Hoşgeldiniz!

Teknopark

Selin Canik - Teknopark Örnekler (24 Tv) 03:28
Selin Canik - Teknopark Örnekler (24 Tv) 71 izlenme - 4 yıl önce Her Pazar 15:10'da 24 TV'de..
Güler Sabancı Ve Davetliler Kahkahaya Boğuldu 02:26
Güler Sabancı Ve Davetliler Kahkahaya Boğuldu 38 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım, Sabancı Holding Teknoparkı’nın açılışına katıldı. 2002 sonunda AKP iktidarından önce Ar-Ge’ye ayrılan parın yüzde yarım olduğunu belirten Yıldırım, ”Şimdi yüzde birin üzerine çıkmıştır. Yeter mi yeter hedef iki buçuk 3 2013’e kadar. O zaman araştırma geliştirme tamamen devletin işiydi. Özel sektör bu işe ‘ya böyle luzumsuz ilere para harcanmaz’ diyor. Akla para verme işi eskiden yoktu. Parayla akıl mı satın alınır. Fuzulu masraf olarak görüyordu. Tanıdığım armatörler vardı kumcular. Gemi yaptıracak, proje için vereceği 3 kuruşluk proje parasından kaçıyor. Başkasının projesini araklayıp ordan iş yapmaya çalışıyor. Yaptı bizim yanında çalışan ressama para vermiş yarın istiyor. O da kesip biçip bir proje götürüyor o da 3-5 kuruş veriyor. Başlıyor gemiyi yapmaya. Gemi ortaya çıkıyor bakıyorlar ki makine dairesi unutulmuş” dedi ve salon kahkahaya boğuldu.
Teknolojinin Yıldızları' Ödülleri Sahiplerini Buldu 05:48
Teknolojinin Yıldızları' Ödülleri Sahiplerini Buldu 10 izlenme - 11 ay önce 'Teknolojinin Yıldızları' ödülleri sahiplerini bulduİSTANBUL - Türkiye'nin öncü teknoloji geliştirme merkezlerinden biri olan Yıldız Teknoparkın, bu yıl ikincisini düzenlediği 'Teknolojinin Yıldızları' ödül töreni gerçekleşti.
Ytü Teknoparkta Olmanın Avantajları Neler? 00:48
Ytü Teknoparkta Olmanın Avantajları Neler? 16 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, T-Soft'un Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde uzun süredir çalışmalar gerçekleştirdiğini belirtti.
Tv Em - TeknoPark - Tamer Özmen 06:21
Tv Em - TeknoPark - Tamer Özmen 5 izlenme - 4 yıl önce Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Windows 8 ve Xbox hakkında bilgiler veriyor.