Hoşgeldiniz!

taziye

Scorp - Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek 00:19
Scorp - Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek 1.104.180 izlenme - 2 yıl önce "Çocuk kızı öpmüş demiş yanağında bi tat var kız demiş meymeli tat mı çocuk demiş evet elmalı kavunlu kız demiş ne kadar nargileci bi erkek" gibi eserleriyle hepimize ilham veren Mehmet Ali bu seferde Scorperlara ilham verdi... Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
12 Mayıs 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti   Cübbeli Ahmet Hocaefendi 02:14:43
12 Mayıs 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti Cübbeli Ahmet Hocaefendi 8.378 izlenme - 1 yıl önce 12 Mayıs 2016 Tarihli Bu Haftanın Sohbeti Cübbeli Ahmet Hocaefendi
Justin Bieber'ın Ankara Mesajı 00:21
Justin Bieber'ın Ankara Mesajı 7.061 izlenme - 1 yıl önce Pek çok ünlü kişiyi Türkiyeye getiren organizatör Ümit Akbulut'un instagram hesabından paylaştığı videoda Justin Bieber "Nasılsın Ümit Abi? Ben Justin Bieber. Sadece bütün dualarımın Ankara ile olduğunu söylemek istedim." diyor. olay yeri: https://www.instagram.com/p/BCSvThfA7uH/
Umut Bulut, Baba Evinde Taziyeleri Kabul Etti 00:38
Umut Bulut, Baba Evinde Taziyeleri Kabul Etti 3.829 izlenme - 1 yıl önce Ankara'daki terör saldırısında babasını kaybeden Umut Bulut, Kayseri'deki baba evinde taziyeleri kabul etti. Umut Bulut'un ayakta durmakta zorlandığı dikkatlerden kaçmadı. Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut, Ankara'daki hain terör saldırısında hayatını kaybeden babası Kemal Bulut'un Kayseri'deki evinde taziyeleri kabul etti. Oldukça üzgün görünen Umut, gözyaşlarına hakim olamadı. Taziye evinde Kemal Bulut için mevlit okundu, dualar edildi.
Abdullah Şekeroğlu-Taziye Evi 04:26
Abdullah Şekeroğlu-Taziye Evi 3.245 izlenme - 7 yıl önce www.boluelaziglilar.org
Taziye Evi (Acil Güldürü) 06:10
Taziye Evi (Acil Güldürü) 33 izlenme - 2 hafta önce Taziye Evi (Acil Güldürü) Şanlıurfa'nın komedi ustaları acil güldürü ekibinden süper ve komik bir video.
Erdoğan ve Albayrak'tan Özgecan'ın Ailesine Taziye Ziyareti 05:24
Erdoğan ve Albayrak'tan Özgecan'ın Ailesine Taziye Ziyareti 1.580 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızları Erdoğan ve Albayrak ile KADEM Başkanı Aydın Yılmaz, Özgecan Aslan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. MERSİN Uçakla geldikleri Adana'dan karayoluyla Mersin'e geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Albayrak ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Tarsus'ta öldürülen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Anne Songül Aslan'ın elini öperek başsağlığı ve sabır dileyen Erdoğan ve Albayrak, gözü yaşlı annenin acısını paylaştıklarını belirtti. Erdoğan ve Albayrak, "Allah sizi kötü insanlardan korusun" diyen anneyi, ellerini tutarak teskin etmeye çalıştı. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Songül Aslan, şöyle konuştu: "Melek yüzlü kızım benim, canilerle mücadele etmiş, ne emeklerle büyüttüm ben onları, ne zorluklarla büyüttüm çocuklarımı okusunlar diye. İyi yerlerde, iyi bir yerde meslek sahibi olsunlar diye. Bir cani gelip çocuğuma nasıl kıyıyor. Çocuğuma 'eline, diline sahip ol' derdim. Bu niyetle yetiştirdim onları. Çocuğum namusunu korumak için kendini feda etmiş. Bunların, cezalarını en şiddetle çekilmesini istiyorum. Benim çocuğum bunu hak etmedi. Çocuğumun tek suçu dolmuşa binip evine gelmek. Benim çocuğumu elimden kimse alamaz. Buna akıl sır erdiremiyorum, düşündükçe deli oluyorum. Böyle bir hakları yok." Annenin konuşması sırasında onu sakinleştirmeye çalışan Esra Albayrak, "Allah sabır versin" dedi. Sümeyye Erdoğan da "Senin her zaman yanında olacağız" ifadesini kulandı. KADEM Başkanı Yılmaz ise gözyaşları içinde anneye şunları söyledi: "Songül hanım, hiç merak etmeyin biz, gereken neyse kadınlar olarak canımızla başımızla bu caninin, o vahşinin en ağır şekilde yargılanması, cezasını alması için elimizden geleni yapacağız. Bunu takip edeceğiz. Asla bu işin peşini bırakmayacağız. Ben de bir anneyim. Kadınlar, sivil toplum örgütleri, devlet olarak, toplum olarak, hepimiz üzüntünü kalbimizin en derinlerinde yaşıyoruz. Rabbim sana çok büyük sabır versin ama sen de bırakmayacaksın bu mücadeleyi. Sen de bize bu mücadelede yardım edeceksin. Kızın için yapacaksın bunu." Daha sonra basına kapalı devam eden ziyarette, taziye evinde Kur'an-ı Kerim okundu. Yaklaşık 1 saat süren ziyaret sonrası Sümeyye Erdoğan, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çok acı bir durumu kelimelerle ifade etmenin zor olduğunu vurgulayan Erdoğan, şöyle devam etti: "Çok korkunç bir durum. Biz olabildiğince acılarını paylaşmak için buraya geldik. Çok güzel ve asil insanlar. Bizim asıl amacımız bu canilerin, bu canavarların en ciddi ve etkili şekilde cezalarını almaları. Biz bunun peşinde olacağız. Biz KADEM olarak da buradayız aynı zamanda. Dernek olarak da bunun takipçisi olacağız. Elimizden geleni yapacağız."
Altan Tan'a Canlı Yayında Terörist Taziyesi Soruldu (Tarafsız Bölge) 02:59
Altan Tan'a Canlı Yayında Terörist Taziyesi Soruldu (Tarafsız Bölge) 601 izlenme - 1 yıl önce Altan Tan'a canlı yayında terörist taziyesi soruldu HDP'li milletvekili Altan Tan, HDP'li vekillerin taziye çadırına ziyareti sorulunca kıvırdı.
Başbakan Davutoğlu, Koç Ailesine Taziyede Bulundu 02:35
Başbakan Davutoğlu, Koç Ailesine Taziyede Bulundu 603 izlenme - 2 yıl önce *Yaklaşık 45 dakika süren taziyenin ardından Davutoğlu, baba Rahmi Koç ve Ali Koç ile kameraların karşısına geçti.
Taziye - Kısa Film - 06:27
Taziye - Kısa Film - 3.149 izlenme - 9 yıl önce murathan mungan`a ait olan eserden kisa film uyarlamasi...
İşte Erdoğan'ın Sesinden İnfitar Suresi... 03:24
İşte Erdoğan'ın Sesinden İnfitar Suresi... 611 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısı sonucu şehit edilen İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın Başakşehir Missİstanbul Evleri'ndeki konutuna taziye ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti yaklaşık 50 dakika sürdü. Aileye başsağlığı dileklerini ileten Erdoğan, burada Kur'an-ı Kerim'den İnfitar Suresi'ni okudu.
Mustafa Koç'un Eşi Caroline Koç'un Bilinmeyen Hayat Hikayesi 05:27
Mustafa Koç'un Eşi Caroline Koç'un Bilinmeyen Hayat Hikayesi 267 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'deki Yahudi cemaatinin yayın organı Şalom, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ünlü iş adamı Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç'un hikayesini yazdı.
Mustafa Koç Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 09:28
Mustafa Koç Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 252 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Vehbi Koç, Türk iş adamı. 2003-2016 yılları arasında Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır
Ermenistan'da Türk Bayrağı'nın Yakılması 00:55
Ermenistan'da Türk Bayrağı'nın Yakılması 492 izlenme - 2 yıl önce Ermenistan'da sözde soykırım gösterilerinde Türk bayrağı yakılmış. Başbakanın taziye mesajından sonra bu olay için de kusura bakmayın bizim hatamız filan dese şaşırmayız artık. Asalanın yaptıkları ya da öldürülen binlerce Türk'ü hatırlayan yok tabi...
Erdoğan, Şehit Savcının Evinde 01:03
Erdoğan, Şehit Savcının Evinde 366 izlenme - 2 yıl önce Romanya’dan dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, taziye ziyaretinde bulunmak üzere şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın evine geldi.
Fethullah Gülen Soma Faciası İçin Taziye Mesajı 03:27
Fethullah Gülen Soma Faciası İçin Taziye Mesajı 325 izlenme - 3 yıl önce Soma Maden Faciası Fethullah Gülen Ab Taziye Mesajı 2014
basbakan'dan kuran ziyafeti taziye evinde 02:17
basbakan'dan kuran ziyafeti taziye evinde 497 izlenme - 6 yıl önce
HDP’liler Çarşaflı Kadınları Taziye Evinden Çıkarmaya Çalıştı  00:57
HDP’liler Çarşaflı Kadınları Taziye Evinden Çıkarmaya Çalıştı 92 izlenme - 11 ay önce HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş’ın katıldığı taziye evinde HDP’lilerin, saldırıda hayatını kaybeden acılı ailelerin taziyesine katılan çarşaflı kadınları ‘IŞİD’çi’ diye taziye evinden çıkarmaya çalıştığı ortaya çıktı.
Şehit Ailesi Gültan Kışanak Gelince Taziye Çadırını Terketti 03:19
Şehit Ailesi Gültan Kışanak Gelince Taziye Çadırını Terketti 76 izlenme - 11 ay önce DİYARBAKIR Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak, 15 araçlık konvoyla PKK tarafından geçen gün ikisi çocuk 5 üyesi katledilen ailenin taziye yerine gitti. Şehit ailesi taziye evini boşaltıp, Kışanak ve ekibine ikramda bulunmadı.
Kartondan Uzanan Eli Sıktılar 00:33
Kartondan Uzanan Eli Sıktılar 211 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz’in ölümünden sonra, tahta kardeşi, Veliaht Prens ve Savunma Bakanı 79 yaşındaki Salman Bin Abdülaziz geçmişti. Suudi Arabistan Kral'ı Abdullah için birçok lider taziye mesajı yayınlarken, sarayda da taziye töreni düzenlendi. MİSAFİRLERİ PRENSLERİN MAKETİ KARŞILADI Ancak taziye töreniyle ilgili ortaya çıkan bir görüntü büyük tartışmalara neden oldu. Görüntülerde kralın ailesine taziye için gelenleri, prenslerin kendisi yerine karton maketleri karşıladı.KARTONDAN UZANAN ELİ SIKTILAR Kralın çocuklarının fotoğrafının bulunduğu karton maketlerin arkasından uzanan bir el, gelenlerin elini sıkıyor.
Taziyeye Göbek Atarak Giden CHP'liler 00:59
Taziyeye Göbek Atarak Giden CHP'liler 39 izlenme - 8 ay önce 11 kız çocuğunun yanarak can verdiği Aladağ'a giderek taziye ziyaretinde bulunmak için yola çıkan CHP Mamak teşkilatı üyeleri, otobüste müziği son ses açıp göbek attı iddiası.
Başbakan Davutoğlu'ndan Şehit Babasına Canlı Yayında Taziye 01:28
Başbakan Davutoğlu'ndan Şehit Babasına Canlı Yayında Taziye 110 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Davutoğlu, Irak'ın kuzeyinde şehit düşen Üsteğmen İsmail Cazgır'ın babasına, canlı yayında telefon görüşmesiyle başsağlığı diledi. Davutoğlu, resmi ziyaret gerçekleştireceği Ürdün'e hareketinden önce Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladığı sırada, konuşmasına ara verdi. "Bir dakika müsaade ederseniz, tam şehit üsteğmenimizin ailesi arıyormuş. Canlı yayında olacak ama beklediğim bir telefondu." diyen Davutoğlu, şehit Üsteğmen Cazgır'ın babası Haluk Cazgır ile bir süre telefonda görüştü.
Kağızmanda Taziye Çadırı 01:10
Kağızmanda Taziye Çadırı 338 izlenme - 7 yıl önce kağızmanda taziye çadırı
Sümeyye Erdoğan'ın Özgecan'ın Annesine Taziye'ye Gitmesi 02:07
Sümeyye Erdoğan'ın Özgecan'ın Annesine Taziye'ye Gitmesi 148 izlenme - 2 yıl önce Kadınların kahkaha atmasından bile haz duymayan bir partinin baş mensubu olan Tayyip'in kızları Sümeyye Erdoğan ve kardeşi Esra Albayrak'ın vahşice öldürülen Özgecan Arslan'ın annesini taziyeye gitmesi.
Özgecan Aslan: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızları taziye evinde 02:08
Özgecan Aslan: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızları taziye evinde 93 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Albayrak, vahşice öldürülen Özgecan Aslan'ın Mersin'deki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Sümeyya Erdoğan, kardeşi Esra Albayrak, bu sabah beraberinde Mersin Valisi Özdemir Çakacak, eşi Kevser Çakacak, İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ, AK Parti Mersin Milletvekili Münevver Ökten ve AK Parti İl Başkanı İsmail Taşpınar'la birlikte Aslan ailesinin Barış Mahallesi'ndeki evine gelerek acılarını paylaştı, baş sağlığı diledi. Taziye evinden çıkışta kısa bir açıklama yapan aynı zamanda Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Vekili olan Sümeyye Erdoğan, "Çok acı bir durum, kelimelerle ifade etmek çok zor. gerçekten zor, korkunç bir durum. Biz olabildiğince acılarını paylaşmak üzere buraya geldik. Çok güzel insanlar, çok asil insanlar ama tabii ki bizim asıl amacımız bu canilerin, bu canavarların en ciddi şekilde, en etkili şekilde cezalarını almaları. Biz bunun peşinde olacağız. Biz dernek olarak da bunun takipçisi olacağız. Elimizden geleni yapacağız" dedi.
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Somali Madencilere Taziye Mesajı 08:29
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Somali Madencilere Taziye Mesajı 171 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca Soma Madeninde Ölenlerin Yakınlarına Taziye Mesajı Yayınladı. Cübbeli Ahmet Hoca Olarak Bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Soma'da Yaşanan Ve Tüm T...
Öyü Eleddin Yolcu'nun Taziye Çadırı 17:10
Öyü Eleddin Yolcu'nun Taziye Çadırı 282 izlenme - 8 yıl önce delever köyünde bir tarih kapandı
 Ethem Sancak Koç Ailesi'ne taziyelerini sundu 00:43
Ethem Sancak Koç Ailesi'ne taziyelerini sundu 89 izlenme - 2 yıl önce ESMEDYA yönetim kurulu Başkanı Ethem Sancak hastaneye giderek Koç ailesine taziyelerini sundu.
Taziye Yeri İbrahim Halil 00:47
Taziye Yeri İbrahim Halil 158 izlenme - 6 yıl önce ibrahim halil taziyesi
Mardin Yenilmez Köy Taziye Yeri 26:01
Mardin Yenilmez Köy Taziye Yeri 133 izlenme - 4 yıl önce Memleketim... Varmısınız Hep Beraber Birlik Olmaya, Tek Yürek. Ben Memleketimden,edeler Diyarından Ayrılalı Cok Yılı Geçti.diyenlere .güzel Olani Güzellestir...