Hoşgeldiniz!

tazmanya

Gördüğü Her Tartışmaya Dalan Tazmanya Canavarı 03:08
Gördüğü Her Tartışmaya Dalan Tazmanya Canavarı 4.481 izlenme - 4 ay önce Videoyu hazırlayan arkadaşlar Türkiye'de günlük hayatta ve sosyal medya haber kanallarında geçen bazı konuşmaları ve yorumları, yanıtlarıyla beraber gerçeğe dönüştürmüşler.
Tazmanya Canavarı 1. Bölüm (Çizgi Film) 19:17
Tazmanya Canavarı 1. Bölüm (Çizgi Film) 10.501 izlenme - 2 yıl önce Tazmanya Canavarı ya da Taz, Warner Bros.'un Looney Tunes serisinde yer alan hayali bir çizgi film karakteridir. Yaratıcısı Robert McKimson'dur. Çok hızlıdır ve sınır tanımaz iştahıyla istediği herşeyi yer. 1990'lı yıllarda çok popüler olmuştur.
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Tazmanya Canavarı 02:33
Sevimli Kahramanlar Türkçe - Tazmanya Canavarı 1.008 izlenme - 6 ay önce Hakkında araştırma yaparken Tazmanya Canavarı ile karşılaşan Bugs, onu dünya mutfağının başka lezzetlerine yönlendirmek için elinden geleni yapar.
Bugs Bunny ve Tazmanya Canavarı (Türkçe) 02:17
Bugs Bunny ve Tazmanya Canavarı (Türkçe) 1.930 izlenme - 10 ay önce Türkiye'de doksanlı yıllarda yayınlanan, Looney Tunes'un efsane karakterleri, havuç müptelası Bugs Bunny ile fırıldak ve etobur Tazmanya Canavarı. Bu arada, Taz sudan nefret eder!
Bugs Bunny ve Tazmanya Canavarı 2 06:00
Bugs Bunny ve Tazmanya Canavarı 2 3.567 izlenme - 2 yıl önce Çok sevilen iki çizgi film karakterinin bir araya geldiği bölümdür. 1954 yılında yaratılan Taz, seneler içinde 5 veya 6 kere Bugs Bunny ile aynı çizgi filmde yer almıştır.
Bugs Bunny ve Tazmanya Canavarı 05:35
Bugs Bunny ve Tazmanya Canavarı 2.568 izlenme - 2 yıl önce Çok sevilen iki çizgi film karakterinin bir araya geldiği bölümdür. 1954 yılında yaratılan Taz, seneler içinde 5 veya 6 kere Bugs Bunny ile aynı çizgi filmde yer almıştır. .
Nostaljik Çizgi Film Jenerik Müzikleri 06:55
Nostaljik Çizgi Film Jenerik Müzikleri 2.008 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde göremediğimiz, nostalji sayılacak çizgi filmlerin kısa kısa hatırlatmak adına bir video hazırlamıştım resimler ile beraber fakat ses dosyası olarak kabul edebiliyorlarmış. Dinleyeceğiniz çigi film müikleri; Looney Tunes, Taş devri, Tom ve Jerry, Redkit, Pokemon, Pembe Panter, Ninja Kaplumbağalar, Casper, Örümcek Adam, Bugs Bunny, Supermen, Hayalet Avcıları, Tazmanya canavarı
6 yıl Kırpılmayan Koyundan 23 Kilo Yün 00:54
6 yıl Kırpılmayan Koyundan 23 Kilo Yün 1.011 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'nın Tazmanya bölgesinde geçtiğimiz günlerde bulunan ve Shaun adı verilen koyun altı senedir ilk kez kırkıldı. Koyundan 23 kiloyu aşkın yün elde edildi.
Tazmanya Canavarı Boyama Oyunu 00:29
Tazmanya Canavarı Boyama Oyunu 1.011 izlenme - 3 yıl önce Tazmanya Canavarı Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?
Tazmanya Canavarı 00:59
Tazmanya Canavarı 699 izlenme - 2 yıl önce ve işte o. çizgi film dünyasının bana göre en haylaz şeysi. en kızgın ama yeri geldiğinde de en uysal şeysi aynı zamanda. müzikle uysallaşabilitesini bize danıld dak abimiz öğretmişti zamanında. şarkının son bölümüde tazmanya abimizin ağzıyla çıkardığı o sesin hepimiz hayranıyız di mi gencolar. büyüksün abi dönmeye devam diyoruz ve alkışlıyoruz.
TAZMANYA CANAVARIM 00:50
TAZMANYA CANAVARIM 2.933 izlenme - 9 yıl önce tazmanya adasında ve nesli tükeniyor..işte gercek adıyla tazmania devil...
6 Yıl Kırpılmayan Koyundan 23 Kilo Yün 00:54
6 Yıl Kırpılmayan Koyundan 23 Kilo Yün 653 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'nın Tazmanya bölgesinde geçtiğimiz günlerde bulunan ve Shaun adı verilen koyun altı senedir ilk kez kırkıldı. Koyundan 23 kiloyu aşkın yün elde edildi.
taner tolga tarlacı - taklit 00:31
taner tolga tarlacı - taklit 1.223 izlenme - 6 yıl önce izlesene.com'için çektigim taklit amaçlı video.
Taz Mania - Tazmanya Canavarı - Jenerik 01:05
Taz Mania - Tazmanya Canavarı - Jenerik 556 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün tv de rastladım, her sözcüğü aklımızda kalan videolardan olduğunu görünce paylaşmak istedim. Çizgi film dünyasının bana göre en haylaz şeysi. en kızgın ama yeri geldiğinde de en uysal şeysi aynı zamanda. müzikle uysallaşabilitesini bize danıld dak abimiz öğretmişti zamanında. Şarkının son bölümüde tazmanya abimizin ağzıyla çıkardığı o sesin hepimiz hayranıyız di mi gencolar. büyüksün abi dönmeye devam diyoruz ve alkışlıyoruz.
Dev Yaratık Böyle Görüntülendi  00:40
Dev Yaratık Böyle Görüntülendi 323 izlenme - 2 yıl önce Dev yaratık böyle görüntülendi Tazmanya’da çekilen görüntülerde, kameralara yansıyan bu ilginç canlı; bilim adamlarının da dikkatini çekti.
Tazmanya Kaplanı 00:45
Tazmanya Kaplanı 401 izlenme - 2 yıl önce Naturalist David Fleay tarafından 1933 yılında Hobart hayvanat bahçesinde çektiği bu görüntüler soyu 1936' larda tükenen Tazmanya Kaplanının (thylacine) muhtemelen son görüntüleridir. Tazmanya, İngiliz krallığının egemenliğine geçince adaya yerleşen ingiliz göçmenler koyunlarına saldırıyorlar gerekçesiyle soyları tükeninceye kadar tazmanya kaplanlarını katlettiler. Nitekim de son Tazmanya kaplanı 1936 da bir hayvanat bahçesinde hayata veda etti.
Looney Tunes Soundtrack 00:28
Looney Tunes Soundtrack 461 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin çocukluğunun kahramanıdır Looney Tunes karakterleri, kimisi Bugs Bunney'i, kimisi Duffy Duck'ı kimisi de Karavana Sam'i sever. İşte az sonra dinleyeceğiniz müzikte bize onları tekrar hatırlatacak olan müzik, Looney Tunes karakterlerini alkışlarla yaşayacaksınız.
Yemek İçin Kavga Eden Tazmanya Canavarları 01:54
Yemek İçin Kavga Eden Tazmanya Canavarları 353 izlenme - 2 yıl önce Kendi boyutlarında ki hayvanlar içinde dünya üzerinde çenesi en güçlü hayvanlardır. Kafaları kasla kaplıdır ve tüm ağırlıklarının çeyreğini oluşturur. Süngere benzeyen kafa kemikleri şiddetli ısırıkların şokunu atlatmalarını sağlar.
Yeniden Yeryüzü: Tazmanya Canavarı Üretme Parkı 05:40
Yeniden Yeryüzü: Tazmanya Canavarı Üretme Parkı 266 izlenme - 2 yıl önce Avustralya’nın en meşhur hayvanlarından Tazmanya canavarı, tilki ve yaban kedisi gibi türleri avlayarak kıtadaki biyolojik dengeyi sağlamada önemli rol oynuyor. Fakat adına yüz tümörü denilen ve kolayca yayılan kanser tipi nedeniyle canavarın nesli son on yıldır tükenme tehlikesi altında. Avustralya Sürüngen ve Canavar Parkı, Tazmanya’nın doğal yaşam alanlarından seçilen sağlıklı Tazmanya canavarlarını korumaya alarak gözetim altında tutuyor; erginleştirerek Canavar Yetiştirme Parkı’na gönderiyor. Yeniden Yeryüzü, tehlike altındaki Tazmanya canavarı için verilen mücadeleyi izlemek üzere Yeni Güney Galler’deki Barrington Tops Ulusal Parkı’nda. ALINTI.
Tazmanya Canavarı Oyna 00:08
Tazmanya Canavarı Oyna 187 izlenme - 4 yıl önce Tazmanya Canavarı Oyunu Oynayın
Taz-Mania - Taz ve Ailesi 03:53
Taz-Mania - Taz ve Ailesi 13 izlenme - 3 ay önce Taz eve kaplumbağasını eve getiriyor, bakalım evdekilerin tepkisi ne olacak? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
İbo'nun Dikenli Telle Savaşı 02:09
İbo'nun Dikenli Telle Savaşı 148 izlenme - 2 yıl önce Veledken izlediğimde bile anlam veremediğim bir sahneydi aklıma geldi sitede de şöyle kıyıda köşede dursun istedim, ''galibiyete giden yolda çekilen çile kutsaldır'' felsefiyle adeta bir tazmanya canavarı edasıyla bağıran İbo'yu izleyek.
Maymun 00:09
Maymun 515 izlenme - 8 yıl önce ahmet.yilmaz1903@hotmail.com
Tazmanya Canavarı Baskısı 00:02
Tazmanya Canavarı Baskısı 64 izlenme - 3 yıl önce Tazmanya Canavarı Baskısı