Hoşgeldiniz!

teaser trailer

Skyfall official teaser 01:23
Skyfall official teaser 36.836 izlenme - 5 yıl önce Skyfall official teaser
Üç Cihanda Dört Çeken Beylik Turkcell'lioğulları 02:00
Üç Cihanda Dört Çeken Beylik Turkcell'lioğulları 83.821 izlenme - 4 yıl önce Bu teknoloji bize atamızdan yadigâr! Kafası rahat beylik Turkcell’lioğulları, soluk soluğa izleyeceğiniz heyecan dolu maceralarıyla şimdi Turkcell reklamlarında! http://www.turkcell.com.tr/Downloads/bireysel/html/turkcellliogullari/index.html
the hangover 2 teaser 01:12
the hangover 2 teaser 25.553 izlenme - 6 yıl önce the hangover 2 filminin yayınlanan ilk klibi...
Avatar 2 - Teaser Trailer (2020 Movie) James Cameron [HD] 01:25
Avatar 2 - Teaser Trailer (2020 Movie) James Cameron [HD] "Return To Pandora" (FanMade) 380 izlenme - 3 hafta önce Avatar 2 Teaser-Trailer 2020 Movie THIS WAS A FAN MADE TRAILER FOR PEOPLE WHO SAY THAT THE VIDEO IS FAKE... WELL, OBVIOUSLY I DIDN'T MAKE THIS VIDEO TOO FOOL OR SCAM ANYONE IT'S JUST A FAN TRAILER THIS VIDEO WAS MADE FOR FUN I HOPE YOU ENJOYED THE VIDEO. IF YOU DID PLEASE LIKE AND SHARE IT FEEL FREE TO SUBSCRIBE AND WATCH MORE EPIC TRAILERS ??Twitter:https://twitter.com/TeaserPRO ??Instagram:Grudck: https://www.instagram.com/grudck/ ??Music: Eone Bront: https://soundcloud.com/eonebront ??TeaserPRO:youtube.com/c/TeaserPROFMtv Cameron has said in a statement to THR: "In the second and third films, which will be self contained stories that also fulfill a greater story arc, we will not back off the throttle of Avatar's visual and emotional horsepower, and will continue to explore its themes and characters, which touched the hearts of audiences in all cultures around the world. I'm looking forward to returning to Pandora, a world where our imaginations can run wild." In 2015, Jon Landau confirmed that humans would be returning in the sequel. I think you will definitely have humans in the sequel... There are going to be good humans, there are going to be bad humans, There are going to be good Na'vi, There are going to be bad Na'vi... He also mentioned that there was going to be "action" as well as a "family story". Avatar 2 will explore the oceans of Pandora, and the team has been developing underwater motion capture technology for this purpose. He also confirmed that Avatar 2 will explore the Na'vi culture more than Avatar. "WETA is working out underwater performance capture for underwater scenes." Landau said, "It's going to be like the Floating Mountains in the first movie. It's not going to be all underwater; it's going to be a place we go to, leave and come back to." in 2013 James Cameron also stated that the style would be influenced by the master navigator culture of the small pacific civilizations of Micronesia. He was exposed to these cultures during his time on these islands during preparation for his dive in the Marianas Trench. Throughout 2010 it was also stated that Avatar 2 will contain more volcanoes, and will take place several years after the events of the original film. However, it is worth noting that the script was not completed until almost five years after this date, so things may have changed. It is intended that the plot be able to stand on its own, but will be part of a meta-narrative that extends across from Avatar 2 to 4. During promotion for The Shack in February 2017, Sam Worthington mentioned that Avatar 2 will take place eight years after the events of the original film. He also mentioned it having a family narrative while being "bigger" than the first film
Suicide Squad: Gerçek Kötüler 2 | Movie Teaser - Trailer (2019) 00:51
Suicide Squad: Gerçek Kötüler 2 | Movie Teaser - Trailer (2019) 1.717 izlenme - 5 ay önce Suicide Squad: Gerçek Kötüler, DC Comics'in aynı adlı antikahraman takımından uyarlanan Amerikan süper kahraman filmi. Film DC Extended Universe'in geliştirdiği üçüncü yapım.
Gulyabani (Fragman) 02:14
Gulyabani (Fragman) 8.730 izlenme - 4 yıl önce Gulyabani filmi 28 Şubat 2014'te sinemalarda.. Yapımını İrfan Tözüm'ün, yönetmenliğini Orçun Benli'nin üstlendiği korku ile komedinin iç içe geçtiği fantastik bir film olan "GULYABANİ" 28 Şubat 2014'te vizyona giriyor. İlk olarak "Süt Kardeşler" filmi ile sinemada boy gösteren Gulyabani, bu sefer hem korkutacak hem de güldürecek. Başrollerini Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Melike Öcalan ve Didem Balçın'ın paylaştığı filmde dört kadın, fantastik bir filmin senaryosunu yazmak üzere korku dolu bir ormanda yer alan av evine gider. Dört güzel Kadın, atmosferi soluyup mekanı keşfetmeye çalışırken, peş peşe beklenmedik olaylarla karşılaşırlar ve kendi korkuları ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Türk sinemasının 100. yılında izleyiciler ile buluşacak olan Gulyabani'nin çekimleri yaz aylarında, İstanbul'un değişik mekanlarında gerçekleştirildi. 40 kişilik ekibin gece gündüz çalıştığı, Holywood filmlerini aratmayan post produksiyon aşaması ise 6 aylık bir sürede tamamlandı. Filmin kadrosunda Perihan Savaş, Kenan Ece, Mustafa Üstündağ, Hasan Küçükçetin, Sarp Bozkurt, Orhan Eşkın, Merve Oflaz, Serkan Genç gibi isimler de yer alıyor. Türk Sineması'nın efsane oyuncusu Cüneyt Arkın'da sıra dışı bir rol ile yer alıyor.
Medyum fragmanı 01:12
Medyum fragmanı 6.791 izlenme - 5 yıl önce Medyum fragmanı
Türk Yapımı Oyun - Voidrunner 01:16
Türk Yapımı Oyun - Voidrunner 3.168 izlenme - 1 yıl önce Voidrunner Unreal Engine 4 ile yapılan bir uçuş oyunu.Aynı zamanda oyunda savaşta yapabiliyorsunuz.2016 yazında PC,MAC ve Linux sistemleri için çıkması öngörülen Voidrunner, Oculus Rift ve HTC Vive gibi Sanal Gerçeklik sistemlerini de tam olarak destekliyor. 2016'nın sonlarında ise yeni nesil konsol versiyonları planlanmakta. RPG oyunlar gibi sınıfınızı seçebileceksiniz.Sanal gerçeklik cihazlarınıda destekleyecek.
Batman v Superman: Dawn of Justice - Official Teaser Trailer [HD] 02:13
Batman v Superman: Dawn of Justice - Official Teaser Trailer [HD] 3.103 izlenme - 2 yıl önce Batman v Superman: Dawn of Justice - Official Teaser Trailer [HD] Zack Snyder's BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE is in theaters March 25, 2016.
Paranormal activity 4 fragmanı 01:08
Paranormal activity 4 fragmanı 4.123 izlenme - 5 yıl önce Paranormal activity 4 fragmanı
Official Trailer | Swades | Shahrukh Khan - Gayatri Joshi 01:20
Official Trailer | Swades | Shahrukh Khan - Gayatri Joshi 7.068 izlenme - 4 yıl önce A successful Indian scientist returns to an Indian village to take his nanny to America with him and in the process rediscovers his roots.
thor 2011 teaser trailer 05:03
thor 2011 teaser trailer 3.704 izlenme - 7 yıl önce
the hangover / felekten bir gece teaser 00:59
the hangover / felekten bir gece teaser 7.161 izlenme - 8 yıl önce the hangover / felekten bir gece filmi için hazırlanmış ilk fragman. İlginç sürprizlerle izleyenleri eğlendiriyor.
sıcak teaser 00:27
sıcak teaser 7.470 izlenme - 9 yıl önce "sıcak" 19 aralıkda sinemalarda
drive angry 3d kısa klip 00:34
drive angry 3d kısa klip 4.341 izlenme - 6 yıl önce drive angry 3d filminin "ı'm with you until the end" isimli kısa klibi...
Hükümet Kadın - Fragman 02:03
Hükümet Kadın - Fragman 4.669 izlenme - 4 yıl önce 8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate'nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar'ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate'yi yolundan döndürmedi. Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu. Midyat'ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında. Ama en azından Midyat'ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu! Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri. Demet Akbağ, yedi oğlu ve birkızı ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor. Film 1 Şubat'ta vizyona girecek! Filmin fragmanında Demet Akbağ yine yarattığı karakter ile kahkahalar attırıyor! Davacı, Tersine Dünya, Vizontele, Vizontele Tuba, Neredesin Firuze, Organize İşler, O... Çocukları, The Net 2.0, Kurtuluş Son Durak ile seyircinin karşısına çıkan, Ata Demirer'le birlikte oynadığı Eyyvah Eyvah serisinde Firüzan'a hayat veren ve uzun süre konuşulan bir performansa imza atan Demet Akbağ, şimdi de Hükümet Kadın'da 8 çocuklu, Güneydoğu'nın ilk kadın belediye başkanı Xate'nin komik hikayesini beyazperdeye taşıyor.
X-Men: Dark Phoenix (2018) Teaser Trailer #1 - Sophie Turner, Jennifer Lawrence (Concept) 02:01
X-Men: Dark Phoenix (2018) Teaser Trailer #1 - Sophie Turner, Jennifer Lawrence (Concept) 44 izlenme - 3 hafta önce 20th Century Fox announced a third X-Men movie for release in 2018, confirming the title X-Men: Dark Phoenix! ? NEW X-Men: Dark Phoenix (2018) Teaser Trailer Concept!! Hope you guys like. Please do share! Edited by Smasher™ http://www.youtube.com/smasher ? Subscribe For More Trailers!http://www.youtube.com/subscription_c... SMASHER JUST LAUNCHED A PATREON ? Support Smasher on Patreon! https://www.patreon.com/Smasher ? Follow me on Twitter @SmasherAf http://www.twitter.com/SmasherAf ? LIKE me on Facebook! http://www.facebook.com/SmasherAfk ------------------ Check out these other trailers! ? NEW Captain Marvel (2019) Brie Larson Teaser Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=TY8pl... ? The Flash (2018) - EZRA MILLER Teaser Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=fZqki... ? Star Wars - The Last Jedi Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=a_7pu... ? Hugh Jackman THE LAST OF US Movie Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=giW-5... ------------------ ? Big thanks to Daniel Ciurlizza and Filip Oleyka for the amazing music scores! https://soundcloud.com/danielciurlizza https://www.youtube.com/channel/UCKS4... ------------------ The original X-Men trilogy ended with X-Men: The Last Stand, a movie that was widely criticized for screwing up “the Dark Phoenix Saga.” Now, 2oth Century Fox is getting a mulligan thanks to X-Men: Days of Future Past and its reboot of the timeline. X-Men: Dark Phoenix is going to be the fourth film in the prequel series, and this time, it may actually be going intergalactic. 20th Century Fox already has three X-Men films set for release in 2018, with X-Men: New Mutants, Deadpool 2 and X-Men: Dark Phoenix all set for release between April and November next year. It’s now also reserved dates for two more Marvel Comics films in 2019, three in 2020, and another in 2021. In May 2016, Kinberg said the next X-Men film will be set in the 1990s. He also acknowledged the possibility of re-adapting "The Dark Phoenix Saga" for the new timeline, which had originally been a part of the first X-Men trilogy films, and said the post-credits scene mentioning the Essex Corporation was related to Logan, and that it could have ties to Gambit as well as the following X-Men film. Bryan Singer said he would be interested in having the villain Proteus in an X-Men film. He also said he will be stepping away from the franchise but could envision returning to it at a later date in some capacity. On November 9, 2016, Kinberg announced to The Hollywood Reporter that the film series would start a soft reboot with him working on the a new script and having Lawrence, Fassbender, Hoult and McAvoy optimistically in mind. The film will commence filming in May 2017 with the working title of X-Men: Supernova. In February 2017, McAvoy has dropped some hints on his return to the franchise and Collider reports that Kinberg is i talks to write and direct the next film. Donner told Vanity Fair in a recent interview that the next film won't explore the Erik/Charles dynamic but will explore other characters. It was announced that the film will start production from June to September of 2017. What do you guys think, are you excited for The Dark Phoenix? **This video was made purely for fun. Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. © 20th Century Fox ------------------
Kadın boksör fragmanı 01:37
Kadın boksör fragmanı 1.484 izlenme - 5 yıl önce Kadın boksör fragmanı
Riddick Teaser Trailer Hd 00:21
Riddick Teaser Trailer Hd 1.787 izlenme - 4 yıl önce Tüm fragmanlar http://www.cine-izle.net/ ile izlesenede.
Meşhur Hafiyeler 00:37
Meşhur Hafiyeler 3.875 izlenme - 11 yıl önce Tam Macera dergisinde yer alan Meşhur Hafiyeler çizgi romanı... Meşhur Hafiyeler: "Dünyanın en meşhur hafiyeleri onlar... Kimi bir yazar, kimi müzisyen, kimi politikaci, kimi oyuncu, kimiyse bilim adami... Ama hepsi meşhur ve hepsi hafiye. Bukowski, Einstein, Zeki Müren, Ayhan Işık Sadri Alışık, Ahmet Ümit, Marilyn Monroe, Uğur Mumcu, Bariş Manço, Cahide Sonku, Freud... Herkesin hayatında hafiyelik yaptiği bir dönem vardır. Her bölümde farkli bir meşhur, farklı bir dönem, farklı bir polisiye.
Rio 2  - Teaser Trailer 2 01:01
Rio 2 - Teaser Trailer 2 1.042 izlenme - 4 yıl önce Rio 2 - Teaser Trailer 2
Despicable Me 2 (Teaser Trailer) 00:52
Despicable Me 2 (Teaser Trailer) 1.114 izlenme - 5 yıl önce
Iron Sky: The Coming Race Teaser TRAILER (2015) Nazis Dinosaurs Movie HD 03:40
Iron Sky: The Coming Race Teaser TRAILER (2015) Nazis Dinosaurs Movie HD 683 izlenme - 3 yıl önce http://www.joblo.com - "Iron Sky: The Coming Race" Teaser TRAILER (2015) Nazis Dinosaurs Movie HD The sequel to 2012's Nazis-on-the-moon adventure Iron Sky goes underground with dinosaurs and President Sarah Palin. "iron sky the coming race trailer" "iron sky the coming race" trailer "movie trailer" "iron sky" official HD 2015 "sarah palin" hitler dinosaurs" "center of the earth" underground action "sci fi" "nazis on the moon"
outback 2012 01:54
outback 2012 903 izlenme - 5 yıl önce outback 2012 fragmanı
terminator salvation: full fragman 02:06
terminator salvation: full fragman 3.097 izlenme - 8 yıl önce terminator salvation için yayınlanan ikinci ve uzun fragman. böylece ilk defa detaylı görüntü ve bilgilere sahip oluyoruz.
Deli Gücük 00:38
Deli Gücük 3.456 izlenme - 11 yıl önce Tam Macera'da yer alan Deli Gücük adlı çizgi roman... DELİ GÜCÜK: "Memleket kokan adalet, huzursuz seyyah, kargalarla konuşan adam, "yalan dünya, kahrolası hayat". Deli Gücük, Osmanlı taşrasında dünyayla, alçaklarla, kendiyle hesaplaşıyor." Deli Gücük, eski Türk masallarından esinlenerek yaratılmış mistik birkarakter. İnsan gibi konuşan yedi kargasıyla hemen her gittiği yerde korku salan Deli Gücük, kendine özgü adalet anlayışıyla 19.yüzyıl Osmanlı taşrasında serüvenler yaşıyor
Alın Yazısı - Alternatif Fragman 02:56
Alın Yazısı - Alternatif Fragman 318 izlenme - 2 yıl önce "Böyle de kara yazı olur mu?" dedirten, Cüneyt Arkın'ın tam bir aile faciası yaşayıp, karşılığını aynı tonda verdiği hüzün başyapıtı Alın Yazısı teaserı huzurlarınızda. İyi seyirler.
Guardians Of The Galaxy  2  :   Teaser Official Trailer Hd 1080 (2017) 01:29
Guardians Of The Galaxy 2 : Teaser Official Trailer Hd 1080 (2017) 259 izlenme - 1 yıl önce Guardians of the Galaxy . 2 Vizyon Tarihi 28.07.2017 Yönetmen: James Gunn (II) Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista Tür Aksiyon, Bilimkurgu Özet ve Detaylar James Gunn'ın yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde Chris Pratt, Vin Diesel ve Bradley Cooper gibi yıldız isimlerin yer aldığı 2014 yapımı Guardians of the Galaxy'nin devam filmi niteliğinde olan yapıt, bir kez daha Marvel'ın yapımcılığında izleyiciyle buluşacak. Oyuncu kadrosu ve teknik ekibi henüz açıklanmayan filmin yapımı 2018 yılında tamamlanacak.
Resident Evil: The Final Chapter  Teaser Trailer HD 1080 01:11
Resident Evil: The Final Chapter Teaser Trailer HD 1080 194 izlenme - 1 yıl önce . Resident Evil: The Final Chapter Vizyon Tarihi 03.02.2017 Yönetmen: Paul W.S. Anderson Oyuncular: Milla Jovovich, Wentworth Miller, Ali Larter Tür Aksiyon, Korku, Gerilim
Jupiter Ascending (Fragman) Official Teaser Trailer 01:55
Jupiter Ascending (Fragman) Official Teaser Trailer 609 izlenme - 4 yıl önce Jupiter Ascending (Fragman) Official Teaser Trailer Özet | detaylar Öyle bir evren düşünün ki insanoğlu besin zincirinin en alt basamağını oluşturuyor. Hizmetçilik yapan sıradan genç bir kadın ise büyük bir suikastın hedefinde. Zira evrenin tek hakimi olan ölümsüz Kraliçe, çıkartılan genetik haritalar göre bu genç kadının kendi hükümdarlığının sonunu getireceğini düşünüyor... Son filmleri Bulut Atlası (Cloud Atlas) ile sıra dışı bilim-kurgu filmlerine imza atmaya devam eden Wachowski Kardeşler'in senaristliği ve yönetmenliğe soyundukları bu son filmin kadrosunda şimdiye kadar belli olan isiler ise Mila Kunis, Channing Tatum ve Eddie Redmayne. Filmin çekimleri 2013 içerisinde başlayacak. Yönetmen: Andy Wachowski, Lana Wachowski Oyuncular: Mila Kunis, Channing Tatum, Eddie Redmayne devamı... Tür Bilimkurgu , Aksiyon Ülke ABD