Hoşgeldiniz!

tatsız

Hayata Küstüren 14 Tatsız An  YAPYAP 04:13
Hayata Küstüren 14 Tatsız An YAPYAP 1.444 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir Hayat Okulu videosu ile karşınızdayız. Bu kez yaşadığımızda bizi sinir eden, hatta bazıları hayata küstüren durumları listeledik. Yattıktan sonra kulakta vızıldayan sivrisinekten ayağın tabanına yapışan karpuz çekirdeğine birbirinden gıcık 14 tatsız an! Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Bekir Ünlüataer - Bu Tatsız Akşam Saatinde 04:47
Bekir Ünlüataer - Bu Tatsız Akşam Saatinde 2.775 izlenme - 6 yıl önce
Canlı Yayında Tokat ! 01:10
Canlı Yayında Tokat ! 3.597 izlenme - 9 yıl önce arım balım peteğim programının canlı yayınında tatsız bir olay yaşandı.
Tatsız-Bela 2012 -Ölüyorum Be Anne (Beat) 02:12
Tatsız-Bela 2012 -Ölüyorum Be Anne (Beat) 567 izlenme - 6 yıl önce ah be aşkım serseri dedin inledik bu arebsk repi herkeze dinletik )
Tuysuz 03:43
Tuysuz 767 izlenme - 9 yıl önce tuysyzler
Yaşamak Yok..   Ölümde Tatsiz!!! 03:53
Yaşamak Yok.. Ölümde Tatsiz!!! 890 izlenme - 9 yıl önce sen aldığım her nefestesin, yanımda olmasan ne farkeder....
Arabada Yapılan Tatsız Şaka 00:34
Arabada Yapılan Tatsız Şaka 322 izlenme - 5 yıl önce Ölmek üzereyken birden uyanmak gibi.
Sahilde Tatsız Anlar 01:39
Sahilde Tatsız Anlar 240 izlenme - 7 yıl önce sahilde tatsız anlar.polis etrafı rahatsız eden alkollü gençleri uyardı.
Çocuğa Yapılan Tatsız Şaka 00:06
Çocuğa Yapılan Tatsız Şaka 76 izlenme - 4 yıl önce Tatsız şaka
Güler Basu Şen - Bu Tatsız Akşam Saatinde Görülmez Kanatlarınızla Cama Vurmayın Hatıralar 04:31
Güler Basu Şen - Bu Tatsız Akşam Saatinde Görülmez Kanatlarınızla Cama Vurmayın Hatıralar 88 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk şarkı sözleri lyrics: Bu tatsız akşam saatinde Görünmez kanatlarınızla Cama vurmayın ey hatıralar Sessizliğine doymadığım O eski saatleri yeni baştan Kurmayın, kurmayın ey hatıralar Suda yıldızlara uyarak Siz de uzaktan bir çöküp Bir dönüp durmayın ey hatıralar Bu tatsız akşam saatinde Başucumda pervaneler gibi Dönüp dönüp durmayın ey hatıralar