Hoşgeldiniz!

tehdit

Alkollü Kadın Doktorun Polislere Tehdit Savurması 00:59
Alkollü Kadın Doktorun Polislere Tehdit Savurması 2.763 izlenme - 1 gün önce Antalya'da, trafik kazasına müdahale eden polisin 'dur' ihtarına uymayarak, kaçmaya çalışan anestezi uzmanı kadın doktor yapılan testte alkollü çıkınca polislere hiç yakışmıcak tehdit vari sözler savurdu
Tehdit Edilen Köpeğin Tepkisi 00:06
Tehdit Edilen Köpeğin Tepkisi 700.931 izlenme - 4 yıl önce
Fethullah Gülen Direnişçilere 'Ahmak' Dedi 02:05
Fethullah Gülen Direnişçilere 'Ahmak' Dedi 54.932 izlenme - 2 yıl önce FETO Türk milletine ahmak dedi Terörist elebaşı Fethullah Gülen, ülkesi için darbeye karşı gelerek canını feda eden Türk halkına "ahmak" dedi. HALKA AHMAK DEDİ Gülen, "Varsın bir sürü ahmak bir başarı elde etmiş gibi güle dursun. Düğünler dernekler kursun. O komik durumlarını bayram ilan etsinler." dedi.
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 02:05
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 23.559 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar olay halkalıda önce sinyal vermek suretiyle taciz ardından benzinlikte fiziki şiddet ve ağır sözlü tehdit ile devam etti. Videonun sonlarına doğru magandalar "seni kurşun manyağı yaparım" diyecek kadar pervasızlaştılar. Ne yapacağımı cidden bilemediğim ancak benim başıma geldi başkası yanmasın diyerek sosyal medya aracılığıyla görüntüleri sizlerle paylaşıyorum. Umarım siz bunlar gibi eğitim ve insanlıktan nasibini alamamış canlılarla karşı karşıya gelmezsiniz... Not:Kamera tarihi ve saati her resetlendiğinde kafasına göre değiştiği için yanlış olmuş. Olay 1 gün önce yaşandı.
Türkmen Çocuğu Arabasına Alarak Tehdit Eden Adam 01:38
Türkmen Çocuğu Arabasına Alarak Tehdit Eden Adam 6.805 izlenme - 8 ay önce Türkmen bir genci canıyla tehdit ederek parasını isteyen şahıs, suriyeli diye aracına aldığı Türkmen gençle birlikte seyir halinde olduğu görülüyor. para istiyor tehdit ediyor. Şaka diye tahmin ettiğim görüntüler hiç iç açıcı değil. Mallesef izliyoruz.
Avukatın Jartiyer ile İmtihanı 08:29
Avukatın Jartiyer ile İmtihanı 14.090 izlenme - 11 ay önce İntihar edecek zengin kadın vasiyetnamesini yazdırmak için avukat çağırır ve zengin kadının isteklerine şaşırır.
Trabzon Uzun Sokak'ta Halkı Tehdit Eden Adam 00:40
Trabzon Uzun Sokak'ta Halkı Tehdit Eden Adam 19.470 izlenme - 2 yıl önce Trabzon'da Uzun Sokak'ta Ramazan dolayısıyla açıklamalarda bulunan abi. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Ölüm Tehdidi Alan Donanım Haber Üyesinin Çektiği Video 02:28
Ölüm Tehdidi Alan Donanım Haber Üyesinin Çektiği Video 8.813 izlenme - 8 ay önce Olay yerini çekmiş ve başından geçenleri anlatmış videoda, kendisine yardım edecek birilerini arıyor. Olay ekşi sözlük ve donanım haberde gündem olmuş durumda.
Canlı Yayında Gelen Tehdit Nihat Doğanı Çıldırttı 03:27
Canlı Yayında Gelen Tehdit Nihat Doğanı Çıldırttı 65.122 izlenme - 8 yıl önce ülke tv'de yayınlanan sıradışı programına katılan nihat doğan, gelen tehdit ve hakaret mailleri nedeniyle çılgına döndü
Bombayla Tehdit Edip Meydan Dayağı Yemek 01:08
Bombayla Tehdit Edip Meydan Dayağı Yemek 10.112 izlenme - 2 yıl önce Aydın’ın Nazilli ilçesinde otogarda görevlilerle tartışırken “Çantamdaki bombayla burayı havaya uçururum” diyerek tehdit savuran dört kişi meydan dayağı yedi.
Kiraza Ağacına Çıkan Ayıyı Mahkeme Tehtidiyle İndiren Adam 01:28
Kiraza Ağacına Çıkan Ayıyı Mahkeme Tehtidiyle İndiren Adam 4.627 izlenme - 8 ay önce Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles de kiraz ağacındaki Ayıyla köylünün ilginç diyaloğu.Tehdit işe yaramış.
Açık Seçik Tehdit: Köpekleri Zehirleyip Ölüm Parasınıda Öderim 02:52
Açık Seçik Tehdit: Köpekleri Zehirleyip Ölüm Parasınıda Öderim 3.070 izlenme - 6 ay önce Adana'da sokak hayvanları için parka su bırakan anne-kıza tepki gösteren bir kişinin, “Bu kapları dökerim. Burada da 1 ay sonra bir tane köpek bulamazsınız, hepsini zehirlerim. Köpeklerin ölüm parasını da öderim, 3 bin lira cezası var” ifadeleri, tepkilere neden oldu. Anne-kız tehdit nedeniyle Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) şikayette bulundu.
DHKP-C'liler Melih Altınok'u tehdit etti! 02:24
DHKP-C'liler Melih Altınok'u tehdit etti! 7.937 izlenme - 2 yıl önce Melih Altınok sabah haberlerini sunarken sosyal medyadan kendisine yazılanları da okudu. Altınok, okuduğu bir mesajda 'Senin de günün gelir o gün biz de seni katlederiz' şeklinde şoke eden bir tehdit mesajıyla karşılaştı.
Sebahat Tuncel'den Polislere Tehdit  00:43
Sebahat Tuncel'den Polislere Tehdit 5.354 izlenme - 1 yıl önce Sebahat Tuncel'den polislere tehdit! Demokratik Toplum Partisi Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel, belediye binası önünde polisleri tehdit etti. Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ın Ankara dönüşü Diyarbakır havalimanında, Eş Başkan Fırat Anlı'nın ise evinde gözaltına alınmasının ardından Büyükşehir Belediye binasının başkanlık katında başlatılan aramalar sürüyor. Polisin, geniş güvenlik önlemi aldığı ve kimseyi yaklaştırmadığı belediye binasının önüne kısa süre sonra HDP Grup Başkan Vekili Çağdar Demirel, Diyarbakır Milletvekilleri Sibel Yiğitalp, Feleknaz Uca, Demokratik Toplum Partisi Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel ile bazı meclis üyeleri, STK temsilcileri ve bazı çalışanları geldi. HDP'li vekiller yetkililerden bilgi almaya çalışırken, barikatı aşmaya çalışan Tuncel ile polisler arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. SEBAHAT TUNCEL'DEN POLİSLERE TEHDİT Tuncel, halk kendi iradesiyle seçti şimdi gelip bana barikat kuruyorsun demesi üzerine, Polis "bekleyin görüşürüz" dedi. DBP Eş Başkanı Sebahat Tuncel ile polisler arasında gerginlik yaşandı. Sebahat Tuncel polisleri tehdit ederek " Bunun hesabını vereceksiniz hepiniz hesabını vereceksiniz" diye tehdit etti.
Köksal Baba Rıçırt'a Tehditler Savurdu 00:54
Köksal Baba Rıçırt'a Tehditler Savurdu 6.765 izlenme - 2 yıl önce 1975 Arsin doğumlu Köksal Bektaşoğlu namıdiğer Köksal Baba, Trabzon'un önde gelen kabadayılarındandır.
Ankara Patlaması Öncesi Ypg'nin Türkiye'yi Tehdidi 01:08
Ankara Patlaması Öncesi Ypg'nin Türkiye'yi Tehdidi 5.356 izlenme - 2 yıl önce Ankara patlasından 1 hafta önce yayınlandı bu video her şeyi özetler nitelikte. Fazla söze ne hacet.
Yılmaz Güney'in Sefa Mutlu'yu Öldürmesi 01:44
Yılmaz Güney'in Sefa Mutlu'yu Öldürmesi 9.064 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Güney'in 13 Eylül 1974'te silahla başından vurarak öldürdüğü Yumurtalık hâkimi Sefa Mutlu'nun ailesi, medyaya sitem ediyor. Aile, gazetelerde ve TV'lerde sık sık 'Yılmaz Güney, seni 38 yıldır özlüyoruz' gibi haberler ve programlar yayınlanmasına rağmen hiçbir gazetecinin, Güney'in bir insanı kasten öldürdüğünü dile getirmemesinden yakınıyor. Sefa Mutlu'nun kardeşi Oktay Mutlu, "Bugüne kadar medyanın bir kez olsun Güney'in işlediği cinayeti açıkça konuştuğunu görmedim. Güney hakkındaki programlara telefonla bağlanmak istiyoruz, bizi konuşturmuyorlar, medya bize sansür uyguluyor." diyor. Mutlu, Fatoş Güney'in ve ailesinin de bugüne kadar kendilerinden özür bile dilemediğini anlatıyor.
Levent Yüksel - Tehdit 03:58
Levent Yüksel - Tehdit 17.362 izlenme - 5 yıl önce Levent Yüksel - Topyekün (2012) Full Albüm Nette İlk Kez İzlesene.com'da! 01. Topyekün Söz
TBF'ye Gitmek İçin Koruma Timi Tutan Yayıncı 01:33
TBF'ye Gitmek İçin Koruma Timi Tutan Yayıncı 6.685 izlenme - 2 yıl önce önümüzdeki hafta düzenlenecek olan League of Legends Türkiye büyük finaline aldığı tehditler sonucu koruma ordusuyla geleceğini açıklayan yayıncı
Nuri Ergin - Mermi Manyağı Yaparım Onu 00:05
Nuri Ergin - Mermi Manyağı Yaparım Onu 4.519 izlenme - 3 yıl önce Nuri Ergin' in efsane olmuş, doksanlı yılların sonuna damgasini vuran, kitlelerce tanınmasını sağlamış tehdit cümlesi...Kastettiği kişi ise Selçuk Ural dır...
Nihat Doğan'ı Kim Tehdit Etti? - Söylemezsem Olmaz (25 Eylül Pazartesi) 02:19
Nihat Doğan'ı Kim Tehdit Etti? - Söylemezsem Olmaz (25 Eylül Pazartesi) 555 izlenme - 4 ay önce Söylemezsen Olmaz programının yorumcusu şarkıcı Nihat Doğan kendini tehdit edenlere canlı yayında cevap vermiş ve oldukça sinirlenmiş.
Oğlum Bak Git! 00:51
Oğlum Bak Git! 7.087 izlenme - 3 yıl önce Sınırların zorlandığı,limitlerin alt üst edildiği bir an.Efenim olay tahminimce şöyle gerçekleşir:Çöpçü abimiz bu genç ergenin kardeşini itikler bişey yapar.Ergen arkadaşda belindeki kemere güvenir ancak çöpçü boş değildir.... Buradan tüm çöpçü abilerimizi alkıslarlayaşatıyoruz efenim.
Uzaylıların Gece Bekçisini Türkçe Anonsla Tehdit Etmesi - Tire 04:57
Uzaylıların Gece Bekçisini Türkçe Anonsla Tehdit Etmesi - Tire 4.620 izlenme - 2 yıl önce Efendim gece bekçisinin açıklamaları aynen şu şekilde, başlıkta abartı yok: “Uzay gemisinin ışıklı merdivenlerinden metalik renkte parlak kıyafetler içinde 3 varlık tarlaya indi. O kadar şiddetli yağmur yağmasına rağmen yağmurdan hiç etkilenmiyorlardı. 5-10 dakika gemiden uzaklaşmadan tarlanın içinde dolaştılar. Tekrar gemiye binip havalandıktan sonra ise cesaretimi toplayıp, el fenerini yine uzay gemisine doğru yakıp söndürdüm. O esnada hiç beklenmedik bir şey oldu. Metalik bir ses ve bozuk bir Türkçe ile bana uzay gemisinden “ bizimle uğraşma seni yok ederiz” diye anonsla seslendikten sonra gökyüzünde hızla kayboldular. Çok korktum.”
Fenerbahçeli Tehdit Teyze 00:08
Fenerbahçeli Tehdit Teyze 5.606 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın ilk golüne ofsayt diyen teyze, gol iptal edilmezse torununu cendere müziği eşliğinde su tabancasıyla vuracağını söylüyor. tff göreve
Adnan Oktar'dan IŞİD Açıklaması 01:41
Adnan Oktar'dan IŞİD Açıklaması 5.209 izlenme - 3 yıl önce IŞİD'in "Ezidilere müslüman olun yoksa öldüreceğiz" tehdidi üzerine Andan Oktar bakın nasıl bir yorum yaptı
Nihat Doğan: Emre Uslu Beni Tehdit Etti 00:59
Nihat Doğan: Emre Uslu Beni Tehdit Etti 2.051 izlenme - 1 yıl önce Nihat Doğan, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında Emre Uslu'nun kendisini tehdit ettiği söyledi.
Hergele & Aytan & Nakris İhanet & Tehdit & Dj Khan 05:04
Hergele & Aytan & Nakris İhanet & Tehdit & Dj Khan 19.988 izlenme - 10 yıl önce hergele & aytan & nakris İhanet & tehdİt & dj khan - ben aşka yenildim www.sahilforum.tr.gg ulas@kalpsiz.net
Dj Sonbela & Mc Tehdit Mc Yalniz Karakiz - Kaderim 03:09
Dj Sonbela & Mc Tehdit Mc Yalniz Karakiz - Kaderim 15.207 izlenme - 9 yıl önce dj sonbela & mc tehdit ft mc yalniz ve karakiz - kaderime isyan
Nuri Alço'nun Tehditleri (Nostaljik Popo İçerir) 02:28
Nuri Alço'nun Tehditleri (Nostaljik Popo İçerir) 5.108 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum takipçilerinin en sevdiği içeriklerden olan nostaljı ve 01:56'da nereden geldiği belli olmayan popo resmini sizlerle paylaşmaktan keyif alır, iyi seyirler dilerim..
Eren Keskin - Silahlar Konuşur 00:36
Eren Keskin - Silahlar Konuşur 2.547 izlenme - 1 yıl önce Adliye önünde bir çok kameranın , bir çok insanın önünde "Sözü yasaklarsanız, silahlar konuşur." dedi.