Hoşgeldiniz!

Tayanç Ayaydın Videoları İzle

Bana Git De (2016) Fragman 02:47
Bana Git De (2016) Fragman 55.685 izlenme - 9 ay önce 2016 yapımı Bana Git De (Tell Me To Go) filminin fragmanı. Filmi Handan Öztürk yazıp yönetiyor. Başrolde Tayanç Ayaydın ve Atiye var.
Nurgül Yeşilçay'dan Cesur Sahneler! 02:06
Nurgül Yeşilçay'dan Cesur Sahneler! 213.900 izlenme - 4 yıl önce Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın Ve Ezgi Asaroğlu'nun Başrollerini Paylaştığı, Osman Sınav'ın Sarsıcı Yeni Filmi "aşk Kırmızı" Aşk, Sadakat Ve Çaresizliği "aşk Kırmızı. Sadakat Ne Renk? Rengini Sen Seçemezsin, Aşk Seçer" Diyerek Yüzlere Çarpıyor! "aşk Kırmızı"nın Çok Konuşulacak Fragmanı, 14 Şubat'ta Sinemaseverlerle Buluştu!
Zeytin Tepesi 6.Bölüm Fragmanı-2 00:50
Zeytin Tepesi 6.Bölüm Fragmanı-2 71.649 izlenme - 3 yıl önce Zeytin Tepesi, Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle
Aşk Kırmızı Fragman 02:06
Aşk Kırmızı Fragman 84.320 izlenme - 4 yıl önce Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışları dır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı. Vizyon Tarihi :15 Mart 2013
büşra filmi'nden çiğdem batur sahneleri 09:30
büşra filmi'nden çiğdem batur sahneleri 42.369 izlenme - 7 yıl önce ayşe çiğdem batur’un alara adlı bir yoga hocasını canlandırdığı büşra filminden çiğdem batur’un oynadığı bazı sahneler kolaj yapılmıştır. filmin senaryosunu bahadır boysal yazmış yönetmenliğini alper çağlar yapmıştır. ayrıca filmde tayaç ayaydın mine kılıç ve coşku cem akkaya da başrolü paylaşıyor. iyi seyirler
Aşk Kırmızı - Teaser 5 00:41
Aşk Kırmızı - Teaser 5 38.216 izlenme - 4 yıl önce Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.
Aşk Kırmızı - Teaser 3 00:52
Aşk Kırmızı - Teaser 3 30.425 izlenme - 4 yıl önce Aşk Kırmızı 15 Mart'ta Sinemalarda! Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışları dır. Antalya'daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat'ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül'ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül'dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.
Aşk Kırmızı Soundtrack - Kadınım 03:43
Aşk Kırmızı Soundtrack - Kadınım 17.761 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Erdem'in Aşk Kırmızı için yorumladığı Kadınım isimli parçası. Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır.
Sakarya Fırat 151. Bölüm Osman Kanat - Teo Kapışması 19:50
Sakarya Fırat 151. Bölüm Osman Kanat - Teo Kapışması 10.216 izlenme - 4 yıl önce "Ben bu ülkede kalıyorum, ama sen defolup gidiyorsun!"
Zeytin Tepesi Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 00:49
Zeytin Tepesi Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 3.473 izlenme - 3 yıl önce Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın'ın başrollerini paylaştığı Zeytin Tepesi dizisinin ilk tanıtımı
Zeytin Tepesi 4. Bölüm Fragmanı 01:13
Zeytin Tepesi 4. Bölüm Fragmanı 2.708 izlenme - 3 yıl önce Zeytin Tepesi, Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle
Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı-2 00:44
Hayat Şarkısı 7. Bölüm Fragmanı-2 952 izlenme - 1 yıl önce Hayat Şarkısı 7. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Zeynep, Hüseyin ile Melek'in ilişkisini öğreniyor; intikam almaya karar veriyor!
Hayat Şarkısı 21. Bölüm Fragmanı - 2 (Sezon Finali) 00:43
Hayat Şarkısı 21. Bölüm Fragmanı - 2 (Sezon Finali) 679 izlenme - 11 ay önce Hayat Şarkısı 21. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Hülya her yönden sıkışmıştır ve bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Hayat Şarkısı, heyecan dolu sezon finali bölümüyle 28 Haziran Salı 20.00'de!
büşra filmi fragmanı 01:49
büşra filmi fragmanı 3.290 izlenme - 7 yıl önce büşra filmi fragmanı
Hayat Şarkısı Fragmanı-7 01:16
Hayat Şarkısı Fragmanı-7 781 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Şarkısı, Salı akşamı başlıyor!
Aşk Kırmızı Fragman 00:47
Aşk Kırmızı Fragman 2.411 izlenme - 4 yıl önce Aşk Kırmızı Fragman
Tayanç Ayaydın Sakarya Fırat Dizisindeki Calısma Kosullarını Anlatıyor - Koptu Geliyor 00:43
Tayanç Ayaydın Sakarya Fırat Dizisindeki Calısma Kosullarını Anlatıyor - Koptu Geliyor 1.829 izlenme - 4 yıl önce Tayanc Ayaydın Sakarya Fırat Dizisindeki Calısma Kosullarını Anlatıyor - Koptu Geliyor
Hayat Şarkısı 6. Bölüm Fragmanı-2 00:40
Hayat Şarkısı 6. Bölüm Fragmanı-2 556 izlenme - 1 yıl önce Hayat Şarkısı 6. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Bayram Cevher, yaşananları kaldıramıyor; tüm aileyi büyük bir sürpriz bekliyor!
Tayanç Ayaydın Sakarya Fırat İlgili Anlatıyor - Koptu Geliyor 00:43
Tayanç Ayaydın Sakarya Fırat İlgili Anlatıyor - Koptu Geliyor 1.591 izlenme - 4 yıl önce Tayanç Ayaydın Sakarya Fırat İlgili Anlatıyor (Koptu Geliyor)
Falan Filan   13 Şubat 2016 33:24
Falan Filan 13 Şubat 2016 465 izlenme - 1 yıl önce Falan Filan"da Mehmet Turgut konuklarıyla kaliteli ve eğlenceli sohbetler gerçekleştiriyor. Turgut, sohbetin ardından ise konuklarını haftanın konseptine uygun olarak fotoğraflayarak izleyicilerini şaşırtıyor.
Zeytin Tepesi 5. Bölüm Fragmanı 00:58
Zeytin Tepesi 5. Bölüm Fragmanı 1.165 izlenme - 3 yıl önce Zeytin Tepesi, Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle
Hayat Şarkısı Fragmanı-4 01:00
Hayat Şarkısı Fragmanı-4 433 izlenme - 1 yıl önce Hülya'nın, Kerim'e olan büyük aşkına tanık olmaya hazır mısınız? Bu sezon çok ses getirecek yeni dizi Hayat Şarkısı, Salı akşamı Kanal D'de başlıyor!
Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı 00:37
Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı 428 izlenme - 1 yıl önce Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı yayında! Almanya'da büyük bir sürprizle karşılaşan Hülya, yeni bir plan yapıyor!
Hayat Şarkısı 8. Bölüm Fragmanı-3 00:56
Hayat Şarkısı 8. Bölüm Fragmanı-3 278 izlenme - 1 yıl önce Hayat Şarkısı 8. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Hülya ile Kerim dertleşiyor; açığa çıkmamış duygular ortaya çıkıyor!
Zeytin Tepesi Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 01:00
Zeytin Tepesi Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 785 izlenme - 3 yıl önce Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın'ın başrollerini paylaştığı Zeytin Tepesi dizisinin İkinci Tanıtımı
Hayat Şarkısı Jenerik Müziği (Burcu Biricik) 01:54
Hayat Şarkısı Jenerik Müziği (Burcu Biricik) 274 izlenme - 1 yıl önce Hayat Şarkısı Jenerik Müziği (Burcu Biricik) mp3 indir dinle müzikleri dizi şarkı sözü sözleri indirmek için: http://xn--dizimzikleri-hlb.net/hayat...
Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı 00:39
Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı 236 izlenme - 1 yıl önce Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı yayında! Hülya'nın yeni hamlesi, Kerim'in hayatını değiştiriyor!
pazarbir ticaret masalı ''sanırım siz...'' 00:29
pazarbir ticaret masalı ''sanırım siz...'' 512 izlenme - 7 yıl önce tayanç ayaydından güzel bir sahne
Zeytin Tepesi 1. Bölüm 2. Fragmanı 01:00
Zeytin Tepesi 1. Bölüm 2. Fragmanı 524 izlenme - 3 yıl önce Zeytin Tepesi, yakında Kanal D'de başlıyor Hiç bir şey göründüğü gibi değildir. Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi... Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar. İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir. Dizi boyunca, para, iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir. 8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık'ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener'i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır. Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur. Aynı karakterlerine yaptığı gibi...
Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı-3 00:56
Hayat Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı-3 192 izlenme - 1 yıl önce Hayat Şarkısı 3. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Hüseyin, babasına karşı geliyor; soluğu en huzurlu olduğu yerde alıyor!