Hoşgeldiniz!

tekne

Marinada Yakıt Alan Tekne Bomba Gibi Patladı 00:51
Marinada Yakıt Alan Tekne Bomba Gibi Patladı 2.348 izlenme - 1 hafta önce Meksika'da yakıt alan balıkçı teknesi küçük bir kıvılcım yüzünden infilak etti. Patlamanın şiddetiyle havaya uçan kaptan ve yardımcısı kazayı ikinci ve üçüncü dereceden yanıklarla atlattı.
19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Anlayamazsınız 00:34
19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Anlayamazsınız 400.709 izlenme - 5 yıl önce 19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Bir fenomendir Anlayamazsınız 19 Eğlenceli bir video olmuş izliyoruz.
Köpekbalığıyla Karşılaşan Mızraklı Dalgıcın Paniği 02:36
Köpekbalığıyla Karşılaşan Mızraklı Dalgıcın Paniği 5.310 izlenme - 2 ay önce Florida'da gerçekleşen olayda dalgıç köpekbalığını mızrakla bekleyen adam suyun üstüne çıktığında tekneyi göremeyince korkudan panikleyerek bağırmaya başladı.
Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 00:50
Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 114.393 izlenme - 5 yıl önce Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 28.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Balıktan Korkup Tekneden Atlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tekneyle Yarışan Papağan 01:32
Tekneyle Yarışan Papağan 2.433 izlenme - 1 ay önce Fiber teknesiyle eşine su kayağı yaptıran adamın yanına gelerek onunla yarışa tutuşan papağan kameraya böyle yansımış.
Anlayamazsınız! 01:21
Anlayamazsınız! 127.933 izlenme - 5 yıl önce Bir Türkiye klasiği olarak, Anlayamazsınız. #Anlayamazsınız Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Alanya'da Kasıtlı Çarpışan Gezi Tekneleri 01:55
Alanya'da Kasıtlı Çarpışan Gezi Tekneleri 5.456 izlenme - 5 ay önce Alanya'da günübirlik iki tur teknesinin sahipleri, birbirine kasıtlı olarak çarpıp, sürtmüş. Teknelerdeki turistler, yaralanmazken, 15 kişi gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilmiş.
Motor Pervanesini Isırıp Bırakmayan Köpekbalığı 00:25
Motor Pervanesini Isırıp Bırakmayan Köpekbalığı 3.778 izlenme - 2 ay önce Köpekbalığı ısırdığı tekne motorunun pervanesini bırakmıyor. Balık tutarken adamın başına gelen ilginç olayda köpek balığı motor pervanesini ısırıyor ve havaya kaldırıldığında yinede bırakmıyor ve o esnada limon köpekbalığının komik surat ifadesi ortaya çıkıyor.
Gölde sürat rekoru denemesinde kaza 00:29
Gölde sürat rekoru denemesinde kaza 74.446 izlenme - 5 yıl önce Rekortmen sürat teknesi pilotu Keith Whittle, İngiltere'nin Cumbria bölgesindeki bir gölde, yeni rekor denemesi sırasında kaza geçirdi. Saatte 210km hızla giden sürat teknesi bir anda su üstünde yükseldi ve takla atarak göle çakıldı.
Beşiktaş'ın Kutlamasındaki Tekne Kazasının Görüntüleri 00:20
Beşiktaş'ın Kutlamasındaki Tekne Kazasının Görüntüleri 18.210 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması sırasında 2 kişinin yaralandığı kaza anı taraftarların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler... Beşiktaş'ın galibiyet kutlamaları için kiraladıkları yat ile Kabataş'tan açılan üniversiteden arkadaş 8 taraftar, futbolcuların bulunduğu yata yaklaştıkları sırada, bir taraftar teknesi ile çarpıştı. Çarpmanın etkisi ile yere kapaklanan 31 yaşındaki Samet Bakan'ın bacakları kopma noktasında kırıldı. Eşi Kerem Gürel ile kutlamaya katılan 30 yaşındaki Özlem Ger Gürel'in de bacakları kırıldı. Şoku atlatan taraftarlar, hemen yerdeki ağır yaralı arkadaşlarına yardıma koştu. Kaptan Ortaköy İskelesi'ne yanaştı. Buradan yaralılardan Özlem Ger Gürel Amerikan Hastanesi'ne, Samet Bakan, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.Yaralılar ameliyata alındı. Kaza anı ise taraftarların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde yaralanan taraftarların bulunduğu yat ile içinde yine taraftarların bulunduğu daha büyük bir teknesinin çarpıştığı görülüyor.
Yanlarında Takla Atan Kambur Balina 00:25
Yanlarında Takla Atan Kambur Balina 5.708 izlenme - 5 ay önce Teknede yaklaşık yüz metre uzaktaki kambur balinayı gözlemleyen insanlar başlarına geleceklerden habersiz başka bir balina neredeyse tekneye sıfır bir oranla takla attı...
Murat Başoğlu Sonunda Konuştu (Röportaj) 03:13
Murat Başoğlu Sonunda Konuştu (Röportaj) 12.097 izlenme - 1 yıl önce Teknede öz yeğeni ile öpüştüğü iddia edilen Murat Başoğlu uzun bir süre sessiz kaldıktan sonra UçanKuş'a röportaj verdi. Röportaj bu gece 23:15'te ekranlara gelecek ama Murat başoğlu röportajından başlıkları bu videoda izleyebilirsiniz. röportajın tamamı için: https://www.izlesene.com/video/murat-basoglu-roportaji-tam-hali/10077819#channel:4621886
Tekne İçin Durdurulan Bisikletli Kadınlar 01:57
Tekne İçin Durdurulan Bisikletli Kadınlar 2.972 izlenme - 4 ay önce Bisiklet turu yapan Norveçli kadınlar teknenin geçişine denk gelince açılıp kapanan deniz geçit köprüsünde 5 km gidecekleri yol için mecburen beklemek zorunda kalıyorlar.
Meganeomanlar Aşka Geldi! 01:19
Meganeomanlar Aşka Geldi! 57.229 izlenme - 8 yıl önce Geçen hafta Suada’ya gidiyordum, tutamadım kendimi. Bir anda teknede şarkı söylemeye başladım. Aşka gelen bir tek ben değilmişim, bana eşlik edenler oldu. Hatta biri gitar bile çalmaya başladı. Çaresini bilen var mı?
İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi 00:18
İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi 32.827 izlenme - 4 yıl önce İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi Balık tutmak için tekneyle açılan adamların ağına, insan gibi dişleri olan bir balık takıldı.
Sosyal Medya'da Anlayamazsınız Çılgınlığı 00:48
Sosyal Medya'da Anlayamazsınız Çılgınlığı 49.650 izlenme - 5 yıl önce Boat Show'da çocuklarına 100.000 euro'luk tekne alan Kayışoğlu ailesi ile yapılan bir röportajdan ortaya çıkan "Anlayamazsınız" çılgınlığı Sosyal Medya'ya da yansıdı. Bir çok marka reklamlarını kendi Sosyal Medya hesaplarından "Anlayamazsınız" şeklinde sundu
Gezi Teknesine Çok Yakın Atlayan Dev Balina 00:30
Gezi Teknesine Çok Yakın Atlayan Dev Balina 3.499 izlenme - 6 ay önce Avustralya, Port Macquarie'de uzaktan beklerken çok yakınlarından birden çıkıp atlayan balinanın sıçrattığı sular gezi teknesine geliyor...
Adnan Oktar Kedicikleriyle Tekne Turunda 05:12
Adnan Oktar Kedicikleriyle Tekne Turunda 11.389 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar, Tülay Kumaşçı ve diğer seksi kediciklerini yanına alarak boğazda tekne turuna çıkmış. İzliyoruz efendim.
Devasa Motorlu Botla Nehirde Öküz Gibi Yardırmak 02:07
Devasa Motorlu Botla Nehirde Öküz Gibi Yardırmak 2.458 izlenme - 3 ay önce Güney Doğu Asyalı kardeşimiz bağlamış hayvani motoru teknesine. Yardırıyor ha yardırıyor.
Tekneye Atlayan Köpekbalığı 'nın Korkuluklara Sıkışması 00:57
Tekneye Atlayan Köpekbalığı 'nın Korkuluklara Sıkışması 5.639 izlenme - 7 ay önce Honolulu açıklarına gölete açılan fransızların uzay gemisine beyaz köpekbalığının zıplaması olayıdır. Korku filminden bir sahne gibi. Bunun hatırına açın bi jaws izleyin. İyi seyirler
Pembe Yunus Vs Elektrikli Yılan Balığı 02:45
Pembe Yunus Vs Elektrikli Yılan Balığı 3.029 izlenme - 5 ay önce Brezilya'da balığa çıkan kişilere denk gelen durumda sürekli elektrikli yılan balığına saldırıp suyun yaklaşıp iki metre yükseğine fırlatan pembe yunus balığı...
Teknede Boş Alan Bırakmayan İnsanların Son Halleri 02:23
Teknede Boş Alan Bırakmayan İnsanların Son Halleri 2.505 izlenme - 4 ay önce Küçücük tekneyle karşıya geçebilmek için o kadar kişi binince malum nehrin ortasında batıyor. İşte telefon ile çekilen o görüntüler.
Minecraft Tekne Yarışı 00:27
Minecraft Tekne Yarışı 24.137 izlenme - 5 yıl önce Eylence Amaclı Yapılmış Bir Video
Tekneyi Yutan Dev Dalga 00:20
Tekneyi Yutan Dev Dalga 206 izlenme - 2 hafta önce Endonezya'nın Kuzey Samatra şehrinde bulunan sahil şeridinde demir atan tekneyi dev dalga adeta yutmuş efendim.
Açık Denizde Balık AVI 05:00
Açık Denizde Balık AVI 3.357 izlenme - 4 ay önce Balık avı tutkunları için antenli mercan avı nasıl yapılır? Denize açılırken yanınızda bulunması gerekenler nelerdir? Hepsi bu vidyoda. İyi seyirler.
Aşırı Sinirli Ördek 02:19
Aşırı Sinirli Ördek 23.918 izlenme - 5 yıl önce Köpeğiyle teknede duran adama ördek saldırdı. Adamın defalarca tekneden kovmasına rağmen ördek delirmişçesine tekrar saldırıya geçti.
Nusret ve Acun'un Tekne Turu! 00:33
Nusret ve Acun'un Tekne Turu! 6.925 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı şovlarla kısa sürede tüm dünyada fenomen olan Nusret Gökçe video paylaşımlarına devam ediyor. Ünlü kasap bu kez de, Acun Ilıcalı ile tekne turu yaptığı anları "birşey demedi" notu ile paylaştı.
Düğünü İçin Karadan Tekne Yürüten Damat 00:56
Düğünü İçin Karadan Tekne Yürüten Damat 1.832 izlenme - 6 ay önce Manisa’da geçen olay, bir damat, gelini babasının evinden almak için 4 tekerlekli, halat yardımıyla çekilerek hareket ettirilebilen kayıkla gelip aldı.
Tek Kişilik Mini Tekne'nin İlk Denemesi 02:10
Tek Kişilik Mini Tekne'nin İlk Denemesi 2.223 izlenme - 11 ay önce Girişimci arkadaşlarımızın yaptıkları mini tekne oldukça kullanışlıya benziyor. Özellikle iskeletinin altından geçtiği anlar görmeye değer. Bakalım yakın zamanda sahil bölgelerimizde yerini alacak mı?
Tekne İle Yolun Karşına Uçarak Geçmek 01:59
Tekne İle Yolun Karşına Uçarak Geçmek 1.875 izlenme - 6 ay önce Nehirde bulunan orman yolunun karşısına teknesi ile hızlanarak uçan adamın o görüntüleri...