Hoşgeldiniz!

tedavi

Hastayı Soyunarak Tedavi Etmek 01:09
Hastayı Soyunarak Tedavi Etmek 31.746 izlenme - 10 ay önce Bazı hastalıkların tedavisi için ilaçtan daha fazlasına gerek duyulmaktadır. Saksonyus hastalığı teşhisi koyulan Selim'e alternatif tıp ile şifa aranmaktadır. İşte bu hastalığının en önemli şifası da hasta karşısında soyunmaktır.
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 01:42
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 200.517 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Banu Alkan, Tolga Savacı ve Yusuf Sezgin'in yer aldığı arzu filminden bir kesit. Sinirleri çelik kadar sağlam molped kadar esnek olan Arzu'ya sevgilisi Yusuf sevişerek eski sağlığına kavuşacağına söz verir.
Harun Kolçak'ın Vefat Etmesi 00:35
Harun Kolçak'ın Vefat Etmesi 20.439 izlenme - 10 ay önce Harun Kolçak vefat etti.Ünlü sanatçı 62 yaşında hayata veda etti.Harun Kolçak 3 senedir kanser tedavisi görüyordu.Görüntüler ise ölmeden önce çekilen son videosundan.
Doktorun, kadın  hasta odasının banyosunda traş oldup, banyo yapması 03:10
Doktorun, kadın hasta odasının banyosunda traş oldup, banyo yapması 5.808 izlenme - 3 ay önce İstanbul’da bir hastanede tedavi gören iki kız kardeşin kaldığı odaya giren doktor, banyo yapıp sakal tıraşı oldu. Ailenin iddiası hastane koridorlarını da karıştırdı. Sağlık kurumunun yetkililerine tepki gösteren baba fenalaşıp bayıldı.
Rot Balansla Bel Fıtığını Tedavi Etmek 05:54
Rot Balansla Bel Fıtığını Tedavi Etmek 7.625 izlenme - 5 ay önce Antalya’da rot balans ustası fıtık başlangıcı olan, bel ve sırt ağrısı çeken vatandaşlara kendi yaptığı inversiyon aletiyle şifa olmaya çalışıyor.
Komple Hacamat 11:13
Komple Hacamat 44.889 izlenme - 4 yıl önce hacamat hakkınta tüm merak ettikleriniz
İzmir Sülük Merkezi 03:06
İzmir Sülük Merkezi 51.907 izlenme - 4 yıl önce Sülük Tedavisi İzmir
Sırt Ağrısı Nasıl Tedavi Edilmez :)) 00:15
Sırt Ağrısı Nasıl Tedavi Edilmez :)) 107.313 izlenme - 9 yıl önce sırt ağrısı böyle tedavi edilir :))
Rukye Nazar Ve Hased 06:00
Rukye Nazar Ve Hased 40.354 izlenme - 4 yıl önce Nazara hasede karsi sifa olur insallah
Pırıldayan Boya İle Saklanan Kanserli Hücreleri Bulmak 01:01
Pırıldayan Boya İle Saklanan Kanserli Hücreleri Bulmak 2.465 izlenme - 2 ay önce ABD'li bilim insanları floresan pırıldama özellikleri gösteren boyalarla kanser hücrelerinin görünür olmasını sağlıyor. Bu sayede ameliyat sonrası geriye hasta hücre kalmaması hedefleniyor.
İlginç Bel Fıtığı Tedavisi 01:37
İlginç Bel Fıtığı Tedavisi 5.031 izlenme - 3 ay önce Belinde ağrı olan hastasına ilginç bir tedavi uyguluyor.
Brezilya'da Kayropraktik Tedavi 08:25
Brezilya'da Kayropraktik Tedavi 12.135 izlenme - 1 yıl önce Son zamanlarda chiropractic tedavi şeklinde çok fazla video izledim. İzledikçe daha çok sarmaya başladı beni bu konu. Sonradan anladım ki ASMR etkisi nedeniyle bu videoları izlemek rahatlatıyormuş. Brezilya'da durum biraz farklı galiba.. Kayropraktiker olmak çok zor iş :)
Maydanoz Limon Kürü Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü (İbrahim Saraçoğlu) 02:19
Maydanoz Limon Kürü Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü (İbrahim Saraçoğlu) 43.572 izlenme - 4 yıl önce Her zaman güncel Maydanoz Limon Kürü İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı Bitkisel Zayıflama Kürü videolarını bizi takip ederek izleyebilirsiniz.
Dudaklarını Kaybetmek Üzere Olan Kadın 03:53
Dudaklarını Kaybetmek Üzere Olan Kadın 8.057 izlenme - 1 yıl önce Çukurova Üniversitesi Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları Polikliniği’nde hemşire olarak görev yapan 22 yaşındaki Merve Keleş’in hayatı bir anda alt üst oldu. Keleş, yaklaşık 1 ay önce arkadaşı aracılığıyla internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan bayan kuaförü Soner G. ile tanıştı. Doğuştan sol alt dudağında şekil bozukluğu olduğu için dudağını kalınlaştırmak isteyen Keleş, Azerbaycan’da eğitim gördüğünü öne süren Soner G.’ye önce 500 TL’ye geçici dolgu yaptırdı. Dolgu bir haftada eriyince, bu kez bin liraya silikon dolgu yapılması konusunda anlaştı. Kliniği tadilatta olduğu için işlemi evde yapacağını söyleyen kuaför, 12 Nisan Çarşamba günü hemşire Merve Keleş’e operasyonu yaptı. Merve Keleş’in dudakları işlemden yarım saat sonra şişmeye başladı ve 2 gün bu şişlikler devam etti. Bunun üzerine kuaför Soner G. ile irtibat kuran Keleş, “Dudakların enfeksiyon kapmış, bu beni aşar doktora görün” cevabını aldı. Bunun üzerine özel bir hastaneye giden Keleş, antibiyotik yazılıp eve gönderildi ancak dudağındaki şişlik ve ağrı geçmedi. 3 hafta önce ise çalıştığı hastaneye başvuran ve Plastik Estetik Cerrahi Kliniği’nde tedaviye alınan Keleş’in dudağına ne olduğu belirlenemeyen bir malzeme kullanıldığı ve alerjik reaksiyon oluştuğu belirlendi.
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 03:08
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 25.935 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki güzide ülkemizde yeni bir bel fıtığı tedavi yöntemi ortaya çıkmasın.. Yüzde yüz garantili yeni bir bel fıtığı tedavisi yöntemi ile sizleri baş başa bırakıyorum..
Dededen Kaporta Düzeltir Gibi Tedavi Uygulama Yöntemi 02:15
Dededen Kaporta Düzeltir Gibi Tedavi Uygulama Yöntemi 11.005 izlenme - 1 yıl önce Modern tıbbın açıklamakta zorlanacağı bir tedavi yöntemi! Dede eline aldığı çekiç ve diğer eşyalarla sanki araba kaportasını düzeltiyormuş gibi yerde yatan adamın sırtını dövüyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Prolapse Olan İneğin Tedavisi 04:20
Prolapse Olan İneğin Tedavisi 4.144 izlenme - 8 ay önce Herkese iyi günler dilerim.Prolapse olan ineğin tedavisini bu videoda görüyoruz.Prolapse:Bir organın yapısal yetersizlik veya bağlarının gevşemesi nedeniyle bulunduğu yerden ayrılarak aşağıya sarkmasıdır.Genellikle hayvanın vajinasında olur. İYİ SEYİRLER
Yutulan Balık kılçığı nasıl çıkarılır ? 03:49
Yutulan Balık kılçığı nasıl çıkarılır ? 6.151 izlenme - 7 ay önce Balık kılçınının yemek borusuna takılması sonucu yutma güçlüğü gelişen hastanın yapılan endoskopisi. Kılçık yabancı cisim forsepsi ile çıkarıldı. Basit cerrahi müdahale de olsa, izlemesi çok etkileyici. Bir öğrencim de türban iğnesi yutmuştu da böyle endoskopi ile almışlardı.
Varis Tedavi Köpükle Varis Tedavi Varis Ameliyatı 02:16
Varis Tedavi Köpükle Varis Tedavi Varis Ameliyatı 26.121 izlenme - 7 yıl önce varis tedavi köpükle varis tedavi varis ameliyatı
Koah İçin Risk Faktörleri Nelerdir? 01:39
Koah İçin Risk Faktörleri Nelerdir? 32.960 izlenme - 4 yıl önce Sizde KOAH için risk altında olabilirsiniz! Koah için risk faktörleri nelerdir öğrenmek istedik ve Ataşehir Memorial Hastanesi’nden İlkay Keskinel’e sorduk, bu videomuzu kaçırmayın. http://www.migrostv.com/koah-icin-risk-faktorleri-nelerdir/ Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
Diz ve Kalça Protezi Nedir Nasıl Yapılır 01:39
Diz ve Kalça Protezi Nedir Nasıl Yapılır 16.826 izlenme - 5 yıl önce Diz ve Kalça Protezi Ameliyatı Olanlar
PKK'lı Teröristin İtirafları 01:04
PKK'lı Teröristin İtirafları 16.937 izlenme - 3 yıl önce Nostalji niteliğinde bir video daha. Bir çok liseli bu yılları bilmez, terör örgütüne yoğun operasyonların yapıldığı çiller döneminden bir PKK lıya mikrofon tutmuşlar. O günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığımız da gözüküyor. İyi seyirler
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10:56
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 14.062 izlenme - 2 yıl önce Omurilik, bel ve boyun rahatsızlığı olan genç arkadaş, kropraktik tedavisi uygulayan bir merkeze gidip tedavi oluyor. Değişim inanılmaz.
Yara Bakımında Larva Tedavisi 01:41
Yara Bakımında Larva Tedavisi 10.749 izlenme - 2 yıl önce Genellikle diyabetli ayaklarda oluşan yaralar için kullanılırlar. Derin yaralarda ölü dokuları temizlemesi için yaranın içine konulurlar. Bu tür hastalar sinirlerin harap olması nedeni ile zaten acı hissetmezler. Biraz mide bulandırıcı dursa da cerrahi tedaviden daha yararlıdırlar.
Pamuk Gibi Olma Garantili Doğal Tedavi Sanatı Kayropraktik 02:35
Pamuk Gibi Olma Garantili Doğal Tedavi Sanatı Kayropraktik 4.138 izlenme - 2 yıl önce Kayropraktik, omurgayı ameliyatsız ve doğal bir şekilde tedavi etme metodudur. Bu tedavi yöntemiyle vücut sağlığının doğal yollarla korunmasını, direncin geliştirilmesini ve rahatlamasını amaçlamaktadır. Dr Gabriele Benedetti bu tedavi yönteminin nasıl uygulandığını hazırladığı kısa video ile anlatıyor.
Alev Hemşire'nin Gu 03:28
Alev Hemşire'nin Gu 14.004 izlenme - 2 yıl önce Efendim bu videoda eski Kurtlar Vadisinin nostaljik günlerine giderken aynı zamanda seksi bir bayanın arz-ı endam etmesini seyredeceksiniz.
Bel Fıtığında Mikrocerrahi İle Ameliyat 02:13
Bel Fıtığında Mikrocerrahi İle Ameliyat 17.290 izlenme - 8 yıl önce bel fıtığı teşhisi konan hastanın mikrocerrahi uygulandıktan sonra ertesi gün yürümesi ve rahatlığı konu ediliyor.
İbrahim Adnan Saraçoğlu Hemoroid Tedavisi 03:20
İbrahim Adnan Saraçoğlu Hemoroid Tedavisi 11.832 izlenme - 4 yıl önce Prof İbrahim Adnan Saraçoğlu, Modern Otacı, Doğal Destek Bitkiler, Hemoroid, dere otu, çoban çantası, zayıflama
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görmediniz 01:05
Böyle Bel Fıtığı Tedavisi Görmediniz 8.889 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan çıkrıkla bel çekme yöntemi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çıkrıkla ayaklarından havaya dikilen hasta, inanılmaz yöntemlerle iyileştirilmeye çalışılıyor. Uzmanlar hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmamasına rağmen böyle kırık çıkıkçıya giden onlarca insanın belindeki kırıklardan ötürü ameliyat olmak durumunda kaldığını söyleyerek vatandaşları uyardı.
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 02:05
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 17.242 izlenme - 8 yıl önce mide kanseri belirtileri nelerdir? doç.dr. mutlu ömer yakut