Hoşgeldiniz!

tekme

İzmir'de Liseli iki Grubun Kavga Etmesi 02:28
İzmir'de Liseli iki Grubun Kavga Etmesi 12.558 izlenme - 4 gün önce İzmir Buca'da liseli iki grup öğrenci arasında kavga çıkmış. Kavga sırasında, işlek olan caddeye kadar birbirlerine tekme atan öğrenciler büyük tehlike yaşamışlar.
Zombi Avcısı 00:09
Zombi Avcısı 994.726 izlenme - 3 yıl önce Kısa ve öz bir video.Sekiz saniyelik dev yapım.
Arda Turan'dan Suarez'e Tekme 00:06
Arda Turan'dan Suarez'e Tekme 392.534 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan Barcelona takımındaki ilk antremanında Luis Suarez'e böyle şakadan tekme attı.
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 501.903 izlenme - 2 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Ağız Burun Kırmalı Kız Kavgası 03:00
Ağız Burun Kırmalı Kız Kavgası 28.664 izlenme - 1 ay önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz görüntülerde açık otoparkta meydana gelen kız kavgasında kızlar altta kalanın canı çıksın dercesine tekme tokat acımadan birbirlerine saldırmışlar.
Suriyeliden Uçan Tekme Yiyen Çiğ Köfteci Ali Usta 00:33
Suriyeliden Uçan Tekme Yiyen Çiğ Köfteci Ali Usta 23.273 izlenme - 1 ay önce Milleti azarlayıp,bağıra çağıra iş yapmasıyla tanınan Çiğ köfteci Ali Usta'nın Suriyeli bir adamdan yediği uçan tekme kameralara yansımış. Yeşillikleri önce ortaya ikram edip ardından hepsine dokunma, dokunduğu al diyen Ali Usta'ya suriyelinin sen ne diyon yarram ne çeşit bir çiğköftecisin, Baban Kahrolsun demesi ve Ali Usta'nında Suriyeliye Asıl Senin Baban Kahrolsun demesi üzerine olaylar gelişir. Ardından Faracı alan ali usta suriyelinin peşine düşer. suriyeli bunu fark etmiş olacak ki o da Ali ustaya doğru hamle yapıyor koşarken uçan tekme atıyor.
Ormanda Kozlarını Paylaşan Kızlar 01:40
Ormanda Kozlarını Paylaşan Kızlar 12.290 izlenme - 4 hafta önce 2 genç kız erkek arkadaşlarını paylaşamadıkları için ormanlık bir alanda düelloya tutuşmuşlar.
Arabaya Tekme Atan Suriyeliler ! 00:56
Arabaya Tekme Atan Suriyeliler ! 9.024 izlenme - 4 hafta önce suriyeliler düğün sonrasi arabaya saldırıyor
Yanlış Kişiye Çatıp Hayatının Dersini Alan Adam 00:41
Yanlış Kişiye Çatıp Hayatının Dersini Alan Adam 13.096 izlenme - 1 ay önce Çin'de sokak ortasında nedeni bilmediğimiz bir durumdan dolayı kendinden boyca kısa ve sıska adama sataşan sarı tişörtlü asabi adam, temiz bir dayak yiyerek neye uğradığını şaşırmış.
Sivas'ta Liseli Kızların Kavgası 01:09
Sivas'ta Liseli Kızların Kavgası 21.389 izlenme - 2 ay önce Sivas'ta Şeyh Şamil Mahallesi'nde bulunan 75'inci Yüzyıl Ortaokulu bahçesinde aralarında daha önceden husumet bulunduğu iddia edilen liseli kız öğrencilerin kavgası kameraya böyle yansıdı.
Gerçek Dostun Kavgaya Gelişi 00:10
Gerçek Dostun Kavgaya Gelişi 32.531 izlenme - 3 ay önce Sokak ortasında arkadaşlarının dövülerek darp edildiğini öğrenen iki arkadaşın yardıma gelme şekli amatör kameraya böyle yansımış.
Tekmeyle Ortalığı Savaş Alanına Çevirmek 00:21
Tekmeyle Ortalığı Savaş Alanına Çevirmek 34.333 izlenme - 3 ay önce Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde seyir halinde bulunan bir motosikletli arabaya tekme atıyor ve olanlar oluyor. Tekme darbesi alan araç şoförü motosikletliye ufak bir dokunuş yapmak isterken direksiyon hakimiyetini kaybederek duvara çarpıp ardından da başka bir araca çarparak durabiliyor.
Kaya Gibi Yaşlı Adamın Hayat Kurtaran Tekmesi  00:47
Kaya Gibi Yaşlı Adamın Hayat Kurtaran Tekmesi 16.095 izlenme - 2 ay önce Azerbaycan'da kaza sonrası aracın içinde sıkışan yolcular, canlı canlı yanmaktan yaşlı bir adamın attığı tekmeyle son anda kurtuldu.
 Asansör Şakası Vol 3 00:57
Asansör Şakası Vol 3 394.220 izlenme - 5 yıl önce Asansör şakasından bu sefer şakalayanı dayakla bayılttılar!
Veterinere Tekme Atan İnek 00:15
Veterinere Tekme Atan İnek 395.746 izlenme - 5 yıl önce İnek doğum yaptığı sırada veteriner bayan yaklaşıyor ama çok fena bir tekme yiyor.
Yavşaklıkta Level Atlayan Adam 00:39
Yavşaklıkta Level Atlayan Adam 44.120 izlenme - 10 ay önce Metroya binmek için merdivenlerden inen bu kadına az sonra bir çok küfürü ve dayağı hak eden insan dışı varlıklar zarar verecek. Sarhoş olan bu varlıkları öldüresiye linç etmek doğru karar olsa gerek.
Yardımcı Hakemi Döven Kaleci Tutuklandı 02:31
Yardımcı Hakemi Döven Kaleci Tutuklandı 5.191 izlenme - 4 hafta önce Arjantin'de oynanan Correa-Barraca maçında Barraca'nın yedek kalecisi Duran, kararını beğenmediği yardımcı hakemi tekme tokat dövdü. Kaleci olayın hemen ardından tutuklandı.
Hızlı Ve Tekmeli - Yenilince Arabasını Tekmeleyen Gaziantepli 00:45
Hızlı Ve Tekmeli - Yenilince Arabasını Tekmeleyen Gaziantepli 245.305 izlenme - 4 yıl önce Hızlı Ve Tekmeli - Yenilince Arabasını Tekmeleyen Gaziantepli Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mersin'de Trafikte Yumruklu Tekmeli Yol Verme Kavgası 01:50
Mersin'de Trafikte Yumruklu Tekmeli Yol Verme Kavgası 11.037 izlenme - 2 ay önce Mersin'in merkez Akdeniz İlçesi İstiklal Caddesi üzerinde meydana gelen olayda 27 Y 5672 plakalı otomobilin sürücüsü araçla ara yoldan, aniden caddeye çıkmış. Bu sırada 33 LBM 62 plakalı otomobil sürücüsü aracını durdurup önüne çıkan sürücüye tepki göstermiş. Sürücülerin tartışması bir anda kavgaya dönüşmüş. Tekme ve yumrukların havada uçtuğu kavgada 1 kişi hafif yaralanırken, çevrede bulunanlar araya girerek kavgayı yatıştırmış.
Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın 01:00
Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın 173.541 izlenme - 4 yıl önce Kapkaççılar kadının tekmeleri karşısında çareyi kaçmakta buldu 13.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bozulan Bilgisayara Uçan Tekme Atan Asabi Genç 00:37
Bozulan Bilgisayara Uçan Tekme Atan Asabi Genç 7.235 izlenme - 2 ay önce Bilgisayarının parçalarını değiştirdiği halde açılmadığını gören genç, önce söylenip terliklerini attığı bilgisayarına daha sonra uçan tekme atmış.
Tekme Atarken Yere Yıkılmak 00:40
Tekme Atarken Yere Yıkılmak 166.855 izlenme - 5 yıl önce
Kızgın Boğanın Adamı Havada Tekmelemesi 01:40
Kızgın Boğanın Adamı Havada Tekmelemesi 1.014 izlenme - 3 gün önce Meksika'da düzenlenen rodeo festivalinde rodeo yapmak isteyen bir adam neredeyse canından oluyormuş. Boğanın üzerinden düşmek üzere olan adam, boğanın tekmesiyle yere yığılmış.
Strateji Hatası Yaparak Avantajını Yitiren Çocuk 00:36
Strateji Hatası Yaparak Avantajını Yitiren Çocuk 47.732 izlenme - 11 ay önce
İntihar Eden Adama Tekme Atmak 00:26
İntihar Eden Adama Tekme Atmak 121.589 izlenme - 4 yıl önce İntihar Eden Adama Tekme Atılırsa 24.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'İntihar Eden Adama Tekme Atmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Alman Turistlerin Tekme Tokat Birbirlerine Girmesi 02:05
Alman Turistlerin Tekme Tokat Birbirlerine Girmesi 14.764 izlenme - 3 ay önce İspanya'nın Mayorka adasında sebebini bilmediğimiz bir durumdan dolayı sahil şeridinde iki Alman grup arasında çıkan kavga, amatör kamera tarafından böyle görüntülenmiş.
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 01:01
Ünlü Kasap Nusret Arkadaşını Tekmeyle Bayılttı 35.106 izlenme - 11 ay önce Ünlü kasap Nusret, kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna tekmeyi indirdi. Nusret'in arkadaşı aldığı darbeyle yere yığıldı. Ünlü kasap Nusret kick boks antrenmanında arkadaşının boşluğuna sert bir tekme vurdu. Nusret'in sert darbesi karşısında sarsılan arkadaşı neye uğradığını şaşırdı. Kısa süre sonra Instagram fenomeni Nusret'in arkadaşı aldığı darbenin etkisiyle yere yığıldı. Nusret arkadaşını bayılttığı anların videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Liseli Kızdan Dönen Tekme 00:02
Liseli Kızdan Dönen Tekme 225.624 izlenme - 8 yıl önce arkadaşı kapıdan fırlıyor
Ormanlık Alanda Zincirleme Kız Kavgası 03:24
Ormanlık Alanda Zincirleme Kız Kavgası 12.717 izlenme - 4 ay önce Kızlar ormanlık alanda kombine bir şekilde birbirlerinin saçını başını yolup, tekme tokat birbirlerine giriyorlar. Böylelikle acımasız kız kavgasından herkes nasibini almış oluyor.
Dayak Yiyen Sevgilisine Seri Yumruklarla Destek Çıkan Kadın 01:05
Dayak Yiyen Sevgilisine Seri Yumruklarla Destek Çıkan Kadın 10.158 izlenme - 3 ay önce Sokak ortasında sebebini bilmediğim bir durumdan dolayı iki adam kavgaya tutuşuyorlar. Sevgilisinin aldığı tekme ve yumruklar karşısında daha fazla dayanamayan kadında kavgaya dahil olup sevgilisini döven adama yumrukları seri bir şekilde sallamaya başlıyor.