Hoşgeldiniz!

tek bayrak

Kadıköy Metrosu'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgası (Küfür İçerir) 08:14
Kadıköy Metrosu'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgası (Küfür İçerir) 4.528 izlenme - 2 yıl önce Efendim Kadıköy'de Berkin Elvan eyleminde olaylar sebebiyle millet metroya biniyor. Eylemciler sanıyorum metroda da eylemlerini devam ettirdikleri sırasında üç-beş kişi metrodakilere "Burası Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak lan! Ne oluyo lan delikanlı mı oldunuz? Kaç liralık adamsınız amk?" gibi metro eşkiyalı yapıyor. Şimdi napsak, ne desek bilmiyorum. Sonrasında metrodaki insanların tepkisini videoda görebilirsiniz.
Tek Millet Tek Bayrak 07:06
Tek Millet Tek Bayrak 2.170 izlenme - 8 yıl önce arkadaşlar.. kendi yazmış olduğum bir şiiri sizlerle paylaşmak istedim.. bu şiiri etnik kökeni ne olursa olsun yaşadığı toprakları seven insanlara, acılı şehit ailelerine ve bu vatan için canını vermiş olan şehitlerimize armağan ediyorum..
tek bayrak tek türkiyeeeeeeeeeeee 03:59
tek bayrak tek türkiyeeeeeeeeeeee 323 izlenme - 6 yıl önce tek bayrak tek
tek cumhurİyet 02:51
tek cumhurİyet 233 izlenme - 7 yıl önce tek cumhurİyet tek bayrak
Biz Birbirimizi Vurduk! - Türkiye 06:51
Biz Birbirimizi Vurduk! - Türkiye 77 izlenme - 2 yıl önce Videoda Türkiyenin şuan ki durumu ve olan olayları eleştiren, aslında ne olması gerektiğini bahseden bir kurgu var. Lütfen izlerken duygularınızla izleyin ve paylaşın. Gözlerimden yaş getirten bir videodur. Allah yardımcımız olsun.
tek vatan 00:32
tek vatan 166 izlenme - 7 yıl önce tek vatan tek bayrak tek toprak tek cumhurİyet
Ne Mutlu Türküm Diyene.! 01:35
Ne Mutlu Türküm Diyene.! 82 izlenme - 5 yıl önce