Hoşgeldiniz!

tek atış

Havalı Tüfekle Güvercin Vurup Ciğerini Yemek 05:56
Havalı Tüfekle Güvercin Vurup Ciğerini Yemek 1.917 izlenme - 3 yıl önce Otomatik ateşli silah gibi gözüken ancak gayet profosyenelce üretilmiş dürbünlü havalı tüfekle şehir içinde güvercin avlayan eleman resmen vahşete imza atıyor. Bu havalı tüfekler eskiden çok modaydı, hatta küçük tek bir kurşun atabildiği için, bu tüfeğe tek saçma ismini takmıştık. Belki birçok yerde hala aynı isim kullanmakta. Elin gavuru bu tüfeği almış allamış pullamış profosyenel hale getirmiş. Belki adam bile öldürür seviyede bu haliyle. Ciğer yeme olayı ise videonun sonunda yer alıyor. İyi seyirler diyeceğim ama içi kaldırmayan izlemesin.
Tek Atışla Sigarayı Vuran Yemenli Adam 01:14
Tek Atışla Sigarayı Vuran Yemenli Adam 516 izlenme - 4 yıl önce Yemen'den gelen bu görüntü izleyenleri şaşırttı. Yemenli bir adam elinde sigara tutuyor.Arkadaşı da o sigaraya nişan alıp tetiğe basıyor. İşin ilginç yanı sigara tutan tam sabit durmuyor. Buna rağmen adam sigarayı vuruyor.
Keskin Nişancı: Tek Atış Tek Ceset (Türkçe Savaş Belgeseli) 01:20:10
Keskin Nişancı: Tek Atış Tek Ceset (Türkçe Savaş Belgeseli) 327 izlenme - 2 yıl önce Keskin Nişancı: Tek Atış Tek Ceset (Türkçe Savaş Belgeseli) History Channel tarafından hazırlanan ve nefesinizi tutarak izleyeceğiniz muhteşem bir Belgesel. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dj Korkmaz Mc Benzersiz   Tek Atış 02:25
Dj Korkmaz Mc Benzersiz Tek Atış 175 izlenme - 7 yıl önce ticarete harika bir bomba.....
Dj Korkmaz Mc Benzersiz  Tek Atış...!! 02:25
Dj Korkmaz Mc Benzersiz Tek Atış...!! 101 izlenme - 7 yıl önce ticarete harika bir bomba
Tek Atışla Sigarayı Vuran Yemenli Adam 01:14
Tek Atışla Sigarayı Vuran Yemenli Adam 103 izlenme - 5 yıl önce Yemen'den gelen bu görüntü izleyenleri şaşırttı. Yemenli bir adam elinde sigara tutuyor.Arkadaşı da o sigaraya nişan alıp tetiğe basıyor. İşin ilginç yanı sigara tutan tam sabit durmuyor. Buna rağmen adam sigarayı vuruyor.
Tek Atış Tam İsabet 00:50
Tek Atış Tam İsabet 122 izlenme - 9 yıl önce süper
Dj Korkmaz Mc Benzersiz Tek Atış..!! 02:25
Dj Korkmaz Mc Benzersiz Tek Atış..!! 79 izlenme - 7 yıl önce 2010
Dj Korkmaz Mc Benzersiz Tek Atış..!! 02:25
Dj Korkmaz Mc Benzersiz Tek Atış..!! 77 izlenme - 7 yıl önce 2010
Wesley Sneijder Tek Atışta İşi Bitirdi! 00:19
Wesley Sneijder Tek Atışta İşi Bitirdi! 3 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Sneijder, bowlingdeki başarısını böyle sergiledi.