Hoşgeldiniz!

teklif

Zerrin Egeliler Filminden Unutulmaz Bir Sahne 01:32
Zerrin Egeliler Filminden Unutulmaz Bir Sahne 1.181.489 izlenme - 10 yıl önce 1949 doğumlu Türk sinema sanatçısı Zerrin Egeliler'in bir filminden efsanevi bir replik. Eşinin ağabeyine çay götüren Egeliler, ona ahlaksız bir teklifte bulunuyor.
Para Her Kapıyı Açar! (Konulu tadında) 10:55
Para Her Kapıyı Açar! (Konulu tadında) 119.539 izlenme - 3 yıl önce Markette çalışan kıza sadece göğüslerini görme bahanesiyle kıza yanaşıyor 100 euro teklif ediyor. Miktar arttıkça konu malum yere doğru gidiyor. Sonunda aldığı maaş teklif ediliyor. Zenginlik erkeği yoksulluk kadını yoldan çıkarır diye dememişler. Not: Kızın adını yazmıyorum tanıyan tanır zaten.. amatör gibi gözüksede.. Neyse işsizlere konuluU tadında...
Nolur Evet De 02:43
Nolur Evet De 226.731 izlenme - 11 yıl önce evlenme teklifi
Hakan Altun - Teklif Ediyorum 03:31
Hakan Altun - Teklif Ediyorum 139.306 izlenme - 6 yıl önce
Fatih Terim: Edepsiz Bir Teklif Aldım (Kavga Olayı) 01:10
Fatih Terim: Edepsiz Bir Teklif Aldım (Kavga Olayı) 12.175 izlenme - 7 ay önce Alaçatı'daki kavgayla gündeme gelen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, basın toplantısı düzenliyerek konuşuyor
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 03:16
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 38.738 izlenme - 2 yıl önce Adana’da bir genç, rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan kız arkadaşına yaptığı sıradışı evlenme teklifiyle şok etti.
İnsanları Etkileyerek Teklifi Kabul Ettirmek! 05:09
İnsanları Etkileyerek Teklifi Kabul Ettirmek! 4.226 izlenme - 4 ay önce Almanya ve Türkiye'de çekimleri gerçekleşen videoda insanları etkileyerek ikna etmeye çalışılırken alınan farklı tepkiler.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Grup seks teklif eden güzel kızlar 03:14
Grup seks teklif eden güzel kızlar 46.491 izlenme - 4 yıl önce Grup seks teklif eden güzel kızlar 05.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Grup seks teklif eden güzel kızlar' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Güzel Sunucuya Hayranından Sürpriz Evlenme Teklifi 00:38
Güzel Sunucuya Hayranından Sürpriz Evlenme Teklifi 35.293 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı televizyon sunucusu Allie LaForce basket karşılaşması öncesi taraftarların bulunduğu alanda canlı yayın bağlantısı yaparken hayranından sürpriz bir evlenme teklifi aldı.
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 01:03
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 36.778 izlenme - 3 yıl önce Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi Sıra sıra dizilmiş Tofaş'lar ile sevdiği kıza evlilik teklifi eden vatandaşı izleyeceksiniz.
At Yarışı Meraklısı Adama Ahlaksız Teklif Yapan Kadın 00:37
At Yarışı Meraklısı Adama Ahlaksız Teklif Yapan Kadın 6.674 izlenme - 6 ay önce Emmanuelle filmleri ile büyüyen mezhebi geniş ailenin, at yarışı oynayan masum adamın iffetine göz diktikleri sahneyi izleyelim.
 Erkeklere ayaküstü sevişme teklif eden kızlar! 03:09
Erkeklere ayaküstü sevişme teklif eden kızlar! 48.225 izlenme - 4 yıl önce Telefonda sevgilisiyle kavga edip ayrılıyormuş gibi yapan bu munzur iki kızın yaptığı bir sosyal deney...
Sevgilim Olur Musun? Diye Sormak (Türkçe Altyazı) 04:25
Sevgilim Olur Musun? Diye Sormak (Türkçe Altyazı) 22.253 izlenme - 4 yıl önce Sevgililer gününde kız tavlayıp sevgili bulmaya çalışan arkadaşlar. kızlara sevgilim olur musun diye sormak lamborghini kız tavlamaya etkisi kadınları etkile...
Kadınlara Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 06:29
Kadınlara Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 27.187 izlenme - 4 yıl önce Bu vidyomuzda da olaylara tam tersi yönden bakıyoruz. Hanımların teklifi reddettikten sonra özür dilemesi ise beni cezbetti. Bizde olsa geyiği yapmayı bende istemiyorum. Selamlarla efendim.
teklif fragman 02:34
teklif fragman 41.245 izlenme - 9 yıl önce teklif filminin resmi fragmani...
Evlenme Teklifi 05:33
Evlenme Teklifi 23.094 izlenme - 4 yıl önce Kalbimin Tek Sahibine
Rakip Antrenöre Minderde Evlenme Teklifi Yapmak! 01:19
Rakip Antrenöre Minderde Evlenme Teklifi Yapmak! 3.196 izlenme - 5 ay önce Manisa’da düzenlenen karate turnuvasında antrenör Dinçer Güngör, kendisi gibi antrenörlük yapan ve turnuvada rakip olduğu kız arkadaşı Özlem Akkoyun’a minderde sürpriz bir evlenme teklifi yaptı. 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma İllerarası Karate Turnuvası’nın düzenlendiği Manisa Atatürk Spor Salonu, sürpriz bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı. Uşak’ta karate antrenörlüğü yapan Dinçer Güngör (24), kendisi gibi antrenörlük yapan 8 yıllık kız arkadaşı Özlem Akkoyun ve öğrencileriyle birlikte Manisa’daki turnuvaya katıldı. Turnuvada kız arkadaşına evlilik teklifi yapmak isteyen Dinçer Güngör, öğrencileriyle birlikte hazırlık içerisine girdi. Öğrenciler, hocaları için “Benimle evlenir misin?” dövizleri hazırlayarak tribünlerdeki yerini alırken, antrenörler Dinçer Güngör ve Özlem Akkoyun, turnuvada rakip duruma geldi. Çekişmeli geçen maç sonrası Dinçer Güngör, mikrofonu eline alarak, meslektaşı Özlem Akkoyun’a uzun yıllardır hayalini kurduğu evlenme teklifinde bulundu. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan Özlem Akkoyun, Dinçer Güngör’ün evlilik teklifine “Evet” yanıtını verdi. Salonda bulunan seyirciler genç antrenörlerin mutluluğuna ortak olarak, uzun süre alkışladı.
Avrupa'da 200 Kıza Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 18:59
Avrupa'da 200 Kıza Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 13.018 izlenme - 4 yıl önce Sitemizde de bulunan 100 Kıza Seks Teklif Etmek videosunun devamı, eleman bu sefer şansını avrupa'da denemiş. 4.18 diyorum.
İzmir’de Cinayet Gibi Evlilik Teklifi 04:03
İzmir’de Cinayet Gibi Evlilik Teklifi 2.229 izlenme - 4 ay önce Artık "aşkım seni seviyorum, benimle evlenir misin" diyen kalmadı. Herkes bir ilginçlik peşinde. Çıta çok yükselince İzmirli genç öyle bir teklif yaptı ki, silahlar konuştu. İşte Özer Ekinci’nin sevgilisi Melda Acundaş’a yaptığı cinayet gibi evlilik teklifi.
Tatlılıkta Sınır Tanımayan Küçük Kız 00:53
Tatlılıkta Sınır Tanımayan Küçük Kız 15.470 izlenme - 4 yıl önce Kızını yabancılara karşı uyaran anne ve her teklife açık küçük kız arasındaki harika konuşma, içinizdeki Koreli çocuk edinme güdüsünü kabartacak. Yabancılar kötüdür, pistir ama tatlılıkta sınır tanımayan bu küçük kız bunu anlamıyor ne yazık ki :)
Tarihin En Şaşırtıcı Evlenme Teklifi! 00:59
Tarihin En Şaşırtıcı Evlenme Teklifi! 12.138 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için, öyle bir şey yaptı ki... Belki de gördüğüm en şaşırtıcı evlenme teklifi olsa gerek.
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 01:36
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 29.397 izlenme - 5 yıl önce Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi Polis Telsizinden Anons: Benimle Evlenir Misin Merkez Kütahya'da Görevli Polis Memuru, Meslektaşı Birgül Kaymaz'a Polis Telsizinden Evlilik Teklifi Yaptı.
canlı yayında şok yaşadı 02:14
canlı yayında şok yaşadı 24.184 izlenme - 8 yıl önce canlı yanının ortasında stüdyoya gelip kameraların karşısına geçen ve önünde diz çöken erkek arkadaşından evlenme teklifi aldı.
Saygı Çerçevesinde İlişki Teklif Etmek 03:46
Saygı Çerçevesinde İlişki Teklif Etmek 5.160 izlenme - 2 yıl önce 11.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Saygı Çerçevesinde İlişki Teklif Etmek" başlıklı videoyu izleyin.
Yabancılara Seks Teklif Etmek (Türkçe Altyazılı) 03:47
Yabancılara Seks Teklif Etmek (Türkçe Altyazılı) 10.702 izlenme - 3 yıl önce Zamanında Yoldan Geçen Kadınlara ve Erkeklere Seks Teklif Etmek başlığı adı altında yayınlanan videonun altyazılı halidir.
Evlilik Teklifi Alan Kadının Komik Tepkisi 00:54
Evlilik Teklifi Alan Kadının Komik Tepkisi 8.208 izlenme - 3 yıl önce Erkek arkadaşı ile Selfie çekilirken bir anda yüzüğü gören kadın kendini evlilik teklifi içinde buluyor. Hiç beklemediği anda teklif alanın gülümseten tepkisine tanıklık ediyoruz.
Kadınlara Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 06:29
Kadınlara Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 12.169 izlenme - 3 yıl önce Bu vidyomuzda da olaylara tam tersi yönden bakıyoruz. Hanımların teklifi reddettikten sonra özür dilemesi ise beni cezbetti. Bizde olsa geyiği yapmayı bende istemiyorum. Selamlarla efendim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/136973/erkeklere-seks-teklif-etmek-sosyal-deney-icerir
Stolk - Erasmus : Avrupa'da Kızlar Teklif Ediyormuş 07:47
Stolk - Erasmus : Avrupa'da Kızlar Teklif Ediyormuş 2.624 izlenme - 10 ay önce
Ozcan Deniz - Teklif 03:40
Ozcan Deniz - Teklif 16.026 izlenme - 9 yıl önce özcan deniz - teklif
Canlı Yayını Basıp Evlilik Teklifi Yapmak 01:17
Canlı Yayını Basıp Evlilik Teklifi Yapmak 9.336 izlenme - 4 yıl önce Teksas Midland'da faaliyet gösteren bir haber kanalının spikerine canlı yayında evlilik teklifi sürprizi...