Hoşgeldiniz!

tavan

Dünyanın Aynı Anda En Komik ve En Acıklı Tavan Yalıtım Reklamı 00:53
Dünyanın Aynı Anda En Komik ve En Acıklı Tavan Yalıtım Reklamı 1.880 izlenme - 1 ay önce 2007 yapımı Taylandlı bir yalıtım firmasının reklamı aşkı, acıyı ve komediyi aynı anda izleyicisiyle buluşturan trajikomik bir reklam filmine imza atmışlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Scary Movie -  Sevişme Sahnesi 02:06
Scary Movie - Sevişme Sahnesi 18.862 izlenme - 1 yıl önce Uzun zaman sevişmeyen Cindy ' nin bakın iç çamaşırının altından neler çıkıyor. Bunları gördükten sonra uzun zaman sevişmeyen kızları bu durumdan kurtulmaları için Alkışlarlayaşıyorum playboylarına başvurmalarını öneriyorum.
Kafası Tavana Sıkıştı Elektrik Ustası 01:45
Kafası Tavana Sıkıştı Elektrik Ustası 5.016 izlenme - 9 ay önce Tavandaki elektrik tesisatını onaran elektrikçi yanlışlıkla başını tavana sıkıştırdı. Arkadaşları ise kurtarmak yerine videosunu çekmeyi tercih etti.
Hunter Tavan Vantilatörü Montajı Nasıl Yapılır? 06:04
Hunter Tavan Vantilatörü Montajı Nasıl Yapılır? 9.489 izlenme - 2 yıl önce Hunter marka tavan vantilatörlerinin montajlama işleminin nasıl yapıldığını gösteren, 5xxxx Builder modelleri için Türkçe altyazılı bir uygulama vidyosu. Ayrıca, diğer tavan vantilatör markalarının benzer modelleri için de, hemen hemen aynı montajlama işlemleri geçerli olabilir.
Fayans Nasıl Döşenir - Fayans Ustası 06:29
Fayans Nasıl Döşenir - Fayans Ustası 14.019 izlenme - 3 yıl önce Emek Dekorasyon Güvencesiyle Fayans Ustası Profesyonel Ekibimizle Hizmetinizdeyiz.Tel:05332482320 Tel:02126762320 www.emekdekorasyon.net
Asma Tavan Modelleri 01:42
Asma Tavan Modelleri 4.990 izlenme - 4 yıl önce Asma Tavan Modelleri
tavan arası 01:51
tavan arası 8.147 izlenme - 5 yıl önce
Metal Asma Tavan Görseller 01:20
Metal Asma Tavan Görseller 5.942 izlenme - 2 yıl önce Metal Asma tavan Metal asma tavan sistemleri, tavana baktığımızda ferah bir güzellik katarak uygulandıkları mekanları sağlamlık ve güzel bir görsel tasarımları sunar. Hastanelerde ,kamu alanlarda ,eğitim ve öğretim binalarında çok kullanılır Çabuk montaj ve tavan arasına müdahale esnasında tavan boşluğuna hızlı ve kolay erişim imkanı avantaj sağlar. Özellikle üzerinde taş yünü ya da cam yünü serilerek oluşturulan delikli metal asma tavan sistemi, ortamın akustik konforuna katkı sağlar. Temizlenebilme ve silinebilme özelliği sayesinde ıslak hacimlerde yaygın olarak kullanılır. Farklı türde metal asma tavan tipleri, fonksiyonellik, görünüm ve malzeme kalitesi noktalarında birbirinden ayrılır. Clip-in Sistem (Gizli taşıyıcılı) Standart (clip-in) sistem,galvaniz ve alüminyum plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya altan takılması ile olur.Bu clip-in sistemde taşıyıcılar gözükmez ,sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir gürüntü meydana gelir.Sökülüp takılması kolaydır. Metal Cinsi:Galvanize Çelik ve Alüminyum Renk:Ral 9005 siyah,Ral 9010 beyaz,Ral 9006 Metalik gri ve ahşap desenli Özellikler Delikli ve deliksiz düz Değişik ebatlarda Kalınlık standard 0.50mm,0.60mm,0.70mm Hafiftir tavana ağırlık yapmaz Takılması ve sökülmesi kolaydır Ses yalıtımı sağlar Isı kaybını önler Mikrop barındırmaz sillinebilir Polyester fırın boyalı Lay-in sistem (Sarkmalı) Sarkmalı (lay-in) sistem ,T24,T15,T15 Kanallı,T24 kanallı taşıyıcılara,galvaniz ya da alüminyum üsten serbest konması ile olur,taşıyıcılar plakaların arasında kalır ve gölgeli bir görünüm elde edilir.Tüm plakalar herhangi bir aparata ihtiyaç olmadan kolayca sökülüp takıla bilir. Lay-on Sistem (Oturmalı) Oturmalı (lay-on) sistem,T24,T15,T15 kanallı taşıyıcılara,galvaniz ya da alüminyum plakaların üsten konması ile olur.Yine bu (lay-on) sistem tüm bu plakalar kolayca sökülüp takıla bilir. Hook-on sistem (Kancalı) Hook-on sistem,taşıyıcı sistemin görünmediği,tesisata rahat ve sık erişim gereken geniş mekenlar için,panelin taşıyıcıya takılan kancası sayesinde tesisata müdehale etme açısından çok rahat bir sistemdir. metal asma tavan nasıl yapılır
Bowling Kazası 00:15
Bowling Kazası 15.017 izlenme - 9 yıl önce
yok artık 00:12
yok artık 12.307 izlenme - 8 yıl önce arkadaşını korkutmak için yaptıklarına bir bakın hele
Egosu Tavan yapmış öğretmen modeli 00:06
Egosu Tavan yapmış öğretmen modeli 2.881 izlenme - 2 yıl önce Egosu Tavan yapmış öğretmen modeli - yeni vine
Ozan Arif 02:51
Ozan Arif 3.896 izlenme - 4 yıl önce ozan arif
Tavan Sıvası Spreyle Nasıl Yapılır 03:01
Tavan Sıvası Spreyle Nasıl Yapılır 3.919 izlenme - 2 yıl önce Tavan Sıvası Artık Çok Rahat Sıvayap Spreyle Çok Kısa Sürede Mükemmel Bir Şekilde Kendinizi Yormadan
Tavan Sıvası 01:37
Tavan Sıvası 1.800 izlenme - 2 yıl önce Tavan Sıvası Atmak Çok Kolay Sıvayap 0507 2366782
bkm mutfak eğlence tavan 04:28
bkm mutfak eğlence tavan 4.918 izlenme - 7 yıl önce bkm mutfak eğlence tavan
Yaşamın tadını çıkarın! 00:39
Yaşamın tadını çıkarın! 4.254 izlenme - 5 yıl önce açılabilir tavanı ile farklılaşan megane cc'yi tercih etmekte yerden göğe kadar haklısınız!
Hunter Fan Company Ve Hunter Tavan Vantilatör' Leri Nasıl Yapılır. 03:58
Hunter Fan Company Ve Hunter Tavan Vantilatör' Leri Nasıl Yapılır. 1.629 izlenme - 2 yıl önce Hunter Fan Company Ve Hunter tavan vantilatörleri nasıl yapılır? Hunter vantilatörün üretim sürecini ve kalitesinin nereden geldiğini güzel ve açıklayıcı bir vidyoda görebilirsiniz.
Global Gergi Tavan Nasıl Yapılır ? 03:19
Global Gergi Tavan Nasıl Yapılır ? 1.238 izlenme - 2 yıl önce 0536 965 48 99 GERGİ TAVAN BİZİM İŞİMİZ
adana boya ustası,adana alçı sıva ustası,adana asma tavan ustası,Oktay Usta 01:19
adana boya ustası,adana alçı sıva ustası,adana asma tavan ustası,Oktay Usta 5.226 izlenme - 4 yıl önce ALO OKTAY USTA:0544 788 08 94 slm ben adanadan oktay usta hem kesenize uygun hemde kaliteli bir işçiliklen iç dekorasyon ustası arıyorum diyorsanız size bir tlf kadar yakınım alo oktay usta..0544 788 08 94 uygulamalarım: boya,badana ustası adana,adana boyacı,adana asma tavan ustası,adana stropiyer,köpük kartonpiyer ustası,adana yağlı boya,silikonlu boya,su bazlı boya,sellozik boya,sentetik boya ustası adana,boya adana,adana dekoratif boya,italyan boya,cam boya,pentür boya,efektif boya,varak boya ustası,adana dekorasyon,adana dekorasyoncu,adana boyacı,adana boyacılar,adana boyacılar ustası,alçı sıva,alçı kemer,alçı kartonpiyer ustası adana,adana alçı dekorasyon ustası,adana alçıpan,asma tavan,bölme duvar,niş ustası,adana stropiyer,strafor,kartonpiyer,tavan kaplama ustası,adana tadilat ustası,adana onarım ustası,adana anahtar teslim işleri ustası,adana iç dekorasyon ustası,adana duvar kağıdı ustası,adana boyanabilir duvar kağıdı ustası,oktay usta siz iç dekorasyonda hayel edin ben gerçekleştireyim...oktay usta tüm internet üzerinde yapmış oldugumuz işlerin referansları verilir,, şehir dışı uygulama işlerimizde oluyor..
Ahu Tuğba - Şeytan 03:50
Ahu Tuğba - Şeytan 1.500 izlenme - 1 yıl önce Mürebbiye Suzan rolünde oynayan Ahu Tuğba'nın Şeytan filmindeki sahnelerini izliyoruz.
JPM VİDEO 03:48
JPM VİDEO 2.536 izlenme - 3 yıl önce jpm garage bahçelievler cam film araç kaplama
Katlanır Cam Balkon Perdesi plise perde 00:47
Katlanır Cam Balkon Perdesi plise perde 2.810 izlenme - 2 yıl önce AHMET ASLAN 0532 523 27 37 www.perdegrup.com Katlanır cam Balkonlar için özel üretilmiş bir sistemdir. cam üzerine özel bir yapıştırıcı ile tutturulan bir sistemdir. yıkana bilen ve kullanımı oldukça kolay bir sistemdir. mekanınıza değer katar. AHMET ASLAN PERDE GRUP İTHAL PERDE SİSTEMLERİ
Eşimle Günde 10 Defa İlişkiye Giriyorum Zararı Olur Mu? - Beyaz TV 03:42
Eşimle Günde 10 Defa İlişkiye Giriyorum Zararı Olur Mu? - Beyaz TV 2.305 izlenme - 2 yıl önce Efendim, Beyaz TV'de yayınlanan Uyan Türkiyem programının sunucusu Tahir Sarıkaya, bugünkü yayınında Dr. Gökçen Erdoğan ile cinsel sorunları konuştu. İzleyicilerden gelen soruları okuyan Sarıkaya, bir soru karşısında şaşkınlığını, 'Tövbe yarabbim' diyerek belli etti. Seyircinin, 'Eşimle günde 10 kez ilişkiye giriyorum. Bunun bir sakıncası olur mu?' şeklindeki sorusuna Dr. Erdoğan, 'Yok öyle bir şey. Hava atıyor. 'Geç boşalıyorum, ne yapayım' şeklindeki soru tarzı' karşılığını verdi. Erdoğan soru karşısında hızını alamayarak, 'Yuh yani. Fizyolojiye aykırı. Her gün günde 10 kez ilişkiye girilmez. Her şeye aykırı. Bu ego tatmini gibi' dedi. Tahir Sarıkaya, Dr. Erdoğan'a Beyaz TV'nin spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın dün yaptığı 'Prezervatif reklamlarının erken saatlerde yayınlanmasına karşıyım' şeklindeki açıklamasını da sordu. 'Çok üzülüyorum' diyen Gökçen Erdoğan, 'Biz doktorlar doğum kontrol yöntemlerini kadınlara, erkeklere duyurmak için bar bar bağırıyoruz. Bazı şeylerin normalleşmesi lazım. Prezervatif reklamı makarna reklamıyla eş olduğu zaman biz bunu normallaştiririz. Ve o zaman tecavüzler, tacizler olmaz. Takılmamak lazım. Prezervatifin kamu spotu olması lazım' şeklinde konuştu.
SPİDERMAN BURDUR GENÇLİK PARKINDA 00:20
SPİDERMAN BURDUR GENÇLİK PARKINDA 5.825 izlenme - 10 yıl önce köpekten korkan biri nerelere çıkabilir ?
astra g tavan lambası   navigasyon 06:04
astra g tavan lambası navigasyon 1.800 izlenme - 4 yıl önce astra g ye alarmlı tavan lambası montajı ve navigasyon çalışması.
Gergi Tavan Uygulaması 06:12
Gergi Tavan Uygulaması 809 izlenme - 2 yıl önce http://insagrup.com/ Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda , pvc esaslı membranın özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz ,dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar.
Oto döşeme www.carizmaotodoseme.tr.gg 04:32
Oto döşeme www.carizmaotodoseme.tr.gg 8.360 izlenme - 7 yıl önce hayallerinizi gerçekleştirir
Kafa Şişiren Cinsel Gücü Arttırma Reklamı 11:34
Kafa Şişiren Cinsel Gücü Arttırma Reklamı 189 izlenme - 4 ay önce Bunu içen 1000 ejderhanın gücüne sahip oluyormuş. Ayrıca dış sesin her ne hikmetse bağırıp çağırması reklama ayrıca bir güzellik katıyor. Günlük kafa şişirme limiti için bu reklama bir 10 dakika ayırmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bu videolar kendi kayıtımdır efenim.
Cengiz & Engin Sağlam - Bak İte Hele 03:04
Cengiz & Engin Sağlam - Bak İte Hele 2.349 izlenme - 4 yıl önce Cengiz & Engin Sağlam Bak İte Hele Dem Tv 2009
Isı İzolasyonu Teras Tavan Uygulaması  Alınstech Poliüretan Köpük 00:56
Isı İzolasyonu Teras Tavan Uygulaması Alınstech Poliüretan Köpük 1.480 izlenme - 3 yıl önce ALINSTECH POLİÜRETAN KÖPÜK İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ Yüksek basınçlı makine ekipmanı yardımıyla püskürtme uygulama yöntemiyle sıvı olarak yüzeye uygulanan, son teknoloji ısı izolasyon sistemidir. Uygulanan sıvı malzeme içerisinde bulunan her hücre yerleştiği alanda 1-2 saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar genleşerek ek yersiz ve çok düşük ısı yalıtımı değeri sayesinde, mükemmel ısı yalıtımı sağlayan bir köpük oluşturur. Yüzeye, yüksek basınç püskürtme olarak uygulanan poliüretan köpük’ün reaksiyonunun çok hızlı olması sayesinde (1-2 saniye) her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılabilmekte ve malzeme kendini aşağıya bırakmamaktadır. 1-2 dakika içerisinde tamamen kuruyan köpük, sert halini alır. İdeal bir uygulama 3 ya da 4 kat yapılır. Her kat için köpük kalınlığı yaklaşık 1 cm olacak şekilde ayarlanır. Bu kalınlık köpüğün iyi bir boyutsal kararlılığının olması için yeterlidir.Poliüretan köpük’ün ilk katı yüzeyi ince bir tabaka halinde kapatır. Bu katın dokunmayla tamamen kuruduğu anlaşıldığı zaman uygulama son kalınlığa ulaşana kadar kat kat devam eder.