Hoşgeldiniz!

tazyikli

Tazyikli Su Hortumuyla Rodeo Yapmak 01:13
Tazyikli Su Hortumuyla Rodeo Yapmak 240 izlenme - 1 gün önce Amerika Birleşik Devletlerinin Kuzey Dakota eyaletinde canları sıkılan itfaiye ekibi kendi aralarında tazyikli su üzerinde durma yarışı düzenlemiş. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüleri izliyoruz efendim.
İtfaiyecinin Tazyikli Su İle İmtihanı 00:55
İtfaiyecinin Tazyikli Su İle İmtihanı 5.220 izlenme - 4 yıl önce İtfaiyecinin Tazyikli Su İle İmtihanı
TV Kumandası Su Jetiyle Ortadan İkiye Ayrılırsa 01:38
TV Kumandası Su Jetiyle Ortadan İkiye Ayrılırsa 470 izlenme - 6 ay önce TV Kumandası Su Jetiyle Ortadan İkiye Ayrılırsa Televizyon kumandası tazyikli su ile ortadan ikiye ayrılırsa neler olur izleyeceğiz.
Tazyikli Suyla Boğazı Delinen Bodur, Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi 03:17
Tazyikli Suyla Boğazı Delinen Bodur, Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi 186 izlenme - 2 ay önce Tazyikli suyla boğazı delinen Bodur, gözyaşlarıyla toprağa verildi Tazyikli suyun boğazını delmesiyle ölen adam defnedildiİZMİR - İzmir'in Ödemiş İlçesinde, 47 yaşındaki Doğan Bodur'un oto yıkama makinesinin tabancasından çıkan tazyikli suyun boğazını delmesi sonucu hayatını kaybetmesinin...
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 02:31
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 2.010 izlenme - 2 yıl önce Yürüyen narkotik Necla ablamızda esrar, eroin, kokain ne bağımlılık ararsanız mevcuttur. Orhan abimiz ise kapışma bahanesiyle necla nazır'ın orasını burasını mıncıklayıp durur film boyunca. En sonda kaçmaya çalışan ablamızı Orhan abimiz kendince böyle bir çözüm bulmustur etkili de olmuştur. Araba mı yıkıyorsun Orhan abi be..
Tazyikli Su ile Odun Kesmek 02:48
Tazyikli Su ile Odun Kesmek 710 izlenme - 2 yıl önce Crazy russian hacker'ın çektiği bu videoda tazyikli su ile bir odunun nasıl kesildiğini görüyoruz. İyi seyirler.
Polis taksimde tazyikli su sıktı, gösterici yere uçtu. 00:42
Polis taksimde tazyikli su sıktı, gösterici yere uçtu. 1.032 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı'ndaki müdahalelenin ardından Taksim Meydanı'nda eylem yapan gruba polis, TOMA'dan sıktığı tazyikli su ile müdahale etti. TOMA'nın önüne geçerek araca yumruk atan eylemci sıkılan tazyikli su ile kendini yerde buldu. Gösterici yerden kalkamayınca çevredekiler yardımına koştu.
Polise Börek İkramına Karşı Biber Gazlı Müdahale 01:32
Polise Börek İkramına Karşı Biber Gazlı Müdahale 1.611 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi parkında eylemciler polise börek ikram etti. Bu olaydan birkaç dakika sonra polisler de eylemcilere tazyikli su ile cevap verdi.
TOMA Tanıtımı 04:44
TOMA Tanıtımı 904 izlenme - 2 yıl önce Efendim malumunuz ülkemizde toma diye bi alet var. Nedir bu toma? özellikler nelerdir diye merak ettiyseniz iste alayı burada. Aynı zamanda bu uğursuz aletin tanıtım videosu bizlere bir eylemci nasıl tomadan kaçar 3:43 de sunuyor. " Demokrasinin önde giden koruyucusu(!) ve halkın dertlerine tercüman(!) bu nalet olasaca araca egzoz koyamışlar. Amma akşam amma gündüz " diyenler var ise 4:17 de ben görür gibi oldum. POMA Rocks.
Tank Yıkama Makinesiyle Mercedes'i  Mahvetmek 03:58
Tank Yıkama Makinesiyle Mercedes'i Mahvetmek 543 izlenme - 3 yıl önce Hammelmann şirketinin ürettiği 1000barlık basınçla dakikada 192 litre su püskürten tank yıkama ünitesi Mercedes Benz 190'nın içine monte edilerek neler olacağını kaydetmişler ne diyelim efendim o arabayı bile bulamayan biri olarak içim parçalandı.
15 Haziran Gezi Parkı Müdahalesi 05:46
15 Haziran Gezi Parkı Müdahalesi 516 izlenme - 2 yıl önce Tarih 15 Haziran 2013'ü gösterdiğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ankara'da miting yapıyordu. Mitingde İstanbul'a geleceğini ve temiz bir İstanbul bulmak istediğinden bahsediyordu. İşte bu sözlerden sonra polis uyarı anonslarına başladı. O dakikalarda parkta açık forumlar devam ediyordu, herkes görüşlerini paylaşıyordu. Flamaların yüzde 90'ı kaldırılmıştı ve tek çadır altında toplanılacaktı. Ama müdahalede ısrarlıydı emniyet. Anonsun sesi zaten parkın sadece ön tarafından duyuluyordu. Bir süre daha beklenildi ve gençlerin, çocukların, yaşlıların, kadınların, ailelerin olduğu parka gazla, suyla saldırdılar. Şunu da belirteyim; parkın ortasına gaz atıldığında o gaz çok uzun süre dağılmıyor. Meydandaki gibi havaya yayılmıyor, boğuluyor insan. Yangın çıkma riski de var. Ayrıca üstten ortaya doğru atılan gazların insanların neresine denk geleceği de meçhul. Neyse, görüntülerdeki her ayrıntıya dikkat edelim, her bir saniye hafızamıza kazınsın. Barışçıl eylemin nasıl sonlandığı tarihe geçsin.
Sifonun Tazyikli Suyuna Meydan Okuyan Örümcek 01:09
Sifonun Tazyikli Suyuna Meydan Okuyan Örümcek 254 izlenme - 2 yıl önce Tuvaletinin sifonunda yaşayan örümceği tuvalete göndermek için sifonu çeken adam gördükleri karşısında şaşkına döndü.
İnsanın Ölümünü Gören İnsan - Taksimli Cenk 02:35
İnsanın Ölümünü Gören İnsan - Taksimli Cenk 422 izlenme - 3 yıl önce Cenk reis uzun zamandır görünmüyordu. Bu röportajında kendisine "Müzik nedir?" diye soruluyor. Cenk ise; gezi olaylarını önceden bildiğini, insanın ölümünü bile gören(önceden) bir insan olduğunu iddia ediyor ve ürünlerini tanıtıyor ...
Sokağa İşeyenlerin Üstüne Tazyikli Su Sıkmak 00:59
Sokağa İşeyenlerin Üstüne Tazyikli Su Sıkmak 420 izlenme - 3 yıl önce Üzerinde You Stop We Stop sloganı yazılı sarı büyük bir tankerle gezen ekibimiz gece gündüz farketmeden yollarda dolaşarak sokak kenarına işeyenleri bulduğu anda tazyikli suyu basıyolar kafasına. Güzel olmuş ulu orta işeyeni var amk hakediyolar etkileyici bir yöntem.
Polisin Dershaneye Tazyikli Su Sıkması 00:19
Polisin Dershaneye Tazyikli Su Sıkması 288 izlenme - 2 yıl önce Cuma günü yaşanan olaylarda polislerin aşağıdaki kalabalıkla yetinmeyip dershaneden slogan atan kalabalığa tazyikli su sıkışını izleyelim. bu kadarına da pess artık.
Emrah Serbes - Recep Tazyik Erdoğan 01:34
Emrah Serbes - Recep Tazyik Erdoğan 421 izlenme - 2 yıl önce Tüm dünyada kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı İstanbul’da da kutlanmak istendi ancak tek kutlama ve anma alanı olan Taksim yasaklanmıştı. Bunun üzerine Emrah Serbes başbakanın adını değiştirmiş ve dediğinin arkasında olduğunu yinelemiş. DİSK binasının içine atılan onlarca biber gazını eleştirmekte. Not: Neden Taksim? diye çok tepki duyanlar oldu. “Marjinal grup” kelimesi yeniden gündeme geldi. (Sendikalar, legal partiler, sivil toplum kuruluşları, taraftarlar, dernekler vardı) Bunun üzerine birkaç şey söylemek istiyorum. Neden Taksim: 1 Mayıs 1977’de 34 kişi öldü, 136 kişi yaralandı. Bir daha alana girilmedi. 2007’de 30.yılı nedeniyle istendi, olmadı. 2008’de istendi, olmadı. 2009’da ise Taksim kazanıldı ve geçen seneye kadar bayram havasında kutlandı, sorunsuz, gazsız, tazyiksiz. Bu sene ise inşaat sebebiyle yasaklandı. Şu fotoğrafları sunuyorum: http://imgim.com/taksim-meydani-son-hali.jpg ve http://imgim.com/taksim.jpg Bunun üzerine sadece yürüyüşe geçen sendikalara, insanlara biber gazı sıkıldı, tazyikli-boyalı su sıkıldı. 3 kişinin başına gaz bombası isabet etti, kafatası kemiğinde kırık meydana geldi. Kalp krizi geçiren oldu. 1 sokak köpeği öldü. Gazdan etkilenen binlerce insan oldu (naçizane ben de). Taksim istenmesinin birçok sebebi vardı. Buna karşı olanlar da işçilerin, öğrencilerin direnme gücüne sahip olamayanlardır diyorum. İşte yüzlerce gazdan, bir sürü tazyikli sudan sonra başladı her şey. Ha bir de 40.000 polis vardı.
 Hindistan'da Sokağa İşeyenlerin Üstüne Tazyikli Su Sıkmak 00:59
Hindistan'da Sokağa İşeyenlerin Üstüne Tazyikli Su Sıkmak 210 izlenme - 3 yıl önce Üzerinde You Stop We Stop sloganı yazılı sarı büyük bir tankerle gezen ekibimiz gece gündüz farketmeden yollarda dolaşarak sokak kenarına işeyenleri bulduğu anda tazyikli suyu basıyolar kafasına. Güzel olmuş ulu orta işeyeni var amk hakediyolar etkileyici bir yöntem.
Askere ağır şaka 00:17
Askere ağır şaka 309 izlenme - 4 yıl önce İtfaiye arabasının üzerinde oturan askere tazyikli su şakası.
İçimizdeki Akil İnsan Kamuran 01:58
İçimizdeki Akil İnsan Kamuran 92 izlenme - 2 yıl önce 17 Kasım 2012 günü Van'da yapılan eylemde, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı(TOMA) eylemcilere tazyikli su sıkarken su kanalına düşmüştü ve, eylemciler de TOMA'yı düştüğü kanaldan çıkartmıştı. Genç Siviller de bununla ilgili bir video hazırlamış, buyrun izleyin efendim:
 İçimizdeki Akil İnsan Kamuran 01:58
İçimizdeki Akil İnsan Kamuran 257 izlenme - 4 yıl önce 17 Kasım 2012 günü Van'da yapılan eylemde, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı(TOMA) eylemcilere tazyikli su sıkarken su kanalına düşmüştü ve, eylemciler de TOMA'yı düştüğü kanaldan çıkartmıştı. Genç Siviller de bununla ilgili bir video hazırlamış, buyrun izleyin efendim:
Tomayla Öldüresiye Su Sıkmak 03:45
Tomayla Öldüresiye Su Sıkmak 101 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da toplanıp ak parti binasına yürüyen grubun ardından polis müdahalesi geldi,müdahaleden sonra 1.59 gibi bir zamanda toma kardeş acımasızca 2 metrelik bir mesafeden su sıkıyor arkadaşımız kız ve başından yaralanmış.
Bina yıkım sulama Yıkım sulama Toz engelleme Tazyikli su 00:19
Bina yıkım sulama Yıkım sulama Toz engelleme Tazyikli su 100 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Anadolu yakası ilçelerinde tankerle bina yıkım sulama hizmeti vermekteyiz toz engelleme çalışmaları için hizmetinizdeyiz www.osmanlisu.net www.havuzsuyu.net iletişim 05325718332
Üç Eylemciye Tomalı Müdahale (İleri Demokrasi İçerir) 04:36
Üç Eylemciye Tomalı Müdahale (İleri Demokrasi İçerir) 81 izlenme - 3 yıl önce Vay efendim bilmem ne örgütüne yönelik operasyonu protesto etmişler.Onlara müstehaktır tarzı yorumların yapılmayacağını düşünerek 3 kişi başladıkları eylem esnasında TOMA'dan üzerilerine su sıkılan eylemcilerden tek başına kalan kadına bile tazyikli suyun sıkıldığı bu videoyu paylaşma gereği duydum...
Dersimiz TOMA'dan Nasıl Su Sıkılır 02:03
Dersimiz TOMA'dan Nasıl Su Sıkılır 83 izlenme - 2 yıl önce Destekli Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası nedeniyle Nene Hatun Anaokulu'ndaki minik öğrencilerine, Emniyet Müdürlüğü'nü ve birimleri gezdirdi. Toplumsal olaylarda göstericileri dağıtmak için kullanılan TOMA'lar çocukların en çok ilgi gösterdiği araç oldu. Polisevi bahçesindeki araçlara polislerin ve öğretmenlerin yardımı ile sırayla bindirilen minikler TOMA'dan alınan kamera görüntüsü ve joystick kol ile dışarıya su püskürttü. (DHA)
Erdoğanı Yedirmicez, Taksim Gezi Parkında Polisi Mahvettiler 06:55
Erdoğanı Yedirmicez, Taksim Gezi Parkında Polisi Mahvettiler 150 izlenme - 4 yıl önce Demokrasiden Anlamayan Bu İnsanlar Sandıkta Hesaplaşmak Yerine ...ülke Ekonomisine Zarar Veren Yakıp Yıkan Eylemleri Seçtiler...marjinal Grupların Sopası Oldular
Tazyikli Suyun Boğazını Deldiği Şahıs Güvenlik Kamerasında 02:48
Tazyikli Suyun Boğazını Deldiği Şahıs Güvenlik Kamerasında 6 izlenme - 2 ay önce Tazyikli suyun boğazını deldiği şahıs güvenlik kamerasında İZMİR - İzmir'in Ödemiş İlçesinde bir akaryakıt istasyonda çalışan 47 yaşındaki Doğan Bodur, oto yıkama makinesinin tabancasından çıkan tazyikli suyun boğazını delmesi sonucu hastaneye kaldırıldığı esnada öldü.
Sessiz Bekçi - Yeni Toplum Dağıtma Aracı 01:20
Sessiz Bekçi - Yeni Toplum Dağıtma Aracı 69 izlenme - 3 yıl önce Biber gazı ile bir yere varamayan polisler artık bu araçla halkı dağıtmaya çalışacakmış. Şahsi fikrim bunla gelirlerse direnişçiler de bir şeylerle gelirler.
Adana’da bayraklı gence tazyikli su 02:23
Adana’da bayraklı gence tazyikli su 68 izlenme - 4 yıl önce Ellerinde Türk Bayraklarıyla hükümet aleyhine slogan atan göstericileri polis tazyikli su ile dağıttı. Vali Coş, Adana’da 23 polisin yaralandığını 31 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
Yaşlı Bir Kadına Tazyikli Su Sıktılar 00:15
Yaşlı Bir Kadına Tazyikli Su Sıktılar 50 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı bir kadına tazyikli su sıktılar
Tazyikli Suyun Boğazını Deldiği Şahıs Güvenlik Kamerasında 02:45
Tazyikli Suyun Boğazını Deldiği Şahıs Güvenlik Kamerasında 3 izlenme - 2 ay önce Tazyikli suyun boğazını deldiği şahıs güvenlik kamerasındaİZMİR - İzmir'in Ödemiş İlçesinde bir akaryakıt istasyonda çalışan 47 yaşındaki Doğan Bodur, oto yıkama makinesinin tabancasından çıkan tazyikli suyun boğazını delmesi sonucu hastaneye kaldırıldığı esnada öldü.