Hoşgeldiniz!

tekerleme

Tinky Minky Kukuli - Tüm Bölümler Bir Arada 54:11
Tinky Minky Kukuli - Tüm Bölümler Bir Arada 141.235 izlenme - 8 ay önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id9846... Kukulinin tüm bölümleri için: goo.gl/YZiQ3y Kukulinin tüm şarkıları için: goo.gl/peBQ3r Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Kukuli - Şarlo 00:38
Kukuli - Şarlo 82.090 izlenme - 7 ay önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id9846... Kukulinin tüm bölümleri için: goo.gl/YZiQ3y Kukulinin tüm şarkıları için: goo.gl/peBQ3r Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Kukuli Renkli Toplarla Oynayan Bebek 00:29
Kukuli Renkli Toplarla Oynayan Bebek 69.012 izlenme - 7 ay önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id9846... Kukulinin tüm bölümleri için: goo.gl/YZiQ3y Kukulinin tüm şarkıları için: goo.gl/peBQ3r Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Bi' Büyük İnsan - Zeki Müren (STOLK) 01:25
Bi' Büyük İnsan - Zeki Müren (STOLK) 1.592 izlenme - 3 gün önce Doğum gününde özlemle anıyoruz büyük üstadı. İyi seyirler efenim... https://www.youtube.com/channel/UCvUbNqBKY_uHAfgs-xacGdQ
Semih Öztürk'ten Harika Şiir ve Tekerleme (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 04:44
Semih Öztürk'ten Harika Şiir ve Tekerleme (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 12.371 izlenme - 9 ay önce Survivor 2016'nın 2 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde ikinci haftasında SMS oylamasında birinci olan isim Semih Öztürk oldu. SMS oylamasında birinci olan Semih, önce Arif Nihat Asya'nın Bayrak şiirini okudu ardından da elemeye çıkacak olan ismi tekerlemeyle belirledi.
Dil Kapışması #1 - Türkçe vs Lehçe 03:59
Dil Kapışması #1 - Türkçe vs Lehçe 4.793 izlenme - 6 ay önce Polonya'lıya ter döktürtmek, Öncesinde basit benzer kelimelerle başlayıp sonrasında tekerlemeler ile ters köşe yaptık noktayı ise deyimle koyduk.Biz çok eğlendik umarım sizde eğlenirsiniz.
En Uzun Tekerleme 02:18
En Uzun Tekerleme 16.435 izlenme - 8 yıl önce zeki müren den tekerleme
Humpty Dumpty İngilizce Tekerleme (Çocuklar İçin) 05:00
Humpty Dumpty İngilizce Tekerleme (Çocuklar İçin) 4.939 izlenme - 2 yıl önce Humpty Dumpty (Yumurta adam) tekerlermesinin animasyon versiyonunu izliyoruz.. "Humpty Dumpty" Sözleri: Ten Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again Nine Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again Eight Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again Seven Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again Six Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again Five Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again Four Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again Three Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again Two Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again One Humpty Dumpty sat on a wall One Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Couldn't put Humpty together again No Humpty Dumpty sat on a wall No Humpty Dumpty had a great fall All the king's horses and all the king's men Didnt put Humpty together again
Meydan Okuma! - Tekerleme - w/ Emrah 07:03
Meydan Okuma! - Tekerleme - w/ Emrah 1.782 izlenme - 1 yıl önce Meydan Okuma! - Tekerleme - w/ Emrah..
Zeki Müren-Tekerleme(Mümkün Değil) 02:18
Zeki Müren-Tekerleme(Mümkün Değil) 8.909 izlenme - 8 yıl önce ne uzun ve zor yha
Tekerleme 00:18
Tekerleme 10.506 izlenme - 10 yıl önce Ayak Üstü Tekerleme
Yılmaz Morgül'den Karpuz Tekerlemesi 00:08
Yılmaz Morgül'den Karpuz Tekerlemesi 1.980 izlenme - 1 yıl önce Yılmaz Morgül'den Karpuz Tekerlemesi Yılmaz Morgül kimdir, Yılmaz Morgül, 14 Ocak 1964 tarihinde İstanbul‘un Beykoz ilçesinde yedi çocuklu Morgül ailesinin altıncı çocuğu olarak doğmuştur. Babaannesinin ud çalıp söylemesi ve babası İbrahim Bey’in usta bir tulum müzisyeni olması nedeniyle müzikle içiçe büyüdü. 7 yaşındayken babası öldü. İlk, orta ve lise öğrenimi boyunca müsamerelerde şarkılar söyledi, korolarda yer aldı, tiyatro oyunlarında roller üstlendi. Onbir yaşına geldiğinde Yurdaer Doğulu Müzik Merkezinde müzik eğitimine başladı. Yılmaz Morgül, İshakağa İlkokulu, Ziya Ünsel Ortaokulu, Ferit İnal Lisesi, Kadıköy Belediye Konservatuarında okudu. Yılmaz Morgül, bugüne kadar Üsküdar, Kalamış, Beşiktaş, Kadıköy ve Bakırköy Musikî Cemiyetleri’nden dersler alarak kendini hazırladı. 1988 yılında ilk olarak Adana‘da Divan Otel’inde assolist olarak sahneye çıktı. “Elveda İstanbul” adındaki ilk albümünü 1995 yılında çıkardı. 1996 yılında çıkardığı ikinci albümünde Orhan Gencebay‘ın “Dertler Benim Olsun”, Cengizhan Altuntaş ve Mehmet Ilgın‘ın “Ağlama Değmez Hayat”ını kendi tarzıyla yeniden seslendirdi. Zeki Müren‘in unutulmaz filmlerinden biri olan “Bahçevan”ın aynı isimli şarkısını yeniden okudu. 1994 yılında “Elveda İstanbul” şarkısıyla artık bütün ülkenin tanıdığı bir sanatçı oldu. “Gökkuşağı” adında Türkiye’yi tanıtan programı sundu. 1997 yılında çıkardığı Üçüncü albümü “Masum Yalanlar”da çıkış parçası, “Her Kuşun Eti Yenmez” isimli Serdar Ortaç şarkısı oldu. Avustralya‘nın Brisbeyn şehrinde 1997 yılında 32 ülkenin katıldığı Güney Pasifik Şarkı Yarışmasına “Uluslararası Star”konumuyla katılıp “En İyi Yorumcu” ödülü aldı. Levent Kırca – Oya Başar ile “Olacak O Kadar TV”de bir yıl çalıştı. Cilt kanserine yakalandı, Yedi yıl boyunca Amerika’da tedavi gördü. Olay TV’de “Yılmaz Morgül Şov” isimli bir program yaptı. Albümleri : 1995 – Elveda İstanbul 1996 – Yılmaz Morgül II 1997 – Masum Yalanlar 2000 – Olduğum Gibiyim 2001 – Türk Sanat Müziği Klasikleri 2003 – Can Parçam 2005 – Cennet 2008 – Türk Sanat Müziği Klasikleri 2010 – YLMZMRGL
Söylenemeyen Tekerleme - Şemsi Paşa Pasajında Sesi Büzüşesiceler 03:26
Söylenemeyen Tekerleme - Şemsi Paşa Pasajında Sesi Büzüşesiceler 1.071 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin çocukluk yıllarında veya hayatımızın bir safhasında mutlaka rastladığımız ortak bir durum var: "Zor tekerlemeleri söylemeye çalışmak." Bende bu fikirden yola çıkarak böyle bir röportaj yaptım. Seçtiğim tekerleme de gerçekten zor olanlarından: "Şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceler." Bakmayın, okurken kolay ama ezberden söylemeye çalışınca işler karışıyor.
Ustalık Belgesini Almaya Çalışan Moldovalı Spiker 02:33
Ustalık Belgesini Almaya Çalışan Moldovalı Spiker 2.025 izlenme - 2 yıl önce Moldovalı bu hanım kızımız artık yeterliliği geçmiş ustalık dönemi mertebesine gelmiş, otomatiğe bağlamış, Moldova dilinden anlamasam da hata yapmıyor gibi.
Hiz Yarisi 00:08
Hiz Yarisi 1.610 izlenme - 3 yıl önce Hiz Yarisi
Tekerlemeyi Ağzı Kapalı Anlatmak - Süper Eğlenceli Oyun / Oha Diyorum 04:39
Tekerlemeyi Ağzı Kapalı Anlatmak - Süper Eğlenceli Oyun / Oha Diyorum 864 izlenme - 11 ay önce Bu videoda yeni ve çok eğlenceli bir yarışma yapıyoruz. Bir tekerlemeyi takım arkadaşına ağzın kapalı söylemeye çalışacaksın. Kolay gibi görünüyor ama hiç de öyle değil. Diğer eğlenceli Oha Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/VcVDHK Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Tekerleme Nasıl Okunmaz! 02:04
Tekerleme Nasıl Okunmaz! 1.223 izlenme - 2 yıl önce Hızlıca Tekerlemeleri Okumaya Çalıştım Umarım Eğlenirsiniz :) HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Facebook https://www.facebook.com/HalicMehmet Twitter https://twitter.com/HalicMehmet İnstagram https://www.instagram.com/HalicMehmet Abone Olmayı Unutmayın :D ----------------------------------------­------------ Sponsor: Teknoloji ve Oyun Haberlerini Sizlerle Buluşturan www.tekno360.com
İzleyince Şaşıracaksınız 02:18
İzleyince Şaşıracaksınız 4.371 izlenme - 8 yıl önce zeki müren halit kıvanç ın programında söylediği tekerlemeyle milyonları şaşırtıyor,ruhu şad olsun.türkçeyi böyle mükemmel konuşan insan tanımadım.ne dersiniz öyle değil mi...
küçük ege 01:59
küçük ege 4.668 izlenme - 7 yıl önce bilemedim ben onu :))
mürsel tekerleme 01:24
mürsel tekerleme 2.976 izlenme - 7 yıl önce mürsel tekerleme
bu kızı dinleyin 00:13
bu kızı dinleyin 2.315 izlenme - 7 yıl önce kilosu olanlar dinlesin
Abcd Şarkı - Tekerleme 01:48
Abcd Şarkı - Tekerleme 937 izlenme - 3 yıl önce Abcd Şarkı - Tekerleme
Tekerleme - Can Can Çikolata 00:17
Tekerleme - Can Can Çikolata 575 izlenme - 2 yıl önce Tekerleme - Can Can Çikolata
ayak üstü tekerleme 2 00:31
ayak üstü tekerleme 2 1.045 izlenme - 9 yıl önce bakkal amca
The Pinocchio | Nursery Rhymes | Super Simple Songs | Pinokyo | Tekerlemeler | Süper Basit Şarkılar 03:24
The Pinocchio | Nursery Rhymes | Super Simple Songs | Pinokyo | Tekerlemeler | Süper Basit Şarkılar 231 izlenme - 10 ay önce Çocuklar için eğitimli: The Shape Song | Super Simple Songs | Şekil Şarkısı | Süper Basit Şarkılar... Şarkı Sözleri (lyrics): Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Turn around! Everybody in. Everybody out. Everybody turn around. Everybody shout, "Hey!" Everybody ready? Here we go. Let's do The Pinocchio. Right arm! Left arm! Right leg! Left leg! Chin up! Turn around! Sit down! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Everybody in...it's time to get up and moving with The Pinocchio! *** A note about LEFT & RIGHT. We create kids song and nursery rhyme videos for teachers and parents to share primarily with very young learners (Pre-K and younger.) Those young learners, when dancing along with the video will almost always mirror the actions in the video. So you'll notice that, like an aerobics teacher leading a class, the characters in the video mirror their actions so it's easy to dance along with.
Üşüdüm Üşüdüm 00:32
Üşüdüm Üşüdüm 1.605 izlenme - 8 yıl önce kıvıcık çocuk tekerleme söylüyor
Tekerleme Söylemeye Çalışan Barbie 00:34
Tekerleme Söylemeye Çalışan Barbie 651 izlenme - 3 yıl önce Tekerleme Söylemeye Çalışan Barbie
Sanat Güneşimizden Tekerleme 02:18
Sanat Güneşimizden Tekerleme 414 izlenme - 2 yıl önce Paşamızdan en uzun Türkçe tekerleme. Seneee çok eski. Halit Kıvançla Sarmaşık programı. kekeremekere eke eke ecu ecu vokke ecu vokke.
Eray'dan Tekerlemeler 00:39
Eray'dan Tekerlemeler 599 izlenme - 6 yıl önce eray'dan tekerlemeler
Hayrettin Çalkılıç - Tekerleme 01:54
Hayrettin Çalkılıç - Tekerleme 538 izlenme - 5 yıl önce