Hoşgeldiniz!

tazyikli

İtfaiyecinin Tazyikli Su İle İmtihanı 00:55
İtfaiyecinin Tazyikli Su İle İmtihanı 5.225 izlenme - 5 yıl önce İtfaiyecinin Tazyikli Su İle İmtihanı
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 02:31
Uyuşturucu Bağımlılığına Karşı Tazyikli Hortumla Islatmak 2.978 izlenme - 3 yıl önce Yürüyen narkotik Necla ablamızda esrar, eroin, kokain ne bağımlılık ararsanız mevcuttur. Orhan abimiz ise kapışma bahanesiyle necla nazır'ın orasını burasını mıncıklayıp durur film boyunca. En sonda kaçmaya çalışan ablamızı Orhan abimiz kendince böyle bir çözüm bulmustur etkili de olmuştur. Araba mı yıkıyorsun Orhan abi be..
Tazyikli Su ile Odun Kesmek 02:48
Tazyikli Su ile Odun Kesmek 1.105 izlenme - 3 yıl önce Crazy russian hacker'ın çektiği bu videoda tazyikli su ile bir odunun nasıl kesildiğini görüyoruz. İyi seyirler.
Tazyikli Su Hortumuyla Rodeo Yapmak 01:13
Tazyikli Su Hortumuyla Rodeo Yapmak 429 izlenme - 11 ay önce Amerika Birleşik Devletlerinin Kuzey Dakota eyaletinde canları sıkılan itfaiye ekibi kendi aralarında tazyikli su üzerinde durma yarışı düzenlemiş. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüleri izliyoruz efendim.
TV Kumandası Su Jetiyle Ortadan İkiye Ayrılırsa 01:38
TV Kumandası Su Jetiyle Ortadan İkiye Ayrılırsa 472 izlenme - 1 yıl önce TV Kumandası Su Jetiyle Ortadan İkiye Ayrılırsa Televizyon kumandası tazyikli su ile ortadan ikiye ayrılırsa neler olur izleyeceğiz.
Polis taksimde tazyikli su sıktı, gösterici yere uçtu. 00:42
Polis taksimde tazyikli su sıktı, gösterici yere uçtu. 1.033 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parkı'ndaki müdahalelenin ardından Taksim Meydanı'nda eylem yapan gruba polis, TOMA'dan sıktığı tazyikli su ile müdahale etti. TOMA'nın önüne geçerek araca yumruk atan eylemci sıkılan tazyikli su ile kendini yerde buldu. Gösterici yerden kalkamayınca çevredekiler yardımına koştu.
Polise Börek İkramına Karşı Biber Gazlı Müdahale 01:32
Polise Börek İkramına Karşı Biber Gazlı Müdahale 1.616 izlenme - 5 yıl önce Taksim Gezi parkında eylemciler polise börek ikram etti. Bu olaydan birkaç dakika sonra polisler de eylemcilere tazyikli su ile cevap verdi.
TOMA Tanıtımı 04:44
TOMA Tanıtımı 1.003 izlenme - 3 yıl önce Efendim malumunuz ülkemizde toma diye bi alet var. Nedir bu toma? özellikler nelerdir diye merak ettiyseniz iste alayı burada. Aynı zamanda bu uğursuz aletin tanıtım videosu bizlere bir eylemci nasıl tomadan kaçar 3:43 de sunuyor. " Demokrasinin önde giden koruyucusu(!) ve halkın dertlerine tercüman(!) bu nalet olasaca araca egzoz koyamışlar. Amma akşam amma gündüz " diyenler var ise 4:17 de ben görür gibi oldum. POMA Rocks.
Hortumu Eline Almadan Düğmeye Basan Yurdum İnsanı 00:48
Hortumu Eline Almadan Düğmeye Basan Yurdum İnsanı 177 izlenme - 8 ay önce Oto yıkama servisinde Kartal marka aracını yıkamak isteyen bir vatandaş, su tabancasını eline almadan düğmeye basınca olanlar olmuş. Tazyikli suyla hareket eden hortum talihsiz adamı adeta dövmüş.
Ortağını Otomobil Yıkar Gibi Yıkadı 01:39
Ortağını Otomobil Yıkar Gibi Yıkadı 154 izlenme - 9 ay önce Sivas’ta oto yıkama dükkanı işleten iki ortaktan biri arkadaşlarının yardımı ile sandalyeye bağladığı ortağını köpükleyip tazyikli su ile yıkamış.
Tazyikli Suyla Boğazı Delinen Bodur, Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi 03:17
Tazyikli Suyla Boğazı Delinen Bodur, Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi 198 izlenme - 1 yıl önce Tazyikli suyla boğazı delinen Bodur, gözyaşlarıyla toprağa verildi Tazyikli suyun boğazını delmesiyle ölen adam defnedildiİZMİR - İzmir'in Ödemiş İlçesinde, 47 yaşındaki Doğan Bodur'un oto yıkama makinesinin tabancasından çıkan tazyikli suyun boğazını delmesi sonucu hayatını kaybetmesinin...
Tank Yıkama Makinesiyle Mercedes'i  Mahvetmek 03:58
Tank Yıkama Makinesiyle Mercedes'i Mahvetmek 619 izlenme - 4 yıl önce Hammelmann şirketinin ürettiği 1000barlık basınçla dakikada 192 litre su püskürten tank yıkama ünitesi Mercedes Benz 190'nın içine monte edilerek neler olacağını kaydetmişler ne diyelim efendim o arabayı bile bulamayan biri olarak içim parçalandı.
15 Haziran Gezi Parkı Müdahalesi 05:46
15 Haziran Gezi Parkı Müdahalesi 571 izlenme - 3 yıl önce Tarih 15 Haziran 2013'ü gösterdiğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ankara'da miting yapıyordu. Mitingde İstanbul'a geleceğini ve temiz bir İstanbul bulmak istediğinden bahsediyordu. İşte bu sözlerden sonra polis uyarı anonslarına başladı. O dakikalarda parkta açık forumlar devam ediyordu, herkes görüşlerini paylaşıyordu. Flamaların yüzde 90'ı kaldırılmıştı ve tek çadır altında toplanılacaktı. Ama müdahalede ısrarlıydı emniyet. Anonsun sesi zaten parkın sadece ön tarafından duyuluyordu. Bir süre daha beklenildi ve gençlerin, çocukların, yaşlıların, kadınların, ailelerin olduğu parka gazla, suyla saldırdılar. Şunu da belirteyim; parkın ortasına gaz atıldığında o gaz çok uzun süre dağılmıyor. Meydandaki gibi havaya yayılmıyor, boğuluyor insan. Yangın çıkma riski de var. Ayrıca üstten ortaya doğru atılan gazların insanların neresine denk geleceği de meçhul. Neyse, görüntülerdeki her ayrıntıya dikkat edelim, her bir saniye hafızamıza kazınsın. Barışçıl eylemin nasıl sonlandığı tarihe geçsin.
Emrah Serbes - Recep Tazyik Erdoğan 01:34
Emrah Serbes - Recep Tazyik Erdoğan 548 izlenme - 3 yıl önce Tüm dünyada kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı İstanbul’da da kutlanmak istendi ancak tek kutlama ve anma alanı olan Taksim yasaklanmıştı. Bunun üzerine Emrah Serbes başbakanın adını değiştirmiş ve dediğinin arkasında olduğunu yinelemiş. DİSK binasının içine atılan onlarca biber gazını eleştirmekte. Not: Neden Taksim? diye çok tepki duyanlar oldu. “Marjinal grup” kelimesi yeniden gündeme geldi. (Sendikalar, legal partiler, sivil toplum kuruluşları, taraftarlar, dernekler vardı) Bunun üzerine birkaç şey söylemek istiyorum. Neden Taksim: 1 Mayıs 1977’de 34 kişi öldü, 136 kişi yaralandı. Bir daha alana girilmedi. 2007’de 30.yılı nedeniyle istendi, olmadı. 2008’de istendi, olmadı. 2009’da ise Taksim kazanıldı ve geçen seneye kadar bayram havasında kutlandı, sorunsuz, gazsız, tazyiksiz. Bu sene ise inşaat sebebiyle yasaklandı. Şu fotoğrafları sunuyorum: http://imgim.com/taksim-meydani-son-hali.jpg ve http://imgim.com/taksim.jpg Bunun üzerine sadece yürüyüşe geçen sendikalara, insanlara biber gazı sıkıldı, tazyikli-boyalı su sıkıldı. 3 kişinin başına gaz bombası isabet etti, kafatası kemiğinde kırık meydana geldi. Kalp krizi geçiren oldu. 1 sokak köpeği öldü. Gazdan etkilenen binlerce insan oldu (naçizane ben de). Taksim istenmesinin birçok sebebi vardı. Buna karşı olanlar da işçilerin, öğrencilerin direnme gücüne sahip olamayanlardır diyorum. İşte yüzlerce gazdan, bir sürü tazyikli sudan sonra başladı her şey. Ha bir de 40.000 polis vardı.
Polisin Dershaneye Tazyikli Su Sıkması 00:19
Polisin Dershaneye Tazyikli Su Sıkması 373 izlenme - 3 yıl önce Cuma günü yaşanan olaylarda polislerin aşağıdaki kalabalıkla yetinmeyip dershaneden slogan atan kalabalığa tazyikli su sıkışını izleyelim. bu kadarına da pess artık.
İnsanın Ölümünü Gören İnsan - Taksimli Cenk 02:35
İnsanın Ölümünü Gören İnsan - Taksimli Cenk 447 izlenme - 4 yıl önce Cenk reis uzun zamandır görünmüyordu. Bu röportajında kendisine "Müzik nedir?" diye soruluyor. Cenk ise; gezi olaylarını önceden bildiğini, insanın ölümünü bile gören(önceden) bir insan olduğunu iddia ediyor ve ürünlerini tanıtıyor ...
Sifonun Tazyikli Suyuna Meydan Okuyan Örümcek 01:09
Sifonun Tazyikli Suyuna Meydan Okuyan Örümcek 271 izlenme - 3 yıl önce Tuvaletinin sifonunda yaşayan örümceği tuvalete göndermek için sifonu çeken adam gördükleri karşısında şaşkına döndü.
Sokağa İşeyenlerin Üstüne Tazyikli Su Sıkmak 00:59
Sokağa İşeyenlerin Üstüne Tazyikli Su Sıkmak 446 izlenme - 4 yıl önce Üzerinde You Stop We Stop sloganı yazılı sarı büyük bir tankerle gezen ekibimiz gece gündüz farketmeden yollarda dolaşarak sokak kenarına işeyenleri bulduğu anda tazyikli suyu basıyolar kafasına. Güzel olmuş ulu orta işeyeni var amk hakediyolar etkileyici bir yöntem.
Tazyikli Suya Kafasını  Uzatan Çocuk 00:30
Tazyikli Suya Kafasını Uzatan Çocuk 35 izlenme - 4 ay önce Parklarda ve bahçeler de genel de süs amaçlı olan tazyikli su fıskiyeleri bu tarz kazalara da neden olabiliyor. Çocuklara iyi sahip çıkmak gerekir...
 Hindistan'da Sokağa İşeyenlerin Üstüne Tazyikli Su Sıkmak 00:59
Hindistan'da Sokağa İşeyenlerin Üstüne Tazyikli Su Sıkmak 249 izlenme - 4 yıl önce Üzerinde You Stop We Stop sloganı yazılı sarı büyük bir tankerle gezen ekibimiz gece gündüz farketmeden yollarda dolaşarak sokak kenarına işeyenleri bulduğu anda tazyikli suyu basıyolar kafasına. Güzel olmuş ulu orta işeyeni var amk hakediyolar etkileyici bir yöntem.
Sahaya Dalan Kadın Tazyikli Suyla Yere Kapaklandı 00:08
Sahaya Dalan Kadın Tazyikli Suyla Yere Kapaklandı 9 izlenme - 2 ay önce Tribünden sahaya atlayarak yere kapaklanan kadının üstüne bir de tazyikli suyun azizliğine uğraması kameraya böyle yansıdı.
Askere ağır şaka 00:17
Askere ağır şaka 309 izlenme - 5 yıl önce İtfaiye arabasının üzerinde oturan askere tazyikli su şakası.
Üç Eylemciye Tomalı Müdahale (İleri Demokrasi İçerir) 04:36
Üç Eylemciye Tomalı Müdahale (İleri Demokrasi İçerir) 124 izlenme - 4 yıl önce Vay efendim bilmem ne örgütüne yönelik operasyonu protesto etmişler.Onlara müstehaktır tarzı yorumların yapılmayacağını düşünerek 3 kişi başladıkları eylem esnasında TOMA'dan üzerilerine su sıkılan eylemcilerden tek başına kalan kadına bile tazyikli suyun sıkıldığı bu videoyu paylaşma gereği duydum...
 İçimizdeki Akil İnsan Kamuran 01:58
İçimizdeki Akil İnsan Kamuran 258 izlenme - 5 yıl önce 17 Kasım 2012 günü Van'da yapılan eylemde, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı(TOMA) eylemcilere tazyikli su sıkarken su kanalına düşmüştü ve, eylemciler de TOMA'yı düştüğü kanaldan çıkartmıştı. Genç Siviller de bununla ilgili bir video hazırlamış, buyrun izleyin efendim:
İçimizdeki Akil İnsan Kamuran 01:58
İçimizdeki Akil İnsan Kamuran 100 izlenme - 3 yıl önce 17 Kasım 2012 günü Van'da yapılan eylemde, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı(TOMA) eylemcilere tazyikli su sıkarken su kanalına düşmüştü ve, eylemciler de TOMA'yı düştüğü kanaldan çıkartmıştı. Genç Siviller de bununla ilgili bir video hazırlamış, buyrun izleyin efendim:
Tomayla Öldüresiye Su Sıkmak 03:45
Tomayla Öldüresiye Su Sıkmak 115 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da toplanıp ak parti binasına yürüyen grubun ardından polis müdahalesi geldi,müdahaleden sonra 1.59 gibi bir zamanda toma kardeş acımasızca 2 metrelik bir mesafeden su sıkıyor arkadaşımız kız ve başından yaralanmış.
Dersimiz TOMA'dan Nasıl Su Sıkılır 02:03
Dersimiz TOMA'dan Nasıl Su Sıkılır 97 izlenme - 3 yıl önce Destekli Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası nedeniyle Nene Hatun Anaokulu'ndaki minik öğrencilerine, Emniyet Müdürlüğü'nü ve birimleri gezdirdi. Toplumsal olaylarda göstericileri dağıtmak için kullanılan TOMA'lar çocukların en çok ilgi gösterdiği araç oldu. Polisevi bahçesindeki araçlara polislerin ve öğretmenlerin yardımı ile sırayla bindirilen minikler TOMA'dan alınan kamera görüntüsü ve joystick kol ile dışarıya su püskürttü. (DHA)
Ortağını Otomobili Temizler Gibi Temizledi 00:44
Ortağını Otomobili Temizler Gibi Temizledi 16 izlenme - 9 ay önce Sivas’ta oto yıkama dükkanı işleten iki ortaktan biri arkadaşlarının yardımı ile sandalyeye bağladığı ortağını köpükleyip tazyikli su ile yıkadı. Sivas’ta iki şen ortağın şakası cep telefonu ile kaydedilip sosyal medya ya atılınca izlenme rekorları kırdı. Sivas’ta oto yıkama dükkanı işleten Mehmet Ali Akpınar ve Erkan Erdemir isimli ortaklar her gün olduğu gibi iş yerinde şakalaşırken Akpınar köpük tabancası ile Erdemir’in üzerine köpük sıçrattı. Erdemir’in karşılığı ise biraz ağır oldu. Erdemir arkadaşlarının yardımı ile ortağını sandalyeye bağladı. Zarar görmemesi için gözlerine iş gözlüğü ağzına da maske takarak Akpınar’ı baştan aşağıya köpükledi ve tazyikli su tabancası ile yıkadı. Bu görüntü başka bir arkadaşları tarafından cep telefonu ile kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Akdemir sürekli benzer şekilde şakalaştıklarını belirtip, “İş yerinde sürekli şakalaşırız. Bu şekilde moralimiz yüksek oluyor ve işimizi daha da severek yapıyoruz. Üzerine köpük sıçratınca bana bunu yaptılar. Biz genelde akşama kadar böyleyiz. Sadece bu şakamızı kaydedip paylaştık” dedi. Erdemir ise yaptığı açıklamada, “Biz sürekli böyle şakalaşırız. Bizi çevredeki herkeste bilir. Bu kez yaptığımız şakayı cep telefonu ile çekip sosyal medyada paylaştık. Arkadaşımız yeni nişanlı. Zaten ona güzel bir şaka yapmayı planlıyorduk. Bu yerinde oldu. Zarar görmemesi için her türlü tedbiri de aldık. Suyun tazyiğini azalttık” dedi.
Erdoğanı Yedirmicez, Taksim Gezi Parkında Polisi Mahvettiler 06:55
Erdoğanı Yedirmicez, Taksim Gezi Parkında Polisi Mahvettiler 151 izlenme - 5 yıl önce Demokrasiden Anlamayan Bu İnsanlar Sandıkta Hesaplaşmak Yerine ...ülke Ekonomisine Zarar Veren Yakıp Yıkan Eylemleri Seçtiler...marjinal Grupların Sopası Oldular
Tazyikli Suyla Egzoza Su Doldurmak 09:17
Tazyikli Suyla Egzoza Su Doldurmak 10 izlenme - 9 ay önce Oto yıkamada aracının taziyikli suyla yıkayarak çılgın bir deneyim yaşayan youtuberı izlicez