Hoşgeldiniz!

Tekerlekli Sandalye Videoları İzle

İlginç Engelli Otomobili 02:33
İlginç Engelli Otomobili 2.008 izlenme - 2 hafta önce Takip ettiğim bir ingiliz moto vloggerdan kısa bir kısım kesip sizinle paylaşıyorum. Yardım etmek için yürüme problemi olan beyfendiye yaklaşıyor motorcu. Görünen o ki teknoloji sorunları ortadan kaldırmış.
Dede Torunun Hedefi 150 Tekerlekli Sandalye 04:18
Dede Torunun Hedefi 150 Tekerlekli Sandalye 6.348 izlenme - 3 ay önce Eskişehir’de, 10 yıldır topladıkları mavi kapak ile engelli vatandaşlara umut ışığı olmaya devam eden 71 yaşındaki Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıtaş, 88. tekerlekli sandalyeyi aldılar.
James Bond - Blofeld'in Fantastik ve Korkuç Ölümü (1981) 04:11
James Bond - Blofeld'in Fantastik ve Korkuç Ölümü (1981) 1.279 izlenme - 3 ay önce 1981 yapımı, yalnız gözlerin için (For your eyes only) filminde, kötü adam Blofeld'in, Bond'u öldüreceğim derken, tufaya gelmesidir. Altyazı diye vızıldayan arkadaşlara. Sadece Blofeld konuşuyor: Ölen pilot için endişe etmeyin, en işe yaramaz adamımdı. Helikopter sadece benim kontrolümde. Sonra Bond'a yalvarıyor. Bay Bond, anlaşabiliriz falan filan.
Zerrin Özer Tekerlekli Sandalyeye Mahkum Oldu 04:02
Zerrin Özer Tekerlekli Sandalyeye Mahkum Oldu 4.857 izlenme - 1 yıl önce Zerrin Özer, tekerlekli sandalyeye mahkum olması ile alakalı detaylı açıklamalar da bulundu; Uzun yıllar öncesinde Almanya'da hayatıma devam ederken havaalanında feci şekilde düşmüştüm. Hemen hastaneye gidip bacaklarım için film çekimi yaptırdım. Bana ilk verilen bilgi 'Biraz sıkışma var' dediler. Sonrasında bu olaydan sonra yine fena şekilde düştüm. Aynı bölge daha da büyük hasar aldı. Belirli zamanlarda ağrı yapıyor, bazen de geçiyordu. Bu olaylardan Bir süre sonra benim çok büyük bir köpeğim var gece lavaboya kalmıştım ki, yine köpeğime takılarak çok kötü şekilde düştüm. Aradan 1-1 gün geçmişti ve ben ağrılara dayanamıyordum. Etrafımdakiler 'Durma, hemen hastaneye git' dediler. Normalde son safhaya gelmeden hastaneye gitmem ben, kendime hiç bakmam. Sonrasında Doktora ulaştık ve , film çektiler; disk patlamış, sinire yapışmış. Doktor "Hemen ameliyata almamız lazım sizi" şeklinde bilgi verdi. Başka bir doktor da aynısını söyledi. Sonra beni bu duruma sokan o doktor beyefendi geldi. "Biz bu ameliyatı hep yapıyoruz, ertesi gün kalkıp yürüyorlar, yemek yapıyorlar" falan dedi. Sürekli aspirin aldığım için ameliyat öncesi bırakmam gerekiyordu, bu yüzden bir hafta ameliyata giremedim. Ama böyle bir işkence yok; sürekli ağlıyorum. Sonra ameliyat oldum, çıktım ve kendime geldim. Yürütmek istiyorlar beni fakat çok daha beter bir ağrı saplandı. Sonra doktor geldi yanıma; "Zerrin Hanım size bir şey söyleyeceğim" dedi. "Tabii buyurun" dedim. Doktor, "Zerrin Hanım ben bu işi beceremedim" dedi. "Çok heyecanlandım" dedi, hiç anlatmaya değer görmeyeceğim, bir doktorun söylemeyeceği şeyler söyledi. 'İsminizin büyüklüğü', 'Heyecanlandım' gibi cümleler kurdu. Böyle bir şey olur mu? Ardından "Zerrin Hanım içeride parça kalmış, yarın sizi tekrar ameliyata alacağız" dedi. Neşter kırılmış, onu almak için çok uğraşmış, orada omurilik olduğu için onun altından almaya çalışmış vs... Ertesi gün tekrar uyandım ve yine ağrıdan duramıyorum. Bu sefer de "Hemen çivi takalım" dediler. Dedim ki, "Artık onları görmek istemiyorum, lütfen yanıma gelmesinler. Ben artık bu hastaneden gidiyorum." Ve o şekilde hastaneden ayrıldım. Bir ay daha böyle bekledikten sonra başka bir doktor beni ameliyat etti. Altı tane çivi taktılar, o çiviler iyi duruyor fakat yürüme kasım zedelendiği için şu anda ben yürüyemiyorum ve sağ bacağımı kaldıramıyorum. Ablam fizyoterapist, altı ay bana her gün, iki saat terapi yaptı. Affedersiniz, birkaç kişiye tutunarak sadece lavaboya gidebiliyorum
Hayata Yeniden Tutunan Lego Tekerlekli Sandalyesiyle Yavru Kedi 01:00
Hayata Yeniden Tutunan Lego Tekerlekli Sandalyesiyle Yavru Kedi 2.912 izlenme - 1 yıl önce Ev yapımı tekerlekli sandalyesiyle Mac çok mutlu görünüyor. Long Island'ın Massapequa Veterinerinde arka bacakları felç olan bir kedi yavrusunun tekrar yürüyebilmesi için ufak bir tekerlekli sandalye yapıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tekerlekli Sandalye 01:37
Tekerlekli Sandalye 22.758 izlenme - 11 yıl önce Tekerlekli Sandalye
Tekerlekli Sandalyeye Yerden Transfer 03:17
Tekerlekli Sandalyeye Yerden Transfer 3.411 izlenme - 2 yıl önce Küschall champion carbon marka sandalyeye T12-L1 seviyesinde complete paraplejik biri yerden nasıl transfer yapar. Site ahalisinin çok dikkatini çekmeyecek olsa da engellilere dikkat çekmek için iyi bir yöntem. Ayrıca yeni bedensel engellilere yardımcı olabilecek bir video...
Tekerlekli Sandalyeden Yere Transfer 02:24
Tekerlekli Sandalyeden Yere Transfer 2.184 izlenme - 2 yıl önce T11-T12 seviyesinde omurga yaralanması olan bir engelli sandalyeden yere nasıl transfer yapabilir.
Cybathlon Olimpiyatları: Engelliler için Teknoloji 02:03
Cybathlon Olimpiyatları: Engelliler için Teknoloji 729 izlenme - 7 ay önce Bugün Uluslararası Engelliler Günü. Ve sadece Türkiye'de 1 milyona yakın ortopedik engelli vatandaşımız var. Cybathlon da, ETH Zürih Üniversitesi tarafından düzenlenen ve fiziksel engeli bulunan atletlerin bionic robot teknolojisini kullanarak çeşitli engelleri aşmaya çalıştıkları, altı yarış disiplini barındıran bir Olimpiyat; kısaca Biyonik Olimpiyatları. Cybathlon’daki amaç engelli atletlerin günlük hayatlarında karşılaşabilecekleri zorlukları robotik cihazlar ve protezler ile aşmasıdır. Video İngilizce fakat Türkçe bilgi edinmek isterseniz organizasyonu düzenleyen ekipte görev almış bir doktora öğrencisi olarak bloğumda bahssettiğim teknolojileri öğrenebilirsiniz: https://ordasaatkac.com/2016/11/28/cybathlon-olimpiyatlari-rise-of-the-cyborgs/
Engelli Gencin Tekerlekli Sandalye Şovu 02:58
Engelli Gencin Tekerlekli Sandalye Şovu 2.594 izlenme - 4 yıl önce Engellerin hiç bir şeyi sınırlayamayacağını gösteren güzel bir video
 Zerrin Özer'den kötü haber 03:07
Zerrin Özer'den kötü haber 1.192 izlenme - 1 yıl önce Ünlü sanatçı Zerrin Özer, doktorunun heyecanı ve hatası yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum oldu.
Tekerlekli Sandalye 00:25
Tekerlekli Sandalye 8.448 izlenme - 10 yıl önce her keze ınanmayın :D:D:
Best Of Şakalar 08:01
Best Of Şakalar 4.176 izlenme - 5 yıl önce Best Of Şakalar
Tekerlekli Sandalye ile Dalış 04:43
Tekerlekli Sandalye ile Dalış 418 izlenme - 8 ay önce Sue Austin isimli İngiliz engelli kadının sandalyeyle tüplü dalışı.. Videoyu izlediğimde özgürlüğümüzü nasıl hoyratça harcadığımızı farkettim.sanırım özgürlüğün anlamını kısıtlı insanlar daha çok anlıyor.saçma sapan gündelik hayatla boğuşurken kocaman bir hayatı kaçırmak üzücü..kadın ve video hakkında bilgi mevcut ama bende ingilizce yok.kısa bi araştırma yapan arkadaş olup bilgiyi Türkçe paylaşırsa güzel olur. iyi seyirler.
Cristiano Ronaldo'nun Adamlığından Ödün Vermemesi! 00:39
Cristiano Ronaldo'nun Adamlığından Ödün Vermemesi! 17 izlenme - 7 gün önce Konfederasyon kupasında, Rusya'ya konuk olan Portekiz maçı 1-0 kazandı. Maç öncesi tünelden, tekerlekli sandalye'ye bağlı yaşayan 10 yaşındaki hayranıyla maça çıkan Ronaldo küçük hayranını dünyanın en mutlu çocuğu yapıyor. Yine adamlığını gösteriyor. İşte bu yüzden Ronaldo demeden kendimi alıkoyamıyorum. O muhteşem anları izliyoruz.
Metrodan Metroya Koşan Adama Meydan Okumak 01:53
Metrodan Metroya Koşan Adama Meydan Okumak 1.504 izlenme - 3 yıl önce Abimiz engeline aldırmadan bir metrodan bir metroya kol gücüyle yetişmeye çalışıyor ama sonu sürprizle bitiyor, bu bir reklam kampanyası bu arada.
Tekerlekli Sandalyelere Ekstra Güç Sağlayan Elektrikli Sürüş Ünitesi 03:11
Tekerlekli Sandalyelere Ekstra Güç Sağlayan Elektrikli Sürüş Ünitesi 1.024 izlenme - 2 yıl önce Max Mobility isimli şirket tarafından geliştirilen elektrik sürüş ünitesi tekerlekli sandalye kullanıcılarına yepyeni bir çözüm sunuyor. Şirket, Smart-Drive MX2 olarak adlandırdığı elektrik sürüş ünitesiyle tekerlekli sandalyelere ekstradan güç sağlıyor. Tüm tekerlekli sandalyelere kolayca bağlanabilen ünite istenilen zaman devreye giriyor ve kullanıcılarına ek güç sağlıyor. 250W fırçasız DC motordan güç alan ünite, yaklaşık tam dolu LiFePO4 36 V, 3.4 Ah pille 19 kilometre menzil yapılabilmesini mümkün kılıyor. Yaklaşık 5,6 kilogram ağırlığındaki Smart-Drive MX2’de otomatik başlat-durdur özelliği yer alıyor. Bluetooth LE Sürücü kontrolü sayesinde akıllı telefonda yer alan fitness takibi uygulamalarıyla da uyumlu şekilde çalışan Smart-Drive MX2’nin satış fiyatı henüz resmi olarak açıklanmasa da yurtdışında 6 bin dolardan satışa sunulması bekleniyor. Ne zaman piyasya sürüleceği henüz olmayan Smart-Drive MX2’nin çalışma prensibini haberin devamından izleyebilirsiniz.
ezel sezon finali son bölüm 02:16
ezel sezon finali son bölüm 3.721 izlenme - 7 yıl önce ezel sezon finali son bölüm dizifilm.com
Drift bu! 01:45
Drift bu! "ENGEL" tanımaz! 2.113 izlenme - 5 yıl önce Drift bu! Engel tanımaz!
Tekerlekli Sandalyeyle Bungee Jumping 01:18
Tekerlekli Sandalyeyle Bungee Jumping 124 izlenme - 4 ay önce Kanada'da, belinden aşağısı tutmayan felçli bir kız, tekerlekli sandalye ile 'bungee jumping' atlayışı yaptı.Keyifli seyirler...
Almanya'da Çarşı - Ultraslan Kavgası 02:22
Almanya'da Çarşı - Ultraslan Kavgası 596 izlenme - 1 yıl önce Almanya'da düzenlenen Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası'nda Beşiktaş taraftarı bir grup, Galatasaray taraftarlarına saldırdı.
The Pianist - Tekerlekli Sandalye 00:31
The Pianist - Tekerlekli Sandalye 936 izlenme - 2 yıl önce Piyanist drama türünde, 2002 yılında çekilmiş, yönetmenliğini Roman Polanski'nin yaptığı, senaryosunu Ronald Harwood'ın, Wladyslaw Szpilman'ın hayatını anlattığı kitabın üzerine kurduğu Fransa-Almanya-Polonya ortak yapımı filmdir. Bana göre filmin en etkileyici sahnelerinden biri olan bu sahneyi sizlerle paylaşmak istedim.
Engelliler İçin Özel Tasarlanmış Akıllı Araç 02:07
Engelliler İçin Özel Tasarlanmış Akıllı Araç 586 izlenme - 2 yıl önce Aracı kullanabilecek engellilere bu araçlar yok denecek kadar düşük ücretlerle veriliyor.. Ya bizde..?
Beşiktaşlı oyuncudan centilmenlik örneği! 00:30
Beşiktaşlı oyuncudan centilmenlik örneği! 395 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımında oynanan Kaan, faul olmadığını düşündüğü için serbest atışları bilerek kaçırdı.
İki İspanyol Polisinin Yaptığı Vicdansızlık 00:33
İki İspanyol Polisinin Yaptığı Vicdansızlık 345 izlenme - 1 yıl önce İspanya'nın Melilla Beni Ensar sınır kapısından kaçak girdiği belirtilen engelli bir Fas uyruklu kadın, iki polis tarafından tekerlekli sandalye ile gözden uzak bir yene götürüldü. Kimsenin görmediği düşünülen bir yerde Faslı kadın tekerlekli sandalyeden yüz üstü yere bırakıldı. Kadın yerde hareketsiz yatarken, polisler uzaklaşıp gitti.
tekerlekli sandalye ile şaka olmaz 00:37
tekerlekli sandalye ile şaka olmaz 1.223 izlenme - 7 yıl önce
Bafta'da Sacha Baron Cohen’den Korkunç Şaka 02:53
Bafta'da Sacha Baron Cohen’den Korkunç Şaka 653 izlenme - 2 yıl önce Cohen, Charlie Chaplin komedi ödülünü almak için sahneye çıktı. Sahnede Chaplin'in ünlü filmi City Lights'da oynadığı öne sürülen tekerlekli sandalyeli yaşlı bir kadın vardı. Yaşlı kadın Cohen'e Chaplin'i temsilen bir baston verdi. Cohen'de Chaplin gibi dans etmeye başladı. Ancak bu esnada dengesini kaybederek yaşlı kadını ‘yanlışlıkla’ sahneden aşağı itti. Yaşlı kadın tekerlekli sandalyeden fırlayarak seyircilerin arasına uçtu. Konuklar kısa süreli bir panik yaşasa da olayın kurmaca olduğu anlaşıldı.
Tekerlekli Sandalyeli Yaşlı Adama Saldırı 01:09
Tekerlekli Sandalyeli Yaşlı Adama Saldırı 600 izlenme - 3 yıl önce Otoparkta Arabasını Park Edemeyen Komşu Teyzenin Gazabına Uğrayan Dede.
Sakat Amca ve Park Yeri 00:24
Sakat Amca ve Park Yeri 1.311 izlenme - 9 yıl önce uyanık amca
Duygu Simsarının Oyununu Böyle Bozdu 00:40
Duygu Simsarının Oyununu Böyle Bozdu 189 izlenme - 1 yıl önce Bacakları yokmuş gibi görünüp dilenen adam sert kayaya çarptı. Tekerlekli sandalyedeki dilencinin numara yaptığını anlayan şahıs, ona doğru yöneldi. Yakasından tuttu. Sandalyeden indirip, yerden kalkmasını söyledi. Kaçamayacağını anlayan dilenci sonunda pes etti. Pantolonunu çıkaran duygu simsarının foyası da bozulmuş oldu. Bir anda ayaklanan dilenci, daha sonra tekerlekli sandalyesiyle otoparktan uzaklaştı.