Hoşgeldiniz!

Tedavi Videoları İzle

Dudaklarını Kaybetmek Üzere Olan Kadın 03:53
Dudaklarını Kaybetmek Üzere Olan Kadın 7.111 izlenme - 2 ay önce Çukurova Üniversitesi Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları Polikliniği’nde hemşire olarak görev yapan 22 yaşındaki Merve Keleş’in hayatı bir anda alt üst oldu. Keleş, yaklaşık 1 ay önce arkadaşı aracılığıyla internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan bayan kuaförü Soner G. ile tanıştı. Doğuştan sol alt dudağında şekil bozukluğu olduğu için dudağını kalınlaştırmak isteyen Keleş, Azerbaycan’da eğitim gördüğünü öne süren Soner G.’ye önce 500 TL’ye geçici dolgu yaptırdı. Dolgu bir haftada eriyince, bu kez bin liraya silikon dolgu yapılması konusunda anlaştı. Kliniği tadilatta olduğu için işlemi evde yapacağını söyleyen kuaför, 12 Nisan Çarşamba günü hemşire Merve Keleş’e operasyonu yaptı. Merve Keleş’in dudakları işlemden yarım saat sonra şişmeye başladı ve 2 gün bu şişlikler devam etti. Bunun üzerine kuaför Soner G. ile irtibat kuran Keleş, “Dudakların enfeksiyon kapmış, bu beni aşar doktora görün” cevabını aldı. Bunun üzerine özel bir hastaneye giden Keleş, antibiyotik yazılıp eve gönderildi ancak dudağındaki şişlik ve ağrı geçmedi. 3 hafta önce ise çalıştığı hastaneye başvuran ve Plastik Estetik Cerrahi Kliniği’nde tedaviye alınan Keleş’in dudağına ne olduğu belirlenemeyen bir malzeme kullanıldığı ve alerjik reaksiyon oluştuğu belirlendi.
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 01:42
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 122.654 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Banu Alkan, Tolga Savacı ve Yusuf Sezgin'in yer aldığı arzu filminden bir kesit. Sinirleri çelik kadar sağlam molped kadar esnek olan Arzu'ya sevgilisi Yusuf sevişerek eski sağlığına kavuşacağına söz verir.
Dededen Kaporta Düzeltir Gibi Tedavi Uygulama Yöntemi 02:15
Dededen Kaporta Düzeltir Gibi Tedavi Uygulama Yöntemi 10.606 izlenme - 4 ay önce Modern tıbbın açıklamakta zorlanacağı bir tedavi yöntemi! Dede eline aldığı çekiç ve diğer eşyalarla sanki araba kaportasını düzeltiyormuş gibi yerde yatan adamın sırtını dövüyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Brezilya'da Kayropraktik Tedavi 08:25
Brezilya'da Kayropraktik Tedavi 10.200 izlenme - 7 ay önce Son zamanlarda chiropractic tedavi şeklinde çok fazla video izledim. İzledikçe daha çok sarmaya başladı beni bu konu. Sonradan anladım ki ASMR etkisi nedeniyle bu videoları izlemek rahatlatıyormuş. Brezilya'da durum biraz farklı galiba.. Kayropraktiker olmak çok zor iş :)
Komple Hacamat 11:13
Komple Hacamat 43.373 izlenme - 3 yıl önce hacamat hakkınta tüm merak ettikleriniz
İzmir Sülük Merkezi 03:06
İzmir Sülük Merkezi 47.318 izlenme - 3 yıl önce Sülük Tedavisi İzmir
Sırt Ağrısı Nasıl Tedavi Edilmez :)) 00:15
Sırt Ağrısı Nasıl Tedavi Edilmez :)) 107.169 izlenme - 8 yıl önce sırt ağrısı böyle tedavi edilir :))
Rukye Nazar Ve Hased 06:00
Rukye Nazar Ve Hased 38.062 izlenme - 3 yıl önce Nazara hasede karsi sifa olur insallah
Maydanoz Limon Kürü Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü (İbrahim Saraçoğlu) 02:19
Maydanoz Limon Kürü Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü (İbrahim Saraçoğlu) 42.103 izlenme - 3 yıl önce Her zaman güncel Maydanoz Limon Kürü İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü videolarını bizi takip ederek izleyebilirsiniz.
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 03:08
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 22.321 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki güzide ülkemizde yeni bir bel fıtığı tedavi yöntemi ortaya çıkmasın.. Yüzde yüz garantili yeni bir bel fıtığı tedavisi yöntemi ile sizleri baş başa bırakıyorum..
Koah İçin Risk Faktörleri Nelerdir? 01:39
Koah İçin Risk Faktörleri Nelerdir? 32.216 izlenme - 3 yıl önce Sizde KOAH için risk altında olabilirsiniz! Koah için risk faktörleri nelerdir öğrenmek istedik ve Ataşehir Memorial Hastanesi’nden İlkay Keskinel’e sorduk, bu videomuzu kaçırmayın. http://www.migrostv.com/koah-icin-risk-faktorleri-nelerdir/ Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
PKK'lı Teröristin İtirafları 01:04
PKK'lı Teröristin İtirafları 16.387 izlenme - 2 yıl önce Nostalji niteliğinde bir video daha. Bir çok liseli bu yılları bilmez, terör örgütüne yoğun operasyonların yapıldığı çiller döneminden bir PKK lıya mikrofon tutmuşlar. O günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığımız da gözüküyor. İyi seyirler
Endonezya'da Soğuk Algınlığına Bozuk Paralı Tedavi 01:29
Endonezya'da Soğuk Algınlığına Bozuk Paralı Tedavi 3.174 izlenme - 4 ay önce Bir asırdan uzun süredir uygulanan tedavide hindistan cevizi yağı ile bozuk para kullanılıyor- Sırt ve ensede belli bölgelere hindistan cevizi yağı sürüldükten sonra bozuk parayla sert çizikler atılarak yağın deriye daha çok işlemesi sağlanıyor.
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10:56
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 11.964 izlenme - 1 yıl önce Omurilik, bel ve boyun rahatsızlığı olan genç arkadaş, kropraktik tedavisi uygulayan bir merkeze gidip tedavi oluyor. Değişim inanılmaz.
Varis Tedavi Köpükle Varis Tedavi Varis Ameliyatı 02:16
Varis Tedavi Köpükle Varis Tedavi Varis Ameliyatı 24.533 izlenme - 6 yıl önce varis tedavi köpükle varis tedavi varis ameliyatı
Diz ve Kalça Protezi Nedir Nasıl Yapılır 01:39
Diz ve Kalça Protezi Nedir Nasıl Yapılır 15.820 izlenme - 4 yıl önce Diz ve Kalça Protezi Ameliyatı Olanlar
Pamuk Gibi Olma Garantili Doğal Tedavi Sanatı Kayropraktik 02:35
Pamuk Gibi Olma Garantili Doğal Tedavi Sanatı Kayropraktik 2.813 izlenme - 8 ay önce Kayropraktik, omurgayı ameliyatsız ve doğal bir şekilde tedavi etme metodudur. Bu tedavi yöntemiyle vücut sağlığının doğal yollarla korunmasını, direncin geliştirilmesini ve rahatlamasını amaçlamaktadır. Dr Gabriele Benedetti bu tedavi yönteminin nasıl uygulandığını hazırladığı kısa video ile anlatıyor.
Karaca Tüm Çabalara Rağmen Kurtarılamadı 00:44
Karaca Tüm Çabalara Rağmen Kurtarılamadı 2.751 izlenme - 8 ay önce Ordu'da çulluk avına çıkan avcı, yaralı bulduğu karacayı tedavi ettirebilmek için 3 kilometre boyunca omzunda taşıyarak veterinere götürdü.
Alev Hemşire'nin Gu 03:28
Alev Hemşire'nin Gu 11.986 izlenme - 1 yıl önce Efendim bu videoda eski Kurtlar Vadisinin nostaljik günlerine giderken aynı zamanda seksi bir bayanın arz-ı endam etmesini seyredeceksiniz.
Yara Bakımında Larva Tedavisi 01:41
Yara Bakımında Larva Tedavisi 7.283 izlenme - 1 yıl önce Genellikle diyabetli ayaklarda oluşan yaralar için kullanılırlar. Derin yaralarda ölü dokuları temizlemesi için yaranın içine konulurlar. Bu tür hastalar sinirlerin harap olması nedeni ile zaten acı hissetmezler. Biraz mide bulandırıcı dursa da cerrahi tedaviden daha yararlıdırlar.
HacamatAkademi Hacamat ve Sülük Tedavi Merkezi. 01:14
HacamatAkademi Hacamat ve Sülük Tedavi Merkezi. 3.947 izlenme - 7 ay önce Yerimiz İstanbul Maltepe'dedir. Hacamat, Sülük, Kupa tedavisi yapmaktayız. Ayrıca bayanlar için bayan hacamatcımız tarafından hacamat hizmeti verilmektedir. Yaşar Mahmut Dibek (Haccam) 0546 676 46 57 www.hacamatakademi.com facebook.com/hacamatakademi sülük tedavisi, hacamat tedavisi, doğal tedavi, istanbul hacamat, maltepe hacamat, pendik hacamat, hacamatın faydaları, hacmatın zararları, hacamat ücreti, sülük faydaları, sülük zararları, hacamatın faydaları, sülüğün faydaları
Bel Fıtığında Mikrocerrahi İle Ameliyat 02:13
Bel Fıtığında Mikrocerrahi İle Ameliyat 16.959 izlenme - 7 yıl önce bel fıtığı teşhisi konan hastanın mikrocerrahi uygulandıktan sonra ertesi gün yürümesi ve rahatlığı konu ediliyor.
 Alanya Kupa Tedavisi  –  Kupa Tedavisi Alanya  90 505 016 4749 04:24
Alanya Kupa Tedavisi – Kupa Tedavisi Alanya 90 505 016 4749 866 izlenme - 3 ay önce Alanya Hacamat Uzmanı 90 505 016 4749 Alanya Cup hoito - Hoito Alanyan Cup Kaikki tautiin liittyviä auttamalla veren kuppaus poikkeus iyiyleştir Umeda on täydellinen hoito. Keuhkojen puhdistaa verta, sydän pumppaa verta, glykogeenin varastoinnin ovat maksa, tuotannon punasolujen, plasman, ja proteiinisynteesiä, kuten hormonin tuotantoa ja vieroitus hajoaminen on monilla aloilla toimivat kehossa. Perna ja munuaiset suodattavat verta ja myrkyllisiä aineita, kuten suodatin ottaa edut virtsan tai muilla keinoin. Jos kapillaarit alkavat häiritä tehtäväksi tarjota ruokinta elimet tukossa, jos näiden elinten. Kun kiertävä verisuonistossa tummana ja myrkyllisiä suhde nousee yli normaalin veren alkaa antaa hälytys, erityisesti eri elimissä ja kehon osoittaa alussa tauti. Joten varmıdır elimet liity verta elimistöön? Ei ole mitään. Kaikki elimet liittyvät veren. Veri ihmisten sydämen ja esiintyi monissa tutkimuksissa vähemmän nähnyt sydän- ja verisuonitauteihin, amerikkalaiset Meyers, D. et al 1997 'Heart' on tutkimus julkaistiin lehden, selkeä verta että ihmisten sydämet ja ikätovereitaan antaen verta, mahdollisuudet verisuonisairaus on vain vähän ispatlanmıştır.10 Mukaan yliopiston Koupio Jokke Salonen ja työtovereiden ensimmäisiä tuloksia tutkimuksensa, korkea kehon raudan (Fe) henkilöt, jotka ovat osoittaneet, että he kantavat suurta riskiä saada sydänkohtaus. Naisten kuukautisvuoto polulle pieniä määriä rautaa naisilla, koska he menettävät rauta hidasti hapettumista rasvoja; joten arterioskleroosi (ateroskleroosi) vähemmän nähdään naisilla kuin miehillä. Kuten hapen vapaat radikaalit tunnettua varustaa öljyn hapettumista, niin että valtimoiden kovettuminen (ateroskleroosi) kehittää. Mikä on suhde ankkuroitu tässä asiassa? Rauta, johtaen näiden öljyjen oksidi hapettimen molekyyliä, joka sijaitsee Fenton reaktio. Joten jos et ole niin paljon kuinka paljon rautaa ihmiskehossa haitallisia hapettimen molekyylejä esiintyy. Käänteisesti aikoja, kuten transfuse verenhukka, ja siten olosuhteissa ympäristössä johtaa raudan hapettumista pelkistetään rauta menetys pienenee. Lopputuloksena on, että ihmiset ovat usein nähty vähemmän sydän- ja verisuonitautien ja monia muita sairauksia. Tämän perusteella hypoteesi, tutkijat säännöllisesti verenluovutuksesta sydänkohtauksen, aivohalvauksen, aivohalvaus, angina pectoris ja muut sydämen ja totesi, että paljon vähemmän kuin ne, jotka antavat verta niiden määrä kehittää sydän- ja verisuonitauteihin. Lukuisat tutkimukset useissa lääketieteellisissä julkaisuissa osoittaa suhdetta sairauden rauta (The Lancet, Cell, JAMA, jne) on julkaistu. Onko sinulla migreeni? Bıktınızm käyttäen pussi huumeita? Joten yritit Skalpelin? Paljon sairauksiin sekä migreeni, kun puoli tuntia kanssa leikkausveitsiä, tuskasi on Allahin tahto hämmästyttävän uskonnon. Jos toistat 2 tai 3 istuntoja, tuskasi katoaa kokonaan. Migreenin prodromi- vaiheessa, joka tapahtuu ennen päänsärky, aura vaihe tapahtuu välittömästi ennen pään kipu, päänsärky, palautusvaihe vaihe on jaettu neljään osaan, kuten päänsärkyä. Migreeni on faasi, joka ei ole välttämättä diagnoosin. Migreeni kellarissa ja supistuksia ja tukoksia verisuonissa ovat kapillaareja verenkierron häiriöt. Stressi, kuppaus kasvava nälkä laukaisee kuten voimakasta kipua rentoutumista, tukoksia avaaja, jatke, liuotin vaikutukset voidaan hoitaa turvotus. Hacamatl migreeni on yksi parhaista saatujen tulosten tauti. Pinttyneet on valloittaa migreenin. Koska migreeni sai alkuperäinen joka oli haittaa ja sangat eivät alkaen niskassa ja tulee ylöspäin. Migreeni pääsyistä selkäytimen nesteen ja sipulit ovat menettäneet omaisuutensa pikkuaivoissa verta, joka on huomaamaton alueelle. Jos myös estänyt ihmisiä mäen ja ottaa chakrat, hengellistä Nefta saada Letaif muodostaa keskustan ja huippu-i-Nafs ja Letaif-i myös Härmän hienovarainen kauppoja kauas ihmisistä liittää maailma kuin luottaa elämän virtauksen, tällä alueella kuin vedota joka asiassa tehty ilmeinen migreeni tukkoutuviin sykkivä. Kuppaus kuppaus hoidossa migreenin on lopullinen ratkaisu siivota saastuneen veren kyseisellä alueella. Alanya kuppaus, Alanya kuppaus, mikä on kuppaus, kuppaus, Alanya hacamatç Alanyan kuppaus asiantuntija, Alanya kuppaus keskus, hacamatç, ankara kuppaus, ankara kuppaus, ankara hacamatç, ankara kuppaus asiantuntija, ankara kuppaus keskus, Kuppaus Alanya - Alanya kuppaus - Mitä kuppaus - kuppaus, Alanya - hacamatç Alanya - Alanya kuppaus asiantuntija - kuppaus Alanyan keskustassa Hijamat on paras hoitomenetelmä, auttaa parantamaan kaikkia
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görmediniz 01:05
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görmediniz 7.502 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan çıkrıkla bel çekme yöntemi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çıkrıkla ayaklarından havaya dikilen hasta, inanılmaz yöntemlerle iyileştirilmeye çalışılıyor. Uzmanlar hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmamasına rağmen böyle kırık çıkıkçıya giden onlarca insanın belindeki kırıklardan ötürü ameliyat olmak durumunda kaldığını söyleyerek vatandaşları uyardı.
Beynimiz - Ted 20:57
Beynimiz - Ted 2.582 izlenme - 6 ay önce Oyle viral bir başlık attım farkındayım ama bu videoyu sonuna kadar seyretmenizi şiddetle tavsiye ederim. Düzenini rayına yerleştirmekte sıkıntı yaşayan, depresif hallerde bulunan arkadaşlarımız için ilaç niteliğinde bir videodur. Geçenlerde bu sitede beyin frontal korteksi ile alakalı bir video izlemiştim. Benim de merak duyduğum, araştırdığım bir konu olması hasebiyle bir video da ben paylaşmak istedim.Konuyu uzatmayım.İçerik olarak, uzun süredir kendisini de takip ettiğim, uzm.doktor kerem hocanın esprili anlatımıyla beynimizin tasviri, tanımı yapılmaktadır.Hayat, süreç, pozitif bakıs açısı ve siyasete kadar üstü kapalı da olsa hemen hemen her konudan bahsedilmistir.Eğlenerek izleyeceğinizi düşünüyorum.İyi seyirler
İbrahim Adnan Saraçoğlu Hemoroid Tedavisi 03:20
İbrahim Adnan Saraçoğlu Hemoroid Tedavisi 9.251 izlenme - 3 yıl önce Prof İbrahim Adnan Saraçoğlu, Modern Otacı, Doğal Destek Bitkiler, Hemoroid, dere otu, çoban çantası, zayıflama
Bel Fıtığı Ameliyatı Nasıl Yapılır 01:27
Bel Fıtığı Ameliyatı Nasıl Yapılır 9.470 izlenme - 4 yıl önce Bel Fıtığı Tedavi Yöntemleri Belirtileri Fiyatları
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 02:05
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 17.010 izlenme - 7 yıl önce mide kanseri belirtileri nelerdir? doç.dr. mutlu ömer yakut
İbrahim Saraçoğlu Kemik Erimesi 04:22
İbrahim Saraçoğlu Kemik Erimesi 18.603 izlenme - 4 yıl önce Prof. İbrahim Saraçoğlu sorulan bir soru üzerine osteroporoz ve ülseratif kolit için bitkisel çözümler aktarıyor.
Meme Kanseri 11:50
Meme Kanseri 9.965 izlenme - 4 yıl önce Dr. Serdar Özbaş Ve Dr. Aydan Ercan Cnn Turk Checkup Programında Meme Kanserini Anlatıyor.