Hoşgeldiniz!

teknolojik kadınlar

Teknolojik Kadınlar - Telefonumdaki fotoğrafı bilgisayara nasıl aktarabilirim? 00:51
Teknolojik Kadınlar - Telefonumdaki fotoğrafı bilgisayara nasıl aktarabilirim? 757 izlenme - 4 yıl önce Telefonla anı yakalamak çok güzel diyor ama fotoğraflarınızı nasıl bilgisayara atacağınızı merak ediyorsanız, Simge Fıstıkoğlu sizin için anlatıyor.
www.turkcell.com.tr’den Faturamı Nasıl Öderim? 01:04
www.turkcell.com.tr’den Faturamı Nasıl Öderim? 283 izlenme - 4 yıl önce Akıllı Kadınlara internetten fatura ödemek çok kolay! www.turkcell.com.tr adresinden güncel faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi Simge Fıstıkoğlu anlatıyor.
Teknolojik Kadınlar - Facebook güvenlik ayarlarımı nasıl değiştirebilirim? 01:07
Teknolojik Kadınlar - Facebook güvenlik ayarlarımı nasıl değiştirebilirim? 111 izlenme - 4 yıl önce Facebook’ta hareketlerinizi herkesin görmesini istemiyorsanız ya da hep gelen ilgisiz bildirimleri engellemek istiyorsanız, Simge Fıstıkoğlu’na kulak verin ;)
İnternet Geçmişimi Nasıl Silebilir, Geçmişte Girdiğim Adresi Nasıl Bulabilirim? 01:01
İnternet Geçmişimi Nasıl Silebilir, Geçmişte Girdiğim Adresi Nasıl Bulabilirim? 69 izlenme - 4 yıl önce Simge Fıstıkoğlu, ziyaret edip ismini hatırlayamadığınız siteleri tekrar nasıl bulabileceğinizi ve internet geçmişinizi nasıl silebileceğinizi anlatıyor.
Teknolojik Kadınlar - E-posta’larıma nasıl bakacağım? 02:27
Teknolojik Kadınlar - E-posta’larıma nasıl bakacağım? 87 izlenme - 4 yıl önce Artık aşağı inip posta kutunuza bakmanızdan daha sık e-posta’larınıza bakmanız gerekiyor ;) Nasıl diye soran Akıllı Kadınlar için Simge Fıstıkoğlu anlatıyor.
Teknolojik Kadınlar - İnternette nasıl arama yaparım? 01:40
Teknolojik Kadınlar - İnternette nasıl arama yaparım? 75 izlenme - 4 yıl önce Akıllı Kadınlar Kulübü teknolojiyi ayağınıza getiriyor! Öğrenmekten hiç vazgeçmeyen Akıllı Kadınlar, merak ettiklerinizi internette nasıl aratacağınızı Simge Fıstıkoğlu’ndan dinlemeye ne dersiniz?
Telefonumdan Nasıl İnternete Bağlanabilirim? 01:34
Telefonumdan Nasıl İnternete Bağlanabilirim? 27 izlenme - 4 yıl önce İnternet, Akıllı Kadın’ın olduğu her yerde. O zaman akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden internete nasıl bağlanacağınıza bir göz atın.
Facebook Fotoğraflarıma Arkadaşlarımı Nasıl Etiketleyebilirim? 00:57
Facebook Fotoğraflarıma Arkadaşlarımı Nasıl Etiketleyebilirim? 21 izlenme - 4 yıl önce Ailenizle, arkadaşlarınızla anılarınızı en güzel fotoğraflarda ölümsüzleştirmek gibisi yok. Bu kişileri Facebook’ta paylaştığınız fotoğraflarınıza etiketleyin, değerli anları hep birlikte paylaşın!
Hattımda Kalan TL’leri veya Faturamı Nasıl Öğrenebilirim? 01:06
Hattımda Kalan TL’leri veya Faturamı Nasıl Öğrenebilirim? 15 izlenme - 4 yıl önce İşte hattınızda kalan TL’leri veya faturanızı öğrenmenizin yolları! Simge Fıstıkoğlu sizin için anlatıyor. :)
Teknolojik Kadınlar - Facebook’a Nasıl İçerik Girerim? 01:24
Teknolojik Kadınlar - Facebook’a Nasıl İçerik Girerim? 5 izlenme - 4 yıl önce Haydi Akıllı Kadınlar, içinizden geçenleri ve beğendiklerinizi paylaşma zamanı ;) Nasıl mı?