Hoşgeldiniz!

tayvanlı

Bebeğe Emeklemeyi Öğreten Köpekler 00:39
Bebeğe Emeklemeyi Öğreten Köpekler 38.412 izlenme - 5 yıl önce Tayvanlı bir annenin, Alaskan Husky cinsi köpekler ve bebeği ile çektiği video izleyenleri güldürüyor. Köpeklerin, yedi aylık bebeğine emeklemeyi öğrenmede yardımcı olduklarını söyleyen anne, köpeklerin de, bebeğinin de durumdan memnun olduğunu söylüyor. Ancak görüntülere bakıldığında köpeklerin bebeğe değil, bebeğin köpeklere emeklemeyi öğrettiği görülüyor. Üçlünün yer aldığı video, sosyal paylaşım sitelerine yüklenmesinin ardından kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.
Tayvan'daki Lokantada Bikinili Kızlar Garsonluk Yapıyor 04:24
Tayvan'daki Lokantada Bikinili Kızlar Garsonluk Yapıyor 5.661 izlenme - 1 yıl önce Tayvan'da bikinili kızların garsonluk yaptığı bu mekan, kısa sürede büyük bir müşteri kitlesine ulaştı. Yeni açılan bu lokanta bikinili garson kızları işe alınca, müşteri patlaması yaşandı...
Tayvanlı Gelinden Görümcelerine Güç Gösterisi 00:37
Tayvanlı Gelinden Görümcelerine Güç Gösterisi 5.430 izlenme - 2 yıl önce Tayvanlı gelin nikah öncesi, misafirlerin önünde barfiks çekerek güç gösterisinde bulundu. Gelinin bu hareketi hayretle karşılandı.
Tayvanlı Gencin Türkler Hakkında Düşüncesi 2 14:26
Tayvanlı Gencin Türkler Hakkında Düşüncesi 2 71 izlenme - 3 yıl önce Küçük yaştan beri birçok dil öğrenip birçok ülkeyi gezen arkadaşımızın Türkçe ve Türkiye hakkındaki düşüncelerinden bir başka bölüm.
İnsanlık Hala Ölmemiş Dedirten Tayvanlı 02:20
İnsanlık Hala Ölmemiş Dedirten Tayvanlı 106 izlenme - 3 yıl önce Tayvanlı abimiz mazotsuzluktan yolda kalmış yaşlı fakir adama yardım ediyor. Düşenin tekmelendiği günümüz dünyasında örnek bir davranış. Alkışlar abimize, iyi seyirler
Safranbolu'ya Tayvanlı Turist İlgisi 02:55
Safranbolu'ya Tayvanlı Turist İlgisi 19 izlenme - 3 yıl önce Safranbolu'ya Tayvanlı turist ilgisi- "Açık hava müzesi" olarak anılan UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ndeki Karabük'ün Safranbolu ilçesini geçen yıl ziyaret eden turistlerin büyük bölümünü Tayvanlılar oluşturdu- Belediye Başkanı Aksoy: - "İlçemizde günübirlikçilerle yılda bir milyon turisti ağırlama hedefimiz var" ERSİN TURAN - UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Karabük'ün Safranbolu ilçesini geçen yıl yabancı turistler arasında en çok Tayvanlılar ziyaret etti.
Aşk Acısını Unutmak İçin 6 Aydır Pedal Çeviriyor 04:54
Aşk Acısını Unutmak İçin 6 Aydır Pedal Çeviriyor 3 izlenme - 7 ay önce Aşk acısını unutmak için 6 aydır pedal çeviriyor Kız arkadaşı tarafından terk edilen Tayvanlı Yan Bo, aşk acısını unutmak için 6 aydır pedal çeviriyor.