Hoşgeldiniz!

telefonla

Telefonla 10 Saniyede İyileşti 02:43
Telefonla 10 Saniyede İyileşti 11.944 izlenme - 4 yıl önce Telefonla 10 saniyede iyileşti
Telefonla İlişki Bitirmek 04:08
Telefonla İlişki Bitirmek 4.255 izlenme - 2 yıl önce Telefonla ilişki bitirmek genelde parasal mevzulardır bence kız der sen bana bakamıyon senden daha iyisini buldum adamda onu keser kesin,bu yüzden bence bakalım scorp üyeleri niçin bitirirmiş ilişkileri
Asansörde Telefonla Sex )) 02:15
Asansörde Telefonla Sex )) 10.169 izlenme - 8 yıl önce helal olsun be
Sevgilisiyle Ayrı, Annesiyle Apayrı Konuşan Kız 00:36
Sevgilisiyle Ayrı, Annesiyle Apayrı Konuşan Kız 1.029 izlenme - 3 yıl önce Sevgilisiyle tatlı tatlı konuşurken, annesine birden çirkefleşen kızın videosu. Nilay Toprak - Bir Kızın Gerçek Yüzü sevgilisine değişik konuşan kız sevgilis...
Çarptığı Dede Can Çekişirken Telefonla Oynayıp Esnemek 01:47
Çarptığı Dede Can Çekişirken Telefonla Oynayıp Esnemek 765 izlenme - 3 yıl önce Efendim, bu videoyu akıllarımızda "kezban" ifadesiyle yer etmiş "tipik Türk kadını" profilinden sebep "Türk İşi" kategorisine uygun görmüşümdür. Güzide haber sitelerimize göre ablamız Şişli'de karşıdan karşıya geçmeye çalışan dedeye arabasıyla çarpıyor. Vatandaşlar, gazeteciler vs. herkes ambulans beklerken abla dedenin yanına 9.15'ten fazla yaklaşmadan, yüzünde hiçbir ifade olmaksızın bekliyor, arada telefonunu kurcalıyor, sonra bir kere de esniyor. Bu da yetmiyor, polisin gazetecilere verdiği kaza tutanağı mı her neyse, kazayla ilgili bilgilerin olduğu belgeleri de "rüşvet" olarak nitelendirip suçlamalar savuruyor (Polis gazateciye niye rüşvet verecekse artık... Ayrıyeten her karakolun bağlantılı polis muhabiri vardır, rüşveti verse senin gözünün önünde mi verir?) Evet, haber görüntülerle sabittir. Ablanın gazeteciyle konuşmasındaki tavırlarına bakınca, aslında insan önceki umursamaz tavırlara da şaşırmıyor. Yani beklenir bu insan evladından bu hareketler... Benim yorumum, ablanın dedeye yaklaşmamasının sebebi dedenin fukara görünüşü ve kıyafetleri... Çok görmüşüzdür bu burnu havada; kendini üstün, diğerlerini böcek zanneden tip insanları, onlarla beraber fukaraların arasına da girmişizdir, biliyoruzdur nerde nasıl neden davrandıklarını. Yani zengin giyimli yakışıklı bir adama çarpsa bence böyle davranmayacak. Bunun yanında sizin yorumlarınızı da merak etmekteyim, evet yorumlayarak seyredelim, efendim.
Phone Kontrolünde Uçan Helikopter 02:39
Phone Kontrolünde Uçan Helikopter 557 izlenme - 4 yıl önce Phone Kontrolünde Uçan Helikopter
Bayram Şov 00:32
Bayram Şov 783 izlenme - 11 yıl önce bayram yine şov yapıyoooooo
10.000 Abone - Sizleri Telefonla Arıyorum 09:34
10.000 Abone - Sizleri Telefonla Arıyorum 228 izlenme - 2 yıl önce 10000 abone olduğum için bu kutlama videosu çekmek istedim. Şimdi sizinle de paylaşıyorum.
Telefonla Konuşan Bebek 00:35
Telefonla Konuşan Bebek 318 izlenme - 5 yıl önce
Telefonla Bağlanan Kadın Sunucuyu Delirtiyor 03:34
Telefonla Bağlanan Kadın Sunucuyu Delirtiyor 388 izlenme - 6 yıl önce telefonla bağlanan kadın sunucuyu delirtiyor
Telefonla Piyano Çalmak 00:32
Telefonla Piyano Çalmak 296 izlenme - 6 yıl önce telefonla piyano çalmak
Dünyanın İlk Telefon Açık Uçuşu 01:31
Dünyanın İlk Telefon Açık Uçuşu 204 izlenme - 3 yıl önce Teknolojinin ilerlemesiyle bazı havayolu firmalarına telefonlar açık bir şekilde uçma izni verilmiş. Jetblue firması ise bu izni bir video çekerek paylaşmak istemiş. İşte telefonlar açık bir şekilde yapılan ilk uçuşun görüntüleri. Rahat olun. Artık uçakta da instamood instagood yapabileceksiniz.
Telefonla konuşurken taklalı smaç basmak 02:24
Telefonla konuşurken taklalı smaç basmak 259 izlenme - 5 yıl önce Gizli maskot NBA maçı başlamadan önceki eğlencede seyircilerin beklemedi müthiş bir smaç attı
konserde telefonla konuşursan ne olur? 00:41
konserde telefonla konuşursan ne olur? 355 izlenme - 7 yıl önce
telefonla intihar edeceğini söyledietti 01:58
telefonla intihar edeceğini söyledietti 227 izlenme - 7 yıl önce telefonla intihar edeceğini söyledietti
CHP'li Özkoç'un Meclis TV Canlı Yayınından Selam Göndermesi 00:38
CHP'li Özkoç'un Meclis TV Canlı Yayınından Selam Göndermesi 149 izlenme - 3 yıl önce CHP Milletvekili Engin Özkoç Meclis TV canlı yayınında, HDP'li Adil Zozani'nin Anayasa'ya aykırılık itirazına, AK Partili Mustafa Elitaş yanıt verirken kameraların oturduğu bölüme yöneldiğini fark edince, telefonla konuştuğu kişiye selam gönderdi. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkmış, izleyelim..
Telefonla Konuşma 01:54
Telefonla Konuşma 151 izlenme - 7 yıl önce güney telefonla konuşuyor
Dolandırıcılık Olaylarında 'Telefonla Hipnoz' 04:46
Dolandırıcılık Olaylarında 'Telefonla Hipnoz' 11 izlenme - 4 ay önce - Dolandırıcılık olaylarında 'telefonla hipnoz' YYÜ Rehberlik ve Psikolojik Danışma Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr.
Telefonla Konuşan Anne Oğlunun Boğulduğunu Fark Etmedi 00:42
Telefonla Konuşan Anne Oğlunun Boğulduğunu Fark Etmedi 13 izlenme - 9 ay önce Telefonla Konuşan Anne Oğlunun Boğulduğunu Fark Etmedi
Telefonla Dolandırıcılık Tiyatro Sahnesine Taşındı - Ufuk Emek'in Açıklamaları 02:45
Telefonla Dolandırıcılık Tiyatro Sahnesine Taşındı - Ufuk Emek'in Açıklamaları 17 izlenme - 1 yıl önce Oyundan kesit -Toplu fotoğraf çekimi -Oyunun yönetmeni Ufuk Emek'in açıklamaları Emniyet Genel Müdürlüğünce, Polis Haftası dolayısıyla hazırlanan ve iletişim yoluyla dolandırıcılık olaylarına dikkat çekmeyi amaçlayan tiyatro oyunu sahnelendi.