Hoşgeldiniz!

Tek Kol Videoları İzle

Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı 00:10
Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı 2.080.263 izlenme - 2 yıl önce Krystal Cantu isimli kadın tek kola sahip. Ancak bu onun için bir engel değil.
Kolbastı Hoptek 01:18
Kolbastı Hoptek 32.581 izlenme - 9 yıl önce lauenau kolbasti ata66kan
Tek Kolu İle Yarış Kazanan Adam 00:37
Tek Kolu İle Yarış Kazanan Adam 101 izlenme - 1 ay önce Tek kolu ile kütük kesme yarışması kazanan bu adamı alkışlıyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 Tek Koluna Rağmen Ceylan Gibi Seken Parkurcu 03:20
Tek Koluna Rağmen Ceylan Gibi Seken Parkurcu 467 izlenme - 3 yıl önce Arkadaş düz duvara tırmanan cinslerden, nasıl bir enerjidir buda oturunca 10bin kalori yiyenlerden mi acaba? kolunun biri sakat olmasına rağmen performansı çok iyi.
Tek Kolu Felçli Kızın Giyim Aşaması 03:47
Tek Kolu Felçli Kızın Giyim Aşaması 274 izlenme - 2 yıl önce 21 Mart 2014'te geçirdiği bir trafik kazasında sol kolundan 5 adet siniri kaybeden brachial plexus felci hastası hanım kızımız günlük yaşamından bir anı böyle kaydetmiş buyrun izleyelim.
dans edemiyeceğimimi sandın.. 02:44
dans edemiyeceğimimi sandın.. 1.552 izlenme - 8 yıl önce hop tek böyle oynanır...
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 02:19
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 142 izlenme - 2 yıl önce Sol kolu dirsekten kesik olan Zach Hodskins'in isteyince insanın neler yapabilecegini gösterdigi mütiş hikayesi.
Evinde Tek Dambılı Olan Adamın Dramı 02:33
Evinde Tek Dambılı Olan Adamın Dramı 99 izlenme - 2 yıl önce Evinde tek dambılı olduğu için tek kol çalışmış arkadaş, gerçekten içler acısı bir durum... İzliyoruz efenim.
Tek Koluna Rağmen Ceylan Gibi Seken Parkurcu 03:19
Tek Koluna Rağmen Ceylan Gibi Seken Parkurcu 93 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş düz duvara tırmanan cinslerden, nasıl bir enerjidir buda oturunca 10bin kalori yiyenlerden mi acaba? kolunun biri sakat olmasına rağmen performansı çok iyi.
Behlülün Kuzeni Dedin Mi Böyle Tek Kol Şınav Çeker 00:29
Behlülün Kuzeni Dedin Mi Böyle Tek Kol Şınav Çeker 307 izlenme - 7 yıl önce devamı var.....
Tek Kollu Basketçi İlk Basketini Attı 00:29
Tek Kollu Basketçi İlk Basketini Attı 57 izlenme - 1 yıl önce ABD'de sol eli olmadan doğan Zach Hodskins, bir çok kişinin ulaşamayacağı hayallerini bir bir gerçekleştiriyor.Amerika Birleşik Devletleri'nde sol eli olmadan doğan Zach Hodskins, hemen hemen kimsenin ulaşamayacağı bir kariyeri yaşamayı tercih etti.Annesinin karnından tek kolla doğmasına rağmen basketbolcu olmayı tercih eden Hodskins, Amerikan Kolej Ligi'nin köklü okullarından Florida Üniversitesi'nde Basketbol takımına girmeyi başardı. Fakat bu başarı onun için yeterli değildi. O sayı atmak istiyordu. İkinci sınıf öğrencisi Hodskins, dün kariyerinin ilk sayılarını büyük alkışlar eşliğinde attı. Lisede 11.8 sayı ve 1.4 ribaund ortalamaları tutturan Hodskins, takımının Jacksonville'i 89-65 yendiği maçta sahaya girdi. Rakibi Darius Dawkins'i bire birde geçen Hodskins, güzel bir turnikeyle tarihe geçti.
Tek Kol İle Halter Kaldırmak 00:16
Tek Kol İle Halter Kaldırmak 36 izlenme - 2 yıl önce Tek Kol İle Halter Kaldırmak Tel olmayan kadının halter performansı görenleri büyüledi. Daha fazlası için; www.izlesene.com/kadirbaykal
Tek kol ile halter kaldıran azimli kadın! 00:10
Tek kol ile halter kaldıran azimli kadın! 41 izlenme - 3 yıl önce Spor Engel Tanımaz.
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 02:19
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 37 izlenme - 3 yıl önce Sol kolu dirsekten kesik olan Zach Hodskins'in isteyince insanın neler yapabilecegini gösterdigi mütiş hikayesi.
Tek Kollu Çiftçi Vs 3 Kayıp Motosikletli 03:27
Tek Kollu Çiftçi Vs 3 Kayıp Motosikletli 41 izlenme - 3 yıl önce Olay Polonya'da vuku buluyor. 3 Motosikletli motokros yapmak için bilmedikleri(kendi iddialarına göre) bir araziye dalıyorlar. Tabi arazi özel mülk olduğu için arazinin sahibi ehtiyar çıkageliyor. Ehtiyarın motorlulara karşı tavrı pekte sıcak olmuyor. Efendim altyazıyı türkçeye çevirecektim ama bu züppeler ehtiyarı aşağılarcasına yazdıkları için çevirmedim. Az buçuk çalan müzik ve yazanlardan durumu sizde çakarsınız.
 Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 02:19
Tek Kolu Olmadan Harikalar Yaratan Basketbolcu 24 izlenme - 3 yıl önce Sol kolu dirsekten kesik olan Zach Hodskins'in isteyince insanın neler yapabilecegini gösterdigi mütiş hikayesi.
Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı 00:10
Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı 11 izlenme - 2 yıl önce Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı Krystal Cantu isimli kadın tek kola sahip. Ancak bu onun için bir engel değil.