Hoşgeldiniz!

teknolojik

Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 01:23
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 219.159 izlenme - 4 yıl önce Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur?
Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) 01:50
Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) 126.042 izlenme - 5 yıl önce Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) LG IPS monitörler ile daha gerçekçi görüntüler... Bunu gerçek hayatta ispatlamanın tek bir yolu var!
Ct Tarama Teknolojisi 02:51
Ct Tarama Teknolojisi 2.518 izlenme - 3 ay önce CT tarama, Xray. MR bunları geçin.. Yeni teknolojinin geldiği son nokta... Şimdi doktorlar vücudunu ekranda canlı olarak görebilir... Tabi ki biz bulmadık bu teknolojiyi...
Salyangoz, Kesici Aletlerin Üzerinden Geçerse Ne Olur? 01:39
Salyangoz, Kesici Aletlerin Üzerinden Geçerse Ne Olur? 16.881 izlenme - 2 yıl önce SlivkiShow ekibinden deneysel, ilginç bir video. Bir salyangoz, keskin aletler üzerinden geçiyor. Bakalım neler olacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sülfürik Asidin İçine Sosis Atılırsa Ne Olur? 02:33
Sülfürik Asidin İçine Sosis Atılırsa Ne Olur? 13.830 izlenme - 2 yıl önce Sülfürik asit ve hidrojen peroksitten oluşan karışımın içine gündelik hayatta çok tüketilen bir ürün olan sosis atılırsa ne olur? Sosis sadece bir sembol olarak atılsa da insan vücudunun bir parçasının böyle bir karışıma maruz kaldığını düşünmek oldukça can sıkıcı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kurşun İle Kırılmaz Cama Ateş Edilirse Ne Olur? 08:39
Kurşun İle Kırılmaz Cama Ateş Edilirse Ne Olur? 8.145 izlenme - 1 yıl önce Özel bir cam nesne olan Prince Rupert’s Drop ile kurşunun mücadelesinden kim galip çıkacak? Prince Ruport’s Drop (Prens Rupert’ın damlası) ya da diğer ismiyle Dutch Tear (Hollandalı gözyaşı), çok soğuk suya eritilmiş cam damlatılması sonucu elde edilen cam nesnedir. Bu nesnenin bombeli tarafı kırılmazdır. Bilim adamları, 1600’lerden beri bu garip nesneyi incelemektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hemen Almak İsteyeceğiniz Teknolojik Aletler 02:23
Hemen Almak İsteyeceğiniz Teknolojik Aletler 5.473 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki yeni teknolojik aletler çıkmasın :) Bu videoda yeni çıkan ve hemen almak isteyebileceğiniz 5 farklı teknolojik aleti inceledim.
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 02:07
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 6.444 izlenme - 1 yıl önce TechRax ekibi bu sefer iPhone 7 modelini bir timsah ile test ettiler. Bakalım iPhone 7'yi timsah ısırırsa ne oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çüşş Dedirten, Oha Dedirten Saatler 03:29
Çüşş Dedirten, Oha Dedirten Saatler 8.941 izlenme - 3 yıl önce Bunlar nasıl saatler böyle anam bacım. Keşşşke benim olsa deyiveriyor insan. Başlığım yine çok güzel, kendiminen gurur duyuyorum.
Öğütücüye Efsane Nokia Telefonları Atılırsa Ne Olur? 05:32
Öğütücüye Efsane Nokia Telefonları Atılırsa Ne Olur? 4.794 izlenme - 1 yıl önce Experiment at Home isimli kanal N95, N97, 8210, 3310 ve 6560 modellerinin olduğu, içimizi acıtan bir video yayınladı. Videoda ‘reyiz’ olarak adlandırdığımız Nokia modelleri öğütücü makineye atılıyor ve birkaç saniye içerisinde paramparça oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uzaktan Yönetilen Cyborg Yusufçuk Teknolojisi  00:31
Uzaktan Yönetilen Cyborg Yusufçuk Teknolojisi 1.915 izlenme - 12 ay önce Howard Hughes Tıp Enstitüsü tarafından geliştirilen ve görüntüsü yayınlanan yarı makine yusufçuk,
Tren Efsane Telefon Nokia 3310'un Üzerinden Geçerse Ne Olur? 03:06
Tren Efsane Telefon Nokia 3310'un Üzerinden Geçerse Ne Olur? 2.311 izlenme - 1 yıl önce Nokia'nın efsane telefonlarından 3310 modelinin üzerinden tren geçerse ne hale gelir test etiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Triger Kayışı Koparsa Ne Olur? 01:14
Triger Kayışı Koparsa Ne Olur? 3.417 izlenme - 3 yıl önce Triger kayışı kopması, triger kayışı değişim sürelerinin aksatılması sonucu gerçekleşmektedir. Triger kayışı, kauçuk yapıda bir malzeme olduğundan zaman içerisinde sertleşip, üzerinde çeşitli çatlaklar oluşabilmektedir. Bundan dolayı triger kayışı değişim sürelerini dikkate almalısınız. Triger kayışı değişimi yapılırken mutlaka orijinal oto yedek parça seçimine dikkat etmelisiniz. Ayrıca profesyonel bir işçilikle değişim yapılması, olası bir kopma ya da gevşeme durumuna karşı sizi güvenceye alacaktır. Arabanızın triger kayışı ile ilgili bir problemi varsa ve buna cevap arıyorsanız, yorum kısmına, aracınızın problemini yazarak detaylı bilgi almanız mümkün.
Kuru Buz Donmuş Gölete Atılırsa Ne Olur? 03:32
Kuru Buz Donmuş Gölete Atılırsa Ne Olur? 1.856 izlenme - 1 yıl önce Grant Thompson dondurulmuş balık göletine 2 poşet kuru buz dökmeye karar veriyor. Sonuç oldukça etkileyici! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bal Peteği Preslenirse Ne Olur? 03:17
Bal Peteği Preslenirse Ne Olur? 1.793 izlenme - 1 yıl önce Bal Peteği Preslenirse Ne Olur? Bal peteğini hidrolik pres makinesinde ezen ekip bu anları kaydetti...
iPhone 7 Çimento İçine Atılırsa Ne Olur? 03:45
iPhone 7 Çimento İçine Atılırsa Ne Olur? 1.500 izlenme - 1 yıl önce TechRax ve iPhone yine bir arada. Amansız testlerin baş mimarı kanal TechRax şimdi de iPhone 7 için çimento testi hazırladı. Bakalım sonu nasıl olacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Baloncuk Dondurucu Havada Üflenirse Ne Olur? 03:13
Baloncuk Dondurucu Havada Üflenirse Ne Olur? 1.431 izlenme - 1 yıl önce Crazy Russian Hacker kanalı, dondurucu havada baloncuk üfleyerek neler olacağını merak ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Daft Punk - Technologic 02:56
Daft Punk - Technologic 5.800 izlenme - 11 yıl önce aciklama yok belki bakan merak eden faydalanmak isteyen olur.
Yumurta Isı Tabancasına Maruza Kalırsa Ne Olur 01:56
Yumurta Isı Tabancasına Maruza Kalırsa Ne Olur 886 izlenme - 1 yıl önce en komik şaka videoları, komik kazaları, komik kazaları 2016, komik kazaları araba, komik kazaları motor, dünyanın en komik kazaları 2016, dünyanın en komik kazaları, komik kazalar 2016, komik kazalar, komik kazalar motor, komik kazalar izle, komik kazalar araba, en komik kazaları, en komik motor kazaları, en komik araba kazaları, en komik futbol kazaları, en komik trafik kazaları, en komik düğün kazaları, en komik spor kazaları, komik kazalar bisiklet, komik kazalar bayan, çok komik kazalar, dünyanın en komik kazalar, denizde komik kazalar, en komik kazalar, en komik kazalar trafik, en yeni komik kazalar, en komik kazalar izle, komik kazalar fail, gülmek garanti komik kazalar, komik kazalar videoları izle, komik kazalar mobese, motorsiklet komik kazalar, motorla yapılan komik kazalar, süper komik kazalar, komik kazalar ve şakalar, komik kazalar türkiye, türkiyede komik kazalar, türkiyedeki komik kazalar, komik kazalar video, ilginç ve komik kazalar, komik kazalar yeni, vine, komik vinelar, vine türkiye,
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 03:53
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 2.940 izlenme - 4 yıl önce tuzu dökünce önce büzüşüyor sonra yavaş yavaş eriyor biraz sonrada sümük gibi bir kalıntı kalıyor.
  Dünyanın En Teknolojik Evi 03:07
Dünyanın En Teknolojik Evi 1.809 izlenme - 4 yıl önce Akıllı Ev sistemi, sürekli olarak evin hangi bölümünde hareket olduğunu takip eder. Bu sayede, kapınıza gelen misafirin görüntüsünden, herhangi bir odadaki görüntüye kadar tüm kameralar yerinizden kalkmadan televizyon aracılığıyla her şeyden...
Evinizdeki En Eski Teknolojik Ürün Nedir? 03:06
Evinizdeki En Eski Teknolojik Ürün Nedir? 1.743 izlenme - 2 yıl önce Evinizde, sizden daha eski teknolojik bir ürüne sahip misiniz? ShiftDelete.Net ekibi sokağa çıkıp, mikrofonu halk'a uzatmış.İyi seyirler.
Slime Vakumlanırsa Ne Olur? 05:26
Slime Vakumlanırsa Ne Olur? 953 izlenme - 1 yıl önce Slime Vakumlanırsa Ne Olur? Slime videoları şu ara revaçta biliyorsunuz. Slime'ı vakuma koyan adam.
iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? 07:40
iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? 1.007 izlenme - 1 yıl önce iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? Frozen içerisine yerleştirdiği iPhone'yi yüksek bir yerden fırlatan Gizmoslip ekibi.
Webtekno Sokakta - Teknolojik Seçim Vaatleri 01:32
Webtekno Sokakta - Teknolojik Seçim Vaatleri 2.555 izlenme - 4 yıl önce Sokağa çıktık ve hangi teknolojik vaade oyunuzu verirsiniz diye sorduk. Diğer videolar : http://video.webtekno.com/
dünyanın en hızlı arabası - ssc aero - 02:53
dünyanın en hızlı arabası - ssc aero - 2.487 izlenme - 8 yıl önce dünyanın en hızlı arabası - ssc aero -
Havai Fişek Blendera Atılırsa Ne Olur? 07:11
Havai Fişek Blendera Atılırsa Ne Olur? 840 izlenme - 1 yıl önce Havai Fişek Blendera Atılırsa Ne Olur? Çılgın ekip havai fişeği blendera atarak gelişmeleri kaydediyor.
Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları 04:29
Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları 1.143 izlenme - 3 yıl önce Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları - Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları - Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları - Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları -
Pil Sıvı Nitrojen İle Temas Ederse Ne Olur? 06:30
Pil Sıvı Nitrojen İle Temas Ederse Ne Olur? 706 izlenme - 1 yıl önce Sıvı nitrojen ile objeleri temas ettirerek parçalayan MrGear kanalından yeni video geldi. Peki daha önce hiç sıvı nitrojenin pil ile temasında ne olduğunu görmüş müydünüz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kum Üzerine Çizim Yapan Makine 03:13
Kum Üzerine Çizim Yapan Makine 1.123 izlenme - 4 yıl önce 4 kablo ile tutturulmuş makine kumun üzerine istenilen şekli çizebiliyor.