Hoşgeldiniz!

telefon bağlantısı

Canlı Yayında Yanlış Telefon Bağlantısı: Siz Dolandırıcı mısınız? 00:48
Canlı Yayında Yanlış Telefon Bağlantısı: Siz Dolandırıcı mısınız? 3.794 izlenme - 2 yıl önce Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu programda Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar ile yapılmak istenen telefon bağlantısı Didem Arslan Yılmaz - Mete Yarar
Cnn Türk'te Hatalı Telefon Bağlantısı: Dolandırıcı Mısınız 00:57
Cnn Türk'te Hatalı Telefon Bağlantısı: Dolandırıcı Mısınız 3.670 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep saldırısından sonra Mete Yarar'ın görüşlerini almak isteyen Didem Arslan, rejinin hatası sonucu yanlış kişiyle konuştu.
Hakan  68 Esra Canlı Yayında Rezil Oluyor 02:34
Hakan 68 Esra Canlı Yayında Rezil Oluyor 23.184 izlenme - 10 yıl önce komutan_6858@hotmail.com,hakan,koreli,cenk,68,aksaraylı,babasultan,yunus,emre,bilal,cemal,yahyahan,68,vatan_evlatları_68,gurubu,kurucusu,
Canlı Yayına Yanlış Bağlantı 00:57
Canlı Yayına Yanlış Bağlantı 7.695 izlenme - 3 yıl önce Başbakan' ın Amerika ziyaretini yorumlaması için emekli Büyükelçi İnal Batu' ya bağlanmak isteyen haber spikeri zorluyor zorluyor sonunda bağlanıyor ama kime?
Beyaz'dan Mehmet Ali Birand'a Veda 01:42
Beyaz'dan Mehmet Ali Birand'a Veda 7.670 izlenme - 5 yıl önce Beyazıt Öztürk, Mehmet Ali Birand'ın Ölümü ile Alakalı Duygularını Telefonla Dile Getirdi !
N'oluyo Lan Espri mi Yapıyosunuz? - Cem Yılmaz & Beyaz (1998) 01:43
N'oluyo Lan Espri mi Yapıyosunuz? - Cem Yılmaz & Beyaz (1998) 3.764 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1998, Cem Yılmaz'ın, Beyaz'ın ve de Kenan Doğulu'nun daha parayı ve karıyı bulmadığı gencecik oldukları toy yılları desek yeridir efenim. Beyaz Show'a canlı yayına telefonla bağlanan Cem Yılmaz tahminimce sarhoş da olabilir efenim yarmayan birkaç başarısız espri girişimi yapar bir ara bakar ki kendi aralarında gülüşüyorlar ve de sorar noluyo lan espri mi yapıyosunuz diye. Neyse izleyelim efenim yaad edelim o eski günleri.
'su Gibi'de Skandal Yaratan Telefon Bağlantısı!... 04:14
'su Gibi'de Skandal Yaratan Telefon Bağlantısı!... 5.069 izlenme - 7 yıl önce
Ferdi Tayfur Ferdibabafme Telefonla Bağlandı 11:42
Ferdi Tayfur Ferdibabafme Telefonla Bağlandı 3.758 izlenme - 9 yıl önce ferdi tayfur selçuk tuncerin programına telafonla radyoda canlı yayına bağlandı ve hayranlarına seslendi www.ferdibaba.com resimi site radyo sorumlusu okan beyköylücumali
Nur Yerlitaş Beyaz Futbol'a Telefonla Bağlandı 15:01
Nur Yerlitaş Beyaz Futbol'a Telefonla Bağlandı 1.755 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'in ünlü jürisi Nur Yerlitaş, Beyaz Futbol programına katıldı. Beyaz Futbol programının yorumcuları Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar, Sinan Engin ve moderatör Ertem Şener'e spor dünyasının kıyafetlerini değerlendiren Nur Yerlitaş'la Ahmet Çakar arasında yaşanan diyaloglar izleyenleri güldürdü. CAPSLERLE GELEN İLGİDEN YORULDUM Hakkında yapılan capslerden şikayetçi olmadığını söyleyen Yerlitaş, sosyal medyada ünlenmesinden sonra gittiği yerlerde insanlar tarafından gelen ilgiden yorulduğunu söyledi.
Canlı Yayında Spiker Çıldırıyor 03:34
Canlı Yayında Spiker Çıldırıyor 1.120 izlenme - 4 yıl önce Spiker Çıldırıyor...Tam Kopmalık...
Nuri Şahin - Beyaz Show Telefon Bağlantısı 05:34
Nuri Şahin - Beyaz Show Telefon Bağlantısı 2.452 izlenme - 7 yıl önce
Canlı Telefon Baglantısı kopacaksın 00:20
Canlı Telefon Baglantısı kopacaksın 1.759 izlenme - 8 yıl önce süper komik bir video izlemenizi tavsiye ederim
Canlı Yayında Ahmet Davutoğlu Diye Başka Kişiye Bağlanmak 01:00
Canlı Yayında Ahmet Davutoğlu Diye Başka Kişiye Bağlanmak 1.011 izlenme - 3 yıl önce Kanal 24'de yayınlanan "Kafa Dengi" adlı programa yanlışlıkla bağlanan Tarsuslu dayının, konuştuğu makamı resmi bir makam zannedip "kardeş valla hediyeleri gönderdik" adlı izahatını dinliyoruz.
Abdurrahim Albayrak'tan Prandelli Hakkında Şok Sözler 21:20
Abdurrahim Albayrak'tan Prandelli Hakkında Şok Sözler 942 izlenme - 3 yıl önce Çalkantılı günler geçiren sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak'tan gündem yaratacak açıklamalar geldi... Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak, gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulunurken, Teknik Direktör Cesare Prandelli'nin arkasında durmasının zorlaştığını söyledi. "SÖZLEŞMESİNE BAKSANIZ KAFAYI YERSİNİZ!" Telegol programına açıklamalarda bulunan Albayrak, "Galatasaray taraftarı tepkisinde yerden göğe kadar haklıdır. Şu şartlarda Prandelli'nin arkasında kalmam zor. İçim kan ağlıyor. Eski yönetim Prandelli'ye gerçekleştirilemeyecek sözler vermiş. Sözleşmesine baksanız, kafayı yersiniz! Çok ağır maddeler var. Mancini hayatımda tanıdığım en dürüst insanlardan biri. Bir kuruş para almadan gitmiş. Prandelli 'Ben buraya çalışmaya geldim' diyor." dedi. "OCAK AYINA KADAR SÜRE VERİN" Albayrak, Prandelli'nin görevine son verilip verilmeyeceği yönündeki soruya da yanıt verirken, "Bize Ocak ayına kadar zaman verin. Ocak ayında takımda çok ciddi gelişmeler olacak. Takıma giremeyen oyuncuları satacağız ve yapacağımız tasarrufla 1-2 oyuncu alacağız. Ocak'ta birkaç yıldız alınacak. Yıldız futbolcu satmayacağız." ifadelerini kullandı. "SNEIJDER'IN SÖZLEŞMESİNİ UZATACAĞIZ" Wesley Sneijder'in Trabzonspor maçına ilk 11'de başlamamasıyla ilgili soruya da yanıt veren Albayrak, şöyle konuştu: "Kadroyu gördükten sonra moralim çok bozuldu. 'Bu kadroyla bu maçı alamayız' dedim. Biz kadroya karışamayız. Taraftarımızın hepsinden özür diliyorum. Onlar Sneijder oynayacak diye kombine alıyor. Galatasaray'da Sneijder'i bilerek küstürmeye çalıştığımızı söyleyen yönetici varsa derhal istifa etsin. Sneijder ile sözleşme uzatacağız. Kendisi ile konuştuk. Ne demek küstürmek? Böyle bir şey söz konusu değil."
Ferdi Tayfur Orhan Gencebay Müslüm Gürses  Aynı Anda Canlı Telefon Bağlantısı 11:30
Ferdi Tayfur Orhan Gencebay Müslüm Gürses Aynı Anda Canlı Telefon Bağlantısı 923 izlenme - 3 yıl önce Babaları dinleyelim diye tıklıyoruz, Gezegen Mehmet'in evet'lerinden konuya hakim olamıyoruz.
Beyaz Show Roberto Carlos Telefon Bağlantısı 07:34
Beyaz Show Roberto Carlos Telefon Bağlantısı 1.080 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Show Roberto Carlos Telefon Bağlantısı
Ata Demirer-Telefon Bağlantısı(Korsan Tv) 01:12
Ata Demirer-Telefon Bağlantısı(Korsan Tv) 634 izlenme - 4 yıl önce Ata Demirer Tek Kişilik Dev Kadro'sundan sahneler burada! https://www.facebook.com/atademirer https://twitter.com/atademirer http://instagram.com/atademirerofficial
Deli Hüseyin Canlı Telefon Bağlantısı 03:57
Deli Hüseyin Canlı Telefon Bağlantısı 637 izlenme - 4 yıl önce Deli Hüseyin Canlı Telefon Bağlantısı
Erdoğan Bayraktar - Gerekiyorsa Başbakan İstifa Etsin 02:54
Erdoğan Bayraktar - Gerekiyorsa Başbakan İstifa Etsin 599 izlenme - 3 yıl önce İlk duyduğumda şok oldum ve hemen taze taze yayına hazırladım sevgili site sakinleri, Yolsuzluğa adı karışan bakan başbakanın her şeyden haberi var, o da istifa etsin açıklaması sizlerle. "Her şey başbakanın onayıyla yapıldı. Bana istifa baskısı yapılmasını kabul etmiyorum, gerekiyorsa başbakan istifa etsin..."
Canlı Yayına Bağlanan Çılgın Dede 01:20
Canlı Yayına Bağlanan Çılgın Dede 442 izlenme - 4 yıl önce Çiftetelli Vatan Tv (10 Mayıs 2014 Cumartesi)
Beyaz Show - Beyazın En Zor Anları 09:47
Beyaz Show - Beyazın En Zor Anları 354 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show'un (2006) ilk bölümünde, bursa'dan telefonla bağlanan elif hanım resmen ortalığı birbirine katıyor..Bi izleyici bu kadar mı...
Kuzular Otlarken Canlı Yayına Bağlanmak - Yalçın Çakır 03:03
Kuzular Otlarken Canlı Yayına Bağlanmak - Yalçın Çakır 276 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Abi videolarına uzun süre ara verdik,ancak geriye bomba gibi döndük şimdiki garipliğimiz konuğun babası,konuğun babası'nı arayan Yalçın Abi kuzuların sesini duyunca iş değişiyor,kuzularla muhabbet etmeye çalışan Yalçın Abi'yi izleyelim.
Ferdi Tayfur'dan Gülben Show'a Canlı Bağlantı 05:35
Ferdi Tayfur'dan Gülben Show'a Canlı Bağlantı 328 izlenme - 4 yıl önce Ferdi Tayfur'dan Gülben Show'a Canlı Bağlantı
Ses Tonundan Karakter Analizi.. 00:58
Ses Tonundan Karakter Analizi.. 164 izlenme - 3 yıl önce Televizyon tarihinin büyük gaflarından birtanesi.. Yayına bağlanan kadının daha 3. kelimesinden sonra ne tür olduğunu anlayan Mazhar Alanson bunu bütün izleyicilerle paylaşmakta hiçbir sakınca görmüyor.. Beyaz ise durumu toparlamaya çalışsa da çok başarılı olamıyor...
Şelale Hanım - Ara Bil Kazan! - Okan Bayülgen 05:34
Şelale Hanım - Ara Bil Kazan! - Okan Bayülgen 187 izlenme - 3 yıl önce Zamanında Okan Bayülgen'in yaptığı tiplemeydi, İronik bir anlatım söz konusuydu skeçlerinde. 10 yıl olmuş, ne ara geçmiş o kadar zaman.
Canlı Yayına Bağlanan Muhabir - Yapmayın A.K. 00:11
Canlı Yayına Bağlanan Muhabir - Yapmayın A.K. 177 izlenme - 3 yıl önce Bir Mayıs olaylarının en hareketli dakikalarında Taksim'deki muhabirimiz Kemal'e bağlanıyoruz.Evet Kemal sendeyiz . . . . . . biiiiip ,Kemal sen iyimisin ? He burdayım.
İsmini Vermek İstemeyen Kadrolu Flash Tv Çalışanı 04:16
İsmini Vermek İstemeyen Kadrolu Flash Tv Çalışanı 347 izlenme - 5 yıl önce Yalçın Çakırın programında İsmini vermek istemeyen izleyici pozisyonunda çalışan adamın 6 farklı telefon performansını...
Cübbeli Hoca Flash Tv'ye Telefonla Bağlandı 06:58
Cübbeli Hoca Flash Tv'ye Telefonla Bağlandı 330 izlenme - 5 yıl önce Cübbeli Hoca Flash Tv'ye Telefonla Bağlandı 7 Aralık 2012
Wesley Sneijder'in aciklamalari 01:22
Wesley Sneijder'in aciklamalari 171 izlenme - 5 yıl önce Wesley Sneijder'in aciklamalari
Melih Gökçek'in Canlı Yayına Bağlanması 04:43
Melih Gökçek'in Canlı Yayına Bağlanması 164 izlenme - 3 yıl önce 12 Mart 2014 akşamı Ankara BÜyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın katıldığı ve cemaate yakınlıgıyla bilinen Bugun TV'de Adem Yavuz Arslan'ın programında konusurken yayından alınmış.