Hoşgeldiniz!

Tekin Bingöl

Bingöl: 07:35
Bingöl: "Chp, 29 Ekim'de Anıtkabir'e Yürüyecek" 1 izlenme - 20 saat önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, "93 yıl önce temelleri atılan Cumhuriyetimizin kuruluş yıl dönümünde, yine o temellerin atıldığı çatı olan Birinci Meclis'ten Anıtkabir'e bir yürüyüş gerçekleştireceğiz.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl 01:28
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl 32 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl: - "Milletvekili aday adayı olmak üzere bürokratlar adeta kuyruğa girdiler.
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 04:03
Kılıçdaroğlu, Ön Seçim İçin Oyunu Kullandı 48 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisindeki ön seçimde oyunu kullanıp, "Bu ülkede demokrasi mi istiyorsunuz? Oyunuzu vereceğiniz yer belli artık." dedi.
Chp'den Zihni Aldırmaz Bombası 00:46
Chp'den Zihni Aldırmaz Bombası 12 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk Chp'den Zihni Aldırmaz Bombası Chp'den Zihni Aldırmaz Bombası.
Chp’de Kadın Devrimi Yaşandı 00:31
Chp’de Kadın Devrimi Yaşandı 8 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk.
Bingöl:‘‘ön Seçim Diğer Partilere Örnek Olacak’’ 01:20
Bingöl:‘‘ön Seçim Diğer Partilere Örnek Olacak’’ 7 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Bingöl:‘‘ön Seçim Diğer Partilere Örnek Olacak’’
Adana'da Domuz Gribinden 3 Kişi Öldü!! 00:43
Adana'da Domuz Gribinden 3 Kişi Öldü!! 6 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk. Adana'da Domuz Gribinden 3 Kişi Öldü!!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl 03:13
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl 7 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün açıklamaları- CHP Genel Başkan yardımcısı Ercan Karakaş'ın konuşmaları CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl: -"Düsseldorf'da cumartesi günü düzenleyeceğimiz etkinlik, seçim çalışmalarımızın, özellikle mitinglerimizin adeta başlangıcını oluşturuyor" CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, partisinin cumartesi günü Düsseldorf'da düzenleyeceği etkinliğin seçim çalışmalarının başlangıcını oluşturacağını belirtti.
CHP 10 İlde Adaylarını Belirledi 07:24
CHP 10 İlde Adaylarını Belirledi 8 izlenme - 2 yıl önce CHP 10 ilde adaylarını belirledi- 55 bölgede önseçim kararı alan CHP, merkez ve eğilim yoklamasıyla 10 ildeki adaylarını belirledi- Genel Başkan Yardımcısı Bingöl, Yalova'da Muharrem İnce, Elazığ'da Feyzi Septioğlu, Tekirdağ'da Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Milletvekili Candan Yüceer'in adaylıklarının kesinleştiğini bildirdi- Bingöl, eğilim yoklaması yapılan Malatya'da ise yine Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın adaylığının kesin olduğunu söyledi BARIŞ GÜNDOĞAN/MEHMET TOSUN - CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, merkez ve eğilim yoklaması sonucu 10 ildeki adaylarını belirlediklerini bildirdi.
Sünnilere Geçit Yok İddialarına Başkan Bulut'tan Yanıt Geldi 03:30
Sünnilere Geçit Yok İddialarına Başkan Bulut'tan Yanıt Geldi 3 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Sünnilere Geçit Yok İddialarına Başkan Bulut'tan Yanıt Geldi
Chp Milletvekillerine Büyük Şok! 00:37
Chp Milletvekillerine Büyük Şok! 3 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk.
Chp Önseçime Hazır! 01:32
Chp Önseçime Hazır! 2 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Chp Önseçime Hazır! Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Chp Önseçime Hazır!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl: Türkiye, AK Parti Eliyle İtibarsızlaştırıldı 05:36
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl: Türkiye, AK Parti Eliyle İtibarsızlaştırıldı 0 izlenme - 7 ay önce Mersin'e bir dizi çalışma için gelen CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl ve Seyit Torun, gündemi değerlendirip Ak Parti hükumetine yüklendi.