Hoşgeldiniz!

Teletabi Videoları İzle

Teletabilere Veda Zamanı 00:06
Teletabilere Veda Zamanı 282.664 izlenme - 4 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
teletubies - kolbastı ( teletabi  ) by iceshock 03:02
teletubies - kolbastı ( teletabi ) by iceshock 202.549 izlenme - 8 yıl önce teletubies - kolbastı oynuyor çok komik teletabi kolbastı oynuyor
Teletubbies Kolbastı Oynarsa :))) 03:01
Teletubbies Kolbastı Oynarsa :))) 104.036 izlenme - 8 yıl önce İzleyin beğenecek misiniz :)
apaçi teletabiler 00:48
apaçi teletabiler 28.083 izlenme - 7 yıl önce
Teletabiler 04:17
Teletabiler 12.136 izlenme - 2 yıl önce İsviçreli bilim adamları, yaptıkları bir araştırmaya göre çocuklar için hazırlandığı iddia edilen Teletabi'lerin en ağır cankilerin tedavisinde yüzden 85'e varan olumlu gelişmeler saptadıklarını açıkladılar. Cankiler, tedavi sonrası yaptıkları açıklamalarda, Teletabi'lerin en baba saf maldan daha şahane kafa yaptığını, sahte cenneti yıllardır yanlış kapılarda aramışız, ovırdozun kralı burdaymış dayı! gibi sözlerle vurguladılar.
Arkadaşlarla Gezerken Hissettiğim 00:20
Arkadaşlarla Gezerken Hissettiğim 3.253 izlenme - 2 yıl önce Çoğu kişi arkadaşlarıyla toplandığında sanki kendisini gayet ciddi ağır takılan, bir karizması var zanneder halbuki dışardan görülen böyle de olabilir.
 Teletabiler - Biz 4 Kişiyiz Gardaş 01:20
Teletabiler - Biz 4 Kişiyiz Gardaş 4.266 izlenme - 3 yıl önce 90'ların sonlarından 2001'in Mayıs ayına kadar Atv'de her hafta sonu öğle vaktinde yarım saatlik yayınlanmış , çocukluğumuzun vazgeçilmez televizyon dizisi olan Teletabiler'in Biz 4 Kişiyiz Gardaş şarkısına yaptığı coverdır .
Tombilibular (Çakma Teletabiler) 05:04
Tombilibular (Çakma Teletabiler) 1.172 izlenme - 2 yıl önce Bir aralar kafada sünger etkisi yaratabilecek program teletabilerden sonra, trt'nin kendince teletabi yorumu. Başroldeki kahramanın adı Makapaka... Allah analı babalı büyütsün, pek şirinmiş.
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 03:48
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 1.636 izlenme - 2 yıl önce İki işssiz arkadaşımızın Londra sokaklarındaki eğlencesi. Avrupa başka arkadaş. Bizde olsa... deyip bitireceğim. Devamını siz getirin.
Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon 01:51
Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon 812 izlenme - 2 yıl önce Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Abone OLMAYI Unutmayın !
Ömür Varol: Fatih Ürek Teletabi Mi? 01:26
Ömür Varol: Fatih Ürek Teletabi Mi? 406 izlenme - 8 ay önce "Söylemezsem Olmaz"da Fatih Ürek'in "Benim cinsiyetim yok. Cinsiyetsizim; ne erkek ne de kadın!" açıklaması tartışıldı. Canlı yayına, Ömür Varol'un esprisi damgasını vurdu: Ne yani, Fatih Ürek Teletabi mi?
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 00:19
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 1.023 izlenme - 2 yıl önce Cücü, dünyayı bir kez daha kurtarmaya niyetlidir ve soluğu teletubby diyarında alır..
Giderayak Kadının Göğsüne Dokunan Teletabi 00:34
Giderayak Kadının Göğsüne Dokunan Teletabi 28 izlenme - 4 hafta önce Canlı yayın programına konuk olan telatabiler programa veda etme sırası gelince göğüsleri güzel olan kadınları ufaktan bir elliyor
Gavur Vine vs Türk Vine 01:55
Gavur Vine vs Türk Vine 804 izlenme - 2 yıl önce Gavurlarla Türkler arasındaki vine videolarından seçmece karar vermek size kaldı. Bakalım kim daha yaratıcı?
Teletabiler Işid Versiyon - Unexpected Jihad 00:54
Teletabiler Işid Versiyon - Unexpected Jihad 545 izlenme - 2 yıl önce Teletabilerin isid'e uyarlanmış versiyonudur ,zannım tarafından dakikalarca kahkaha atılmış videodur.Bu arada Rip Bin Ladin demeden geçemicem.
Aşkını Videoyla  Anlatmakta Sıkıntısı Olan Genç Teletabi 01:27
Aşkını Videoyla Anlatmakta Sıkıntısı Olan Genç Teletabi 636 izlenme - 2 yıl önce Bizim zamanımızda sokakta yapacak o kadar çok şeyimiz vardı ki varımız yoğumuz erkek arkadaşlarımızdı. Kızlar ile o yaşta yakınlık kurmayı aklımızın ucundan bile geçirmezdik. Sokaktan artan vaktimiz kalmıyordu çünkü. Hatta onları saçları çekilecek, gıcıklık yapılacak varlıklar olarak görüyorduk. Şimdi sokaklarda oynayan çocuk kalmayınca ve de her çocuğun cep telefonu ve interneti olunca ister istemez kızlarla bizim olduğumuzdan kat kat daha yakın oluyor. Fakat erken yaşta kıza yavşamanın ve kız arkadaş edinmenin çocuklar üzerinde ne kadar kötü bir karakter yarattığını bu video ile göreceğiz. Kıza şirin gözükmek için kızların hayran olduğu Justin Bieber tarzını hemen kendine uygulayan, kendisine "choq dadlu jojuqq yhaa" denmesi için konuşmasını bilerek peltekleştiren, kızların fotoğraf çekilirken duckface diye de bilinen dudak uzatma hareketini konuşma esnasında yapmayı alışkanlık haline getirmiş ve bize gelecek nesilin nasıl olacağı hakkında ipucu veren bir ergeni utanarak izleyeceksiniz.
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 03:26
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 418 izlenme - 2 yıl önce The Last Of Us oyunuyla ilgili Türkçe içerikli video bakınırken denk geldiğim Oğuz Sasi adlı bu arkadaş Sony'nin kendisine "exclusive" oyun yollamasına çok sevindiğinden midir yoksa normal hali bu olduğu için midir bilinmez garip garip hallere girmiş videoda... Kendini Komik Zanneden Genç'in sitede gürültü kirliliği yaptığı bu zor dönemlerde ibret alınması ve bu tarz videoların çekilmemesi hususunda etkili bir örnek...
Sevimli Teletabiler 00:49
Sevimli Teletabiler 258 izlenme - 2 yıl önce Her yaşın sefasını sürebilmek, kankalrınla beraber olmak ne güzel. Acaba biz de o yaşlarda bırak ip atlamayı, yürüyebilecek miyiz? bu kadar sağlıklı ve neşeli olabilecek miyiz?
Teletabilerden Korkunçlu Sanat Filmi Yapmak 04:10
Teletabilerden Korkunçlu Sanat Filmi Yapmak 156 izlenme - 2 yıl önce Herkesin bildiği bu sevimlimsi varlıklar siyah-beyaz ve uygun müzik eşliğinde tamamen zıt bir tema oluşturuyor.
Melih Gökçek Şarkı Gönderiyor (Teletabi Edit) 00:54
Melih Gökçek Şarkı Gönderiyor (Teletabi Edit) 95 izlenme - 2 yıl önce Angaranın çılgın çocuğu Melih Gökçek'in Teletabili versiyonunu geçmişe dönerek izliyoruz.