Hoşgeldiniz!

Tek Taş Yüzük Videoları İzle

Kısmetse Olur Evinde Sevgililer Günü Kutlandı 03:24
Kısmetse Olur Evinde Sevgililer Günü Kutlandı 595 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin, büyük ilgi gören, beğeni ile izlenen evlendirme programı “Kısmetse Olur” da bugün eğlenceli dakikalar yaşandı. Sevgililer Günü heyecanının yaşandığı evde ilk bomba Tankut ve Daniela çiftinden geldi. Artık sevgili olduklarını açıklayan çifti evdeki diğer arkadaşları tebrik etti. Günün diğer bombası ise Semih ve Nur çiftinden geldi. Semih’in Nur’a sevgililer günü hediyesi olarak verdiği tek taş yüzük evde büyük yankı uyandırdı. Hazal’ın Emre’ye aldığı “aşk ölçer” evdeki herkesin ilgi odağı olurken, Murat’ın Mehtap’a aldığı yüzük ise yine evde eğlenceli dakikaların yaşanmasına sebep oldu.
Kısa Bir Aşk Hikayesi 00:45
Kısa Bir Aşk Hikayesi 2.860 izlenme - 7 yıl önce kolye uçlarından yapılmış harika ve çok yaratıcı bir flaş animasyon kısa ve şirin bir aşk hikayesi sonuna kadar izleyin sizde çok beğeneceksiniz.http//www.mimgumus.com
Ebru Şallı'nın Tek Taşı Magazin Gündemine Oturdu 03:04
Ebru Şallı'nın Tek Taşı Magazin Gündemine Oturdu 11 izlenme - 1 ay önce Katıldığı bir ödül töreninde röportaj veren şallı elindeki devasa tek taş yüzüğün kim tarafından verildiği sorularını yanıtsız bıraktı.
Klasik tek taş yüzük modelleri nelerdir? 00:58
Klasik tek taş yüzük modelleri nelerdir? 124 izlenme - 2 yıl önce Klasik taş küzük modellerinde yuvarlak kesim, damla kesim, prenses kesim, baget kesim alternatifleri mevcuttur.
Kız Arkadaşına Uzaya Gönderdiği Tek Taş Yüzük İle Evlenme Teklifi Yapan Adam 03:27
Kız Arkadaşına Uzaya Gönderdiği Tek Taş Yüzük İle Evlenme Teklifi Yapan Adam 35 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki insanlar ilginç fikirlerle gündeme gelmesin. Uzaya tek taş göndermekte bunlardan bir tanesi. Shawn Wright isimli genç kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için bir video hazırladı. Bir hava balonuna bağladığı yüzük ve aksiyon kamera ile nişanlısına görüntü kaydeden Shawn, klibin sonunda onunla evlilik teklifi yapıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uzaya Gönderdiği Tek Taş Yüzük İle Evlenme Teklifi Yapan Adam 03:27
Uzaya Gönderdiği Tek Taş Yüzük İle Evlenme Teklifi Yapan Adam 21 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki insanlar ilginç fikirlerle gündeme gelmesin. Uzaya tek taş göndermekte bunlardan bir tanesi. Shawn Wright isimli genç kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için bir video hazırladı. Bir hava balonuna bağladığı yüzük ve aksiyon kamera ile nişanlısına görüntü kaydeden Shawn, klibin sonunda onunla evlilik teklifi yapıyor.
Tek taş yüzükle evlilik ritüelinin kökeni nedir? 00:31
Tek taş yüzükle evlilik ritüelinin kökeni nedir? 10 izlenme - 2 yıl önce Tek taş yüzükle evlilik teklifi ritüeli Mısırlılara kadar dayanır.