Hoşgeldiniz!

telaffuz

Che Guevera'yı Telaffuz Edememek 00:05
Che Guevera'yı Telaffuz Edememek 572.826 izlenme - 3 yıl önce
12'lerle Sorunlu Dayı - 2012 Yılını Söyleyememek 00:20
12'lerle Sorunlu Dayı - 2012 Yılını Söyleyememek 173.662 izlenme - 2 yıl önce Dayımız'ın basın açıklaması yaparken bir türlü telaffuz edemediği 2012 yılınının kendisinde derin yaralar açtığı kanaatindeyim...
Dirk Kuyt'tan Adının Telaffuzu 00:23
Dirk Kuyt'tan Adının Telaffuzu 2.418 izlenme - 2 yıl önce Trt spikerlerinden sıkça farklı telaffuzlarla duyduğumuz Dirk Kuyt'ın Liverpool zamanlarından İngiliz televizyonuna verdiği demeç
Japonlar Araba Markalarını Nasıl Telaffuz Ediyorlar 00:29
Japonlar Araba Markalarını Nasıl Telaffuz Ediyorlar 1.231 izlenme - 2 yıl önce Nissan, Subaru, Mitsubishi, Suzuki, Toyota, Mazda, Daihatsu, Honda ve Lexus gibi markalar Japonya'da bakın nasıl telaffuz ediliyor. Dinleyelim aynı zamanda izleyelim.
Ntv Spikerinin Mutlu Ulusoy'un Schweinsteiger'le İmtihanı 00:12
Ntv Spikerinin Mutlu Ulusoy'un Schweinsteiger'le İmtihanı 564 izlenme - 1 yıl önce NTV sunucusu Mutlu Ulusoy, Bayern Münih'ten Manchester United'a transfer olan Bastian Schweinsteiger'in adını bir türlü söyleyemedi.
Bir Bayana Sorulabilecek En Zor Soru - Kim Milyoner Olmak İster 01:32
Bir Bayana Sorulabilecek En Zor Soru - Kim Milyoner Olmak İster 590 izlenme - 2 yıl önce Belki de şu ana kadar Kim Milyoner Olmak İster'de ki en zor bağyan sorularından biri budur. Seyirci de bilemeyince yüzde 50 jokerine sarılan yarışmacı kalan seçenekler sonrasında pek de sevindi ama hiç de beklediği gibi bir telaffuzu yok biz Türk halkının...
Evet'in En Garip Telaffuzu - İsveç 01:52
Evet'in En Garip Telaffuzu - İsveç 463 izlenme - 2 yıl önce İsveçin büyük bir bölümünde "evet" kelimesi "ja" şeklinde ifade edilse de ülkenin kuzeyinde Umeå şehrinde bu kelime garip bir sesle tanımlanmış.
Diller Arası Telaffuz Farkı (Türkçe İçerir) 01:57
Diller Arası Telaffuz Farkı (Türkçe İçerir) 486 izlenme - 2 yıl önce Yine Youtube'dan bulduğum bu videoda İngilizce'deki 9 kelimenin telaffuzlarının diğer dillerdeki anlamları verilmiş.Neyse ki 2 tane de Türkçe kelime var.
Jamiroquai Nasıl Telaffuz Edilir ? 00:29
Jamiroquai Nasıl Telaffuz Edilir ? 614 izlenme - 5 yıl önce ziyaret ediniz http//alperdrms.blogspot.com/
İrina Shayk'ın Ağzından Kendi İsminin Telaffuzu 00:58
İrina Shayk'ın Ağzından Kendi İsminin Telaffuzu 323 izlenme - 2 yıl önce Dwayne Johnson ile başrollerin de oynadığı Hercules adlı film tanıtımı amaçlı Craig Ferguson programına konuk olan İrina sunucunun adının teleffuzunu sorması üzerine bi güzel telaffuz ediyor.İrina, sunucuya soyadının ne olduğunu soruyor tabi ki bi çok insan gibi Shayk olan kısmını biliyor. Soyadının tam halini kendi ağzından dinliyoruz.
Tamer Karadağlı İle İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 03:43
Tamer Karadağlı İle İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 316 izlenme - 2 yıl önce Oyunculuk yeteneği Haluk karakteri ile sınırlı, Hollywood'da "God damn it!" nidalarıyla oyunculuk dersi vermiş karizmatik,olgun,çılgın oyuncumuz milli gururumuz Tamer Karadağlı ile şimdi de İngilizce öğreniyoruz. Hatta 8 aksanını birden öğreniyoruz. Zenci gırtlağı bile var adamda yani o derece
Araba markalarını Japonlar nasıl telaffuz ediyorlar 00:29
Araba markalarını Japonlar nasıl telaffuz ediyorlar 287 izlenme - 2 yıl önce Nissan, Subaru, Mitsubishi, Suzuki, Toyota, Mazda, Daihatsu, Honda ve Lexus gibi markalar Japonya'da bakın nasıl telaffuz ediliyor.
jamiroquai nasıl telaffuz edilir ? 00:29
jamiroquai nasıl telaffuz edilir ? 505 izlenme - 5 yıl önce
malta'daki italyan 01:12
malta'daki italyan 784 izlenme - 6 yıl önce yabancı dil öğrenirken doğru telffuz niye şu kadar önemlidir? işte bu film size cevap veriyor.
Dirk Kuyt Nasıl Okunur? 09:53
Dirk Kuyt Nasıl Okunur? 154 izlenme - 1 yıl önce Bir Fenerbahçe taraftarı ülkemizdeki tartışmalardan bunalmış ve Hollanda'nın yolunu tutmuş. Buradaki hollandalılara Dirk Kuyt'ın telaffuzunu sormuş ve ortaya renkli görüntüler çıkmış.
I'd Like to Buy a Hamburger Nasıl Söylenir - FRZAL 04:42
I'd Like to Buy a Hamburger Nasıl Söylenir - FRZAL 277 izlenme - 2 yıl önce Fatin Rüştü Zorlu Anadolu Lisesi öğrencilerinden bir video daha bu sefer de öğrenciler "I'd like to buy a hamburger" ın Fransızlar mı yoksa Türkler tarafından doğru tellaffuz edildiğini öğrenmeye çalışıyor.
İsmi Yanlış Telaffuz Edilen OZ Karakterinin İsyanı - Schillinger 01:06
İsmi Yanlış Telaffuz Edilen OZ Karakterinin İsyanı - Schillinger 158 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz üzere o.z. dizisindeki Schillinger karakterinin bir çok bölümdeki diğer mahkumlar tarafından isminin yanlış olarak telaffuz edilmesine bir yerde dayanamayıp patlıyor. video bununla ilgili.
Alman Futbolcu İsimlerinin Okunuşu - Top 55 00:58
Alman Futbolcu İsimlerinin Okunuşu - Top 55 229 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar, Alman olmasına rağmen Almanca ve Almanlarla gayet güzel taşşak geçebilen abimiz futbolcuların Almanca okunuşlarını top 55 halinde meydana getirmiş. Bütün dünya Almanın daşşağını yesin..
Devlet Bahçeli'nin Zor Anları 00:14
Devlet Bahçeli'nin Zor Anları 204 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup toplantısında yaptığı konuşma sırasında zor anlar yaşadı. Adana tabirinde bir kelimeyi söylemek isterken o kelimeyi telaffuz edemedi
Sevtap Parman ve İngilizce Şarkısı 02:52
Sevtap Parman ve İngilizce Şarkısı 198 izlenme - 2 yıl önce Top 10 yapsak ilk sırayı Fatih Terim ingilizce konuşuyor 2. sıraya sevtap parman - I asked my mother adlı şarkı gelirdi sanırım.
Portekizce Kelimeleri Telaffuz Etmeye Çalıştık 03:57
Portekizce Kelimeleri Telaffuz Etmeye Çalıştık 94 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda Portekizce kelimeleri telaffuz etmeye çalışıyoruz. Mediakraft Türkiye'nin kurucularından olan Levent'in kızı Yasmin söyledi, biz de telaffuz etmeye çalıştık. Çekimde çok eğlendik, umarız siz de eğlenirsiniz. Bize katlandığı için Yasmin'e çook teşekkür ederiz. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
 Telaffuz Önemli Abi 00:06
Telaffuz Önemli Abi 133 izlenme - 3 yıl önce Telaffuz Önemli Abi
Domates Nasıl Denir? 03:23
Domates Nasıl Denir? 308 izlenme - 8 yıl önce
Türkçe Kelimeleri Telaffuz Etmeye Çalışmak 08:45
Türkçe Kelimeleri Telaffuz Etmeye Çalışmak 85 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle izlemediyseniz şu uyarıyı yapıyım. Aşık olabilirsiniz. Efendim bu grubu aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz.
Telaffuzu Zor Filmler 02:21
Telaffuzu Zor Filmler 81 izlenme - 2 yıl önce Adını telaffuz etmenin neredeyse imkansız olduğu 8 film, yönetmenin adeta işkence çektirmek için koyduğu bu adları söylemek çok zor..
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor - Yönetmen's Cut 01:13
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor - Yönetmen's Cut 110 izlenme - 2 yıl önce Basın toplantısının başlangıcında şimdiye kadar internette yayınlanmamış sahneler. NTV'nin Fatih Terim basın toplantısı yapıyor diye yayınını kesip basın toplantısına canlı yayınla bağlanması ve Hoca konuşamayınca yayını kesmesi.
Hollandalı Futbolcuların İsimleri Nasıl Telaffuz Edilir? 03:44
Hollandalı Futbolcuların İsimleri Nasıl Telaffuz Edilir? 57 izlenme - 2 yıl önce Uzun zamandır gündemde olan bu videonun sitemizde de yer alması ayrıca videodaki spekülasyonlara son verilmesi amacıyla.. İzliyoruz. Bundan sonra düzgün söylemeyenlerle önce dalga geçiyor, sonra da doğrusunu öğretiyoruz. Video bonusu: masmavi eyes.. Sadece Sneijdier bölümü için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100897/sneijder-nasil-okunur
Kamera Arkası: İngilizce Uzmanı: Kelimeler 2 01:39
Kamera Arkası: İngilizce Uzmanı: Kelimeler 2 63 izlenme - 2 yıl önce Acaba hocamız dersine nasıl hazırlanmış ? Tüm çıplaklığıyla gösteriyoruz ! Batesmotelpro'nun en sevdiğiniz videoları İzlesene Kanalında! Hemen abone olmak ve en viral kliplerini tekrar tekrar izlemek için abone olabilirsiniz: http://www.izlesene.com/batesmotelpro#subscribe
Almanlar 'çağlar Söyüncü'nün Telaffuzunda Çok Zorlandı 01:12
Almanlar 'çağlar Söyüncü'nün Telaffuzunda Çok Zorlandı 5 izlenme - 2 ay önce Alman taraftarlar Bundesliga takımlarından Freiburg forması giyen Çağlar Söyüncü'nün ismini telaffuz etmekte çok zorlandılar.
NTV spikerinin Mutlu Ulusoy'un Schweinsteiger'le imtihanı 00:12
NTV spikerinin Mutlu Ulusoy'un Schweinsteiger'le imtihanı 43 izlenme - 1 yıl önce NTV sunucusu Mutlu Ulusoy, Bayern Münih'ten Manchester United'a transfer olan Bastian Schweinsteiger'in adını bir türlü söyleyemedi.