Hoşgeldiniz!

telafuz

Dirk Kuyt'ın İsmi Nasıl Okunur? İşte Tartışmalara Son Nokta 03:43
Dirk Kuyt'ın İsmi Nasıl Okunur? İşte Tartışmalara Son Nokta 6.218 izlenme - 2 yıl önce Hollandalı Bir Taraftar Futbolcu İsimlerinin Doğru Telaffuzlarını Paylaştı...
NTV Spikeriyle Barcelona Telaffuzu 00:23
NTV Spikeriyle Barcelona Telaffuzu 248 izlenme - 1 yıl önce Telafuzun önemli olduğu işlerin belki de ilk sırasında gelen spikerlikte bazen böyle şeyleri görebiliyoruz. Sıcaklardan mı yorgunluktan mı dikkatsizlikten mi yoksa becerisizlikten mi bilemiyorum... NTV'nin deneyimli spikeri Barcelona'yı telafuz etmeye çalışıyor. Uzun uğraşlar sonunda da başarılı oluyor.
Konuşma Bozukluğu 01:21
Konuşma Bozukluğu 265 izlenme - 3 yıl önce Konuşma bozukluğu, mutlaka bir uzman tarafından kontrolü yapılması gereken, çeşitli sebepleri olabilen bir sağlık problemidir.
Alman Futbolcu İsimlerinin Okunuşu - Top 55 00:58
Alman Futbolcu İsimlerinin Okunuşu - Top 55 229 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar, Alman olmasına rağmen Almanca ve Almanlarla gayet güzel taşşak geçebilen abimiz futbolcuların Almanca okunuşlarını top 55 halinde meydana getirmiş. Bütün dünya Almanın daşşağını yesin..
Türk Dil Kurumuna Şikayet 02:34
Türk Dil Kurumuna Şikayet 69 izlenme - 1 yıl önce Güzel yurdumun bir bakkalında , gençlerin satılan ürünler ve bu ürünlere ait etiketleri karşılaştırmasıyle oluşan güzel,komik ve bir o kadar da hüzünlendiren videoyu izlemek üzeresiniz. Bu bir içerik açıklamasıdır. İçeriği izledikten sonra etkisini kaybedecektir.
Jamiroquai - Jamiryo 00:29
Jamiroquai - Jamiryo 98 izlenme - 2 yıl önce Jamiroquai - Jamiryo
İTALYANCA TELAFUZ YARIŞMASI 04:22
İTALYANCA TELAFUZ YARIŞMASI 38 izlenme - 1 yıl önce Merhaba Arkadaşlar Vay Canına Kanalına Hoş Geldiniz Bu Video'da İtalyanca Telafuz Yarışma Yaptık ! Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın! İzlesene Kanalımız - http://www.izlesene.com/vaycanina024 Facebook Sayfamız - https://www.facebook.com/vaycanina024 Twitter Hesabımız - https://twitter.com/vaycanina024 Kanalımızda Çok Eğleneceksiniz... Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - vay.canina@hotmail.com Veya vay.canina024@gmail.com
Jalapeno nasıl okunur? 01:15
Jalapeno nasıl okunur? 61 izlenme - 4 yıl önce Jalapeno nasıl okunur
Jalapeno Nasıl Okunur 01:15
Jalapeno Nasıl Okunur 31 izlenme - 4 yıl önce Jalapeno nasıl okunur