Hoşgeldiniz!

tek başına

Eylemcilerin Arasına Dalıp Tek Başına Dağıtan Genç 00:19
Eylemcilerin Arasına Dalıp Tek Başına Dağıtan Genç 201.786 izlenme - 11 ay önce Mesele kısaca şöyle; İstanbul Üniversitesi'nde ışidin yapılandığını iddia eden eylemciler, sloganlarında müslüman gençleri tahrik edecek sözlere de yer verince; bir genç, çevik kuvvet ekiplerine aldırış etmeden eylemcilerin arasına dalıyor. Tüm eylemcilerse bir anda dağılıyor. Daha sonra da mesele sopalı kavgalara dönüşüyor. Açıklama alıntıdır. İ.Ü.'de okuyan birileri varsa aranızda ve bizi aydınlatırsa seviniriz.
Ayten Alpman - Tek Başına 04:18
Ayten Alpman - Tek Başına 307.010 izlenme - 5 yıl önce
Metin2 Artemis  Zinedine Azrail Tek Başına Shamans 04:34
Metin2 Artemis Zinedine Azrail Tek Başına Shamans 570.336 izlenme - 8 yıl önce metin2 artemis zinedineazrail tek başına shamansız
Tek Başına Keyfin Dibine Vuran Komik Adam 00:11
Tek Başına Keyfin Dibine Vuran Komik Adam 22.593 izlenme - 9 ay önce Kendisini anlatmaya gerek olmayan harika bi mutluluk. dit. dit, dit...
Maşa İle Koca Ayı Türkçe (Maşa'nın Yeğeni) - İkisi Fazla 12:41
Maşa İle Koca Ayı Türkçe (Maşa'nın Yeğeni) - İkisi Fazla 27.016 izlenme - 10 ay önce Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi Rusya’nın en çok izlenen çizgi filmidir. Türkiye’de Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi yayınlanmaktadır. Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin tüm bölümlerini, yeni bölümlerini tamamen Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
Maşa İle Koca Ayı Temizlik Şarkısı 02:23
Maşa İle Koca Ayı Temizlik Şarkısı 25.098 izlenme - 10 ay önce Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi Rusya’nın en çok izlenen çizgi filmidir. Türkiye’de Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi yayınlanmaktadır. Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin tüm bölümlerini, yeni bölümlerini tamamen Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
serenay sarıkaya - tek başına - [beyaz show] 01:51
serenay sarıkaya - tek başına - [beyaz show] 92.250 izlenme - 5 yıl önce serenay sarıkaya - tek başına - [beyaz show]
Tek Başına Koğuş Basan Adam 04:15
Tek Başına Koğuş Basan Adam 18.962 izlenme - 10 ay önce Silivri Cezaevinde yatmak olan Burak Döner isimli şahıs dışardayken zeytinburnu çetesine bağlıydı ve bir ihale sonucu burak dönerin çetesi ile bir başka çete çatışmaya girdi çatışma sonucundada içeri aldılar cezevinde de rahat durmadı ve karşı çetenin koğuşunu basıp elemanı dövüyor bu görüntüleri izliyoruz.
Feridun Düzağaç - Tek Başına 04:01
Feridun Düzağaç - Tek Başına 50.203 izlenme - 3 yıl önce Feridun Düzağaç'ın "Flu" Albümünün 2. Video Klibi "Tek Başına" Bir sevda çekerdi kalbim sessiz tek başına Varamaz dokunamazdı elim umutsuz yarasına Biliyorum kavuşmak imkansız Anlıyorum yaşamalıyım sensiz tek başına Tek başına Her gece hayalimde düşümde Her kadehin bitişinde Bi garip bi buruktu içim Aklımdan her geçisinde Biliyorum kavuşmak imkansız Anlıyorum yaşamalıyım sensiz tek başına Tek başına Tek başına Tek başına Söz: Fikret Kızılok Müzik: Fikret Kızılok
Dünyanın En Yalnız İnsanı - Tek Başına Okey Oynayan Adam! 00:40
Dünyanın En Yalnız İnsanı - Tek Başına Okey Oynayan Adam! 2.113 izlenme - 2 ay önce Yalnızlık zordur bunu herkes bilir ancak hiçbirimiz bu adam kadar yalnız olmamışızdır heralde tek başına okey oynayak adamı izliyoruz.
Maşa İle Koca Ayı Türkçe  Dublaj - Yer Değiştirme Günü 06:09
Maşa İle Koca Ayı Türkçe Dublaj - Yer Değiştirme Günü 14.416 izlenme - 10 ay önce Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi Rusya’nın en çok izlenen çizgi filmidir. Türkiye’de Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi yayınlanmaktadır. Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin tüm bölümlerini, yeni bölümlerini tamamen Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
İrlandalı Boksörün Röportajı 03:20
İrlandalı Boksörün Röportajı 16.529 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada ve dünyada gündem konusu olan, Aksaray esnafıyla tek başına kavga eden İrlandalı turist ve Aksaray esnafı Show TV'ye konuştu.
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 00:23
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 6.396 izlenme - 6 ay önce Donald Trump Evde tek başına filminin ikinci serisinde rol almış. Şu günlerde ABD başkan adayı olmakla meşgul olan Donald Trump diye cümle başlayıp saçma sapan uzun ve gereksiz bir yazı yazmak istemiyorum zira bu bile yeterince uzun oldu.
Maşa İle Koca Ayı - Miş Miş Şarkısı 03:13
Maşa İle Koca Ayı - Miş Miş Şarkısı 11.482 izlenme - 10 ay önce Şarkı Sözleri - Simge -Miş Miş -Maşa İle Koca Ayı Nedir bu haller hadi açıl yeter Ne kaçak, ne göçek, ne tuzak, Aman of, slalom hep, hep, Hep zikzak Dost kalalım, iyi hoş da sarkisozleri.biz.tr Anlayamam endişelerini Geceleri tek doz yutalım mı Boş elveda klişelerini Nedir bu haller hadi açıl yeter sarkisozleri.biz.tr Ne kaçak, ne göçek, ne tuzak, Yeter of, slalom hep, hep, Hep zikzak Sorun bende değil sendeymiş Daha iyisıne layıkmışım Hangi kitaptan ezber bu Miş miş miş de muş muş muş Ya ya ya yalan Pembesi beyazı sür boyan Kanadı da olsa tam melek sarkisozleri.biz.tr Hadi tak, oldun işte yine güzel insan Nedir bu haller hadi açıl yeter Ne kaçak, ne göçek, ne tuzak, Yeter of, slalom hep, Hep mi zikzak Söyle içinden bana geçeni İyisini değil de harbisini Güzel adam olacağına böyle Özel adam ol kal kalbimde Her ayrılığında bir tadı tuzu var kaçırma, Bana yeni bir şey söyle Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi Rusya’nın en çok izlenen çizgi filmidir. Türkiye’de Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi yayınlanmaktadır. Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin tüm bölümlerini, yeni bölümlerini tamamen Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
Feridun Düzağaç - Tek Başına Amatör Çalışma---Di Ar) 04:06
Feridun Düzağaç - Tek Başına Amatör Çalışma---Di Ar) 24.276 izlenme - 3 yıl önce Tek Başına---Feridun Düzağaç (Amatör Çalışma---Di Ar) Bir sevda çekerdi kalbim sessiz tek başına Varamaz dokunamazdı elim umutsuz yarasına Biliyorum kavuşmak imkansız Anlıyorum yaşamalıyım sensiz tek başına Tek başına Her gece hayalimde düşümde Her kadehin bitişinde Bi garip bi buruktu içim Aklımdan her geçisinde Biliyorum kavuşmak imkansız Anlıyorum yaşamalıyım sensiz tek başına Tek başına Tek başına Tek başına Söz: Fikret Kızılok Müzik: Fikret Kızılo
Kediler Evde Tek Başlarına Kaldıklarında Ne Yapar? 00:28
Kediler Evde Tek Başlarına Kaldıklarında Ne Yapar? 1.222 izlenme - 2 ay önce Görsel efekt sanatçısı Aaron Benitez yaptığı eğlenceli hayvan videolarıyla İnternet'in fenomen diyebileceğimiz kişilerinden biri. Aaron evde yokken başta sevimli kedisi Prince Michael'in ve diğer bütün kedilerin neler yaptığını ve duygularını anlatan kısa bir animasyon ile karşımızda...
serenay sarıkaya tek başına beyaz show 02:03
serenay sarıkaya tek başına beyaz show 40.756 izlenme - 5 yıl önce serenay sarıkaya tek başına beyaz show
BratWurst Bot İsimli Mangalcı Robot 02:18
BratWurst Bot İsimli Mangalcı Robot 1.459 izlenme - 3 ay önce Service Robot tarafından Almanya'da geliştirilen BratWurst Bot isimli robot, hiçbir insan yardımı almadan tek başına sosisleri kızartabiliyor ve misafirlere ikram edebiliyor. Sınırsız bir şekilde bunu gerçekleştirebilen robot Berlin'deki Stallwächter Parti 2016'da denendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Maşa ile Koca Ayı – Evde Tek Başına (Türkçe) 06:11
Maşa ile Koca Ayı – Evde Tek Başına (Türkçe) 4.677 izlenme - 9 ay önce Maşa ile Koca Ayı – Evde Tek Başına (Türkçe) 01 Şubat 2016 Tv8 Maşa ile koca ayı çizgi filminin yayınlanan bölümünü tamamen türkçe olarak diğer bölümlerini ve tamamını www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımızda siz çocuklar için paylaşıyoruz. Haftanın her günü yayınlanan maşa ile koca ayı çizgi filminin tüm bölümlerini kaçırmamak için kanalıma abone olabilirsiniz. Rus yapımı olan Maşa ile koca ayı çizgi filmi oldukça eğlenceli ve içerisinde maceraların bolca olduğu güzel bir çizgi filmdir. Yayınlanan bölümler 6 dakika uzunluğundadır. İyi seyirler.
Evde Tek Başına Kalınca 04:41
Evde Tek Başına Kalınca 34.135 izlenme - 8 yıl önce evde tek başına kalınca yapacak da bişey yok dans edyim demiş :)
Fatih Yeşilgül-Tuz Buz Olsun 04:18
Fatih Yeşilgül-Tuz Buz Olsun 36.721 izlenme - 7 yıl önce bu şarkı sadece bana gelsin kmse üstüne almasın
Doğadan İlkel Aletlerle Matkap Yapımı 08:23
Doğadan İlkel Aletlerle Matkap Yapımı 2.965 izlenme - 9 ay önce Bu adam bir efsane! Daha önce de birçok videosuna yer verdiğimiz ve her defasına hayranlıkla izlediğimiz adam bu defa ilkel aletlerle kendisine matkap yaptı. Eğer sizde doğaya meraklıysanız ve ülkemizden Serdar Kılıç'ı da izlemenizi tavsiye ederiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Doğada Tek Başına - Dağ Evi 31:07
Doğada Tek Başına - Dağ Evi 2.236 izlenme - 7 ay önce Beyler defalarca yabancıların yaptığı inşaat videolarını, doğada yaşam videolarını birlikte defalarca seyrettik bu geç tanısamda çok sevdiğim insanlara paradan daha önemli şeylerin olduğunu göstermekte iddalı arkadaşımızı ve güzel programını tanıştırmak ,tanıyanlarınızada tekrar hatırlatmak istedim.Çok büyük bir keyifle izleyeceğinizi biliyorum bu yüzden Keyifli seyirler
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 01:53
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 2.003 izlenme - 4 ay önce Evde tek başına filminin en güzel sahnelerinden biride kevin'nın televizyondaki film sahneleriyle insanları trollemesiydi. yıllar geçse bile tıpkı kemal sunalın filmleri gibi evde tek başına filmide eskimiyor ve sahneleri hala güldürmeye devam ediyor bence.
tek başına üç polise tekme tokat daldı 01:35
tek başına üç polise tekme tokat daldı 23.489 izlenme - 7 yıl önce tek başına üç polise tekme tokat daldı
sinan özen - ben yine tek başına 03:28
sinan özen - ben yine tek başına 16.015 izlenme - 5 yıl önce ben yine tek başına.kabul ediyorum gülüm; mağlup oldum sevdana !...
Türkçe Minecraft Dizisi 'Tek Başına' - 1. Kısa Fragman 00:52
Türkçe Minecraft Dizisi 'Tek Başına' - 1. Kısa Fragman 2.220 izlenme - 9 ay önce Bu Fragman çok kısa,daha uzununu hazırlıyoruz bu sadece ön gösterim gibi birşey sizlerinde diziye desteklerini görmemiz için videoyu beğenmeyi lütfen ama lütfen unutmayın :3 ,Ayrıca güzel yorumlarınızı bekliyoruz. Computeram1:https://www.youtube.com/user/computeram1 ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Çok ucuza orijinal Minecraft: https://minecraftity.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama;https://goo.gl/B72PNf Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango
serenay sarıkabadayı - tek başına 04:25
serenay sarıkabadayı - tek başına 11.688 izlenme - 6 yıl önce
İlkay Akkaya - Kurtuluş Yok Tek Başına 03:45
İlkay Akkaya - Kurtuluş Yok Tek Başına 7.342 izlenme - 2 yıl önce İlkay Akkaya - Kurtuluş Yok Tek Başına
Tek Başına Otomobili Kaldırıyor 00:22
Tek Başına Otomobili Kaldırıyor 6.562 izlenme - 4 yıl önce Bu adam o kadar güçlü, o kadar güçlü ki; tek başına otomobil kaldırıyor. Vay be!