Hoşgeldiniz!

Telefon Uygulaması Videoları İzle

Siri ile Beatbox Yapan Gençler 00:30
Siri ile Beatbox Yapan Gençler 3.201 izlenme - 10 ay önce Siri ile Beatbox Yapan Gençler Telefon uygulaması olan siri ile üç genç kulağa hoş gelen beatbox yapıyor.
Matematik Sorularına Anında Cevap Veren Telefon Uygulaması 00:43
Matematik Sorularına Anında Cevap Veren Telefon Uygulaması 4.572 izlenme - 2 yıl önce Telefonlar için geliştirilmiş Matematik sevmeyen ve arası olmayanlar için eğlenceli bir uygulama. Akıllı telefonda matematik sorularını çektiğinizde cevabını ekrandan veren uygulama gittikçe popülerliğini artırmaya devam ediyor. Matematikten nefret öğrenciler için mükemmel bir buluş! Yorum sizin, izleyelim..
  01:22
"Hayalet sevgili" uygulaması yakında akıllı telefonlarda! 360 izlenme - 3 yıl önce "Sevgilin var mı yok mu" sorusundan sıkıldıysanız, bu haber sizi de ilgilendiriyor. Akıllı telefon o işe de el attı. Yeni bir uygulama çıkıyor piyasaya. Hayalet sevgili uygulaması...
Mx Player 03:29
Mx Player 160 izlenme - 3 yıl önce İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı
Türkçe Kelimeleri Telaffuz Etmeye Çalışmak 08:45
Türkçe Kelimeleri Telaffuz Etmeye Çalışmak 86 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle izlemediyseniz şu uyarıyı yapıyım. Aşık olabilirsiniz. Efendim bu grubu aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz.
Pizza Görünümlü Lamborghini Yaptılar 01:58
Pizza Görünümlü Lamborghini Yaptılar 54 izlenme - 1 yıl önce Push For Pizza, pizza sipariş verebileceğiniz bir telefon uygulaması. Kurucuları uygulamanın reklamını yapmak için bir arabayı pizza ile kaplamayı düşündüler ve o aracın Lamborghini olmasına karar verdiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ezan Vakit Pro 03:18
Ezan Vakit Pro 108 izlenme - 3 yıl önce Virüslü Silerken Launcher Hata Verdirdi. İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı
2 Faydalı Telefon Uygulaması 04:46
2 Faydalı Telefon Uygulaması 14 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda işinize yarayacak 2 tane akıllı telefon uygulaması var. İlki, yürürken kazasız belasız mesaj yazmanızı sağlıyor. İkinicisi ise sanal da olsa bir dövmenin vücudunuzda nasıl duracağını gösteriyor. Linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Type While Walk Android: http://bit.ly/1ae1RaP Type While Walk iOs: http://apple.co/1eZy9Kv Tattoo Me Camera Android: http://bit.ly/1UD77K2 Tattoo Cam iOs: http://apple.co/1EnlHw2 Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Darker Pro 01:13
Darker Pro 13 izlenme - 3 yıl önce İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı
Adk 2012 01:02
Adk 2012 6 izlenme - 3 yıl önce İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı