Hoşgeldiniz!

tele

Cengiz Özkan & Çağdaş Mahzuni - Çıktım Yücesine Seyran Eyledim 03:27
Cengiz Özkan & Çağdaş Mahzuni - Çıktım Yücesine Seyran Eyledim 83.984 izlenme - 7 yıl önce Şarkı Sözleri - Cengiz Özkan & Çağdaş Mahzuni - Çıktım Yücesine Seyran Eyledim Çıktım yücesine seyran eyledim Gönül eğlencesi küstü bulunmaz Dostlar bizden muhabbeti kaldırmış Hiçbir ikrarından hadi bulunmaz Zülüfleri top top olmuş cığalı Rakiplerin Hak'tan olsun zevali Bir günahkâr kulum doğdum doğalı Günahkâr kulunun dostu bulunmaz Kanı benim ile lokma yiyenler Başı canı dost yoluna verenler Sen ölmeden ben ölürüm diyenler Dostlar da geriye kaçtı bulunmaz Yine kırçılandı dağların başı Durmuyor akıyor gözümün yaşı Vefasız ardından gitse bir kişi Hakikat ceminde desti bulunmaz Bizde gezer idik irfanda sazda Bile bulunurduk cemde niyazda Bize de gel oldu kanlı Sivas'ta Hızır Paşa bizi asdı bulunmaz Pir Sultan Abdal'ım destim dâmânda İsmim Koca Haydar neslim Yemen'de Garip başa bir hal gelse zamanda Orada her kişinin dostu bulunmaz Cengiz Özkan & Çağdaş Mahzuni'nin, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Mızrap Tele Değince Düet" albümünde yer alan "Çıktım Yücesine Seyran Eyledim" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Telefon Dolandırıcılarına 4 Milyon Lira Kaptıran Teyze 02:50
Telefon Dolandırıcılarına 4 Milyon Lira Kaptıran Teyze 15.161 izlenme - 5 yıl önce Teyzemiz kendini polis diyen tanıtan dolandırıcılara 4 milyon lira kaptırmış.
Kol Bastı- Tele Tabi Kol Bastı Oynarsa:)) 03:01
Kol Bastı- Tele Tabi Kol Bastı Oynarsa:)) 12.664 izlenme - 14 yıl önce tele tabi kol bastı
Cenk Koray - Tele Kutu Yarışması 06:02
Cenk Koray - Tele Kutu Yarışması 7.612 izlenme - 8 yıl önce Trt, Kanal 6 ve Kanal D'de yaptığı programlarla zamanında çok sevilen, sadece programlarıyla değil kişiliğiyle de çok takdir toplamış Cenk Koray'ın şovunda yer verdiği yarışma programı Tele Kutu bölümü, izleyelim duygulanalım.
Vizontele 02:46
Vizontele 4.071 izlenme - 9 yıl önce Peki Zeki Müren de bize görecekmi :D
Mehmet Ali Erbil - Değiştir 02:40
Mehmet Ali Erbil - Değiştir 6.046 izlenme - 8 yıl önce Mehmet ali erbil'in daha millette "acaba donumu indirecek mi" korkusu yaratmadığı, sabah programlarının şirret seyircilerinin yerine, kendini kasmadan, ev haliyle ekranlara çıkan naif bir kitlenin olduğu yıllar... Sadetle aramdaki mesafeyi kısaltırsam; bir salon dolusu güzel insanın olduğu zamanlardan, değiştir programı...
Müşteri Hizmetleri Röportajı 07:41
Müşteri Hizmetleri Röportajı 2.521 izlenme - 6 yıl önce Her gün telefonlarımızı çaldıran 'call center' çalışanları kim, hangi şartlarda çalışıyorlar, dakikalarca beklemeye rağmen sonuç alamayan tüketiciler çağrı merkezleri hakkında ne düşünüyor?
90'lı Yıllar Televizyon Arşivi 32:40
90'lı Yıllar Televizyon Arşivi 3.854 izlenme - 8 yıl önce Doksanlı yıllara ait arşivlerimizden bir derleme sizlerle... Elimizdeki binlerce vhs-beta ve betamax kasetleri siz nostalji sevenler için dijital ortama aktarma işlemi başlamıştır. Bu videoda Star1, Tele on,Hbb, Kanal D, Kanal 6, Trt, Show tv dizi, sinema, jenerik vs. vardır. İyi Seyirler.
Melahat - Dargın Kırgın 04:17
Melahat - Dargın Kırgın 1.452 izlenme - 7 yıl önce Melahat'ın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Mızrap Tele Değince 5" albümünde yer alan "Dargın Kırgın" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Tele Futbol Jeneriği (1991) 00:42
Tele Futbol Jeneriği (1991) 860 izlenme - 8 yıl önce TV2 Tele Futbol programı jeneriği, iyi seyirler efenim...
Telefon Dolandırıcısını Kendi Eliyle Yakalayıp Polise Teslim Etmek 02:44
Telefon Dolandırıcısını Kendi Eliyle Yakalayıp Polise Teslim Etmek 816 izlenme - 8 yıl önce Çok sayıda insanı mağdur eden telefon dolandırıcıları hız kesmedi! Bir börekçi ise telefon dolandırıcısına geçit vermedi. Hırsızı darp edip, polise teslim etti. Dolandırıcılar, bu kez İstanbul Mecidiyeköy'de bir börekçide çalışan Mehmet Akif Özdemir'i (30) hedef seçti. PLAN YAPTI Kendisini komiser olarak tanıtan bir dolandırıcı, işyeri telefonundan ulaştıkları Özdemir'e, "Evinizin yakınlarında 2 çete üyesi yakalandı. Birinin üzerinden sizin kimliğiniz çıktı. Hesabınızı kopyalamışlar. Bankadaki tüm paranızı çekip, bize getirin" dedi. Dolandırıcının tuzağına düşmüş gibi yapan Özdemir, hırsız ile konuşurken bankaya gitti. Bir broşüre, "Dolandırıcı ile konuşuyorum. Hemen polisi arayın" diye yazarak banka görevlisine gösterdi. Yetkililer de olayı polise bildirdi. Bu sırada Özdemir dolandırıcıya bankada hesabındaki 33 bin lirayı çektiğini söyledi. Banka görevlisi ise hırsızı kandırması için Özdemir'e içerisine broşürleri yerleştirdiği büyük bir zarf verdi. YUMRUK ATTI Dolandırıcının verdiği adrese polislerden önce giden Mehmet Akif Özdemir, teledolandırıcıyı bekledi. Bir süre sonra parayı almaya giden tele-dolandırıcı ise Özdemir tarafından darp edildi. Zarfı uzatırken yakaladığı dolandırıcıya yumruk atan Özdemir, tele-dolandırıcının dişini kırarak etkisiz hale getirdi. Ardından da olay yerine polis geldi. Gözaltına alınan ve yüzü ile kaşında darp izleri oluşan şüpheli İsmail E. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. İsmail E.'nin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı öğrenildi.
Tele Pazar - Cenk Koray & Necla Akben 05:05
Tele Pazar - Cenk Koray & Necla Akben 982 izlenme - 8 yıl önce 90lı yıllarda Cenk Koray'ın sunumuyla ekranlara gelen, sonrasında Kanal 6'da Banu Sağnak ve Ali Kocatepenin sunduğu TelePazar programından bir kesit. Muhabbetin ardından Seher Seher şarkısıyla Necla Akben.
Cenk Koray Şov (1995) 42:56
Cenk Koray Şov (1995) 958 izlenme - 8 yıl önce Cenk Koray'ın 95 Yılında yayınlanmış talk şovunu izleyeceksiniz. Konuklar Pınar Eliçe, Kadir Tapucu ve gazete yazarı Erdoğan Sevgin..
Grup Öksüzler & Yudum - Sağım Yalan Solum Yalan 04:48
Grup Öksüzler & Yudum - Sağım Yalan Solum Yalan 869 izlenme - 8 yıl önce Grup Öksüzler & Yudum'un, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Mızrap Tele Değince Düet" albümünde yer alan "Sağım Yalan Solum Yalan" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Bay Meraklı - La Linea 004 04:30
Bay Meraklı - La Linea 004 742 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde rahmetli Cenk Koray'ın ''Tele Kutu'' programında ''Bay Meraklı'' adıyla gösterilmesi ile tanınan, orijinal adı La Linea olan efsane çizgi serinin tüm bölümlerinin sitede olmaması beni ziyadesiyle üzdü ve bu yola baş koymaya karar verdim. Usta Osvaldo Cavandoli'nin anısına saygıyla efendim.
Eskiden Bir Teleon Vardı 01:01
Eskiden Bir Teleon Vardı 615 izlenme - 8 yıl önce Eski bir kanal. Genelde türk filmi verirdi. 80 kuşağı gençler için çok çok özel bir kanaldı. O' nu bekledik biz hep...
Bay Meraklı - La Linea 005 04:03
Bay Meraklı - La Linea 005 699 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde rahmetli Cenk Koray'ın ''Tele Kutu'' programında ''Bay Meraklı'' adıyla gösterilmesi ile tanınan, orijinal adı La Linea olan efsane çizgi serinin tüm bölümlerinin sitede olmaması beni ziyadesiyle üzdü ve bu yola baş koymaya karar verdim. Usta Osvaldo Cavandoli'nin anısına saygıyla efendim.
Kaçkar Tv'ye İnci Sözlük Ziyareti - Tele Kulis 00:22
Kaçkar Tv'ye İnci Sözlük Ziyareti - Tele Kulis 666 izlenme - 8 yıl önce Fenomen sunucu Alaattin Onay'ın sunmuş olduğu Tele Kulis programının doğal haliyle tebessüm ettirmesi yerine bu sefer maalesef dışardan müdahale alıyor. inci sözlük, o meşhur ziyaretini buraya da yapıyor.
Çok Kaşarsın Nerden Buldun Bunu? 00:28
Çok Kaşarsın Nerden Buldun Bunu? 575 izlenme - 9 yıl önce Şahin (Tarık Akan) kadın tacirlerinin peşinde yürekli, atak bir polis komiseridir. Yıllar boyunca peşinde olduğu beyaz kadın ticareti yapan çetelerin korkulu rüyasıdır adeta. Toplum vicdanını yaralayan yasadışı suç şebekelerinin en azılı haydutlarından biri olan Yusuf (Nuri Alço) saf genç kızları yakışıklılığı ile tuzağa düşürüp satmaktadır. Şahin araştırması sırasında bir telekızla (Hülya Avşar) yakınlaşmayı da ihmal etmez. Filmin Adı: Tele Kızlar Yönetmen: Osman Seden Oyuncular: Tarık Tarcan, Perihan Savaş, Hülya Avşar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1985
Melahat - Ne Diye 03:45
Melahat - Ne Diye 633 izlenme - 7 yıl önce Melahat'ın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Mızrap Tele Değince 5" albümünde yer alan "Ne Diye" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Barış Manço Tele Tempo Programı 17.11.1984 14:01
Barış Manço Tele Tempo Programı 17.11.1984 422 izlenme - 6 yıl önce Katıldığı programda yaşantısı hakkında konuşan Barış Abimiz.
Bay Meraklı - La Linea 105 02:39
Bay Meraklı - La Linea 105 467 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde rahmetli Cenk Koray'ın ''Tele Kutu'' programında ''Bay Meraklı'' adıyla gösterilmesi ile tanınan, orijinal adı La Linea olan efsane çizgi serinin tüm bölümlerinin sitede olmaması beni ziyadesiyle üzdü ve bu yola baş koymaya karar verdim. Usta Osvaldo Cavandoli'nin anısına saygıyla efendim.
Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray - Teleon (2000) 22:29
Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray - Teleon (2000) 404 izlenme - 8 yıl önce 16 Aralık 2000 — Türkiye Birinci Futbol Ligi'nde ilk yarının son maçında Trabzonspor, Galatasaray'ı ağırlıyor. Bu maçla tarihlerinde 85. kez karşı karşıya gelen taraflar, maçn çok zorlu geçeceğini, önemli olan şeyin iyi oynayan tarafın kazanması olduğunu söylediler. Sezon başından beri belki de ilk kez tam kadro sahaya çıkabilecek olan Galatasaray'da sakat futbolcu bulunmazken, Trabzonspor Teknik Direktörü Giray Bulak "Sahada çok koşan ve inançlı bir Trabzonspor olacak" dedi. 2 ekip arasında bugüne dek yapılan 84 karşılaşmanın 30'unu Trabzonspor kazanırken, Galatasaray 33 galibiyet aldı. Trabzon Avni Aker Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak maç Teleon'dan naklen şifreli yayınlanacak. GİRAY BULAK: ÇEKİNMİYORUZ Trabzonspor Teknik Direktörü Giray Bulak, hafta sonunda Galatasaray'la yapacakları maçta çok farklı bir Trabzonspor olacağını söyledi. Bulak, Galatasaray'ın başarılı bir takım olduğunun herkes tarafından kabul edildiğini belirterek, "Ancak biz Galatasaray'ı defalarca yendik. Rakibimizden çekinmiyoruz. Pazar günü sahada çok koşan ve inançlı bir Trabzonspor olacak" dedi. Türkiye Kupası çeyrek finalinde Galatasaray'la eşleşmelerini de "zorlu bir kura" olarak değerlendiren Bulak, şunları söyledi: "Bu maçın zorlu geçeceğini zaten iki taraf da biliyor. Belki de 2 takım kupada erken final oynayacaklar. Maça uzun bir süre var. Bu zamana dek takıma eksik oyuncularımızın da katılımıyla maça daha avantajlı bir biçimde çıkacağız. Ayrıca sahamızda karşılaşmamızın avantajını da değerlendirmeye çalışacağız." Öte yandan Teknik Direktör Giray Bulak, cuma günü idmandan kovduğu Nesim'i 18 kişilik maç kadrosuna almazken, bu futbolcunun yerine Serafimovski dahil edildi. Trabzonspor'un, Galatasaray maçına şu muhtemel kadro ile çıkması bekleniyor: Metin, Gökdeniz, Nikolovski, Macit, Osman, Abdulkadir, Yanchav, Erhan, Tamer, Lange ve Zafer. Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray Giray Bulak Mircea Lucescu 8' (0-1) Capone 90' Zarko Sfrafimoski (1-1)
Bay Meraklı - La Linea 109 02:41
Bay Meraklı - La Linea 109 404 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde rahmetli Cenk Koray'ın ''Tele Kutu'' programında ''Bay Meraklı'' adıyla gösterilmesi ile tanınan, orijinal adı La Linea olan efsane çizgi serinin tüm bölümlerinin sitede olmaması beni ziyadesiyle üzdü ve bu yola baş koymaya karar verdim. Usta Osvaldo Cavandoli'nin anısına saygıyla efendim.
Derdiyoklar Grubu - Hop Hop Dazlaklar  (TeleOn) 03:54
Derdiyoklar Grubu - Hop Hop Dazlaklar (TeleOn) 675 izlenme - 7 yıl önce Hop Hop Dazlaklar Söz ve Müzik: Derdiyoklar Türk folk müziğinin mihenk taşı olan grubun nostaljik videosu.
Bay Meraklı - La Linea 108 02:29
Bay Meraklı - La Linea 108 357 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde rahmetli Cenk Koray'ın ''Tele Kutu'' programında ''Bay Meraklı'' adıyla gösterilmesi ile tanınan, orijinal adı La Linea olan efsane çizgi serinin tüm bölümlerinin sitede olmaması beni ziyadesiyle üzdü ve bu yola baş koymaya karar verdim. Usta Osvaldo Cavandoli'nin anısına saygıyla efendim.
Bay Meraklı - La Linea 008 04:12
Bay Meraklı - La Linea 008 390 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde rahmetli Cenk Koray'ın ''Tele Kutu'' programında ''Bay Meraklı'' adıyla gösterilmesi ile tanınan, orijinal adı La Linea olan efsane çizgi serinin tüm bölümlerinin sitede olmaması beni ziyadesiyle üzdü ve bu yola baş koymaya karar verdim. Usta Osvaldo Cavandoli'nin anısına saygıyla efendim.
Bay Meraklı - La Linea 003 04:34
Bay Meraklı - La Linea 003 343 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde rahmetli Cenk Koray'ın ''Tele Kutu'' programında ''Bay Meraklı'' adıyla gösterilmesi ile tanınan, orijinal adı La Linea olan efsane çizgi serinin tüm bölümlerinin sitede olmaması beni ziyadesiyle üzdü ve bu yola baş koymaya karar verdim. Usta Osvaldo Cavandoli'nin anısına saygıyla efendim.
Fatih Mühürdar - Değiştir (Cuma Postası) 08:00
Fatih Mühürdar - Değiştir (Cuma Postası) 302 izlenme - 9 yıl önce Mehmet Ali Erbil'den bildiğimiz değiştir oyununun Fatih Mühürdar versiyonu izleyeceğiz. Şarkı söylemek için çıkan abilerimin, ablalarımın şarkıları gerçekten bi garip, hey gidi zaman dedirtiyor. Bol kıyafetler de ayrı bi konu tabi, nasıl moda olmuş o anlamış değilim.
Bay Meraklı - La Linea 104 02:37
Bay Meraklı - La Linea 104 231 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde rahmetli Cenk Koray'ın ''Tele Kutu'' programında ''Bay Meraklı'' adıyla gösterilmesi ile tanınan, orijinal adı La Linea olan efsane çizgi serinin tüm bölümlerinin sitede olmaması beni ziyadesiyle üzdü ve bu yola baş koymaya karar verdim. Usta Osvaldo Cavandoli'nin anısına saygıyla efendim.