Hoşgeldiniz!

tayip

Başbakan Erdoğan'a Videolu Cevap 01:15
Başbakan Erdoğan'a Videolu Cevap 83.910 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan'a Videolu Cevap Kadın Gazetecilerden Başbakan'a Öğrenci Evleri İçin Sorduğu Soruya Videolu Cevap Geldi.
Ak Parti Seçim Müziği - Uğur Işılak Dombra 01:21
Ak Parti Seçim Müziği - Uğur Işılak Dombra 61.406 izlenme - 4 yıl önce Daha Fazlası İçin Abone Olun... Uğur ışılak dombıra seçim şarkısı - Dombra uğur ışılak - seçim müziği izle dine 2014 ak parti - recep tayyip erdoğan - dombıra uğur ışılak - recep tayyip erdoğan dombra recep tayyip erdoğan dombıra izle dombıra dinle
Recep Tayip Erdoğan diye Bağıran Sayko Japon 00:29
Recep Tayip Erdoğan diye Bağıran Sayko Japon 9.736 izlenme - 1 yıl önce iddalara göre istanbulda üniversite ögrencisi olan japon abimiz recep tayyiii erddoaan diye bagırıyo o komik görüntüler sizlerle
DUA - Recep Tayyip Erdoğan Klip 01:41
DUA - Recep Tayyip Erdoğan Klip 17.149 izlenme - 4 yıl önce DUA - Recep Tayyip Erdoğan Klip
Muhammed Ali'nin Cenazesinde Cumhurbaşkanımızın İtilmesi 00:32
Muhammed Ali'nin Cenazesinde Cumhurbaşkanımızın İtilmesi 12.345 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, efsane boksör Muhammed Ali'nin cenaze töreninde yapmak istediği hiçbir şeye fırsat bulamadı. Töreni 'sıradan bir katılımcı' olarak takip etmek zorunda kalan Erdoğan, ikinci günü beklemeden ABD'den ayrıldı. Cenaze töreninde kaydedilen bir video İngiliz basınında geniş yer buldu. Daily Mail'in yayınladığı bir videoda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ön saflara geçmeye çalışırken görülüyor. Tam da bu sırada cenaze töreninin düzeninden sorumlu kişiler Görmez ve Erdoğan'ın olduğu bölgeye müdahale ediyor. Daily Mail bu anları okuyucularına, "Erdoğan, Ali'nin cenaze töreninde geri itildi" başlığıyla servis etti. İşte o anlar.(Cumhuriyet.com.tr)
Recep Tayip Erdoğan, Raporla Görevden Alınsın 12:20
Recep Tayip Erdoğan, Raporla Görevden Alınsın 17.545 izlenme - 3 yıl önce Kendi başlattığı bir süreçle ilgili süreç içerisinde 'PKK silah yığınağı yaptı' diyebiliyor. PKK bir terör örgütüdür. Çözüm süreci dedin şimdi diyorsun ki o süreç içerisinde PKK silah yığınağı yaptı, sen ne yaptın o arada, bostan korkuluğu muydun sen? PKK silah yığınağı yaparken sen ayakkabı kutularına dolar mı saklıyordun?"
Erdoğan, Almanya'da Yine Mizah Konusu 02:34
Erdoğan, Almanya'da Yine Mizah Konusu 9.943 izlenme - 2 yıl önce Extra 3’de yayınlanan yeni skeçte bu kez Cumhurbaşkanı Erdoğan doğrudan hedef alınmadı. Bunun yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, her şeyiyle ilgilenen başdanışmanı üzerinden eleştirildi. Cumhurbaşkanının başdanışmanını Erkan ismiyle lanse eden program, Almancada er (o) ve kann (yapabilir) kelimelerine gönderme yaparak "Erkan Alles- O her şeyi yapabilir" diye sunuldu. Skeçte başdanışmanın her şeyi organize ettiği görülüyor. Örneğin mitinglerde açılan bayrağın nereye gideceğinden futbol maçında oynayan Erdoğan’ın karşı konulmasından hoşlanmadığı rakip futbolculara önceden bildirilerek rahatça gol atması sağlandığı belirtilerek hicvediliyor.
Ruslar da Erdoğan ve Turizm Animasyonu 00:39
Ruslar da Erdoğan ve Turizm Animasyonu 6.121 izlenme - 2 yıl önce Rus uçağının düşürülmesi ve sonradan özüre varan gelişmleri Ruslar animasyon haline getirmiş. İzliyoruz
Basbakan Erdogan Rekor Kiran Klibi! (Dombıra) 04:03
Basbakan Erdogan Rekor Kiran Klibi! (Dombıra) 12.481 izlenme - 4 yıl önce Uzun Adam, Usta, Reis, Akp, Basbakan, Rte, Her Daim Millet, Dombıra, Yedirmeyiz!
Deveden Düşünce, Recep Tayyip Erdoğan'ın İzinden Gidiyoruz Demek 01:10
Deveden Düşünce, Recep Tayyip Erdoğan'ın İzinden Gidiyoruz Demek 7.040 izlenme - 2 yıl önce MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde bu yıl 3'üncüsü yapılan Karaçulha Deve Güreşleri'nde katılımcıları selamlamak isteyen Karaçulha Belde Belediye Başkanı Ak Partili Yusuf Çaylı, deveden düştü. Tedavisinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da attan düştüğünü hatırlatan Yusuf Çaylı, "Başbakanımızın izinden gidiyoruz" dedi.
Erdoğan, Davos'u Terk Etti-Tüm Dünya Erdoğan'ı Kon 01:21
Erdoğan, Davos'u Terk Etti-Tüm Dünya Erdoğan'ı Kon 16.399 izlenme - 9 yıl önce babakan recep tayyib erdoğan'ın davos'ta katıldığı paneli terk etmesi, uluslararası ajanslar tarafından "flaş" koduyla verdi.
Ülke Tv'de Esma'ya Mektup, Başbakan Erdoğan'ı Ağlattı 08:00
Ülke Tv'de Esma'ya Mektup, Başbakan Erdoğan'ı Ağlattı 10.848 izlenme - 5 yıl önce Başbakan Erdoğan, Ülke Tv"deki Programda Mısırlı İhvan Liderlerinden Biltaci"nin Şehit Olan Kızı Esmaya Yazdığı Mektubu İzlerken Gözyaşlarını Tutamadı. Erdoğ...
Recep Tayip Erdoğan - Dombra 04:10
Recep Tayip Erdoğan - Dombra 7.626 izlenme - 4 yıl önce Doğuyor Bir Aslan
Deniz Baykal Recep Tayyip Erdoğan Düello Olacak O 03:47
Deniz Baykal Recep Tayyip Erdoğan Düello Olacak O 18.991 izlenme - 9 yıl önce olacak o kadar'ın 3. haftadaki en bomba skeci şüphesiz başbakanımız ve muhalefetin birinci ismi deniz baykal'ın canlı yayında kozlarını paylaşması olmuştur. hadi izleyelim
41 Bin Raptiye İle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Tablosu 02:45
41 Bin Raptiye İle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Tablosu 3.189 izlenme - 2 yıl önce Tokatlı esnaf Adem Kasap, 41 bin adet raptiye ile Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın tablosunu yapmaya başladı.
Düşük Profilli Kahramanımız Binali 01:00
Düşük Profilli Kahramanımız Binali 3.345 izlenme - 2 yıl önce Gencosmantv adlı bobiler üyesinin, yeni başbakanımız Binali Yıldırım ve cumhurbaşkanımız ile ilgili yeni çalışması. Filmi hepiniz biliyorsunuzdur ama ben GORA olduğunu söyleyeyim de Cem Yılmaz ve ekibine ayıp olmasın.
Trabzon Kolbastısı Eşliğinde Video 04:27
Trabzon Kolbastısı Eşliğinde Video 14.652 izlenme - 9 yıl önce trabzon kolbastısı İşliyinde video...kolbastı trabzonundur gümüşhanenin deil...
Yıllardır Beklenen Lider 04:03
Yıllardır Beklenen Lider 3.777 izlenme - 4 yıl önce Recep Tayip Erdoğan
Başbakan Erdoğan Marmaray'da test sürüşü yaptı 03:44
Başbakan Erdoğan Marmaray'da test sürüşü yaptı 5.923 izlenme - 5 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Marmaray test sürüşünü gerçekleştirdi. Erdoğan makinist koltuğuna oturup kendi kullandığı trenle İstanbul Boğazı'nın altından Asya yakasından Avrupa yakasına geçti.
House of Cards Ak Saray 01:46
House of Cards Ak Saray 3.110 izlenme - 2 yıl önce Siyasi entrikaların baş gösterdiği TBBM'nin, Melih Gökçek'in muhteşem şehri Ankara'nın, başkentimizin House of Cards'a uyarlanışına şahit olun.
tayip,bahceli,baykal 00:12
tayip,bahceli,baykal 6.045 izlenme - 9 yıl önce komik
AK Parti Seçim Startı Verdi 03:59
AK Parti Seçim Startı Verdi 3.760 izlenme - 4 yıl önce BUNU İZLEDİNİZ Mİ ? http://urlji.com/emrvine Ak Parti seçim şarkısı Recep Tayyip Erdoğan şarkısı tanıtıldı. Uğur Işılak Recep Tayyip Erdoğan şarkısını okudu. Ak Parti seçim şarkısı Recep Tayyip Erdoğan ...
Recep Tayip Erdoğan&zekai Tunca - Beraber Yürüdük 04:39
Recep Tayip Erdoğan&zekai Tunca - Beraber Yürüdük 8.628 izlenme - 8 yıl önce tayip erdoğan & zekai tunca - beraber yürüdük biz bu yollarda (bana herşey seni hatılatıyor)
Recep Tayip Erdoğan One Munite 02:00
Recep Tayip Erdoğan One Munite 3.315 izlenme - 5 yıl önce Recep Tayip Erdoğan One Munite
RTE Basın Açıklaması - 1998 02:24
RTE Basın Açıklaması - 1998 1.615 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1998, şimdiki cumhurbaşkanımız, o zamanın İstanbul büyükşehir belediye başkanı Recep Tayip Erdoğan, Siirt'te, Ziya Gökalp'e ait bir şiiri okuduğu için halkı sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge farklılığı gözeterek kin ve düşmanlığa tahrik ettiği" gerekçesiyle hapis cezası almasından hemen sonra, o zamanlar üyesi olduğu Refah partisinin o zamanki genel başkanı Recai Kutan'la basın açıklaması yapıyor. Şu günlerde hakkında terör soruşturulması yapılan Hürriyet gazetesi o günlere MUHTAR BİLE OLAMAZ manşetini atmış. Aslında 1.34-1.45 arası görüntüye gelen ve havuzda tuhaf davranışlar sergileyen çarşaflı kadın olmasa videoda ilginç bir şey yok.
Recep Tayyip Erdoğan 01:27
Recep Tayyip Erdoğan 2.508 izlenme - 4 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan sesi kısılmış bir şekilde şarkı soylüyor. M.Fatih Çıtlak'ın ATV'de sunduğu BAŞBAKAN İLE ÖZEL programında Ramazan sohbetinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Zekai Tunca ile 'Beraber yürüdük biz bu yollarda' şarkısını söyledi. Van mitinginde sesi kısılan başbakan herkesin dikkatini çekti van mitingi, akp van mitingi, akp van mitingi, akp van mitingi, akp van mitingi, akp mitingi, akp mitingleri, akp seçim çalışmaları, akp seçim sonuçları, akp recep, akp tayyip, akp erdoğan, akp başbakan, akp başbakan recep tayyip erdoğan, van mitingi, van mitingi akp, van mitingi akp, van mitingi akp, , ak parti van mitingi, ak parti van mitingi, ak parti van mitingi, van mitingi ak parti, van mitingi ak parti, van mitingi ak parti, van mitingi ak parti, başbakanın sesi, başbakanın sesi, başbakanın sesi, başbakanın sesi, vanda akp mitingi, akp van mitingi, akp van mitingi, akp van mitingi, başbakanın sesine noldu, başbakanın sesine noldu, başbakanın sesine noldu, başbakanın sesine noldu, noldu başbakanın sesine, başbakan van konuşması, başbakan van konuşması, başbakan van konuşması, başbakan van konuşması, ak parti van konuşması, ak parti van konuşması, ak parti van konuşması, başbakanın van mitingi, başbakanın van mitingi, başbakanın van mitingi, başbakan vanda, başbakan vanda, başbakan vanda,
Yeni Başbakan Ahmet Davutoğlu 05:08
Yeni Başbakan Ahmet Davutoğlu 1.771 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan adaylığı Başbakan Erdoğan tarafından açıklanan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu kürsüye gelerek bir konuşma yaptı.
Pala Recep 03:33
Pala Recep 3.253 izlenme - 9 yıl önce recep tayyip erdoğan'a ait komik bir video
Cübbeli ahmet hoca tayip erdogan yahudi üstün cesaret ödülü alan tek müslüman türk !! 07:23
Cübbeli ahmet hoca tayip erdogan yahudi üstün cesaret ödülü alan tek müslüman türk !! 2.197 izlenme - 6 yıl önce 2012 SURİYE CILIP DÜNYASI
Recep Tayip Erdoğan Sevdası 02:19
Recep Tayip Erdoğan Sevdası 1.519 izlenme - 4 yıl önce Hudanur Karaduman O Benim Buyuk Dedem Diyor onu Cok Seviyor