Hoşgeldiniz!

ted

Ted 2 (2015) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Ted 2 (2015) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 219.899 izlenme - 1 yıl önce Mark Wahlberg'in başrolde oynadığı eğlenceli animasyon filmi Ted 2'ye ait 2. Türkçe altyazılı fragmanı.
Ted 2 (2015) Fragman 02:29
Ted 2 (2015) Fragman 50.855 izlenme - 2 yıl önce Ted 2 (2015) Fragman Vizyon Tarihi: 10 Temmuz 2015 Yapımı : 2015 - ABD Tür : Komedi Yönetmen : Seth MacFarlane Oyuncular : Morgan Freeman , Liam Neeson , Mark Wahlberg , Amanda Seyfried , Seth MacFarlane Seslendirenler : Seth MacFarlane Senaryo : Seth MacFarlane Yapımcı : Seth MacFarlane , Scott Stuber
Neden Bilinmeyene X Denir? 03:44
Neden Bilinmeyene X Denir? 2.524 izlenme - 2 ay önce Terry Moore adlı TED konuşmacımız hepimizin merak edip araştırmadığını araştırmış ve güzel bir dille anlatmış. Bu bilginin güzelliğiyle bi derece daha aydınlanmış hissettim. Umarım size de bi flaş patlaması olur
Ayı Teddy fragman 2 02:19
Ayı Teddy fragman 2 40.448 izlenme - 4 yıl önce Ayı Teddy -Ted : Family Guy’ın yaratıcısı Seth Macfarlane, sınırları zorlayan mizah anlayışını hem yazdığı hem yönettiği hem de seslendirdiği AYI TEDDY (TED) ile beyazperdeye getiriyor. Bu canlı-aksiyon animasyon komedide John Bennet (Mark Wahlberg) isimli bir yetişkinin çocukluk dileği sonucu canlanan ve sürekli el üstünde tutulan yaramaz oyuncak ayısıyla olan hikayesi anlatılıyor. Vizyon tarihi :21 Eylül 2012
Başkasının Kolunu Kendi Beyninizle Nasıl Hareket Ettirirsiniz? 05:56
Başkasının Kolunu Kendi Beyninizle Nasıl Hareket Ettirirsiniz? 7.312 izlenme - 9 ay önce "Greg Gage, beyin bilimini herkese erişilebilir hâle getirmeyi kendine amaç edinmiş. Bu eğlenceli ve biraz da ürkütücü videoda, sinirbilimci ve TED Kıdemlisi olan Greg, bir seyircinin özgür iradesini elinden almak için basit ve ucuz bir Kendin Yap seti kullanıyor." ve bize de geriye vay anasını demek kalıyor.
How I Met Your Mother Alternatif Final 03:30
How I Met Your Mother Alternatif Final 32.388 izlenme - 3 yıl önce The way it should be. *Note* This is a fan-cut version. The real alternate ending on the complete series DVD won't be released until fall. I do not own the c...
Türk Hamamlarında Suyun Kaldırma Kuvveti Neden Yok? - Emin Çapa - TEDxIstanbul 19:11
Türk Hamamlarında Suyun Kaldırma Kuvveti Neden Yok? - Emin Çapa - TEDxIstanbul 12.685 izlenme - 1 yıl önce Emin Çapa, "Türk Hamamlarında Suyun Kaldırma Kuvveti Neden Yok?" başlıklı konuşmasında tarihin önde gelen bilim adamlarıyla çıktığı yolculuğa Türk eğitim sistemine yönelttiği eleştirilerle devam ediyor. Günümüzde yaşanan bilimsel patlamada ülkemizin rolünü iyi belirlemesi gerektiğini anlatırken ekliyor: Arşimet, suyun kaldırma kuvvetini hamamda bulduysa, binlerce yıldır milyonlarca Türk neden suyun kaldırma kuvvetini bulamadı?
Ted 2 (2015) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 01:11
Ted 2 (2015) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 5.609 izlenme - 1 yıl önce 2015 yazında vizyona girecek olan Ted 2 filminin 2. Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Mark Wahlberg oynuyor.
Seri Katil Ted Bundy'nin Son Sözleri 04:32
Seri Katil Ted Bundy'nin Son Sözleri 813 izlenme - 3 ay önce Ted Bundy, seri katil olarak tanımlanan ilk kişi diye bilinmektedir. Belirli zaman aralıklarıyla, belli bir amaca hizmet eden veya işleniş biçimi her defasında benzerlik gösteren(yalnızca boğmak gibi), benzer kurbanları olan cinayetler işleyen kişiye seri katil denir. Ted Bundy, kesinlikle bir seri katildir. Ted Bundy kurbanlarının ölü bedenlerine tecavüz etmesiyle ve bu ölü bedenlerde kesme, parçalara ayırma gibi şiddet eylemleri uygulamasıyla meşhurdur. Elliden fazla kadına bunu uyguladığı sanılmaktadır. Ted Bundy'nin ilgi çekici tarafı şüphelisi olduğu cinayetler ortadayken bile dış görünüşünden ve hitabetinden etkilenerek onunla görüşmek isteyen kadınların olmasıdır. Cinayetlerinde de kadınları dış görünüş ve güçlü hitabet ile aldattığı bilinmektedir. Ted Bundy'nin güçlü hitabeti sizi asla başka şekilde etkilemesin. Bu videoyu paylaşma sebebim, seri katil tanımına gerçek anlamda uyan Ted Bundy'nin krimonoloji için ikonik bir karakter olması münasebetiyle ilgi çekici hale gelmesidir. Yoksa bugün tepki gösterdiğimiz ve iğrendiğimiz katillerden hiçbir farkı yoktur. Onu ve yitik hayatını en iyi özetleyen sözler idamına hükmeden ve onun bir süre hukuk fakültesinde eğitim almasına rağmen katil olmayı seçmesine içerleyen Yargıç Edward Cowart'tan gelmiştir: ''İdamınıza karar verilmiştir, ölene kadar vücudunuza mevcut sistemle elektrik verilecektir. Genç adam, kendinize iyi bakın. Bunu samimi olarak söylüyorum, kendinize iyi bakın. Şu anda yaşadığımız gibi, bu mahkeme salonunda insanlığın tamamiyle heba edildiğine tanık olmak bu salondakiler için trajedidir. Zeki, genç bir adamsınız. İyi bir avukat olabilirdiniz, arkamda çalıştığınızı görmek beni mutlu ederdi, fakat ortak, yanlış yoldan gittiniz. Kendinize iyi bakın. Size karşı düşmanlık beslemiyorum, bunu bilmenizi isterim. Kendinize iyi bakın''
Işığı 1 Trilyon Kat Yavaşlatırsak 11:01
Işığı 1 Trilyon Kat Yavaşlatırsak 6.162 izlenme - 1 yıl önce Elbette ki ışığı 1 trilyon kat yavaşlatamayız. Ancak kameralarımızı saniyede 1 trilyon kare kaydedecek kadar geliştirebiliriz. Ve bu TED konuşmasında Ramesh Raskar, bunu nasıl başardıklarını ve neler için kullanabileceğimizi harika bir dille anlatıyor. Saniyede 1 trilyon kare! Işığı bile durma noktasına gelecek kadar yavaşlatabilmek demek. İzleyince ne demek istediğimizi anlayacaksınız. İyi seyirler. Hazırlayan: ÇMB (Evrim Ağacı) Teşekkür: Özgür Öktem (Evrim Ağacı Okuru)
Ayı Teddy 2 2015 HD 02:29
Ayı Teddy 2 2015 HD 7.033 izlenme - 2 yıl önce Ayı Teddy Filiminin ikinci filmi olan "Ted 2" Filmi sizlerle. Ayı Teddy 2 Filimin Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com farkıyla izleyebilirsiniz... Ayı Teddy 2,Ayı Teddy 2 izle,Ayı Teddy 2 Filmi,Ayı Teddy 2015,Ted 2,Ted 2 izle
Diline ve Gönlüne Sahip Çık - Oktay Sinanoğlu 24:47
Diline ve Gönlüne Sahip Çık - Oktay Sinanoğlu 1.253 izlenme - 5 ay önce Türk Einstein'i olarak bilinen Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu konferansın son konuşmacısı olarak sahneye çıktı. Türkçe'ye olan düşkünlüğü ile bilinen Sinanoğlu'nun konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Bir milletin kültürüne sahip çıkması gerektiğinin altını kalın çizgilerle çizen Sinanoğlu, aklın bilimle, gönlün de dille korunacağını söyledi. Yunus Emre'den ve Hoca Ahmet Yesevi'den örnekler veren Sinanoğlu yozlaşan batı kültürünün defedilmesi gerektiğini söyledi.
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi - Muse - Hysteria 04:09
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi - Muse - Hysteria 8.245 izlenme - 3 yıl önce TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi 2014 yılında Ankara’da gerçekleşen elemelere, İngiliz rock grubu Muse’nin en popüler şarkılarından Hysteria ile katıldı!
Bir Garip Yaşam Öyküsü 16:14
Bir Garip Yaşam Öyküsü 3.835 izlenme - 10 ay önce zengin bir aileden uyuşturucu bağımlısı bir sokak sersersine, oradan da mahallesine ve ötesine katkı sağlayan biirisine dönüşen adamin yolculuğunu anlatıyor. Boğaz’da bir yalıda doğdu. Militanlıktan, işadamlığına, sonra da alkolik sokak serserisiliğine geçiş yaptı. Madde bağımlılığını bırakıp yoksul, varoş semti olan Balat’ta ‘Derviş Baba Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehânesi’ni kurdu. Mahallenin yardıma ihtiyacı olan delileri ve evsizleri ile başladığı yardımları sonra kapsamlı oldu. Yaşam felsefesi basit; ‘Görüyorsan, duyuyorsan; sorumlusun!
Oturma Eyleminin Vücuda Etkileri 05:04
Oturma Eyleminin Vücuda Etkileri 2.188 izlenme - 12 ay önce Sürekli olarak icra ettiğimiz bir davranışımızı, günün neredeyse tamamını geçirdiğimiz hali, oturma eyleminin etkilerini hayretler içinde izledim. Bilinçlenmemiz için iyi bir içerik olduğunu düşündüğümden sizlerede sunuyorum, iyi seyirler.
TED Konuşmaları – İçe Dönüklerin Gücü 19:00
TED Konuşmaları – İçe Dönüklerin Gücü 1.940 izlenme - 1 yıl önce Susan Cain, içe dönüklerin dünyaya olağanüstü yeteneklerini göstermeleri gerektiğini ve cesaretlendirilip takdir edilmeleri gerektiğini savunuyor.
Müslüman Mahallesinde Kilim Satmak 15:14
Müslüman Mahallesinde Kilim Satmak 1.800 izlenme - 6 ay önce Hikmet Şırlak Kapalı Çarşı'da kilim dükkanında modern resim sanatı ve kilimlerin insanların hayatına nasıl dokunduğunu anlatıyor.
TED SAMSUN KOLEJİ ÖZEL LİSESİ - Manowar - HEART OF STEEL 04:21
TED SAMSUN KOLEJİ ÖZEL LİSESİ - Manowar - HEART OF STEEL 7.243 izlenme - 3 yıl önce Grubun solisti, kulağımıza en büyük hayalinin liseyi bitirdikten sonra yurt dışında müzik eğitimi almak olduğunu söyledi. Takipteyiz.
Şaman Kültürünü Yeniden Okuyabilmek - Timur Davletov 12:45
Şaman Kültürünü Yeniden Okuyabilmek - Timur Davletov 1.209 izlenme - 4 ay önce TİMUR DAVLETOV Sosyolog, Şaman Araştırmacısı / Sociologist, Shaman Researcher Şaman Kültürünü Yeniden Okuyabilmek / Being Able to Read Shaman Culture Again 1974'te Kırgız Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti'nin Issık-Köl Bölgesinde doğan Timur B. Davletov, 1990'da Leningrad (şimdiki St. Petersburg) Olimpiyat Rezervleri Spor Lisesi'nden mezun oldu. 1993'te girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü 1997'de tamamladı. 2006'da Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Sosyoloji Anabilim Dalında "Din ve Milliyetçilik Etkileşimi Bağlamında Güney Sibirya Türklüğü" konulu yüksek lisans (M.A.) tezini savunduktan sonra halen aynı okulda Doktora (Ph.D.) tezi üzerine çalışmaktadır. 1999'dan beri Genel Sekreterliğinde çalıştığı Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY)'da Sibirya Uzmanı olarak çalışmaktadır. Hakasça, Türkçe, Rusça ve İngilizce bilmekte ve uluslararası ilişkiler, enerji güvenliği, eski Türklerin sosyal siyaseti, günümüzde Türklerin inanç sistemleri ve sosyo-kültürel değişimi konularında araştırmalar yapmakta olup 105'i aşkın çeşitli yazı ve makale, 60 üzeri çeviri makale, ayrıca Türkiye'de yayınlanmış iki romanlaştırılmış destan ve Hakas Türkçesinden Anadolu Türkçesine akademik olarak aktarılan iki kahramanlık destan sahibidir. Daveletov was born in 07 February 1974, in Kyrgyz Soviet Socialist Republic Issık-Köl Region. He graduated from Olympics Reserve Sports High School in 1990, Leningrad (St. Petersburg now). He completed his degree in International Relations at the Istanbul University, Political Sciences Department in 1997. He then completed his post graduate thesis on "South Siberian Turks in Light of Religion and Nationalism" at Hacettepe University, Social Sciences Institute, Sociology Division in 2006. He still works in the same school for his Doctorate (Ph.D.) thesis. Since 1999 he has been working at General Secretary of International Turkish Culture Organization (TÜRKSOY) as a Siberian Expert. Davletov knows Khakassian, Turkish, Russian and English and is a researcher on international relations, energy safety, social politics of early Turks, modern Turkish belief systems and socio-cultural developments. He is the author of over 105 articles, over 60 translated articles and two sagas turned into novels which were published in Turkey, also the owner of two sagas translated academically from Khakassian Turkish into Anatolian Turkish. In the spirit of ideas worth spreading, TEDx is a program of local, self-organized events that bring people together to share a TED-like experience. At a TEDx event, TEDTalks video and live speakers combine to spark deep discussion and connection in a small group. These local, self-organized events are branded TEDx, where x = independently organized TED event. The TED Conference provides general guidance for the TEDx program, but individual TEDx events are self-organized.* (*Subject to certain rules and regulations)
Ted Green Band Trailer 02:39
Ted Green Band Trailer 5.042 izlenme - 5 yıl önce Ted Green Band Trailer
Ted fragmanı türkçe alt yazılı fragmanı 02:24
Ted fragmanı türkçe alt yazılı fragmanı 4.586 izlenme - 4 yıl önce TED fragmanı Türkçe alt yazılı fragmanı
ted mersin koleji tanıtım videosu 09:13
ted mersin koleji tanıtım videosu 5.331 izlenme - 6 yıl önce ted mersin koleji tanıtım videosu
Ted - Çıplak Kadın Sesi  [hq] 01:19
Ted - Çıplak Kadın Sesi [hq] 6.260 izlenme - 6 yıl önce ted - çıplak kadın sesi [hq]
TED Konuşmaları – Dahinin Notasında 19:38
TED Konuşmaları – Dahinin Notasında 1.427 izlenme - 1 yıl önce Efenim Mutlak kulak serimize kaldığımız yerde devam ediyoruz. Hatırlarsanız 2 video önce bilgi sahibi olmuştuk bu yetenek ile ilgili. Bu videoda ise üç buçuk ay erken doğan Derek Paravicini’nin gözleri görmüyor ve ileri derece otizmi var. Ama mutlak kulak, doğuştan gelen yetenek ve bolca pratik sayesinde, daha 10 yaşındayken övgüyle söz edilen bir piyanist haline geliyor.
Ted Karadeniz Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi - George Michael - Careless Whısper 04:11
Ted Karadeniz Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi - George Michael - Careless Whısper 4.638 izlenme - 3 yıl önce Öğrendik ki TED Karadeniz Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi’nden katılan yarışmacıların hepsi başka başka müzik türlerine ilgi duyuyor; punk dinleyen de var, caz dinleyen de.
Emir Mehmet Tango Gösterisi 02:03
Emir Mehmet Tango Gösterisi 13.105 izlenme - 8 yıl önce 23 nisan’da konya-ereğli ted koleji tango gösterisi e.mehmet ve nil...
John Cena Vs. Cody Rhodes Vs. Ted Dibiase 05:25
John Cena Vs. Cody Rhodes Vs. Ted Dibiase 7.989 izlenme - 7 yıl önce smackdown arşiv yazarak tüm smackdown wwe raw karsılısmalarına ulasabılırsınız..
How I Met Your Mother Türkiye'de Çekilseydi 03:01
How I Met Your Mother Türkiye'de Çekilseydi 2.848 izlenme - 3 yıl önce How I Met Your Mother Türkiye'de Çekilseydi Böyle İzleyecektik
Orgazm Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey - Mary Roach 16:40
Orgazm Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey - Mary Roach 1.146 izlenme - 2 yıl önce Bu video, sevgili dostlar, ne yazık ki, size en iyi seksi nasıl yapacağınız, birlikte olduğunuz kişiyi erken boşaldığınız halde nasıl daha çok tatmin edeceğiniz ya da iyi bir cinsel hayatın sırlarını hala çözememiş ve karşınızdaki de bu kadar beceriksizken birazcık daha fazla hazzı bedeninizde nasıl duyacağınız hakkında ipuçları vermeyecek. Üzgünüm. Ama rahatlatıcı bilgiler de yok değil: Öldükten sonra da orgazm olabileceğinizi öğreneceksiniz mesela; bu zamana kadar yevmiye otuz bir çekmenin zararlarından korkan erkek arkadaşlar, belki az da olsa içiniz rahatlayacak. Son slaytı da izledikten sonra şu soruya cevap vermenizi gönülden dilerim: Siz (ya da partneriniz) ne kadar uzağa fışkırtabiliyorsunuz?
TEDxIstanbul Yeniden Keşfet 01:04
TEDxIstanbul Yeniden Keşfet 1.328 izlenme - 1 yıl önce 19 Mayıs'ta "YENİDEN KEŞFET" temasıyla Volkswagen Arena'da dünyadan ve Türkiye'den önemli isimler bildiğimiz kalıpları kıracak, farklı bakış açılarıyla yepyeni kapılar açacak ve her zamanki gibi ilham verecek. - Amy Robinson, Crowdsourcer - Prof. Dr. Talat Kırış, Nöroşirürji Uzmanı - Doğa İçin Çal - Pankaj Kedia, Qualcomm Giyilebilir Teknolojiler Dünya Lideri - Maksut Aşkar, Şef - Aslı Şafak, Gazeteci / TV Programı Sunucusu ve Yapımcısı - Hasan Çolakoğlu, Riot Games Ülke Müdürü - Durukan Dudu, Çoban - Ongun Tan, Makers Türkiye Kurucu - Saffet Emre Tonguç, Seyahat Yazarı - Nedim Ruacan, Müzisyen - Prof. Dr. Sevil Atasoy, Kriminalist - Tim Leberecht,The Business Romantic Kitap Yazarı - Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu, Akademisyen - Mehmet Akbay, Kral Grubu Genel Koordinatörü Momentum temasıyla artık harekete geçelim, izleyici değil başrol olalım demiştik. Şimdi ise klasik yolları izleme, başrolü oynarken bambaşka kapılardan geç diyeceğiz. 19 Mayıs'ta, Volkswagen Arena'da bildiğini sandığın şeylerin seni şaşırtmasına ve sana ilham olmasına izin ver! www.tedxistanbul.com