Hoşgeldiniz!

Ted Videoları İzle

Ted 2 (2015) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Ted 2 (2015) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 223.664 izlenme - 2 yıl önce Mark Wahlberg'in başrolde oynadığı eğlenceli animasyon filmi Ted 2'ye ait 2. Türkçe altyazılı fragmanı.
Galileo mu haklı, Giordano Bruno mu? | Levent Ülgen 13:06
Galileo mu haklı, Giordano Bruno mu? | Levent Ülgen 1.607 izlenme - 2 gün önce Şu bilinen TED konuşmalarında Levent Ülgen'in yaptığı konuşma dikkatimi çekti, beğendim. Siz değerli alkislarlayasiyorum üyelerinin dikkatine sunayım dedim.
Ted 2 (2015) Fragman 02:29
Ted 2 (2015) Fragman 51.042 izlenme - 2 yıl önce Ted 2 (2015) Fragman Vizyon Tarihi: 10 Temmuz 2015 Yapımı : 2015 - ABD Tür : Komedi Yönetmen : Seth MacFarlane Oyuncular : Morgan Freeman , Liam Neeson , Mark Wahlberg , Amanda Seyfried , Seth MacFarlane Seslendirenler : Seth MacFarlane Senaryo : Seth MacFarlane Yapımcı : Seth MacFarlane , Scott Stuber
Ayı Teddy fragman 2 02:19
Ayı Teddy fragman 2 42.553 izlenme - 5 yıl önce Ayı Teddy -Ted : Family Guy’ın yaratıcısı Seth Macfarlane, sınırları zorlayan mizah anlayışını hem yazdığı hem yönettiği hem de seslendirdiği AYI TEDDY (TED) ile beyazperdeye getiriyor. Bu canlı-aksiyon animasyon komedide John Bennet (Mark Wahlberg) isimli bir yetişkinin çocukluk dileği sonucu canlanan ve sürekli el üstünde tutulan yaramaz oyuncak ayısıyla olan hikayesi anlatılıyor. Vizyon tarihi :21 Eylül 2012
Ted - Amerikan Dublaj 01:00
Ted - Amerikan Dublaj 135 izlenme - 4 gün önce Benim çok sevdiğim eminim sizlerinde severek izlediği Ayı Ted filmlerinin birincisi veya ikincisinden bir sahneye yapılan komik dublaj
How I Met Your Mother Alternatif Final 03:30
How I Met Your Mother Alternatif Final 33.359 izlenme - 3 yıl önce The way it should be. *Note* This is a fan-cut version. The real alternate ending on the complete series DVD won't be released until fall. I do not own the c...
Başkasının Kolunu Kendi Beyninizle Nasıl Hareket Ettirirsiniz? 05:56
Başkasının Kolunu Kendi Beyninizle Nasıl Hareket Ettirirsiniz? 7.446 izlenme - 1 yıl önce "Greg Gage, beyin bilimini herkese erişilebilir hâle getirmeyi kendine amaç edinmiş. Bu eğlenceli ve biraz da ürkütücü videoda, sinirbilimci ve TED Kıdemlisi olan Greg, bir seyircinin özgür iradesini elinden almak için basit ve ucuz bir Kendin Yap seti kullanıyor." ve bize de geriye vay anasını demek kalıyor.
Türk Hamamlarında Suyun Kaldırma Kuvveti Neden Yok? - Emin Çapa - TEDxIstanbul 19:11
Türk Hamamlarında Suyun Kaldırma Kuvveti Neden Yok? - Emin Çapa - TEDxIstanbul 12.889 izlenme - 2 yıl önce Emin Çapa, "Türk Hamamlarında Suyun Kaldırma Kuvveti Neden Yok?" başlıklı konuşmasında tarihin önde gelen bilim adamlarıyla çıktığı yolculuğa Türk eğitim sistemine yönelttiği eleştirilerle devam ediyor. Günümüzde yaşanan bilimsel patlamada ülkemizin rolünü iyi belirlemesi gerektiğini anlatırken ekliyor: Arşimet, suyun kaldırma kuvvetini hamamda bulduysa, binlerce yıldır milyonlarca Türk neden suyun kaldırma kuvvetini bulamadı?
Neden Bilinmeyene X Denir? 03:44
Neden Bilinmeyene X Denir? 2.577 izlenme - 9 ay önce Terry Moore adlı TED konuşmacımız hepimizin merak edip araştırmadığını araştırmış ve güzel bir dille anlatmış. Bu bilginin güzelliğiyle bi derece daha aydınlanmış hissettim. Umarım size de bi flaş patlaması olur
Ted 2 (2015) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 01:11
Ted 2 (2015) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 5.632 izlenme - 2 yıl önce 2015 yazında vizyona girecek olan Ted 2 filminin 2. Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Mark Wahlberg oynuyor.
Ayı Teddy 2 2015 HD 02:29
Ayı Teddy 2 2015 HD 7.050 izlenme - 2 yıl önce Ayı Teddy Filiminin ikinci filmi olan "Ted 2" Filmi sizlerle. Ayı Teddy 2 Filimin Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com farkıyla izleyebilirsiniz... Ayı Teddy 2,Ayı Teddy 2 izle,Ayı Teddy 2 Filmi,Ayı Teddy 2015,Ted 2,Ted 2 izle
Işığı 1 Trilyon Kat Yavaşlatırsak 11:01
Işığı 1 Trilyon Kat Yavaşlatırsak 6.210 izlenme - 2 yıl önce Elbette ki ışığı 1 trilyon kat yavaşlatamayız. Ancak kameralarımızı saniyede 1 trilyon kare kaydedecek kadar geliştirebiliriz. Ve bu TED konuşmasında Ramesh Raskar, bunu nasıl başardıklarını ve neler için kullanabileceğimizi harika bir dille anlatıyor. Saniyede 1 trilyon kare! Işığı bile durma noktasına gelecek kadar yavaşlatabilmek demek. İzleyince ne demek istediğimizi anlayacaksınız. İyi seyirler. Hazırlayan: ÇMB (Evrim Ağacı) Teşekkür: Özgür Öktem (Evrim Ağacı Okuru)
Ted Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi - Muse - Hysteria 04:09
Ted Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi - Muse - Hysteria 8.288 izlenme - 3 yıl önce TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi 2014 yılında Ankara’da gerçekleşen elemelere, İngiliz rock grubu Muse’nin en popüler şarkılarından Hysteria ile katıldı!
Yarat ve Düşünme! - DJ KaDaStRo - TADxEsenler Parodi 07:45
Yarat ve Düşünme! - DJ KaDaStRo - TADxEsenler Parodi 40 izlenme - 5 gün önce "Başarı, başaracağım demekle başlar. Daha sonrasında başaracağınızı herkese bildirmekle devam eder. Bildirim sürecinin sonuna gelindiğinde ve başaracağınız başkaları tarafından öğrenildikten sonra size birtakım geri dönüşler olacaktır. Yapmanız gereken tek şey başarınızın arkasında durmak ve insanları başarınıza ortak etmektir. Başarıda ortaklık sağlandığında göreceksiniz ki kimse neyin başarıldığını bilmeyecek fakat bunu dışa vurmanın kişisel bir başarısızlık getireceğini bildiğinden hem sizi hem de kendini başarılı olarak addedecektir. Elde edilen bu başarı, bir sonraki başarınız için size referans olacaktır." - DJ KaDaStRo, TADxEsenler, 2017 Abone olum gişesi: http://bit.ly/2llOFOo Twitter: http://bit.ly/2pO9jUN Facebook: http://bit.ly/2qjng0o Instagram: http://bit.ly/2r8fGa8
Seri Katil Ted Bundy'nin Son Sözleri 04:32
Seri Katil Ted Bundy'nin Son Sözleri 1.166 izlenme - 9 ay önce Ted Bundy, seri katil olarak tanımlanan ilk kişi diye bilinmektedir. Belirli zaman aralıklarıyla, belli bir amaca hizmet eden veya işleniş biçimi her defasında benzerlik gösteren(yalnızca boğmak gibi), benzer kurbanları olan cinayetler işleyen kişiye seri katil denir. Ted Bundy, kesinlikle bir seri katildir. Ted Bundy kurbanlarının ölü bedenlerine tecavüz etmesiyle ve bu ölü bedenlerde kesme, parçalara ayırma gibi şiddet eylemleri uygulamasıyla meşhurdur. Elliden fazla kadına bunu uyguladığı sanılmaktadır. Ted Bundy'nin ilgi çekici tarafı şüphelisi olduğu cinayetler ortadayken bile dış görünüşünden ve hitabetinden etkilenerek onunla görüşmek isteyen kadınların olmasıdır. Cinayetlerinde de kadınları dış görünüş ve güçlü hitabet ile aldattığı bilinmektedir. Ted Bundy'nin güçlü hitabeti sizi asla başka şekilde etkilemesin. Bu videoyu paylaşma sebebim, seri katil tanımına gerçek anlamda uyan Ted Bundy'nin krimonoloji için ikonik bir karakter olması münasebetiyle ilgi çekici hale gelmesidir. Yoksa bugün tepki gösterdiğimiz ve iğrendiğimiz katillerden hiçbir farkı yoktur. Onu ve yitik hayatını en iyi özetleyen sözler idamına hükmeden ve onun bir süre hukuk fakültesinde eğitim almasına rağmen katil olmayı seçmesine içerleyen Yargıç Edward Cowart'tan gelmiştir: ''İdamınıza karar verilmiştir, ölene kadar vücudunuza mevcut sistemle elektrik verilecektir. Genç adam, kendinize iyi bakın. Bunu samimi olarak söylüyorum, kendinize iyi bakın. Şu anda yaşadığımız gibi, bu mahkeme salonunda insanlığın tamamiyle heba edildiğine tanık olmak bu salondakiler için trajedidir. Zeki, genç bir adamsınız. İyi bir avukat olabilirdiniz, arkamda çalıştığınızı görmek beni mutlu ederdi, fakat ortak, yanlış yoldan gittiniz. Kendinize iyi bakın. Size karşı düşmanlık beslemiyorum, bunu bilmenizi isterim. Kendinize iyi bakın''
Oturma Eyleminin Vücuda Etkileri 05:04
Oturma Eyleminin Vücuda Etkileri 2.199 izlenme - 2 yıl önce Sürekli olarak icra ettiğimiz bir davranışımızı, günün neredeyse tamamını geçirdiğimiz hali, oturma eyleminin etkilerini hayretler içinde izledim. Bilinçlenmemiz için iyi bir içerik olduğunu düşündüğümden sizlerede sunuyorum, iyi seyirler.
TED SAMSUN KOLEJİ ÖZEL LİSESİ - Manowar - HEART OF STEEL 04:21
TED SAMSUN KOLEJİ ÖZEL LİSESİ - Manowar - HEART OF STEEL 7.705 izlenme - 3 yıl önce Grubun solisti, kulağımıza en büyük hayalinin liseyi bitirdikten sonra yurt dışında müzik eğitimi almak olduğunu söyledi. Takipteyiz.
TED Konuşmaları – İçe Dönüklerin Gücü 19:00
TED Konuşmaları – İçe Dönüklerin Gücü 2.012 izlenme - 2 yıl önce Susan Cain, içe dönüklerin dünyaya olağanüstü yeteneklerini göstermeleri gerektiğini ve cesaretlendirilip takdir edilmeleri gerektiğini savunuyor.
Bir Garip Yaşam Öyküsü 16:14
Bir Garip Yaşam Öyküsü 3.872 izlenme - 1 yıl önce zengin bir aileden uyuşturucu bağımlısı bir sokak sersersine, oradan da mahallesine ve ötesine katkı sağlayan biirisine dönüşen adamin yolculuğunu anlatıyor. Boğaz’da bir yalıda doğdu. Militanlıktan, işadamlığına, sonra da alkolik sokak serserisiliğine geçiş yaptı. Madde bağımlılığını bırakıp yoksul, varoş semti olan Balat’ta ‘Derviş Baba Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehânesi’ni kurdu. Mahallenin yardıma ihtiyacı olan delileri ve evsizleri ile başladığı yardımları sonra kapsamlı oldu. Yaşam felsefesi basit; ‘Görüyorsan, duyuyorsan; sorumlusun!
Diline ve Gönlüne Sahip Çık - Oktay Sinanoğlu 24:47
Diline ve Gönlüne Sahip Çık - Oktay Sinanoğlu 1.316 izlenme - 1 yıl önce Türk Einstein'i olarak bilinen Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu konferansın son konuşmacısı olarak sahneye çıktı. Türkçe'ye olan düşkünlüğü ile bilinen Sinanoğlu'nun konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Bir milletin kültürüne sahip çıkması gerektiğinin altını kalın çizgilerle çizen Sinanoğlu, aklın bilimle, gönlün de dille korunacağını söyledi. Yunus Emre'den ve Hoca Ahmet Yesevi'den örnekler veren Sinanoğlu yozlaşan batı kültürünün defedilmesi gerektiğini söyledi.
Ted fragmanı türkçe alt yazılı fragmanı 02:24
Ted fragmanı türkçe alt yazılı fragmanı 4.795 izlenme - 5 yıl önce TED fragmanı Türkçe alt yazılı fragmanı
Ted Green Band Trailer 02:39
Ted Green Band Trailer 5.083 izlenme - 5 yıl önce Ted Green Band Trailer
ted mersin koleji tanıtım videosu 09:13
ted mersin koleji tanıtım videosu 5.438 izlenme - 7 yıl önce ted mersin koleji tanıtım videosu
Ted - Çıplak Kadın Sesi  [hq] 01:19
Ted - Çıplak Kadın Sesi [hq] 6.289 izlenme - 7 yıl önce ted - çıplak kadın sesi [hq]
Müslüman Mahallesinde Kilim Satmak 15:14
Müslüman Mahallesinde Kilim Satmak 1.847 izlenme - 1 yıl önce Hikmet Şırlak Kapalı Çarşı'da kilim dükkanında modern resim sanatı ve kilimlerin insanların hayatına nasıl dokunduğunu anlatıyor.
Ted Karadeniz Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi - George Michael - Careless Whısper 04:11
Ted Karadeniz Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi - George Michael - Careless Whısper 4.998 izlenme - 3 yıl önce Öğrendik ki TED Karadeniz Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi’nden katılan yarışmacıların hepsi başka başka müzik türlerine ilgi duyuyor; punk dinleyen de var, caz dinleyen de.
Emir Mehmet Tango Gösterisi 02:03
Emir Mehmet Tango Gösterisi 13.122 izlenme - 9 yıl önce 23 nisan’da konya-ereğli ted koleji tango gösterisi e.mehmet ve nil...
John Cena Vs. Cody Rhodes Vs. Ted Dibiase 05:25
John Cena Vs. Cody Rhodes Vs. Ted Dibiase 7.990 izlenme - 8 yıl önce smackdown arşiv yazarak tüm smackdown wwe raw karsılısmalarına ulasabılırsınız..
TED Konuşmaları – Dahinin Notasında 19:38
TED Konuşmaları – Dahinin Notasında 1.459 izlenme - 2 yıl önce Efenim Mutlak kulak serimize kaldığımız yerde devam ediyoruz. Hatırlarsanız 2 video önce bilgi sahibi olmuştuk bu yetenek ile ilgili. Bu videoda ise üç buçuk ay erken doğan Derek Paravicini’nin gözleri görmüyor ve ileri derece otizmi var. Ama mutlak kulak, doğuştan gelen yetenek ve bolca pratik sayesinde, daha 10 yaşındayken övgüyle söz edilen bir piyanist haline geliyor.
Ted - Amerikan Dublaj 01:00
Ted - Amerikan Dublaj 27 izlenme - 5 gün önce Ted - Amerikan Dublaj Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler