Hoşgeldiniz!

Tekne Videoları İzle

Kızın Poposuna Hallenen Yunus Balığı 00:16
Kızın Poposuna Hallenen Yunus Balığı 1.113.886 izlenme - 1 yıl önce Yunus pozisyona dayanamayıp kızın poposuna yumuluyor. Bakıyorum kızın da hoşuna gitmiş.
19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Anlayamazsınız 00:34
19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Anlayamazsınız 400.167 izlenme - 3 yıl önce 19 Yaşındaki Çocuğun 8 Bin Liralık Doğan'ı - Bir fenomendir Anlayamazsınız 19 Eğlenceli bir video olmuş izliyoruz.
Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 00:50
Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 113.405 izlenme - 3 yıl önce Balıktan Korkup Tekneden Atlamak 28.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Balıktan Korkup Tekneden Atlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Anlayamazsınız! 01:21
Anlayamazsınız! 127.838 izlenme - 3 yıl önce Bir Türkiye klasiği olarak, Anlayamazsınız. #Anlayamazsınız Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gölde sürat rekoru denemesinde kaza 00:29
Gölde sürat rekoru denemesinde kaza 74.146 izlenme - 3 yıl önce Rekortmen sürat teknesi pilotu Keith Whittle, İngiltere'nin Cumbria bölgesindeki bir gölde, yeni rekor denemesi sırasında kaza geçirdi. Saatte 210km hızla giden sürat teknesi bir anda su üstünde yükseldi ve takla atarak göle çakıldı.
İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi 00:18
İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi 29.781 izlenme - 2 yıl önce İnsan Dişli Balık Görenleri Şaşkına Çevirdi Balık tutmak için tekneyle açılan adamların ağına, insan gibi dişleri olan bir balık takıldı.
Sosyal Medya'da Anlayamazsınız Çılgınlığı 00:48
Sosyal Medya'da Anlayamazsınız Çılgınlığı 49.631 izlenme - 3 yıl önce Boat Show'da çocuklarına 100.000 euro'luk tekne alan Kayışoğlu ailesi ile yapılan bir röportajdan ortaya çıkan "Anlayamazsınız" çılgınlığı Sosyal Medya'ya da yansıdı. Bir çok marka reklamlarını kendi Sosyal Medya hesaplarından "Anlayamazsınız" şeklinde sundu
Meganeomanlar Aşka Geldi! 01:19
Meganeomanlar Aşka Geldi! 57.170 izlenme - 6 yıl önce Geçen hafta Suada’ya gidiyordum, tutamadım kendimi. Bir anda teknede şarkı söylemeye başladım. Aşka gelen bir tek ben değilmişim, bana eşlik edenler oldu. Hatta biri gitar bile çalmaya başladı. Çaresini bilen var mı?
Minecraft Tekne Yarışı 00:27
Minecraft Tekne Yarışı 23.916 izlenme - 3 yıl önce Eylence Amaclı Yapılmış Bir Video
Trans Abladan Tekne Turunda Oryantal Şov 02:38
Trans Abladan Tekne Turunda Oryantal Şov 6.824 izlenme - 7 ay önce Çeşme'de tekne turuna çıkan gençler trans ablanın oryantal şovu ile büyüledi.
Aşırı Sinirli Ördek 02:19
Aşırı Sinirli Ördek 23.835 izlenme - 3 yıl önce Köpeğiyle teknede duran adama ördek saldırdı. Adamın defalarca tekneden kovmasına rağmen ördek delirmişçesine tekrar saldırıya geçti.
Sibel Can Tekne Turu Bikinili 00:31
Sibel Can Tekne Turu Bikinili 49.662 izlenme - 8 yıl önce sibel can tekne turunda bikinili yakalandı.. kamerayı fark edince göbeği ve selülitini havlu ile gizledi...işte o anlar....
Fırtınada Balıkçı Tekneleri 07:26
Fırtınada Balıkçı Tekneleri 3.859 izlenme - 1 yıl önce Hava 50 Knot'tan fazla gözüküyor (1 knot=1.852 kmh). Artık çılgın mı desem salak mı desem bilemediğim balıkçılar da fırtına da hiç mahsur kalmış gibi değil de eğlenirmişçesine balık tutup kamerayla kayıt yapıyorlar. Umarım değmiştir...
Basit Maket Tekne Nasıl Yapılır? 04:47
Basit Maket Tekne Nasıl Yapılır? 9.849 izlenme - 3 yıl önce Basit Maket Tekne Nasıl Yapılır? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
13 Yaşındaki Çocuğun 100 Bin Euroluk Teknesi 00:42
13 Yaşındaki Çocuğun 100 Bin Euroluk Teknesi 7.692 izlenme - 3 yıl önce 13 Yaşındaki Çocuğun 100 Bin Euroluk Teknesi
Alman Aileye Dilenci Muamelesi 03:31
Alman Aileye Dilenci Muamelesi 6.133 izlenme - 1 yıl önce Üniversite öğrencisi Alman Max (34) - Johanna Pflaum (33) çifti,yaşları 6 ile 2 arasında değişen 3 çocuğuyla birlikte 2 hafta önce 'Seesam' isimli küçük bir yelkenli ile 1 yıl sürecek dünya turuna çıktı. Sokaklarda şarkı söyleyip topladıkları parayla ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan çift, geldikleri Marmariste sürprizle karşılaşıyor. Yaptıklarının dilenciliğe girdiğini söylyen zabıta görevlileri müzik yapılmasına izin vermiyor. Başka yerde böyle bir engelle karşılaşmadıklarını belirten alman çift yelkenli tekleriyle dünya turlarına Yunanistan ve İtalya üzerinden devam edeceklerini açıklamışlar.
Yok Böyle Bir Balık Tutma Şekli 05:39
Yok Böyle Bir Balık Tutma Şekli 10.321 izlenme - 4 yıl önce Yok Böyle Bir Balık Tutma Şekli
Kosta Rika'da Turistleri Taşıyan Tekne Böyle Devrildi 03:20
Kosta Rika'da Turistleri Taşıyan Tekne Böyle Devrildi 2.213 izlenme - 9 ay önce Kosta Rika'da 100'ün üzerinde turisti taşıyan tekne yana yatmaya başladıktan sonra böyle devrildi. O anlarda kayıtta olan kamera ile kaydedilen anlarda ise adeta can pazarı yaşandı. Dehşet anlarının yaşandığı o teknede ise göre 3 can kaybı yaşandı...
Kahreden Kaplumbağa Kurtarma Operasyonu 08:06
Kahreden Kaplumbağa Kurtarma Operasyonu 4.993 izlenme - 1 yıl önce İnsanın gerçekten içi parçalanıyor böyle bir görüntüyü izlerken ama nelere mâl olduğumuzu anlamamız adına da görülmesi gerekiyor. Bu parça plastikmiş maalesef
Kumandalı Sırtı Teknesi 04:16
Kumandalı Sırtı Teknesi 8.533 izlenme - 4 yıl önce Levrek Canavarı Kumandalı Sırtı Teknesi 100% kendi üretimimiz
Tekne Kurtarma Operasyonu Kuşadası Türkiye 04:24
Tekne Kurtarma Operasyonu Kuşadası Türkiye 91 izlenme - 3 hafta önce Active Blue Dalış Merkezi; Ephesus Princess Hotel ve Aqua Fantasy Hotel’de faaliyet gösteren bir dalış merkezi olup, Kuşadası ve Selçuk bölgesindeki tüm otel ve pansiyonlarda konaklayan misafirlere, dalış ve su sporları hizmeti vermektedir. (Adres: Efes Princess Hotel Plajı, Pamucak Mevkii, Selçuk/İZMİR) Active Blue Dalış Merkezi’ne ait Kuşadası Setur Marina karşısında; Finasbank ve Fedo Cafe arkasında; Dalış, Cankurtaran ve İlk Yardım Malzemeleri Satış Mağazası ile Dalış Malzemeleri ve Dalış Kompresörleri Bakım Merkezi bulunmaktadır. (Adres: Türkmen Mahallesi, 301 Sokak, Tükel Apt., No:1/A, Kuşadası/ AYDIN) Active Blue Dalış Merkezinde sunulan hizmetler: İlk defa dalış yapacak misafirler için; kıyıdan deneme, tanıtım dalışları Şnorkel turları Hızlı bot ile; reef, kovuk, mağara, derin dalışlar ve kıyıdan gece dalışları Batık dalışları ( uçak batığı, gemi batığı, sahil güvenlik batığı, pınar 1 su tankeri batığı, balıkçı teknesi batığı vb.) 15 metre büyüklüğünde dalış teknesi ile günlük dalış turları Kapalı devre (rebreather ) dalışları ve kapalı devre dalış eğitimleri Sukayağı, banana, şişme gurupları, wake board, paraşüt vb. su sporları aktiviteleri Kişi ve guruplara özel VIP dalış turları, yurtiçi ve yurt dışı dalış turları ve rehberlik hizmetleri. Active Blue Dalış Merkezi; bünyesinde bulunan bir adet ROV ( sualtı robotu ) ve sanayi dalış belgesine sahip ekibi ile; ihtiyacı olan teknelere sualtı sörveyliği, şamandıra bakımı, zincir değişimi, deşarj hattı bakım onarımı ve yapımı, tonoz bakımları vb. hizmetleri verebilmektedir. Bünyesinde bulunan cankurtaran eğitmenleri ve ilk yardım eğitmenleri ile beraber Kuşadası ve Selçuk bölgesinde bulunan otellere, iş yerlerine, aqua parklara cankurtaran ve ilk yardım eğitimleri vermektedir. Active Blue Dalış Merkezi; bölgedeki tek Eğitmen Yetiştirme Merkezi olup, birçok eğitim dizgesinde dalıcı ve dalış lideri eğitimleri vermektedir. Kapalı devre ( Rebreather ) eğitimleri konusunda eğitim yelpazesini her geçen gün artırmaktadır. Active Blue Dalış Merkezi’nde kullanılan tüm malzemelerin bakımları, Active Blue bünyesinde bulunan teknisyenler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Active Blue Dalış Merkezi ihtiyaç görüldüğünde; sualtı arama kurtarma çalışmalarına destek olmaktadır. Active Blue Dalış Merkezi; aynı zamanda yüksekte çalışma konusunda ihtiyacı olan firmalara temiz hava soluma seti ve güvenlik alma konusunda da destek olmakta ve eğitim vermektedir.
Güzelden Anlayan Maymun - Thug Life 00:17
Güzelden Anlayan Maymun - Thug Life 4.111 izlenme - 2 yıl önce İşini çok iyi bilen maymun arkadaşımız direkt kendisine hedef seçtiği güzel bayan arkadaşımızın yanına çufçuflayıveriyor.
Bugüne Kadar Canlı Görülmemiş En Büyük Kalamar - Japonya 00:19
Bugüne Kadar Canlı Görülmemiş En Büyük Kalamar - Japonya 2.021 izlenme - 1 yıl önce Bu görüntüler Japonya'nın batı kıyısında Toyoma Bay isimli bir tekneden çekildi. Bugüne kadar canlı olarak görüntülenmiş en büyük kalamar, boyu 4 metre genişliği yaklaşık bir metre olduğu söylenen kalamar liman boyunca ilerledi. O anlarda saniye saniye görüntülendi.
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 04:15
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 4.632 izlenme - 1 yıl önce Chatham, Massachusetts’te gerçekleşen olayda sahilde bir köpek balığı can çekişiyor. Yetkililer ise onu hayatta tutabilmek için su ile ıslatıyor. Olaya tanıklık eden insanların verdikleri bilgilere göre köpek balığı martıları avlamak isterken karaya vurmuş ve can çekişmeye başlamış. Normal olarak korkan insanlar köpek balığına yaklaşamasa da yetkililer onu hayatta tutabilmeyi başararak okyanusa geri bıraktılar.
Hayrettin'e 20 Liralık Bot Alınırsa - Biz Bunu Anlarız 01:18
Hayrettin'e 20 Liralık Bot Alınırsa - Biz Bunu Anlarız 5.806 izlenme - 3 yıl önce Kendisine 100 Bin Euroluk tekne alınan Kaan'a inat, 20 liralık ayakkabı ile mutlu olan Hayrettin'i izliyoruz.
Böyle Balık Tutma Görmediniz 01:00
Böyle Balık Tutma Görmediniz 3.570 izlenme - 2 yıl önce Balıkçı teknesinin kıç kısmından denize su fışkırtarak balıkları yanıltan avlanma yöntemi sizi şaşkına çevirecek!
Balık Avı Turu Kuşadası Barbaros Teknesi 04:36
Balık Avı Turu Kuşadası Barbaros Teknesi 22.354 izlenme - 8 yıl önce hafta sonu tatiliniz farklı olsun.açık denizde balık avına bekliyoruz.
Ev Yapımı Sürat Teknesi 01:09
Ev Yapımı Sürat Teknesi 5.118 izlenme - 3 yıl önce Ev Yapımı Sürat Teknesi
kader....geminin çapayı tekneye salladığı an 00:06
kader....geminin çapayı tekneye salladığı an 11.099 izlenme - 10 yıl önce
Denizaltı Tekne 03:04
Denizaltı Tekne 2.638 izlenme - 3 yıl önce Denizaltı Tekne