Hoşgeldiniz!

Telefon Uygulaması Videoları İzle

Siri ile Beatbox Yapan Gençler 00:30
Siri ile Beatbox Yapan Gençler 3.276 izlenme - 1 yıl önce Siri ile Beatbox Yapan Gençler Telefon uygulaması olan siri ile üç genç kulağa hoş gelen beatbox yapıyor.
Matematik Sorularına Anında Cevap Veren Telefon Uygulaması 00:43
Matematik Sorularına Anında Cevap Veren Telefon Uygulaması 7.407 izlenme - 2 yıl önce Telefonlar için geliştirilmiş Matematik sevmeyen ve arası olmayanlar için eğlenceli bir uygulama. Akıllı telefonda matematik sorularını çektiğinizde cevabını ekrandan veren uygulama gittikçe popülerliğini artırmaya devam ediyor. Matematikten nefret öğrenciler için mükemmel bir buluş! Yorum sizin, izleyelim..
  01:22
"Hayalet sevgili" uygulaması yakında akıllı telefonlarda! 360 izlenme - 4 yıl önce "Sevgilin var mı yok mu" sorusundan sıkıldıysanız, bu haber sizi de ilgilendiriyor. Akıllı telefon o işe de el attı. Yeni bir uygulama çıkıyor piyasaya. Hayalet sevgili uygulaması...
Mx Player 03:29
Mx Player 168 izlenme - 3 yıl önce İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı
Türkçe Kelimeleri Telaffuz Etmeye Çalışmak 08:45
Türkçe Kelimeleri Telaffuz Etmeye Çalışmak 95 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle izlemediyseniz şu uyarıyı yapıyım. Aşık olabilirsiniz. Efendim bu grubu aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz.
Pizza Görünümlü Lamborghini Yaptılar 01:58
Pizza Görünümlü Lamborghini Yaptılar 54 izlenme - 2 yıl önce Push For Pizza, pizza sipariş verebileceğiniz bir telefon uygulaması. Kurucuları uygulamanın reklamını yapmak için bir arabayı pizza ile kaplamayı düşündüler ve o aracın Lamborghini olmasına karar verdiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ezan Vakit Pro 03:18
Ezan Vakit Pro 110 izlenme - 3 yıl önce Virüslü Silerken Launcher Hata Verdirdi. İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı
Kilo Vermek İçin Akıllı Telefon Uygulaması 01:18
Kilo Vermek İçin Akıllı Telefon Uygulaması 4 izlenme - 2 ay önce Profesör Natalia Lawrence, Exeter ve Cardiff üniversitelerindeki araştırmacıların geliştirdiği bir akıllı telefon uygulamasını tanıtıyor. Amaç sağlıklı olmayan gıdalardan kaçınmalarını sağlayarak kişilerin kilo vermesine yardım etmek.