Hoşgeldiniz!

tavan

Tavana Saplayan Hatun 00:45
Tavana Saplayan Hatun 14.347 izlenme - 5 yıl önce Görüntüde canı sıkılan güzel ablamız topuklu ayakkbasını tavana saplayabilrimmi demiş,başarmışta sonrası komedi izliyoruz
Hunter Tavan Vantilatörü Montajı Nasıl Yapılır? 06:04
Hunter Tavan Vantilatörü Montajı Nasıl Yapılır? 20.571 izlenme - 7 yıl önce Hunter marka tavan vantilatörlerinin montajlama işleminin nasıl yapıldığını gösteren, 5xxxx Builder modelleri için Türkçe altyazılı bir uygulama vidyosu. Ayrıca, diğer tavan vantilatör markalarının benzer modelleri için de, hemen hemen aynı montajlama işlemleri geçerli olabilir.
tavan arası 01:51
tavan arası 9.255 izlenme - 11 yıl önce
Ofis Çalışanlarının Üzerine Çöken Tavan 00:53
Ofis Çalışanlarının Üzerine Çöken Tavan 165 izlenme - 2 ay önce Çin'in kuzeyindeki İç Moğolistan'da bazı ofis çalışanlarının üzerine aniden bir tavan çökmüş. Neyse ki kimse yaralanmamış.
Dövmecide Tavan Çöktü 00:15
Dövmecide Tavan Çöktü 350 izlenme - 5 ay önce Vietnam'da bir dövmecinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde tavan bir anda çökmeye başlıyor ve çalışan büyük tehlike atlatıyor.
Tavan Sıvası Spreyle Nasıl Yapılır 03:01
Tavan Sıvası Spreyle Nasıl Yapılır 11.441 izlenme - 8 yıl önce Tavan Sıvası Artık Çok Rahat Sıvayap Spreyle Çok Kısa Sürede Mükemmel Bir Şekilde Kendinizi Yormadan
Tavan Çökerten Erotik Dans 00:11
Tavan Çökerten Erotik Dans 6.148 izlenme - 5 yıl önce Bir striptiz kulübünde çalışan dansçı kız , dans gösterisi esnasında tavan tutunup takla atmak isteyince olanlar olmuş.
Evin Üst Katını Suyla Doldurmak 01:30
Evin Üst Katını Suyla Doldurmak 6.545 izlenme - 4 yıl önce Adam mis gibi eve suyu acımadan basıyor ve kiminin hayali olan evin içine ediyor. Sonlara doğru benim aklıma köyden indim şehire filminin bir sahnesi geldi.
Kafası Tavana Sıkıştı Elektrik Ustası 01:45
Kafası Tavana Sıkıştı Elektrik Ustası 5.399 izlenme - 6 yıl önce Tavandaki elektrik tesisatını onaran elektrikçi yanlışlıkla başını tavana sıkıştırdı. Arkadaşları ise kurtarmak yerine videosunu çekmeyi tercih etti.
Tavana Dübel Atma Sistemi - Çankırı 02:01
Tavana Dübel Atma Sistemi - Çankırı 4.791 izlenme - 5 yıl önce İşte teknolojinin son ürünü hep karadenizde olmaz işte çankırı icadı dübel atma makinası.
Yerde Yemek Yiyen Ailenin Üzerine Düşen Tavan Vantilatörü 01:07
Yerde Yemek Yiyen Ailenin Üzerine Düşen Tavan Vantilatörü 445 izlenme - 9 ay önce Tayland meydana gelen olayda evlerinde yerde yemek yiyen aile üzerlerine düşen tavan vantilatörü yüzünden neye uğradıklarını şaşırmışlar.
Ahu Tuğba - Şeytan 03:50
Ahu Tuğba - Şeytan 6.047 izlenme - 7 yıl önce Mürebbiye Suzan rolünde oynayan Ahu Tuğba'nın Şeytan filmindeki sahnelerini izliyoruz.
Mahkeme Salonundan Yılan Gibi Kaçan Rus 01:19
Mahkeme Salonundan Yılan Gibi Kaçan Rus 1.644 izlenme - 2 yıl önce Rusya da tutuklu bir şahıs mahkemesi görüldüğü salonun tavan karolarından yılan gibi kaçmaya çalışmış ve bunu başarmış da. Sadece yılan gibi derisini değiştirerek...
Tavan Arasındaki Yılanı Eliyle Yakalayan Hamile Kadın 00:30
Tavan Arasındaki Yılanı Eliyle Yakalayan Hamile Kadın 699 izlenme - 2 yıl önce Hamile kadın tavandan gelen sesleri merak edip incelediğinde tavandaki yılanı görmüş ve işe koyulmuş. Hamile kadın korkusuzca yılanı eliyle yakalamış.
Katlanır Cam Balkon Perdesi plise perde 00:47
Katlanır Cam Balkon Perdesi plise perde 7.236 izlenme - 7 yıl önce AHMET ASLAN 0532 523 27 37 www.perdegrup.com Katlanır cam Balkonlar için özel üretilmiş bir sistemdir. cam üzerine özel bir yapıştırıcı ile tutturulan bir sistemdir. yıkana bilen ve kullanımı oldukça kolay bir sistemdir. mekanınıza değer katar. AHMET ASLAN PERDE GRUP İTHAL PERDE SİSTEMLERİ
astra g tavan lambası   navigasyon 06:04
astra g tavan lambası navigasyon 2.981 izlenme - 10 yıl önce astra g ye alarmlı tavan lambası montajı ve navigasyon çalışması.
Çöken Cam Tavan Yüzünden Ölümden Dönen Çalışanlar 00:24
Çöken Cam Tavan Yüzünden Ölümden Dönen Çalışanlar 274 izlenme - 1 yıl önce Bir restoranın mutfak bölümündeki çalışanlar çöken cam tavan yüzünden ölümden dönmüşler. Korku dolu o anlar kameraya yansımış.
adana boya ustası,adana alçı sıva ustası,adana asma tavan ustası,Oktay Usta 01:19
adana boya ustası,adana alçı sıva ustası,adana asma tavan ustası,Oktay Usta 5.880 izlenme - 9 yıl önce ALO OKTAY USTA:0544 788 08 94 slm ben adanadan oktay usta hem kesenize uygun hemde kaliteli bir işçiliklen iç dekorasyon ustası arıyorum diyorsanız size bir tlf kadar yakınım alo oktay usta..0544 788 08 94 uygulamalarım: boya,badana ustası adana,adana boyacı,adana asma tavan ustası,adana stropiyer,köpük kartonpiyer ustası,adana yağlı boya,silikonlu boya,su bazlı boya,sellozik boya,sentetik boya ustası adana,boya adana,adana dekoratif boya,italyan boya,cam boya,pentür boya,efektif boya,varak boya ustası,adana dekorasyon,adana dekorasyoncu,adana boyacı,adana boyacılar,adana boyacılar ustası,alçı sıva,alçı kemer,alçı kartonpiyer ustası adana,adana alçı dekorasyon ustası,adana alçıpan,asma tavan,bölme duvar,niş ustası,adana stropiyer,strafor,kartonpiyer,tavan kaplama ustası,adana tadilat ustası,adana onarım ustası,adana anahtar teslim işleri ustası,adana iç dekorasyon ustası,adana duvar kağıdı ustası,adana boyanabilir duvar kağıdı ustası,oktay usta siz iç dekorasyonda hayel edin ben gerçekleştireyim...oktay usta tüm internet üzerinde yapmış oldugumuz işlerin referansları verilir,, şehir dışı uygulama işlerimizde oluyor..
Oto döşeme www.carizmaotodoseme.tr.gg 04:32
Oto döşeme www.carizmaotodoseme.tr.gg 9.093 izlenme - 13 yıl önce hayallerinizi gerçekleştirir
Gergi Tavan Uygulaması 06:12
Gergi Tavan Uygulaması 1.719 izlenme - 7 yıl önce http://insagrup.com/ Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda , pvc esaslı membranın özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz ,dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar.
Klimadan Daha İyi Serinleten Tavan Vantilatörü 00:52
Klimadan Daha İyi Serinleten Tavan Vantilatörü 384 izlenme - 1 yıl önce Aşırı yağışlar nedeniyle tavandan su alan bir evde su tavan vantilatörünün olduğu yerden gelmiş. Havada aşırı soğuk olunca bu görüntüler ortaya çıkmış.
JPM VİDEO 03:48
JPM VİDEO 2.671 izlenme - 8 yıl önce jpm garage bahçelievler cam film araç kaplama
Isı İzolasyonu Teras Tavan Uygulaması  Alınstech Poliüretan Köpük 00:56
Isı İzolasyonu Teras Tavan Uygulaması Alınstech Poliüretan Köpük 2.162 izlenme - 8 yıl önce ALINSTECH POLİÜRETAN KÖPÜK İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ Yüksek basınçlı makine ekipmanı yardımıyla püskürtme uygulama yöntemiyle sıvı olarak yüzeye uygulanan, son teknoloji ısı izolasyon sistemidir. Uygulanan sıvı malzeme içerisinde bulunan her hücre yerleştiği alanda 1-2 saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar genleşerek ek yersiz ve çok düşük ısı yalıtımı değeri sayesinde, mükemmel ısı yalıtımı sağlayan bir köpük oluşturur. Yüzeye, yüksek basınç püskürtme olarak uygulanan poliüretan köpük’ün reaksiyonunun çok hızlı olması sayesinde (1-2 saniye) her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılabilmekte ve malzeme kendini aşağıya bırakmamaktadır. 1-2 dakika içerisinde tamamen kuruyan köpük, sert halini alır. İdeal bir uygulama 3 ya da 4 kat yapılır. Her kat için köpük kalınlığı yaklaşık 1 cm olacak şekilde ayarlanır. Bu kalınlık köpüğün iyi bir boyutsal kararlılığının olması için yeterlidir.Poliüretan köpük’ün ilk katı yüzeyi ince bir tabaka halinde kapatır. Bu katın dokunmayla tamamen kuruduğu anlaşıldığı zaman uygulama son kalınlığa ulaşana kadar kat kat devam eder.
Hababam Sınıfı - Kel Mahmut Duası 00:54
Hababam Sınıfı - Kel Mahmut Duası 1.826 izlenme - 7 yıl önce Mahmut hocanın sigara dedektörlerinden kaçmayı başarmış, bir numaralı sigara tedarikçileri Hafize Ana'dan sigaralar gelmiş... keyifin doruk noktalarında İnek Şaban'ın öncülüğündeki dua sı. Kemal Sunal'ın performansı burada görülmeyecek gibi değil. ''Bizi bu tavan arasında bok enseler... 1sn sonrası'' diğer hababam sınıfı içerikleri için: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=hababam+sınıfı
Tavan Vantilatörü Mağduru Olan Adam 00:18
Tavan Vantilatörü Mağduru Olan Adam 295 izlenme - 2 yıl önce Mekanda oturan adam serinlemek amaçlı tavana monte edilen tavan vantilatörünün kafasına düşmesiyle neye uğradığını şaşırmış.
cam balkon perdesi 01:31
cam balkon perdesi 1.424 izlenme - 7 yıl önce AHMET ASLAN 0532 523 27 37 www.perdegrup.com Katlanır cam Balkonlar için özel üretilmiş bir sistemdir. cam üzerine özel bir yapıştırıcı ile tutturulan bir sistemdir. yıkana bilen ve kullanımı oldukça kolay bir sistemdir. mekanınıza değer katar. AHMET ASLAN PERDE GRUP İTHAL PERDE SİSTEMLERİ
Tavan Vantilatörünü Hesaba Katmayan Kadın 00:13
Tavan Vantilatörünü Hesaba Katmayan Kadın 135 izlenme - 1 yıl önce Video çekmek için kamera karşısına geçen kadın hoplayıp zıplarken tavan vantilatörünü hesaba katmamış ve ufak bir kaza atlatmış.
Tavandaki Dev Örümceği Yakalama Tekniği 01:07
Tavandaki Dev Örümceği Yakalama Tekniği 757 izlenme - 8 yıl önce Ulan ben evde böyle örümcek görsem evi yakarım, neyse spoiler vermeyim izleyin.
Örümcek Adam Mehmet 01:11
Örümcek Adam Mehmet 979 izlenme - 7 yıl önce İşte doksanlı yıllar, işte Show Haber ve Reha Muhtar... Türk işi Örümcek Adam Mehmet İlkay, Reha Muhtar'la Show Haber'de. Örümcek Adam'la tavanda röportaj kısmı klasikler arasına girecek nitelikte. Alkışlarlayaşıyorum.com herkesin unuttuğunu hatırlayan site.