Hoşgeldiniz!

Tedavi Videoları İzle

Brezilya'da Kayropraktik Tedavi 08:25
Brezilya'da Kayropraktik Tedavi 8.439 izlenme - 2 ay önce Son zamanlarda chiropractic tedavi şeklinde çok fazla video izledim. İzledikçe daha çok sarmaya başladı beni bu konu. Sonradan anladım ki ASMR etkisi nedeniyle bu videoları izlemek rahatlatıyormuş. Brezilya'da durum biraz farklı galiba.. Kayropraktiker olmak çok zor iş :)
Komple Hacamat 11:13
Komple Hacamat 42.040 izlenme - 3 yıl önce hacamat hakkınta tüm merak ettikleriniz
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 01:42
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 92.110 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Banu Alkan, Tolga Savacı ve Yusuf Sezgin'in yer aldığı arzu filminden bir kesit. Sinirleri çelik kadar sağlam molped kadar esnek olan Arzu'ya sevgilisi Yusuf sevişerek eski sağlığına kavuşacağına söz verir.
İzmir Sülük Merkezi 03:06
İzmir Sülük Merkezi 45.041 izlenme - 3 yıl önce Sülük Tedavisi İzmir
Karaca Tüm Çabalara Rağmen Kurtarılamadı 00:44
Karaca Tüm Çabalara Rağmen Kurtarılamadı 2.742 izlenme - 2 ay önce Ordu'da çulluk avına çıkan avcı, yaralı bulduğu karacayı tedavi ettirebilmek için 3 kilometre boyunca omzunda taşıyarak veterinere götürdü.
Rukye Nazar Ve Hased 06:00
Rukye Nazar Ve Hased 35.641 izlenme - 3 yıl önce Nazara hasede karsi sifa olur insallah
Sırt Ağrısı Nasıl Tedavi Edilmez :)) 00:15
Sırt Ağrısı Nasıl Tedavi Edilmez :)) 107.069 izlenme - 7 yıl önce sırt ağrısı böyle tedavi edilir :))
Pamuk Gibi Olma Garantili Doğal Tedavi Sanatı Kayropraktik 02:35
Pamuk Gibi Olma Garantili Doğal Tedavi Sanatı Kayropraktik 2.289 izlenme - 2 ay önce Kayropraktik, omurgayı ameliyatsız ve doğal bir şekilde tedavi etme metodudur. Bu tedavi yöntemiyle vücut sağlığının doğal yollarla korunmasını, direncin geliştirilmesini ve rahatlamasını amaçlamaktadır. Dr Gabriele Benedetti bu tedavi yönteminin nasıl uygulandığını hazırladığı kısa video ile anlatıyor.
Beynimiz - Ted 20:57
Beynimiz - Ted 2.458 izlenme - 1 ay önce Oyle viral bir başlık attım farkındayım ama bu videoyu sonuna kadar seyretmenizi şiddetle tavsiye ederim. Düzenini rayına yerleştirmekte sıkıntı yaşayan, depresif hallerde bulunan arkadaşlarımız için ilaç niteliğinde bir videodur. Geçenlerde bu sitede beyin frontal korteksi ile alakalı bir video izlemiştim. Benim de merak duyduğum, araştırdığım bir konu olması hasebiyle bir video da ben paylaşmak istedim.Konuyu uzatmayım.İçerik olarak, uzun süredir kendisini de takip ettiğim, uzm.doktor kerem hocanın esprili anlatımıyla beynimizin tasviri, tanımı yapılmaktadır.Hayat, süreç, pozitif bakıs açısı ve siyasete kadar üstü kapalı da olsa hemen hemen her konudan bahsedilmistir.Eğlenerek izleyeceğinizi düşünüyorum.İyi seyirler
Maydanoz Limon Kürü Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü (İbrahim Saraçoğlu) 02:19
Maydanoz Limon Kürü Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü (İbrahim Saraçoğlu) 40.003 izlenme - 3 yıl önce Her zaman güncel Maydanoz Limon Kürü İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü videolarını bizi takip ederek izleyebilirsiniz.
HacamatAkademi Hacamat ve Sülük Tedavi Merkezi. 01:14
HacamatAkademi Hacamat ve Sülük Tedavi Merkezi. 2.229 izlenme - 1 ay önce Yerimiz İstanbul Maltepe'dedir. Hacamat, Sülük, Kupa tedavisi yapmaktayız. Ayrıca bayanlar için bayan hacamatcımız tarafından hacamat hizmeti verilmektedir. Yaşar Mahmut Dibek (Haccam) 0546 676 46 57 www.hacamatakademi.com facebook.com/hacamatakademi sülük tedavisi, hacamat tedavisi, doğal tedavi, istanbul hacamat, maltepe hacamat, pendik hacamat, hacamatın faydaları, hacmatın zararları, hacamat ücreti, sülük faydaları, sülük zararları, hacamatın faydaları, sülüğün faydaları
PKK'lı Teröristin İtirafları 01:04
PKK'lı Teröristin İtirafları 16.064 izlenme - 1 yıl önce Nostalji niteliğinde bir video daha. Bir çok liseli bu yılları bilmez, terör örgütüne yoğun operasyonların yapıldığı çiller döneminden bir PKK lıya mikrofon tutmuşlar. O günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığımız da gözüküyor. İyi seyirler
Koah İçin Risk Faktörleri Nelerdir? 01:39
Koah İçin Risk Faktörleri Nelerdir? 31.583 izlenme - 2 yıl önce Sizde KOAH için risk altında olabilirsiniz! Koah için risk faktörleri nelerdir öğrenmek istedik ve Ataşehir Memorial Hastanesi’nden İlkay Keskinel’e sorduk, bu videomuzu kaçırmayın. http://www.migrostv.com/koah-icin-risk-faktorleri-nelerdir/ Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10:56
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10.744 izlenme - 1 yıl önce Omurilik, bel ve boyun rahatsızlığı olan genç arkadaş, kropraktik tedavisi uygulayan bir merkeze gidip tedavi oluyor. Değişim inanılmaz.
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 03:08
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 20.230 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki güzide ülkemizde yeni bir bel fıtığı tedavi yöntemi ortaya çıkmasın.. Yüzde yüz garantili yeni bir bel fıtığı tedavisi yöntemi ile sizleri baş başa bırakıyorum..
Alev Hemşire'nin Gu 03:28
Alev Hemşire'nin Gu 11.469 izlenme - 11 ay önce Efendim bu videoda eski Kurtlar Vadisinin nostaljik günlerine giderken aynı zamanda seksi bir bayanın arz-ı endam etmesini seyredeceksiniz.
Diz ve Kalça Protezi Nedir Nasıl Yapılır 01:39
Diz ve Kalça Protezi Nedir Nasıl Yapılır 14.995 izlenme - 4 yıl önce Diz ve Kalça Protezi Ameliyatı Olanlar
Varis Tedavi Köpükle Varis Tedavi Varis Ameliyatı 02:16
Varis Tedavi Köpükle Varis Tedavi Varis Ameliyatı 23.202 izlenme - 6 yıl önce varis tedavi köpükle varis tedavi varis ameliyatı
Yara Bakımında Larva Tedavisi 01:41
Yara Bakımında Larva Tedavisi 6.249 izlenme - 10 ay önce Genellikle diyabetli ayaklarda oluşan yaralar için kullanılırlar. Derin yaralarda ölü dokuları temizlemesi için yaranın içine konulurlar. Bu tür hastalar sinirlerin harap olması nedeni ile zaten acı hissetmezler. Biraz mide bulandırıcı dursa da cerrahi tedaviden daha yararlıdırlar.
Bel Fıtığında Mikrocerrahi İle Ameliyat 02:13
Bel Fıtığında Mikrocerrahi İle Ameliyat 16.692 izlenme - 7 yıl önce bel fıtığı teşhisi konan hastanın mikrocerrahi uygulandıktan sonra ertesi gün yürümesi ve rahatlığı konu ediliyor.
Daha Kalın, Daha Dik, Daha Uzun 03:28
Daha Kalın, Daha Dik, Daha Uzun 7.526 izlenme - 1 yıl önce Dr. Ömer Coşkun'un erkekler için mucize niteliğinde olan bitkisel ilacının reklamını izliyoruz. Dr. Ömer Coşkun'un dediği gibi; "dalga büyük olmazsa sörf yapamazsın."
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görmediniz 01:05
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görmediniz 6.375 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan çıkrıkla bel çekme yöntemi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çıkrıkla ayaklarından havaya dikilen hasta, inanılmaz yöntemlerle iyileştirilmeye çalışılıyor. Uzmanlar hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmamasına rağmen böyle kırık çıkıkçıya giden onlarca insanın belindeki kırıklardan ötürü ameliyat olmak durumunda kaldığını söyleyerek vatandaşları uyardı.
Ukraynalı Silkerek Tedavi Etmek 03:26
Ukraynalı Silkerek Tedavi Etmek 5.279 izlenme - 1 yıl önce Bel ve boyun fıtığı ya da ağrılarında manuel fraksiyon (manuel terapi) denen yöntemi kendince geliştirerek hastasını hamur gibi yoğurup halı gibi silkeleyen Ukraynalı ablamız, neden söylediği çok belli olmayan aryalarıyla da göz dolduruyor. Şakalı iddiasına göre, Şenol Güneş zamanındaki milli takım kendisi sayesinde başarı kazanmış.
Bel Fıtığı Ameliyatı Nasıl Yapılır 01:27
Bel Fıtığı Ameliyatı Nasıl Yapılır 9.303 izlenme - 4 yıl önce Bel Fıtığı Tedavi Yöntemleri Belirtileri Fiyatları
Diş Kırığı Tedavisi 02:14
Diş Kırığı Tedavisi 2.719 izlenme - 10 ay önce İlginç bir yöntemle düzeltilen kırık dişin eski haline dönme süreci,bilim güzel bişey.
İbrahim Saraçoğlu Kemik Erimesi 04:22
İbrahim Saraçoğlu Kemik Erimesi 18.249 izlenme - 4 yıl önce Prof. İbrahim Saraçoğlu sorulan bir soru üzerine osteroporoz ve ülseratif kolit için bitkisel çözümler aktarıyor.
Meme Kanseri 11:50
Meme Kanseri 9.934 izlenme - 4 yıl önce Dr. Serdar Özbaş Ve Dr. Aydan Ercan Cnn Turk Checkup Programında Meme Kanserini Anlatıyor.
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 02:05
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 16.829 izlenme - 7 yıl önce mide kanseri belirtileri nelerdir? doç.dr. mutlu ömer yakut
İbrahim Adnan Saraçoğlu Hemoroid Tedavisi 03:20
İbrahim Adnan Saraçoğlu Hemoroid Tedavisi 7.914 izlenme - 2 yıl önce Prof İbrahim Adnan Saraçoğlu, Modern Otacı, Doğal Destek Bitkiler, Hemoroid, dere otu, çoban çantası, zayıflama
Gebe Kalmak İçin Kuru İncir Ve Soğan Kürü (İbrahim Saraçoğlu) 07:56
Gebe Kalmak İçin Kuru İncir Ve Soğan Kürü (İbrahim Saraçoğlu) 9.084 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Saraçoğlu, kolay hamile kalmak için Kuru İncir ve Soğan kürü tarifi veriyor.