Hoşgeldiniz!

tekerlekli

Tekerlekli Sandalyeyle Geldiği Karakolda Ayaklanan Dilenci 02:32
Tekerlekli Sandalyeyle Geldiği Karakolda Ayaklanan Dilenci 2.593 izlenme - 2 gün önce Antalya'nın Alanya ilçesinde tekerlekli sandalyeyle dilenen dilenci sivil zabıta ekipleri tarafından getirildiği zabıta karakolunda yasal işlem yapılacağını duyunca ayaklandı.
Kum Oyunu - Canavar Kamyonlar Kum Kalıpları  Oynuyor 05:19
Kum Oyunu - Canavar Kamyonlar Kum Kalıpları Oynuyor 14.684 izlenme - 9 ay önce Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Dede Torunun Hedefi 150 Tekerlekli Sandalye 04:18
Dede Torunun Hedefi 150 Tekerlekli Sandalye 6.730 izlenme - 1 yıl önce Eskişehir’de, 10 yıldır topladıkları mavi kapak ile engelli vatandaşlara umut ışığı olmaya devam eden 71 yaşındaki Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıtaş, 88. tekerlekli sandalyeyi aldılar.
Tekerlekli Sandalyesi ile Direk Dansı Yapan Kadın 05:37
Tekerlekli Sandalyesi ile Direk Dansı Yapan Kadın 2.601 izlenme - 5 ay önce Direk dansı alanında da uluslararası yarışmalara katılan 36 yaşındaki Erin Clark'nin dereceleri de bulunuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çinlilerin 8 Tekerlekli Arabası Şaşırttı 14:30
Çinlilerin 8 Tekerlekli Arabası Şaşırttı 9.530 izlenme - 2 yıl önce Çinli bir firma tarafından üretilen 8 tekerlekli araç görenleri hayretler içinde bıraktı. Dağ, tepe, bayır demeden her engeli rahatlıkla geçen araç taliplerini bekliyor.
0 Km Tofaş Kartal 03:24
0 Km Tofaş Kartal 5.853 izlenme - 2 yıl önce 50.000 TL vermişler ancak satmamış galerici abimiz. Sanırsın antika Chevrolet İmpala.
dev tekerlekli bisiklet yola çıktı 02:36
dev tekerlekli bisiklet yola çıktı 17.142 izlenme - 8 yıl önce
İlginç Engelli Otomobili 02:33
İlginç Engelli Otomobili 2.157 izlenme - 10 ay önce Takip ettiğim bir ingiliz moto vloggerdan kısa bir kısım kesip sizinle paylaşıyorum. Yardım etmek için yürüme problemi olan beyfendiye yaklaşıyor motorcu. Görünen o ki teknoloji sorunları ortadan kaldırmış.
Salıncağa Tekerlekli Sandalyeyle Binen Çocuğun Mutluluğu 00:18
Salıncağa Tekerlekli Sandalyeyle Binen Çocuğun Mutluluğu 49 izlenme - 4 gün önce Tekerlekli sandalyeyle yaşamak zorunda olan kişiler için yapılan bu salıncakta ilk kez sallanan genç adeta sevinçten havaya uçmuş.
Tekerlekli Sandalye 01:37
Tekerlekli Sandalye 22.759 izlenme - 11 yıl önce Tekerlekli Sandalye
Tekerlekli Posta Kutusu 01:10
Tekerlekli Posta Kutusu 1.109 izlenme - 6 ay önce Alman posta servisi Deutsche Post teslimatlarda postacılara yardımcı olması amacıyla tekerlekli posta kutularını test etti. Postacıyı takip eden tekerlekli posta kutuları hem postacıyı yormuyor hem de daha fazla posta taşınmasını sağlıyor.
3 tekerlekli motorsiklet, 3 Tekerlekli Motorsiklet,  'Akülü Scooter' (FULYA ORTOPEDİ) 06:09
3 tekerlekli motorsiklet, 3 Tekerlekli Motorsiklet, 'Akülü Scooter' (FULYA ORTOPEDİ) 8.552 izlenme - 6 yıl önce 3 tekerlekli motorsiklet, engelli aracı, 3 wheeler motorcycle, akülü scooter, akülü tekerlekli sandalye, threewheelermotorcycle
Zerrin Özer Tekerlekli Sandalyeye Mahkum Oldu 04:02
Zerrin Özer Tekerlekli Sandalyeye Mahkum Oldu 4.922 izlenme - 2 yıl önce Zerrin Özer, tekerlekli sandalyeye mahkum olması ile alakalı detaylı açıklamalar da bulundu; Uzun yıllar öncesinde Almanya'da hayatıma devam ederken havaalanında feci şekilde düşmüştüm. Hemen hastaneye gidip bacaklarım için film çekimi yaptırdım. Bana ilk verilen bilgi 'Biraz sıkışma var' dediler. Sonrasında bu olaydan sonra yine fena şekilde düştüm. Aynı bölge daha da büyük hasar aldı. Belirli zamanlarda ağrı yapıyor, bazen de geçiyordu. Bu olaylardan Bir süre sonra benim çok büyük bir köpeğim var gece lavaboya kalmıştım ki, yine köpeğime takılarak çok kötü şekilde düştüm. Aradan 1-1 gün geçmişti ve ben ağrılara dayanamıyordum. Etrafımdakiler 'Durma, hemen hastaneye git' dediler. Normalde son safhaya gelmeden hastaneye gitmem ben, kendime hiç bakmam. Sonrasında Doktora ulaştık ve , film çektiler; disk patlamış, sinire yapışmış. Doktor "Hemen ameliyata almamız lazım sizi" şeklinde bilgi verdi. Başka bir doktor da aynısını söyledi. Sonra beni bu duruma sokan o doktor beyefendi geldi. "Biz bu ameliyatı hep yapıyoruz, ertesi gün kalkıp yürüyorlar, yemek yapıyorlar" falan dedi. Sürekli aspirin aldığım için ameliyat öncesi bırakmam gerekiyordu, bu yüzden bir hafta ameliyata giremedim. Ama böyle bir işkence yok; sürekli ağlıyorum. Sonra ameliyat oldum, çıktım ve kendime geldim. Yürütmek istiyorlar beni fakat çok daha beter bir ağrı saplandı. Sonra doktor geldi yanıma; "Zerrin Hanım size bir şey söyleyeceğim" dedi. "Tabii buyurun" dedim. Doktor, "Zerrin Hanım ben bu işi beceremedim" dedi. "Çok heyecanlandım" dedi, hiç anlatmaya değer görmeyeceğim, bir doktorun söylemeyeceği şeyler söyledi. 'İsminizin büyüklüğü', 'Heyecanlandım' gibi cümleler kurdu. Böyle bir şey olur mu? Ardından "Zerrin Hanım içeride parça kalmış, yarın sizi tekrar ameliyata alacağız" dedi. Neşter kırılmış, onu almak için çok uğraşmış, orada omurilik olduğu için onun altından almaya çalışmış vs... Ertesi gün tekrar uyandım ve yine ağrıdan duramıyorum. Bu sefer de "Hemen çivi takalım" dediler. Dedim ki, "Artık onları görmek istemiyorum, lütfen yanıma gelmesinler. Ben artık bu hastaneden gidiyorum." Ve o şekilde hastaneden ayrıldım. Bir ay daha böyle bekledikten sonra başka bir doktor beni ameliyat etti. Altı tane çivi taktılar, o çiviler iyi duruyor fakat yürüme kasım zedelendiği için şu anda ben yürüyemiyorum ve sağ bacağımı kaldıramıyorum. Ablam fizyoterapist, altı ay bana her gün, iki saat terapi yaptı. Affedersiniz, birkaç kişiye tutunarak sadece lavaboya gidebiliyorum
Hayata Yeniden Tutunan Lego Tekerlekli Sandalyesiyle Yavru Kedi 01:00
Hayata Yeniden Tutunan Lego Tekerlekli Sandalyesiyle Yavru Kedi 2.948 izlenme - 2 yıl önce Ev yapımı tekerlekli sandalyesiyle Mac çok mutlu görünüyor. Long Island'ın Massapequa Veterinerinde arka bacakları felç olan bir kedi yavrusunun tekrar yürüyebilmesi için ufak bir tekerlekli sandalye yapıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tekerlekli Sandalyeye Yerden Transfer 03:17
Tekerlekli Sandalyeye Yerden Transfer 3.501 izlenme - 3 yıl önce Küschall champion carbon marka sandalyeye T12-L1 seviyesinde complete paraplejik biri yerden nasıl transfer yapar. Site ahalisinin çok dikkatini çekmeyecek olsa da engellilere dikkat çekmek için iyi bir yöntem. Ayrıca yeni bedensel engellilere yardımcı olabilecek bir video...
Üç Tekerlekli Bisiklet Ne Kadar Hız Yapabilir? 02:11
Üç Tekerlekli Bisiklet Ne Kadar Hız Yapabilir? 4.695 izlenme - 5 yıl önce Adrenalin Yüklü Harika Bir Eğlence ;)
3 Tekerlekli Motorsiklet, Akülü Tekerlekli Sandalye, FULYA ORTOPEDİ 08:55
3 Tekerlekli Motorsiklet, Akülü Tekerlekli Sandalye, FULYA ORTOPEDİ 4.375 izlenme - 6 yıl önce 3tekerlekli motorsiklet, Akülü sandalye, manuelsandalye, mobilet Engelli Aracı, motor Benzinli MOTORLU, Fulya Ortopedi, Özürlü sakat arabaları, Araçları, yerli üretim tekerlekli sandalye, güç tekerlekli sandalye, three wheelermotorcycle, özürlü akülüsandalye, akülütekerleklisandalye, 3 tekerlekli motor
Miss Wheelchair World 2017 Finalistleri 03:17
Miss Wheelchair World 2017 Finalistleri 47 izlenme - 5 gün önce Varlığından intertnette gezinirken tesadüfen öğrendiğim bir yarışmanın 2017 organizasyonu finalistleri. Yarışmayı Alexandra Chichikova adlı güzel kazanmış. Tekerlekli sandalye kullanan kadınlara özel yarışma. 2018 finalini de merakla beklemekteyim.
Tekerlekli Sandalyeden Yere Transfer 02:24
Tekerlekli Sandalyeden Yere Transfer 2.205 izlenme - 3 yıl önce T11-T12 seviyesinde omurga yaralanması olan bir engelli sandalyeden yere nasıl transfer yapabilir.
James Bond - Blofeld'in Fantastik ve Korkuç Ölümü (1981) 04:11
James Bond - Blofeld'in Fantastik ve Korkuç Ölümü (1981) 1.299 izlenme - 1 yıl önce 1981 yapımı, yalnız gözlerin için (For your eyes only) filminde, kötü adam Blofeld'in, Bond'u öldüreceğim derken, tufaya gelmesidir. Altyazı diye vızıldayan arkadaşlara. Sadece Blofeld konuşuyor: Ölen pilot için endişe etmeyin, en işe yaramaz adamımdı. Helikopter sadece benim kontrolümde. Sonra Bond'a yalvarıyor. Bay Bond, anlaşabiliriz falan filan.
  Kare Tekerlekli Araba Sürmek 00:22
Kare Tekerlekli Araba Sürmek 2.675 izlenme - 4 yıl önce Kare tekerlekli arabanın sürüş keyfi ve aşırı iyi frenleme sistemi..
Çizgi Film iş makineleri - Maden kamyonu 02:18
Çizgi Film iş makineleri - Maden kamyonu 4.906 izlenme - 3 yıl önce Maden kamyonları dünyanın en büyükve en güçlü kamyonlarıdır.Bu kamyonların trafiğe çıkması yasaktır. Sevgili çocuklar eğer birgün yolunuz bir maden ocağına düşerse mutlaka operatöründen müsade alarak kabinine çıkın ve inceleyin. Kabininden aşağıya baktığınızda sizi büyüleyecek. Bende maden kamyonu operatörü olmak istiyorum diyeceksiniz. Liebherr T282B model ile üretilmiştir.Adeta bir demir yığınıdır. Öyle ki Bizde bu çizgi filmde sizlere bu kamyon ile roketi ve büyük topu nasıl taşıdığını gösterdik. -
Engelli Gencin Tekerlekli Sandalye Şovu 02:58
Engelli Gencin Tekerlekli Sandalye Şovu 2.608 izlenme - 4 yıl önce Engellerin hiç bir şeyi sınırlayamayacağını gösteren güzel bir video
Tekerlekli Sandalye 00:25
Tekerlekli Sandalye 8.451 izlenme - 11 yıl önce her keze ınanmayın :D:D:
 Zerrin Özer'den kötü haber 03:07
Zerrin Özer'den kötü haber 1.211 izlenme - 2 yıl önce Ünlü sanatçı Zerrin Özer, doktorunun heyecanı ve hatası yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum oldu.
Best Of Şakalar 08:01
Best Of Şakalar 4.197 izlenme - 5 yıl önce Best Of Şakalar
Çizgi Film - Uzay Araçları - Keşif robotu ( Spirit Rover )  -   - 03:29
Çizgi Film - Uzay Araçları - Keşif robotu ( Spirit Rover ) - - 3.120 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Anne ve Babalar Bebetürk olarak tavsiye ederiz ki sıkı durun. Hayretlerinize şaşırmayın. Bu Uzay araçları çizgi filmlerini çocuklar izledikten sonra araştırmacı ruha bürünüyorlar.Anne ve babaları soru yağmuruna tutuyorlar. Tavsiye ederiz ki bir an önce sizde araştırmaya başlayın çünkü size mutlaka çocuklarınızdan sorular gelecek Yani kısaca dersinize çalışın.
dev tekerlekli bisiklet! 02:17
dev tekerlekli bisiklet! 2.769 izlenme - 8 yıl önce çok orijinal..
Tekerli ve Yürüyen Çevik Robot Tanıtıldı 01:36
Tekerli ve Yürüyen Çevik Robot Tanıtıldı 453 izlenme - 1 yıl önce Boston Dynamics yetkilileri, 2 metrelik yeni robot 'Handle'ı görücüye çıkardı. Yeni tanıtımı yapılan ve 'Handle' ismi verilen robot 2 metre uzunluğunda. Robot, 4km/s hızlara ulaşabildiği gibi 1.2 metre dikey olarak zıplayabiliyor. HANDLE' GÜÇLÜ AYAKLARA SAHİP İki adet tekerlek ayak sistemiyle güçlü ayaklara ve esnek eklemlere sahip olan 'Handle'ın kullanım alanı genişletilmiş. Yeni Robot ‘Handle’ tanıtıldı 45 KİLOGRAM KALDIRABİLİYOR Bunun dışında 45 kilogramlık yükleri de rahatlıkla kaldırabiliyor.Ayrıca tek şarj ile 24 km yol katedebiliyor.
Cybathlon Olimpiyatları: Engelliler için Teknoloji 02:03
Cybathlon Olimpiyatları: Engelliler için Teknoloji 741 izlenme - 1 yıl önce Bugün Uluslararası Engelliler Günü. Ve sadece Türkiye'de 1 milyona yakın ortopedik engelli vatandaşımız var. Cybathlon da, ETH Zürih Üniversitesi tarafından düzenlenen ve fiziksel engeli bulunan atletlerin bionic robot teknolojisini kullanarak çeşitli engelleri aşmaya çalıştıkları, altı yarış disiplini barındıran bir Olimpiyat; kısaca Biyonik Olimpiyatları. Cybathlon’daki amaç engelli atletlerin günlük hayatlarında karşılaşabilecekleri zorlukları robotik cihazlar ve protezler ile aşmasıdır. Video İngilizce fakat Türkçe bilgi edinmek isterseniz organizasyonu düzenleyen ekipte görev almış bir doktora öğrencisi olarak bloğumda bahssettiğim teknolojileri öğrenebilirsiniz: https://ordasaatkac.com/2016/11/28/cybathlon-olimpiyatlari-rise-of-the-cyborgs/