Hoşgeldiniz!

teklif etmek

Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 03:16
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 38.017 izlenme - 2 yıl önce Adana’da bir genç, rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan kız arkadaşına yaptığı sıradışı evlenme teklifiyle şok etti.
Kadınlara Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 06:29
Kadınlara Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 25.314 izlenme - 3 yıl önce Bu vidyomuzda da olaylara tam tersi yönden bakıyoruz. Hanımların teklifi reddettikten sonra özür dilemesi ise beni cezbetti. Bizde olsa geyiği yapmayı bende istemiyorum. Selamlarla efendim.
Kadınlara Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 06:29
Kadınlara Seks Teklif Etmek (Sosyal Deney İçerir) 10.455 izlenme - 2 yıl önce Bu vidyomuzda da olaylara tam tersi yönden bakıyoruz. Hanımların teklifi reddettikten sonra özür dilemesi ise beni cezbetti. Bizde olsa geyiği yapmayı bende istemiyorum. Selamlarla efendim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/136973/erkeklere-seks-teklif-etmek-sosyal-deney-icerir
Yabancılara Seks Teklif Etmek (Türkçe Altyazılı) 03:47
Yabancılara Seks Teklif Etmek (Türkçe Altyazılı) 8.157 izlenme - 3 yıl önce Zamanında Yoldan Geçen Kadınlara ve Erkeklere Seks Teklif Etmek başlığı adı altında yayınlanan videonun altyazılı halidir.
Sokaktaki İnsanlara Cinsel Şakalar Yapmak - Janoskians 07:11
Sokaktaki İnsanlara Cinsel Şakalar Yapmak - Janoskians 2.033 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda moda olan sokakta ki insanlara seks teklif etme videolarından biri olarak Janoskians isimli grupta olan arkadaşlar yoldan geçen insanlara bulaşıp cinsellik şakaları yapıyorlar..Türkiye'de yapsalar diye başlayan yorumlarınızı görür gibiyim.
Önüne Gelene Çıkma Teklif Etmek 05:01
Önüne Gelene Çıkma Teklif Etmek 2.444 izlenme - 5 yıl önce Trende deli taklidi yapan Avusturalya'lı gençler şimdi de tüm yüzsüzlükleriyle önlerine gelene çıkma teklif ediyorlar
Polislere Seks Teklif Etmek 05:26
Polislere Seks Teklif Etmek 1.061 izlenme - 2 yıl önce Soracak 1 ton insan çeşidi varken polisleri seçen hanım ablamız bakın nasıl tepkiler alıyor.
Psg, Di Maria İçin Real Madrid'e 80 Milyon Euro Teklif Edecek 03:31
Psg, Di Maria İçin Real Madrid'e 80 Milyon Euro Teklif Edecek 1.339 izlenme - 3 yıl önce Fransız ekiplerinden Paris Saint-Germain, Real Madrid'de forma giyen Angel di Maria için 80 milyon Euro'luk teklif yapacak.
George Clooney'ye Evlenme Teklif Etmek - Burcu Esmersoy 00:39
George Clooney'ye Evlenme Teklif Etmek - Burcu Esmersoy 767 izlenme - 2 yıl önce Efenim Elle Ödülleri 2012 gecesinde tasarımcı Tolga Turan sahnede Tanem Sivar sunum yaparken sevgilisine evlenme teklif etmiş. Mutluluk gözyaşları içinde birbirlerine sarılan çift konuklar tarafından uzun uzun alkışlanmış felan buraya kadarı normal diyelim (nasıl normalse) sonrasında da bu olayı kendine örnek alan Burcu Esmersoy bakın neler yapmış. Gül gül öldük Burcucuğum ha ha ha
Kadın Vurunca Duvara Yapışmalı Çekince Kucağa Yakışmalı 00:20
Kadın Vurunca Duvara Yapışmalı Çekince Kucağa Yakışmalı 530 izlenme - 3 yıl önce İrfan artık üniversiteye gitmektedir. Bir çok ortak ders aldığı Yasemin'den hoşlanmaktadır. Delikanlımız sevdiceğine açılmaya karar verir. Ekonomik koşullarıiyi olmayan İrfan, Yasemin'i 'Ben greenpeace üyesiyim eylem var, sen de gelmez misin?' diyerek hem para harcamaktan kurtulmak hem de daha rahat açılabilmek için mahalle maçlarını yaptıkları çayırlığa götürür. Artık Yasemin karşısındadır,ama kelimeler bir türlü ağzından dökülmez delikanlımızın o anda Yasemin'de İrfan'a vermeye niyetli olduğundan aşkını itiraf eder. İrfan'ın cevabı; Kadın dediğin vurunca duvara yapışacak çekince kucağa yakışacak sözünü özetleyecek şekilde olacaktır.
Nedir Abi Bu Mühendislerin Olayı ? 00:50
Nedir Abi Bu Mühendislerin Olayı ? 245 izlenme - 3 yıl önce Filmin devamında mühendisliği bırakan Ediz Hun, Nane Nane isimli bir beste yapıp ünlü oluyor, finalde tam Türkan Şoray ile kavuşacaklarken Alihan'ın dedesi Ediz Hun'u tokat içinde bırakıp kafasını gözünü yararken bi yandan da elindeki bir bidon benzini Ediz'in üzerine aşağı boca ediyor ve ''önce bana para lazım, sonra bana aşk lazım'' şarkısı eşliğinde sona eriyor film.
500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Etmek 02:09
500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Etmek 234 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de yaşayan bu genç oğlan, Ordudaki kız arkadaşına böyle evlenme teklif etmiş, koskoca İha'nın kurguladığı habere bak.
Önüne Gelene Çıkma Teklif Etmek 03:00
Önüne Gelene Çıkma Teklif Etmek 220 izlenme - 4 yıl önce Türkiyede Olsa Birde :)
Kurtulma Sansin Var Ama Nasil? 03:32
Kurtulma Sansin Var Ama Nasil? 383 izlenme - 7 yıl önce öğrenilmiş çaresizlik insan ve hayvan psikolojisinde gözlenebilen bir durumdur. çare olsa bile harekete geçmeyen kişilerin durumunu ifade eder. durumu bir sınıf ortamında yaratan gösteren ve özetleyen bu videoyu seyredelim.
Suratına Yumruğu Yapıştıracaksın - Doğuş 02:21
Suratına Yumruğu Yapıştıracaksın - Doğuş 138 izlenme - 2 yıl önce Şarkıcı ve oyuncu Doğuş, uyuşturucu tacirlerine ateş püskürdü. Doğuş, "Eğer uyuşturucu kullanan arkadaşın sana uyuşturucu sunuyorsa, direkt suratına yumruğu yapıştıracaksın" dedi.
Orman Yangınının Ortasında Haberciye Çıkma Teklif Etmek 00:37
Orman Yangınının Ortasında Haberciye Çıkma Teklif Etmek 118 izlenme - 3 yıl önce Courtney Friel'in guzelligine kapilan yari ciplak abimiz ablayi gorur gormez yangini ve canli yayini umursamadan iltifati basip cikma teklif ediyor. Evli ve iki cocuk sahibi Courtney Friel, daha sonra Twitter'dan "Acaba cikmak icin beni nereye gotururdu merak ettim la" diye bu video'yu paylasiyor..
Manchester United, Di Maria İçin 70 Milyon Euro Teklif Etti 02:22
Manchester United, Di Maria İçin 70 Milyon Euro Teklif Etti 32 izlenme - 3 yıl önce Premier Lig ekiplerinden Manchester United, Real Madrid'in Arjantinli yıldızı Angel Di Maria için 70 milyon Euro'luk teklif yaptı.
Bayern Münih, Mesut Özil İçin 30 Milyon Euro Ayırdı 00:57
Bayern Münih, Mesut Özil İçin 30 Milyon Euro Ayırdı 24 izlenme - 3 yıl önce Bundesliga devi Bayern Münih, Premier Lig ekiplerinden Arsenal'da mutsuz olan Mesut Özil'in transferi için 30 milyon Euro teklif edecek.