Hoşgeldiniz!

tekmelemek

Dansa Aşırı Hevesli Partnerini Tekmeleyen Kız 00:08
Dansa Aşırı Hevesli Partnerini Tekmeleyen Kız 215 izlenme - 8 ay önce Çirkin dans yöntemi ile kızı rahatsız eden genç tekmeyi fena yiyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tahammülsüz Chuck Norris 00:41
Tahammülsüz Chuck Norris 931 izlenme - 3 yıl önce Chuck Norris'in Gangnam Style'a verdiği tepkiyi izleyeceğiz. Anlaşılan o da artık sıkılmış gibi gözüküyor. Elektrik bağlanmış televizyona tekme atmayınız. Siz Chuck Norris değilsiniz.
Kırmızı Kart Görünce Hakemi Tekmeledi 00:54
Kırmızı Kart Görünce Hakemi Tekmeledi 223 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı kart görünce hakemi tekmeledi İtalya'da Castel San Niccolo'nun evinde Fortis Arezzo'ya 4-0 yenildiği maçta ev sahibi ekipten Andrea Schmidt, kendisine kırmızı kart gösteren hakemi tekmeledi.
Sevimli Katil Casper 00:44
Sevimli Katil Casper 192 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı elbisesiyle kapıyı açan kadını seri katil beklemektedir. Ronaldinho vari ayak oyunlarıyla katil bertaraf edilir. fakat katilin yancısı casper yatak odasında çoktan pusu kurmuştur.
Başbakanlık Müşavirinin Madenci Yakınını Tekmelemesi 00:28
Başbakanlık Müşavirinin Madenci Yakınını Tekmelemesi 136 izlenme - 3 yıl önce Efendim, edinilen bilgiye göre Soma'da halkın Erdoğan'a gösterdiği tepki ve Erdoğan'ın makam aracının plakasını söktürüp, markete sığınması Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'i kızdırdı. Hızını alamayan Yerkel, yerdeki madenci yakınını özel harekat polislerinin arasında tekmeledi. Olayın nasıl başladığı, neden bu raddeye vardığı ve o madenci yakınının o anda neden yerde olduğu hakkında bilgi yok. görsel: https://pbs.twimg.com/media/Bnnje1eIcAAVEwG.jpg:large
Basketbol'un Yılmaz Vural'ı - Mike Rice 02:37
Basketbol'un Yılmaz Vural'ı - Mike Rice 166 izlenme - 3 yıl önce Mike Rice, basketbolun Yılmaz Vural'ı olarak ün yapmış, heyecanlı ve başarılı bir koçtur. Oyuncularını sınırlarına kadar zorlamaktan hoşlanır. Kendisini Yılmaz Vural ekolünü devam ettirdiği için tebrik ediyoruz.
Guardiola'nın Robben'in Kıçına Tekme Atması 00:16
Guardiola'nın Robben'in Kıçına Tekme Atması 86 izlenme - 3 yıl önce guardiola takımın başına geçer geçmez kaynaşmış anlaşılan futbolcular. meslek lisesi havası yakalanmış hemen. neyse efenim bu kısacık görüntüye alman basını da pek bir itibar etmiş esprili yaklaşımlar olmuş bizim onlardan ne eksiğimiz var bizde bu video üzerinde sallayalım istedim...
Rakip Kulübesindeki Çantayı Tekmeleyerek Oyuncuların Üstüne Atmak 00:48
Rakip Kulübesindeki Çantayı Tekmeleyerek Oyuncuların Üstüne Atmak 31 izlenme - 3 yıl önce Copa Sudamericana'da oynanan Deportivo Capiata-Caracas maçında ev sahibi ekipte forma giyen Fabio Escobar, Caracas yedek kulübesinin önünde bulunan sağlık çantasını tekmeleyerek yedek oyuncuların üzerine attı. Oyuncular ise haliyle üzerine yürüyünce hakem olaya el koydu. Taraftarların büyük tepki gösterdiği anlar böyle yansımış kameraya efendim. Yorum sizin. İzleyelim..