Hoşgeldiniz!

Teknopark

Güler Sabancı Ve Davetliler Kahkahaya Boğuldu 02:26
Güler Sabancı Ve Davetliler Kahkahaya Boğuldu 20 izlenme - 2 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, Sabancı Holding Teknoparkı’nın açılışına katıldı. 2002 sonunda AKP iktidarından önce Ar-Ge’ye ayrılan parın yüzde yarım olduğunu belirten Yıldırım, ”Şimdi yüzde birin üzerine çıkmıştır. Yeter mi yeter hedef iki buçuk 3 2013’e kadar. O zaman araştırma geliştirme tamamen devletin işiydi. Özel sektör bu işe ‘ya böyle luzumsuz ilere para harcanmaz’ diyor. Akla para verme işi eskiden yoktu. Parayla akıl mı satın alınır. Fuzulu masraf olarak görüyordu. Tanıdığım armatörler vardı kumcular. Gemi yaptıracak, proje için vereceği 3 kuruşluk proje parasından kaçıyor. Başkasının projesini araklayıp ordan iş yapmaya çalışıyor. Yaptı bizim yanında çalışan ressama para vermiş yarın istiyor. O da kesip biçip bir proje götürüyor o da 3-5 kuruş veriyor. Başlıyor gemiyi yapmaya. Gemi ortaya çıkıyor bakıyorlar ki makine dairesi unutulmuş” dedi ve salon kahkahaya boğuldu.
Selin Canik - Teknopark Örnekler (24 Tv) 03:28
Selin Canik - Teknopark Örnekler (24 Tv) 69 izlenme - 3 yıl önce Her Pazar 15:10'da 24 TV'de..
Muş'a Teknopark Geliyor 01:58
Muş'a Teknopark Geliyor 46 izlenme - 3 yıl önce Van, Muş, Hakkari ve Bitlis'e tekno-park yapılması için hazırlıklar başladı. Merkez üssü olarak Muş'un seçildiği teknopark ür-ge ağırlıklı hizmet verecek. Üretimde de başta bölge gençleri olmak üzere yöre insanına öncelik verilecek. Göksel Göksu ve Bülent Erkahyalar'ın haberi..
Ytü Teknoparkta Olmanın Avantajları Neler? 00:48
Ytü Teknoparkta Olmanın Avantajları Neler? 16 izlenme - 2 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, T-Soft'un Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde uzun süredir çalışmalar gerçekleştirdiğini belirtti.
DYWİ 18 B6 D2 2+1 KİRALIK 03:36
DYWİ 18 B6 D2 2+1 KİRALIK 6 izlenme - 8 ay önce 24 Saat Güvenlik, 3 Açık Yüzme HaVuzu, 1 Kapalı Yüzme HaVuzu (Fitness Center bünyesindedir.) Fİtness Center, Açık ve Kapalı Otopark, Cafeterya, Çocuk Oyun Alanları, Yürüyüş Alanları, Mükemmel Bahçe Düzeni ve Dumankaya hizmet aYrIcalıkları ile sizi bekliyor.
Tv Em - TeknoPark - Tamer Özmen 06:21
Tv Em - TeknoPark - Tamer Özmen 5 izlenme - 2 yıl önce Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Windows 8 ve Xbox hakkında bilgiler veriyor.