Hoşgeldiniz!

tebeşir

Tebeşir Tozu İçmek Ateşi Çıkarır Mı? - Şehir Efsanesi Testi 04:07
Tebeşir Tozu İçmek Ateşi Çıkarır Mı? - Şehir Efsanesi Testi 8.788 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda bir şehir efsanesini test ediyoruz. Tebeşir tozu içmenin ateşi yükselttiği yönünde bir söylenti vardır. Acaba bu gerçek mi? Bunu test ettik. Sakın Denemeyin serisindeki diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/xPQpf0 Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bay Merakli - Bolum 8 04:12
Bay Merakli - Bolum 8 22.490 izlenme - 9 yıl önce
Renkli Saç Tebeşiri Uygulaması 12:43
Renkli Saç Tebeşiri Uygulaması 8.783 izlenme - 5 yıl önce Renkli Saç Tebeşiri Uygulaması
Saç Tebeşiri Nedir Nasıl Kullanılır, Uygulanır? 08:04
Saç Tebeşiri Nedir Nasıl Kullanılır, Uygulanır? 6.939 izlenme - 4 yıl önce Genç kızlar arasında şu sıralar oldukça popüler olan bir ürün var, saç tebeşiri. Saç tebeşiri ile istediğiniz renkte saçlara kavuşabilirsiniz. Üstelik bu tebeşirle saç boyayınca basit su damlalarıyla çıkmıyor, sadece duşa girdiğinizde rengi akıyor. Siz de saç tebeşiri nasıl uygulanır merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz.
Bay Merakli Bolum 1 04:25
Bay Merakli Bolum 1 8.463 izlenme - 9 yıl önce
Tebeşir Tozu 00:31
Tebeşir Tozu 3.609 izlenme - 10 yıl önce şişli meslek
Bay Merakli Bolum 2 04:12
Bay Merakli Bolum 2 4.608 izlenme - 9 yıl önce
Semih Saygıner Bilardo Gösterisi - Lima 26:22
Semih Saygıner Bilardo Gösterisi - Lima 1.531 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin gurur kaynağı Semih Saygıner'in Lima'da sergilediği bilardo gösterisini izleyeceğiz.
Bay Merakli - Bolum 5 04:02
Bay Merakli - Bolum 5 4.232 izlenme - 9 yıl önce
Kara Tahta, Kara Saksı, Kara Kutu (Yok Kara Kutu Olmadı O Başka Birşeydi) 00:49
Kara Tahta, Kara Saksı, Kara Kutu (Yok Kara Kutu Olmadı O Başka Birşeydi) 973 izlenme - 1 yıl önce Bugün oğlumla kara tahta yaptık. Oldu mu oldu valla! Aslında kara tahta boyası diye bir boya satılıyormuş, ama onu bulamayınca kendimiz yaptık. 1 bardak siyah yağlı boyaya, 2 kaşık derz dolgusu koyup karıştırıyorsunuz. Sonra tahta bir yüzeyi boyuyorsunuz. Bize tek tahta yetmedi, üzerine bir çikolata kutusu, bir de saksı boyadık. Sonra da aldık tebeşirimizi elimize resim yaptık. Tek sorun ne biliyor musun? Temizlik!!! Beni bilirsin temizliği hiiç dert etmem. Ama bu sefer yağlı boya olunca ellerimizden çıkması çok zor oldu. Tiner, aseton, kolonya işe yaramadı! Tabi bunları Demir'in elinde denemedik. Başka bir annenin oğlunun elinde, yani eşimin elinde denedik. Ne işe yaradı biliyor musun? Bulaşık deterjanı!!! Hal böyle olunca Demir uzuun uzun bulaşık yıkadı ve çook eğlendi. O bulaşık yıkarken ben de yanında yemeklerimizi yaptım iyi oldu valla. Hem eller temizlendi hem yemekler pişti. Bu arada başka bir şey bulamayınca saksı boyadık ama güzel oldu. Aslında biberiye, maydanoz falan ekip, mutfağa koyup, üzerine günün mönüsü falan yazılabilir di mi? Ya da yavrun önce üstündekileri yolar, tahta kısmına da kafadan bacaklı adam çizer. Olabilir yani...
bay merakli - bolum 6 04:39
bay merakli - bolum 6 3.330 izlenme - 9 yıl önce
Bay Meraklı - Bolum 4 04:29
Bay Meraklı - Bolum 4 2.622 izlenme - 9 yıl önce
bay merakli - bolum 7 03:54
bay merakli - bolum 7 2.598 izlenme - 9 yıl önce
Bay Meraklı - Bolum 3 04:33
Bay Meraklı - Bolum 3 2.292 izlenme - 9 yıl önce abaragambi puhahaha
Bay Merakli - 101 02:36
Bay Merakli - 101 1.238 izlenme - 9 yıl önce
Bay Merakli - 102 02:35
Bay Merakli - 102 1.183 izlenme - 9 yıl önce
Öğretmen Olmak 02:31
Öğretmen Olmak 542 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen şark görevinde ki bir öğretmenimizin öğrencisine tuvalet için nasıl izin isteneceği ve tuvaletin nasıl yazılır nasıl okunur sabrederek anlatması. Ve iyice çişi gelen öğrencinin ısrarla tuvalet diyememesi .
Hayatını Bilardoya Adamış Çift 02:09
Hayatını Bilardoya Adamış Çift 243 izlenme - 4 yıl önce Biz banttan atış yapamıyoruz abi nerelerden yapıyor helal olsun. Abla da yapıyor ama siz topa bakmayacağınız için göremeyebilirsiniz. Bir de amerikan bilardoda masada kaç delik oluyordu, acaba?
Dershane Öğretmenleri Eylemde Tebeşir Kırdı 01:08
Dershane Öğretmenleri Eylemde Tebeşir Kırdı 206 izlenme - 5 yıl önce Tebeşir Kırdılar, Güvenceli İstihdam İçin...
Şaşk-ı Memnu 2: Çık İçimden Dehlül 02:41
Şaşk-ı Memnu 2: Çık İçimden Dehlül 278 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda ülkemizde hızla yayılan Aşk-ı Memnu çılgınlığının (Star Wars mu lan bu?) izlerinden biri. Söylenecek pek fazla şey yok zaten fakat Tebeşir dizinin orijinalinde olduğu gibi burada da kendine uyuz etmeyi başarıyor. Ay o Beşiri oynayan çocuğa yazık ayol. Hastalıklı rollerinden kurtulamayacak yıllar yılı. Neyse, konumuz bu değil. Günfilm yapımcılık iftiharla sunar: Şaşk-ı Memnu 2... -Nihal'i harcıycaklar Matm... -Susağzınasıçarımsenin!!!
Saç Boyama Tebeşiri  , Eğlenceli Çocuk Videosu 13:18
Saç Boyama Tebeşiri , Eğlenceli Çocuk Videosu 50 izlenme - 11 ay önce Elif bu tebeşirleri videoda görmüş ..Bulduk sonunda saçlara cilde zararsız diyordu ..Ancak kullanımı kolay değil . Hele boya metal bir kap içinde saçları geçirirken çok zarar görüyor.. ama sonuç güzel tabi. belki başka marka denenebilir.. Eğlenceli çocuk videosu Video for kids Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Bir Parça Tebeşir İle - Juliem Bam 03:45
Bir Parça Tebeşir İle - Juliem Bam 141 izlenme - 3 yıl önce Juliem Bam tarafından yazılmış ve Juliem Bam ,Gong Bao ,Michael Helli tarafından yönetilmiş bir film. Konusu ise ; Justen adında bir çocuğun, hayatını nasıl daha eğlenceli bir şekilde değiştirdiğini anlatan çok hoş bir kısa film. Filmin sonu ise gayet hoş bana göre. Bence insan istedikten sonra her şeyi değiştirebilir. iyi seyirler...
Tebeşir Savaşları 02:00
Tebeşir Savaşları 63 izlenme - 3 yıl önce Tebeşir ile neler yapabilirsiniz? Had şimdi yaratıcılığınızı zorlayın ve düşmanlarınızı yok edin !
Hayali Davulda Şaşırtan Performans (Tebeşir İçerir) 02:24
Hayali Davulda Şaşırtan Performans (Tebeşir İçerir) 70 izlenme - 4 yıl önce Çizim mi desem, ritmi tutturmak mı desem, bagetleri davul ve zillerin tam hizasına sallamak mı desem ne desem bilemedim ve en sonunda videoyu "Çüşşşş" kategorisine yüklemeye karar verdim. Taylandlı müzisyen Weerachat Premananda Jr, tebeşirle yapılan güzel bir çizimle, davul çalarmış gibi yapıyor ve ortaya farklı ve güzel bir performans çıkıyor.
Komedi 00:12
Komedi 73 izlenme - 10 yıl önce ömerin reklam çekimi:)ağzına giden şey tebeşir:)
ABD'de 76 Milyon Yaşındaki Tyrannosaurus Kalıntılarının Bulunması 00:59
ABD'de 76 Milyon Yaşındaki Tyrannosaurus Kalıntılarının Bulunması 2 izlenme - 8 ay önce ABD'nin Utah eyaletinde bir dinozor türünün kalıntıları bulunmuş. Tyrannosaurus, Jure Devrinin sonları (150 milyon yıl önce) ile Kretase Devrinin sonları (65 milyon yıl önce) arasında yaşamış avcı bir dinozor cinsiymiş. Utah Ulusal Parkı (Grand Staircase-Escalante National Monument) dinozor kemikleri için dünyanın en büyük depolarından birine sahip olan yermiş.