Hoşgeldiniz!

Tekne Videoları İzle

Kızın Poposuna Hallenen Yunus Balığı 00:16
Kızın Poposuna Hallenen Yunus Balığı 1.115.640 izlenme - 2 yıl önce Yunus pozisyona dayanamayıp kızın poposuna yumuluyor. Bakıyorum kızın da hoşuna gitmiş.
Beşiktaş'ın Kutlamasındaki Tekne Kazasının Görüntüleri 00:20
Beşiktaş'ın Kutlamasındaki Tekne Kazasının Görüntüleri 14.782 izlenme - 3 hafta önce Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması sırasında 2 kişinin yaralandığı kaza anı taraftarların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler... Beşiktaş'ın galibiyet kutlamaları için kiraladıkları yat ile Kabataş'tan açılan üniversiteden arkadaş 8 taraftar, futbolcuların bulunduğu yata yaklaştıkları sırada, bir taraftar teknesi ile çarpıştı. Çarpmanın etkisi ile yere kapaklanan 31 yaşındaki Samet Bakan'ın bacakları kopma noktasında kırıldı. Eşi Kerem Gürel ile kutlamaya katılan 30 yaşındaki Özlem Ger Gürel'in de bacakları kırıldı. Şoku atlatan taraftarlar, hemen yerdeki ağır yaralı arkadaşlarına yardıma koştu. Kaptan Ortaköy İskelesi'ne yanaştı. Buradan yaralılardan Özlem Ger Gürel Amerikan Hastanesi'ne, Samet Bakan, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.Yaralılar ameliyata alındı. Kaza anı ise taraftarların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde yaralanan taraftarların bulunduğu yat ile içinde yine taraftarların bulunduğu daha büyük bir teknesinin çarpıştığı görülüyor.
19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Anlayamazsınız 00:34
19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Anlayamazsınız 400.355 izlenme - 3 yıl önce 19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Bir fenomendir Anlayamazsınız 19 Eğlenceli bir video olmuş izliyoruz.
Gta 5'de Yapılanı Gerçek Hayatta Yapan Adam 00:21
Gta 5'de Yapılanı Gerçek Hayatta Yapan Adam 3.501 izlenme - 2 hafta önce Her GTA 5 oynuyanının mutlaka yapmış olduğu hareketi, eleman kanada'da gerçek hayatta gerçekleştiriyor efendim. O halde izleyelim.
Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 00:50
Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 113.699 izlenme - 4 yıl önce Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 28.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Balıktan Korkup Tekneden Atlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Anlayamazsınız! 01:21
Anlayamazsınız! 127.873 izlenme - 3 yıl önce Bir Türkiye klasiği olarak, Anlayamazsınız. #Anlayamazsınız Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gölde sürat rekoru denemesinde kaza 00:29
Gölde sürat rekoru denemesinde kaza 74.220 izlenme - 4 yıl önce Rekortmen sürat teknesi pilotu Keith Whittle, İngiltere'nin Cumbria bölgesindeki bir gölde, yeni rekor denemesi sırasında kaza geçirdi. Saatte 210km hızla giden sürat teknesi bir anda su üstünde yükseldi ve takla atarak göle çakıldı.
İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi 00:18
İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi 30.854 izlenme - 2 yıl önce İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi Balık tutmak için tekneyle açılan adamların ağına, insan gibi dişleri olan bir balık takıldı.
Sosyal Medya'da Anlayamazsınız Çılgınlığı 00:48
Sosyal Medya'da Anlayamazsınız Çılgınlığı 49.643 izlenme - 3 yıl önce Boat Show'da çocuklarına 100.000 euro'luk tekne alan Kayışoğlu ailesi ile yapılan bir röportajdan ortaya çıkan "Anlayamazsınız" çılgınlığı Sosyal Medya'ya da yansıdı. Bir çok marka reklamlarını kendi Sosyal Medya hesaplarından "Anlayamazsınız" şeklinde sundu
Meganeomanlar Aşka Geldi! 01:19
Meganeomanlar Aşka Geldi! 57.187 izlenme - 7 yıl önce Geçen hafta Suada’ya gidiyordum, tutamadım kendimi. Bir anda teknede şarkı söylemeye başladım. Aşka gelen bir tek ben değilmişim, bana eşlik edenler oldu. Hatta biri gitar bile çalmaya başladı. Çaresini bilen var mı?
Minecraft Tekne Yarışı 00:27
Minecraft Tekne Yarışı 24.018 izlenme - 4 yıl önce Eylence Amaclı Yapılmış Bir Video
Kartalın Tekneden Balık Çalması 00:35
Kartalın Tekneden Balık Çalması 158 izlenme - 4 gün önce Ashton Phillips ismindeki amatör balıkçı teknesiyle balık tutarken bir amerikan kel kartalı gelerek balığı çalmış. Kartalın görüntüsü balıkçı tarafından böyle görüntülenmiş.
Aşırı Sinirli Ördek 02:19
Aşırı Sinirli Ördek 23.878 izlenme - 4 yıl önce Köpeğiyle teknede duran adama ördek saldırdı. Adamın defalarca tekneden kovmasına rağmen ördek delirmişçesine tekrar saldırıya geçti.
Trans Abladan Tekne Turunda Oryantal Şov 02:38
Trans Abladan Tekne Turunda Oryantal Şov 6.979 izlenme - 1 yıl önce Çeşme'de tekne turuna çıkan gençler trans ablanın oryantal şovu ile büyüledi.
Sibel Can Tekne Turu Bikinili 00:31
Sibel Can Tekne Turu Bikinili 49.677 izlenme - 9 yıl önce sibel can tekne turunda bikinili yakalandı.. kamerayı fark edince göbeği ve selülitini havlu ile gizledi...işte o anlar....
Basit Maket Tekne Nasıl Yapılır? 04:47
Basit Maket Tekne Nasıl Yapılır? 10.093 izlenme - 4 yıl önce Basit Maket Tekne Nasıl Yapılır? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
13 Yaşındaki Çocuğun 100 Bin Euroluk Teknesi 00:42
13 Yaşındaki Çocuğun 100 Bin Euroluk Teknesi 7.713 izlenme - 3 yıl önce 13 Yaşındaki Çocuğun 100 Bin Euroluk Teknesi
Yok Böyle Bir Balık Tutma Şekli 05:39
Yok Böyle Bir Balık Tutma Şekli 10.585 izlenme - 4 yıl önce Yok Böyle Bir Balık Tutma Şekli
Kumandalı Sırtı Teknesi 04:16
Kumandalı Sırtı Teknesi 8.749 izlenme - 4 yıl önce Levrek Canavarı Kumandalı Sırtı Teknesi 100% kendi üretimimiz
Alman Aileye Dilenci Muamelesi 03:31
Alman Aileye Dilenci Muamelesi 6.157 izlenme - 2 yıl önce Üniversite öğrencisi Alman Max (34) - Johanna Pflaum (33) çifti,yaşları 6 ile 2 arasında değişen 3 çocuğuyla birlikte 2 hafta önce 'Seesam' isimli küçük bir yelkenli ile 1 yıl sürecek dünya turuna çıktı. Sokaklarda şarkı söyleyip topladıkları parayla ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan çift, geldikleri Marmariste sürprizle karşılaşıyor. Yaptıklarının dilenciliğe girdiğini söylyen zabıta görevlileri müzik yapılmasına izin vermiyor. Başka yerde böyle bir engelle karşılaşmadıklarını belirten alman çift yelkenli tekleriyle dünya turlarına Yunanistan ve İtalya üzerinden devam edeceklerini açıklamışlar.
Kahreden Kaplumbağa Kurtarma Operasyonu 08:06
Kahreden Kaplumbağa Kurtarma Operasyonu 5.058 izlenme - 2 yıl önce İnsanın gerçekten içi parçalanıyor böyle bir görüntüyü izlerken ama nelere mâl olduğumuzu anlamamız adına da görülmesi gerekiyor. Bu parça plastikmiş maalesef
Fırtınada Balıkçı Tekneleri 07:26
Fırtınada Balıkçı Tekneleri 4.013 izlenme - 2 yıl önce Hava 50 Knot'tan fazla gözüküyor (1 knot=1.852 kmh). Artık çılgın mı desem salak mı desem bilemediğim balıkçılar da fırtına da hiç mahsur kalmış gibi değil de eğlenirmişçesine balık tutup kamerayla kayıt yapıyorlar. Umarım değmiştir...
Güzelden Anlayan Maymun - Thug Life 00:17
Güzelden Anlayan Maymun - Thug Life 4.638 izlenme - 2 yıl önce İşini çok iyi bilen maymun arkadaşımız direkt kendisine hedef seçtiği güzel bayan arkadaşımızın yanına çufçuflayıveriyor.
Kosta Rika'da Turistleri Taşıyan Tekne Böyle Devrildi 03:20
Kosta Rika'da Turistleri Taşıyan Tekne Böyle Devrildi 2.220 izlenme - 1 yıl önce Kosta Rika'da 100'ün üzerinde turisti taşıyan tekne yana yatmaya başladıktan sonra böyle devrildi. O anlarda kayıtta olan kamera ile kaydedilen anlarda ise adeta can pazarı yaşandı. Dehşet anlarının yaşandığı o teknede ise göre 3 can kaybı yaşandı...
Hayrettin'e 20 Liralık Bot Alınırsa - Biz Bunu Anlarız 01:18
Hayrettin'e 20 Liralık Bot Alınırsa - Biz Bunu Anlarız 5.826 izlenme - 3 yıl önce Kendisine 100 Bin Euroluk tekne alınan Kaan'a inat, 20 liralık ayakkabı ile mutlu olan Hayrettin'i izliyoruz.
Balık Avı Turu Kuşadası Barbaros Teknesi 04:36
Balık Avı Turu Kuşadası Barbaros Teknesi 22.429 izlenme - 9 yıl önce hafta sonu tatiliniz farklı olsun.açık denizde balık avına bekliyoruz.
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 04:15
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 4.819 izlenme - 2 yıl önce Chatham, Massachusetts’te gerçekleşen olayda sahilde bir köpek balığı can çekişiyor. Yetkililer ise onu hayatta tutabilmek için su ile ıslatıyor. Olaya tanıklık eden insanların verdikleri bilgilere göre köpek balığı martıları avlamak isterken karaya vurmuş ve can çekişmeye başlamış. Normal olarak korkan insanlar köpek balığına yaklaşamasa da yetkililer onu hayatta tutabilmeyi başararak okyanusa geri bıraktılar.
Bugüne Kadar Canlı Görülmemiş En Büyük Kalamar - Japonya 00:19
Bugüne Kadar Canlı Görülmemiş En Büyük Kalamar - Japonya 2.093 izlenme - 1 yıl önce Bu görüntüler Japonya'nın batı kıyısında Toyoma Bay isimli bir tekneden çekildi. Bugüne kadar canlı olarak görüntülenmiş en büyük kalamar, boyu 4 metre genişliği yaklaşık bir metre olduğu söylenen kalamar liman boyunca ilerledi. O anlarda saniye saniye görüntülendi.
Böyle Balık Tutma Görmediniz 01:00
Böyle Balık Tutma Görmediniz 3.663 izlenme - 2 yıl önce Balıkçı teknesinin kıç kısmından denize su fışkırtarak balıkları yanıltan avlanma yöntemi sizi şaşkına çevirecek!
Ev Yapımı Sürat Teknesi 01:09
Ev Yapımı Sürat Teknesi 5.231 izlenme - 4 yıl önce Ev Yapımı Sürat Teknesi