Hoşgeldiniz!

Teknolojik Videoları İzle

Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 01:23
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 203.192 izlenme - 3 yıl önce Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur?
Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) 01:50
Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) 123.027 izlenme - 4 yıl önce Teknolojik Asansör Şakası (Korkutucu Gerçekliği Deneyimleyin) LG IPS monitörler ile daha gerçekçi görüntüler... Bunu gerçek hayatta ispatlamanın tek bir yolu var!
Kurşun İle Kırılmaz Cama Ateş Edilirse Ne Olur? 08:39
Kurşun İle Kırılmaz Cama Ateş Edilirse Ne Olur? 6.139 izlenme - 4 ay önce Özel bir cam nesne olan Prince Rupert’s Drop ile kurşunun mücadelesinden kim galip çıkacak? Prince Ruport’s Drop (Prens Rupert’ın damlası) ya da diğer ismiyle Dutch Tear (Hollandalı gözyaşı), çok soğuk suya eritilmiş cam damlatılması sonucu elde edilen cam nesnedir. Bu nesnenin bombeli tarafı kırılmazdır. Bilim adamları, 1600’lerden beri bu garip nesneyi incelemektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Salyangoz, Kesici Aletlerin Üzerinden Geçerse Ne Olur? 01:39
Salyangoz, Kesici Aletlerin Üzerinden Geçerse Ne Olur? 7.549 izlenme - 6 ay önce SlivkiShow ekibinden deneysel, ilginç bir video. Bir salyangoz, keskin aletler üzerinden geçiyor. Bakalım neler olacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sülfürik Asidin İçine Sosis Atılırsa Ne Olur? 02:33
Sülfürik Asidin İçine Sosis Atılırsa Ne Olur? 12.885 izlenme - 12 ay önce Sülfürik asit ve hidrojen peroksitten oluşan karışımın içine gündelik hayatta çok tüketilen bir ürün olan sosis atılırsa ne olur? Sosis sadece bir sembol olarak atılsa da insan vücudunun bir parçasının böyle bir karışıma maruz kaldığını düşünmek oldukça can sıkıcı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hemen Almak İsteyeceğiniz Teknolojik Aletler 02:23
Hemen Almak İsteyeceğiniz Teknolojik Aletler 5.040 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki yeni teknolojik aletler çıkmasın :) Bu videoda yeni çıkan ve hemen almak isteyebileceğiniz 5 farklı teknolojik aleti inceledim.
Çüşş Dedirten, Oha Dedirten Saatler 03:29
Çüşş Dedirten, Oha Dedirten Saatler 8.556 izlenme - 2 yıl önce Bunlar nasıl saatler böyle anam bacım. Keşşşke benim olsa deyiveriyor insan. Başlığım yine çok güzel, kendiminen gurur duyuyorum.
Serdar Kuzuloğlu'ndan Dikkat Çeken Yeni Nesil Örneği 02:46
Serdar Kuzuloğlu'ndan Dikkat Çeken Yeni Nesil Örneği 349 izlenme - 3 hafta önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, "Teknoloji, eğitim sistemi ve beslenme kültürü gençlerimizi nasıl etkiliyor?" sorusu masaya yatırıldı. Program konuklarından Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, soruya dikkat çeken örneklerle yanıt verdi.
Öğütücüye Efsane Nokia Telefonları Atılırsa Ne Olur? 05:32
Öğütücüye Efsane Nokia Telefonları Atılırsa Ne Olur? 785 izlenme - 4 ay önce Experiment at Home isimli kanal N95, N97, 8210, 3310 ve 6560 modellerinin olduğu, içimizi acıtan bir video yayınladı. Videoda ‘reyiz’ olarak adlandırdığımız Nokia modelleri öğütücü makineye atılıyor ve birkaç saniye içerisinde paramparça oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 02:07
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 714 izlenme - 4 ay önce TechRax ekibi bu sefer iPhone 7 modelini bir timsah ile test ettiler. Bakalım iPhone 7'yi timsah ısırırsa ne oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuru Buz Donmuş Gölete Atılırsa Ne Olur? 03:32
Kuru Buz Donmuş Gölete Atılırsa Ne Olur? 569 izlenme - 5 ay önce Grant Thompson dondurulmuş balık göletine 2 poşet kuru buz dökmeye karar veriyor. Sonuç oldukça etkileyici! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evinizdeki En Eski Teknolojik Ürün Nedir? 03:06
Evinizdeki En Eski Teknolojik Ürün Nedir? 1.722 izlenme - 1 yıl önce Evinizde, sizden daha eski teknolojik bir ürüne sahip misiniz? ShiftDelete.Net ekibi sokağa çıkıp, mikrofonu halk'a uzatmış.İyi seyirler.
Daft Punk - Technologic 02:56
Daft Punk - Technologic 5.792 izlenme - 10 yıl önce aciklama yok belki bakan merak eden faydalanmak isteyen olur.
Slime Vakumlanırsa Ne Olur? 05:26
Slime Vakumlanırsa Ne Olur? 290 izlenme - 3 ay önce Slime Vakumlanırsa Ne Olur? Slime videoları şu ara revaçta biliyorsunuz. Slime'ı vakuma koyan adam.
  Dünyanın En Teknolojik Evi 03:07
Dünyanın En Teknolojik Evi 1.621 izlenme - 3 yıl önce Akıllı Ev sistemi, sürekli olarak evin hangi bölümünde hareket olduğunu takip eder. Bu sayede, kapınıza gelen misafirin görüntüsünden, herhangi bir odadaki görüntüye kadar tüm kameralar yerinizden kalkmadan televizyon aracılığıyla her şeyden...
Triger Kayışı Koparsa Ne Olur? 01:14
Triger Kayışı Koparsa Ne Olur? 1.402 izlenme - 1 yıl önce Triger kayışı kopması, triger kayışı değişim sürelerinin aksatılması sonucu gerçekleşmektedir. Triger kayışı, kauçuk yapıda bir malzeme olduğundan zaman içerisinde sertleşip, üzerinde çeşitli çatlaklar oluşabilmektedir. Bundan dolayı triger kayışı değişim sürelerini dikkate almalısınız. Triger kayışı değişimi yapılırken mutlaka orijinal oto yedek parça seçimine dikkat etmelisiniz. Ayrıca profesyonel bir işçilikle değişim yapılması, olası bir kopma ya da gevşeme durumuna karşı sizi güvenceye alacaktır. Arabanızın triger kayışı ile ilgili bir problemi varsa ve buna cevap arıyorsanız, yorum kısmına, aracınızın problemini yazarak detaylı bilgi almanız mümkün.
iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? 07:40
iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? 231 izlenme - 2 ay önce iPhone 7, Frozen İçerisinde Fırlatılırsa Ne Olur? Frozen içerisine yerleştirdiği iPhone'yi yüksek bir yerden fırlatan Gizmoslip ekibi.
Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları 04:29
Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları 973 izlenme - 1 yıl önce Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları - Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları - Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları - Birbirinden Teknolojik Tarım Makinaları -
Geleceğin Uçan Arabası 01:04
Geleceğin Uçan Arabası 102 izlenme - 2 ay önce 87. Cenevre Otomobil Fuarı’nın en ilgi çeken tasarımlarından biri çok işlevli ulaşım sistemi. Hem karada hem de havada gidebilen arabaların beş on yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.
dünyanın en hızlı arabası - ssc aero - 02:53
dünyanın en hızlı arabası - ssc aero - 2.484 izlenme - 7 yıl önce dünyanın en hızlı arabası - ssc aero -
Webtekno Sokakta - Teknolojik Seçim Vaatleri 01:32
Webtekno Sokakta - Teknolojik Seçim Vaatleri 2.040 izlenme - 3 yıl önce Sokağa çıktık ve hangi teknolojik vaade oyunuzu verirsiniz diye sorduk. Diğer videolar : http://video.webtekno.com/
Kum Üzerine Çizim Yapan Makine 03:13
Kum Üzerine Çizim Yapan Makine 1.115 izlenme - 3 yıl önce 4 kablo ile tutturulmuş makine kumun üzerine istenilen şekli çizebiliyor.
Teknolojik Kasap (Rusya) 06:21
Teknolojik Kasap (Rusya) 1.508 izlenme - 4 yıl önce Rusyadaki bir et kesim tesisi'nin video'su.
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 03:53
Salyangoza Tuz Dökülürse Ne Olur ? 1.566 izlenme - 3 yıl önce tuzu dökünce önce büzüşüyor sonra yavaş yavaş eriyor biraz sonrada sümük gibi bir kalıntı kalıyor.
Pil Sıvı Nitrojen İle Temas Ederse Ne Olur? 06:30
Pil Sıvı Nitrojen İle Temas Ederse Ne Olur? 168 izlenme - 3 ay önce Sıvı nitrojen ile objeleri temas ettirerek parçalayan MrGear kanalından yeni video geldi. Peki daha önce hiç sıvı nitrojenin pil ile temasında ne olduğunu görmüş müydünüz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yapay Zekaya Süper Teknolojik Yazılımlı Türk Rakip : Yatay Zeka - Stolk 04:16
Yapay Zekaya Süper Teknolojik Yazılımlı Türk Rakip : Yatay Zeka - Stolk 97 izlenme - 2 ay önce Uzmanlar, Türk tipi süper teknolojik yazılımlar ve fizik hocalarıyla geliştirilen Yatay Zekanın, Batılı muadili Yapay Zeka'ya göre çok daha "Raaad" olduğunu, en kötü ihtimalle Çakal Zeka'ya dönüşebileceğini öngörüyor.
teknolojik ninenin keyfine diyecek yok 00:23
teknolojik ninenin keyfine diyecek yok 1.752 izlenme - 7 yıl önce nenem de windows gibi maşşallah tükenen ömrüne inat güncelliyo kendini
Tam Otomatik Kasap 06:21
Tam Otomatik Kasap 1.155 izlenme - 2 yıl önce Otomatik kasap fabrikası sayesinde daha hijyenik ortamlarda üretimi amaçlayan firmamız hem zamandan hemde personel giderlerinden tasarruf elde etmektedir. Bu sayede sendikaların ruh hastası yönetimlerinin çenesinden kurtulup tüketicilere daha ucuz et sağlamayı düşünmekteyiz.
teknoloji ve tasarım 00:38
teknoloji ve tasarım 2.796 izlenme - 9 yıl önce teknolojik gelişmeler
Japon Usulü Klozet 00:32
Japon Usulü Klozet 672 izlenme - 2 yıl önce Japon eşine ayran içiren ablanın bir başka videosundan insanda japon mandası olma isteği uyandıracak bir kesit... Ablanın kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCei8pZj91_GGqRdx2tqq4jw