Hoşgeldiniz!

tek taş yüzük

Kısa Bir Aşk Hikayesi 00:45
Kısa Bir Aşk Hikayesi 2.960 izlenme - 8 yıl önce kolye uçlarından yapılmış harika ve çok yaratıcı bir flaş animasyon kısa ve şirin bir aşk hikayesi sonuna kadar izleyin sizde çok beğeneceksiniz.http//www.mimgumus.com
Kısmetse Olur Evinde Sevgililer Günü Kutlandı 03:24
Kısmetse Olur Evinde Sevgililer Günü Kutlandı 617 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin, büyük ilgi gören, beğeni ile izlenen evlendirme programı “Kısmetse Olur” da bugün eğlenceli dakikalar yaşandı. Sevgililer Günü heyecanının yaşandığı evde ilk bomba Tankut ve Daniela çiftinden geldi. Artık sevgili olduklarını açıklayan çifti evdeki diğer arkadaşları tebrik etti. Günün diğer bombası ise Semih ve Nur çiftinden geldi. Semih’in Nur’a sevgililer günü hediyesi olarak verdiği tek taş yüzük evde büyük yankı uyandırdı. Hazal’ın Emre’ye aldığı “aşk ölçer” evdeki herkesin ilgi odağı olurken, Murat’ın Mehtap’a aldığı yüzük ise yine evde eğlenceli dakikaların yaşanmasına sebep oldu.
Tek Taş Yüzük Nasıl Yapılır? 03:12
Tek Taş Yüzük Nasıl Yapılır? 107 izlenme - 1 yıl önce Her kadının hayalini kurduğu tek taş yüzük yapımını tasarımcı Pablo Cimadevila'nın siyah elmaslı tek taş yüzük modeliyle görüyoruz.
Klasik tek taş yüzük modelleri nelerdir? 00:58
Klasik tek taş yüzük modelleri nelerdir? 124 izlenme - 3 yıl önce Klasik taş küzük modellerinde yuvarlak kesim, damla kesim, prenses kesim, baget kesim alternatifleri mevcuttur.
Ebru Şallı'nın Tek Taşı Magazin Gündemine Oturdu 03:04
Ebru Şallı'nın Tek Taşı Magazin Gündemine Oturdu 22 izlenme - 1 yıl önce Katıldığı bir ödül töreninde röportaj veren şallı elindeki devasa tek taş yüzüğün kim tarafından verildiği sorularını yanıtsız bıraktı.