yağmasına rağmen yinede insanları neden şaşırttığına anlam veremediğimiz kar bu seferde hayvancıkları şaşırtmış.
Yavru Kedinin Kurtuluşu ve Mutluluğu 03:25
Yavru Kedinin Kurtuluşu ve Mutluluğu 11.905 izlenme - 6 ay önce Anayol da, kaldırımın kenarına sinmiş olarak bulan kolaçan abimiz yavru kediyi alıp eve getirmiş; yıkamış, karnını doyurmuş bir güzel. İnsanlık ölmemiş dedirtti, ben izlerken keyif aldım, maalesef her hayvan şanslı değil bu kadar.
Lazer Peşindeki Sapık Kedi 01:02
Lazer Peşindeki Sapık Kedi 22.603 izlenme - 7 ay önce Lazer ışığı peşinden giden kediler komik görüntülerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu videoda ise kız arkadaşının üzerine lazer tutan genç, kedinin dikkatini belli bir bölgeye odaklıyor. Hem kediyi hem de kız arkadaşını çeken genç bu sayede görüntülenme sayısını ikiye katlamış durumda.
Müzik Çalınca Kopan Kedi 00:28
Müzik Çalınca Kopan Kedi 9.991 izlenme - 9 ay önce Müzik çalınca her insanın elleri kolları bir tarafları oynadığu gibi hayvandada etkisi oluyo izliyoruz Yeni videolari için kanalıma aboneo lun
Sevimli Kedilerin Süt Savaşı 03:07
Sevimli Kedilerin Süt Savaşı 4.068 izlenme - 7 ay önce Sevimli Kedilerin Süt Savaşı Bir kase sütü paylaşamayan kedilerin sevimli didişmeleri izleyenleri güldürüyor.
Kurbağanın Ağzındaki Yılan Kediye Karşı 01:38
Kurbağanın Ağzındaki Yılan Kediye Karşı 28.392 izlenme - 1 yıl önce Tayland'da çekilen bu görüntüler şaşkına çevirdi. Bir kurbağanın ağzında bulunan yılan kendisine yaklaşan kediye böyle saldırdı.
Kedi Su İçen Arkadaşını Gafil Avladı 00:15
Kedi Su İçen Arkadaşını Gafil Avladı 667 izlenme - 5 ay önce Havuzdan su içmeye çalışan arkadaşını küçük bir pati hareketi ile koca havuza balıklama dalmasına sebep olan kedinin yaşadığı korku izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.
Kedi Bile Bi Yere Kadar Dayandı 00:39
Kedi Bile Bi Yere Kadar Dayandı 538.514 izlenme - 3 yıl önce Kediyi Tahrik Oyunu
Yavrularını Korkutan Anne Kedi 00:23
Yavrularını Korkutan Anne Kedi 387.801 izlenme - 3 yıl önce Anne kedi yavrularını istemeden de olsa korkutursa, küçük, herşeyden habersiz bu minik kediler nasıl tepki verir? Bu minnoş kedilerle çok eğleneceksiniz!
Arkadaşını Harcayan Kedi 00:21
Arkadaşını Harcayan Kedi 3.510 izlenme - 8 ay önce Arkadaşını Harcayan Kedi Arkadaşını uçuran kedinin kameraya yansıyan görüntülerini hep birlikte izliyoruz...
Doğum Sancısı Çeken Kedi Sağlık Ocağına Gitti 06:28
Doğum Sancısı Çeken Kedi Sağlık Ocağına Gitti 12.566 izlenme - 1 yıl önce Bitlis'te doğum sancısı çeken sokak kedisi, Aile Sağlığı Merkezi'nin kapısına giderek yardım istedi. Doğum sancısı çeken bir sokak kedisi Tatvan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nin kapısına geldi. Sancıyla sağlık ocağının kapısına gitti Aile sağlığı merkezi yetkilileri, kediyi veterinere yönlendirerek doğum yapmasını sağladı. Kedinin sağlık merkezine gelişinden doğum anına kadar geçen süreç de kameraya yansıdı:
Çocuğunu Besler Gibi Kedisini Besleyen Kadın 02:19
Çocuğunu Besler Gibi Kedisini Besleyen Kadın 1.969 izlenme - 8 ay önce Kedisini kuzum diye seven muhteşem kadın...? Çocuğu gibi gördüğü kedisini beslerken tatlılığına doyamayan, minnoşluğa hayran kalan ablamız sevgi dolu gözlerle yavrusunu besliyor.