Hoşgeldiniz!

tek kol

Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı 00:10
Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı 2.081.894 izlenme - 3 yıl önce Krystal Cantu isimli kadın tek kola sahip. Ancak bu onun için bir engel değil.
Kolbastı Hoptek 01:18
Kolbastı Hoptek 32.582 izlenme - 9 yıl önce lauenau kolbasti ata66kan
Tek Kolu İle Yarış Kazanan Adam 00:37
Tek Kolu İle Yarış Kazanan Adam 114 izlenme - 10 ay önce Tek kolu ile kütük kesme yarışması kazanan bu adamı alkışlıyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 Tek Koluna Rağmen Ceylan Gibi Seken Parkurcu 03:20
Tek Koluna Rağmen Ceylan Gibi Seken Parkurcu 500 izlenme - 4 yıl önce Arkadaş düz duvara tırmanan cinslerden, nasıl bir enerjidir buda oturunca 10bin kalori yiyenlerden mi acaba? kolunun biri sakat olmasına rağmen performansı çok iyi.
Dans Edemiyeceğimimi Sandın.. 02:44
Dans Edemiyeceğimimi Sandın.. 1.554 izlenme - 9 yıl önce hop tek böyle oynanır...
Tek Kolu Felçli Kızın Giyim Aşaması 03:47
Tek Kolu Felçli Kızın Giyim Aşaması 277 izlenme - 3 yıl önce 21 Mart 2014'te geçirdiği bir trafik kazasında sol kolundan 5 adet siniri kaybeden brachial plexus felci hastası hanım kızımız günlük yaşamından bir anı böyle kaydetmiş buyrun izleyelim.
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 02:19
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 146 izlenme - 3 yıl önce Sol kolu dirsekten kesik olan Zach Hodskins'in isteyince insanın neler yapabilecegini gösterdigi mütiş hikayesi.
Evinde Tek Dambılı Olan Adamın Dramı 02:33
Evinde Tek Dambılı Olan Adamın Dramı 116 izlenme - 2 yıl önce Evinde tek dambılı olduğu için tek kol çalışmış arkadaş, gerçekten içler acısı bir durum... İzliyoruz efenim.
Behlülün Kuzeni Dedin Mi Böyle Tek Kol Şınav Çeker 00:29
Behlülün Kuzeni Dedin Mi Böyle Tek Kol Şınav Çeker 307 izlenme - 8 yıl önce devamı var.....
Tek Koluna Rağmen Ceylan Gibi Seken Parkurcu 03:19
Tek Koluna Rağmen Ceylan Gibi Seken Parkurcu 102 izlenme - 3 yıl önce Arkadaş düz duvara tırmanan cinslerden, nasıl bir enerjidir buda oturunca 10bin kalori yiyenlerden mi acaba? kolunun biri sakat olmasına rağmen performansı çok iyi.
Tek Kollu Basketçi İlk Basketini Attı 00:29
Tek Kollu Basketçi İlk Basketini Attı 58 izlenme - 2 yıl önce ABD'de sol eli olmadan doğan Zach Hodskins, bir çok kişinin ulaşamayacağı hayallerini bir bir gerçekleştiriyor.Amerika Birleşik Devletleri'nde sol eli olmadan doğan Zach Hodskins, hemen hemen kimsenin ulaşamayacağı bir kariyeri yaşamayı tercih etti.Annesinin karnından tek kolla doğmasına rağmen basketbolcu olmayı tercih eden Hodskins, Amerikan Kolej Ligi'nin köklü okullarından Florida Üniversitesi'nde Basketbol takımına girmeyi başardı. Fakat bu başarı onun için yeterli değildi. O sayı atmak istiyordu. İkinci sınıf öğrencisi Hodskins, dün kariyerinin ilk sayılarını büyük alkışlar eşliğinde attı. Lisede 11.8 sayı ve 1.4 ribaund ortalamaları tutturan Hodskins, takımının Jacksonville'i 89-65 yendiği maçta sahaya girdi. Rakibi Darius Dawkins'i bire birde geçen Hodskins, güzel bir turnikeyle tarihe geçti.
Tek Kolu İle Striptiz Yapan Kadın 06:05
Tek Kolu İle Striptiz Yapan Kadın 8 izlenme - 4 ay önce Doğuştan tek kolu olmayan kadın daha önce katıldığı yarışmalardan elenince kendi striptiz okulu açmış ve ders veriyormuş.