Hoşgeldiniz!

telefon dolandırıcısı

Telefon Dolandırıcılarına 1 Milyon Lira Kaptıran Profesör 02:14
Telefon Dolandırıcılarına 1 Milyon Lira Kaptıran Profesör 2.481 izlenme - 4 ay önce Telefon dolandırıcıları bu seferde Kayseri'de bir profesörü dolandırmış.
Telefon Dolandırıcısını Trolleyen Adanalı Telefoncu 03:25
Telefon Dolandırıcısını Trolleyen Adanalı Telefoncu 456 izlenme - 5 ay önce İnsanları telefon kazandınız gibi bir çok bahane ile dolandıran telefon dolandırıcıları bu sefer sert kayaya çarpmış. Adanalı telefoncu dolandırıcıya gereken cevabı video sonunda vermiş.
Telefon Dolandırıcısını Kendi Eliyle Yakalayıp Polise Teslim Etmek 02:44
Telefon Dolandırıcısını Kendi Eliyle Yakalayıp Polise Teslim Etmek 677 izlenme - 2 yıl önce Çok sayıda insanı mağdur eden telefon dolandırıcıları hız kesmedi! Bir börekçi ise telefon dolandırıcısına geçit vermedi. Hırsızı darp edip, polise teslim etti. Dolandırıcılar, bu kez İstanbul Mecidiyeköy'de bir börekçide çalışan Mehmet Akif Özdemir'i (30) hedef seçti. PLAN YAPTI Kendisini komiser olarak tanıtan bir dolandırıcı, işyeri telefonundan ulaştıkları Özdemir'e, "Evinizin yakınlarında 2 çete üyesi yakalandı. Birinin üzerinden sizin kimliğiniz çıktı. Hesabınızı kopyalamışlar. Bankadaki tüm paranızı çekip, bize getirin" dedi. Dolandırıcının tuzağına düşmüş gibi yapan Özdemir, hırsız ile konuşurken bankaya gitti. Bir broşüre, "Dolandırıcı ile konuşuyorum. Hemen polisi arayın" diye yazarak banka görevlisine gösterdi. Yetkililer de olayı polise bildirdi. Bu sırada Özdemir dolandırıcıya bankada hesabındaki 33 bin lirayı çektiğini söyledi. Banka görevlisi ise hırsızı kandırması için Özdemir'e içerisine broşürleri yerleştirdiği büyük bir zarf verdi. YUMRUK ATTI Dolandırıcının verdiği adrese polislerden önce giden Mehmet Akif Özdemir, teledolandırıcıyı bekledi. Bir süre sonra parayı almaya giden tele-dolandırıcı ise Özdemir tarafından darp edildi. Zarfı uzatırken yakaladığı dolandırıcıya yumruk atan Özdemir, tele-dolandırıcının dişini kırarak etkisiz hale getirdi. Ardından da olay yerine polis geldi. Gözaltına alınan ve yüzü ile kaşında darp izleri oluşan şüpheli İsmail E. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. İsmail E.'nin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı öğrenildi.
Kütahya'da Telefon Dolandırıcısına Suçüstü 00:25
Kütahya'da Telefon Dolandırıcısına Suçüstü 45 izlenme - 9 ay önce Kütahya'da telefon dolandırıcısına suçüstüKÜTAHYA - Kütahya'da telefonla aradığı kişiye kendisini polis olarak tanıtıp isminin FETÖ'ye karıştığını söyleyerek para isteyen kişi, içerisinde 17 bin lira olduğunu sandığı gazete kağıdı konulmuş poşeti aldığı sırada polisler tarafından suçüstü yakalandı.
Samsun'da Suçüstü Yakalanan Telefon Dolandırıcısı, Altını Islattı 01:02
Samsun'da Suçüstü Yakalanan Telefon Dolandırıcısı, Altını Islattı 17 izlenme - 2 yıl önce Samsun'da iki kez telefonla dolandırdığı Almanya'dan kesin dönüş yapan gurbetçi çifti üçüncü kez dolandırmaya kalkışan dolandırıcı suçüstü yakalandı. Korkudan altına kaçırdı.
Karabük İşçi Emeklisinin 10 Bin Lirasını Alan Telefon Dolandırıcısı  Orhan Ş.,Yakalandı 01:02
Karabük İşçi Emeklisinin 10 Bin Lirasını Alan Telefon Dolandırıcısı Orhan Ş.,Yakalandı 13 izlenme - 2 yıl önce İşçi emeklisinin 10 bin lirasını alan telefon dolandırıcısı yakalandı Karabük'te, telefonda kendisini polis olarak tanıttığı 79 yaşındaki işçi emeklisi Niyazi Pehlivan ile buluşup 10 bin lirasını alan Orhan Ş., otogarda kaçmak üzereyken polis tarafından yakalandı.
Bu Kez Telefon Dolandırıcısı Tuzağa Düştü 00:48
Bu Kez Telefon Dolandırıcısı Tuzağa Düştü 2 izlenme - 5 ay önce Bu kez telefon dolandırıcısı tuzağa düştü Telefon dolandırıcısına para yerine kum dolu poşet verdilerBURSA - Bursa'da yaşlı adamı dolandırmak isteyen dolandırıcılar, para yerine ellerine kum dolu poşet verilerek kıskıvrak yakalandı.
İşçi Emeklisinin 10 Bin Lirasını Alan Telefon Dolandırıcısı Orhan Ş.,Yakalandı 01:02
İşçi Emeklisinin 10 Bin Lirasını Alan Telefon Dolandırıcısı Orhan Ş.,Yakalandı 2 izlenme - 2 yıl önce İşçi emeklisinin 10 bin lirasını alan telefon dolandırıcısı yakalandı Karabük'te, telefonda kendisini polis olarak tanıttığı 79 yaşındaki işçi emeklisi Niyazi Pehlivan ile buluşup 10 bin lirasını alan Orhan Ş., otogarda kaçmak üzereyken polis tarafından yakalandı.