Hoşgeldiniz!

tek bacak

Dansçı Kızı Esneten Tek Bacaklı Lopez 00:32
Dansçı Kızı Esneten Tek Bacaklı Lopez 3.891 izlenme - 4 gün önce Abimiz tek bacaklı ama dans konusunda eline kimse su dökemez gibi dansçı kızı savurması görülmeye değer..
Tek Bacağıyla Dans Eden Adam 02:04
Tek Bacağıyla Dans Eden Adam 563 izlenme - 12 ay önce Yetenek yarışmasında tek bacağıyla muhteşem dans eden adam. Azmin zaferini gösteren bu adam, tek bacağa sahip olsa da yapılacak pek çok şey olduğunu kanıtlamış.
Tek Bacaklı Sambacı Kız 01:30
Tek Bacaklı Sambacı Kız 480 izlenme - 2 yıl önce Ben ilk önce tayt sandım sonradan anladım, helal olsun tek bacaklı kızımız hayata küsmemiş özgüvenini kaybetmemiş dansını yapmış.
Tek Bacaklı Sambacı Kız 01:30
Tek Bacaklı Sambacı Kız 399 izlenme - 2 yıl önce Helal Olsun Hayata Küsmemek Güzel "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Azim... 02:12
Azim... 1.261 izlenme - 9 yıl önce Bu video yu koycak bir kategri bulamadığımdan amatöre koydum :)
Tek Bacağıyla İnşaatta Çalışan Adam 02:00
Tek Bacağıyla İnşaatta Çalışan Adam 82 izlenme - 2 yıl önce Bazı insanlar özürlü olduğu için hayata küserler onlara örnek olucak bir video...
Tek Bacağa Sahip Adamdan İnanılmaz Parkour Performansı 01:57
Tek Bacağa Sahip Adamdan İnanılmaz Parkour Performansı 43 izlenme - 1 yıl önce 3 yıl önce 15 yaşında tek ayağını sağlık nedenlerinden dolayı kaybeden Lino Lomeli için hiç bir engel aşılamaz değil. Tek ayağa sahip olmasına rağmen parkour diye nitelendirilen serbest sokak stilini gerçekleştirirken kendisine hayran kalmamak elde değil.
Tek Bacağa Sahip Adamdan Yeşil Çimler Üzerinde İnanılmaz Hareketler 01:59
Tek Bacağa Sahip Adamdan Yeşil Çimler Üzerinde İnanılmaz Hareketler 34 izlenme - 1 yıl önce Tek bacağa sahip James ampute futbol oyuncusu. Koltuk değnekleri ile çimler üzerinde yaptığı hareketleri kendisine hayran bırakıyor.
Tek Bacağa Sahip Adamdan İnanılmaz Futbol Show! 01:59
Tek Bacağa Sahip Adamdan İnanılmaz Futbol Show! 30 izlenme - 1 yıl önce Tek Bacağa Sahip Adamdan Yeşil Çimler Üzerinde İnanılmaz Hareketler Tek bacağa sahip James ampute futbol oyuncusu. Koltuk değnekleri ile çimler üzerinde yaptığı hareketleri kendisine hayran bırakıyor.
Tek Bacakla İnanılmaz Parkour Performansı 01:45
Tek Bacakla İnanılmaz Parkour Performansı 4 izlenme - 1 yıl önce 3 yıl önce 15 yaşında tek ayağını sağlık nedenlerinden dolayı kaybeden Lino Lomeli için hiçbir engel aşılamaz değil. Tek ayağa sahip olmasına rağmen 'parkour' diye nitelendirilen serbest sokak stilini gerçekleştirirken kendisine hayran kalmamak elde değil.