Hoşgeldiniz!

teletabi

Teletabilere Veda Zamanı 00:06
Teletabilere Veda Zamanı 282.633 izlenme - 3 yıl önce Yorumsuz :) En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
teletubies - kolbastı ( teletabi  ) by iceshock 03:02
teletubies - kolbastı ( teletabi ) by iceshock 202.423 izlenme - 8 yıl önce teletubies - kolbastı oynuyor çok komik teletabi kolbastı oynuyor
Teletubbies Kolbastı Oynarsa :))) 03:01
Teletubbies Kolbastı Oynarsa :))) 103.962 izlenme - 8 yıl önce İzleyin beğenecek misiniz :)
apaçi teletabiler 00:48
apaçi teletabiler 27.795 izlenme - 6 yıl önce
Teletabiler 04:17
Teletabiler 9.699 izlenme - 2 yıl önce İsviçreli bilim adamları, yaptıkları bir araştırmaya göre çocuklar için hazırlandığı iddia edilen Teletabi'lerin en ağır cankilerin tedavisinde yüzden 85'e varan olumlu gelişmeler saptadıklarını açıkladılar. Cankiler, tedavi sonrası yaptıkları açıklamalarda, Teletabi'lerin en baba saf maldan daha şahane kafa yaptığını, sahte cenneti yıllardır yanlış kapılarda aramışız, ovırdozun kralı burdaymış dayı! gibi sözlerle vurguladılar.
 Teletabiler - Biz 4 Kişiyiz Gardaş 01:20
Teletabiler - Biz 4 Kişiyiz Gardaş 3.973 izlenme - 2 yıl önce 90'ların sonlarından 2001'in Mayıs ayına kadar Atv'de her hafta sonu öğle vaktinde yarım saatlik yayınlanmış , çocukluğumuzun vazgeçilmez televizyon dizisi olan Teletabiler'in Biz 4 Kişiyiz Gardaş şarkısına yaptığı coverdır .
Arkadaşlarla Gezerken Hissettiğim 00:20
Arkadaşlarla Gezerken Hissettiğim 3.181 izlenme - 2 yıl önce Çoğu kişi arkadaşlarıyla toplandığında sanki kendisini gayet ciddi ağır takılan, bir karizması var zanneder halbuki dışardan görülen böyle de olabilir.
Tombilibular (Çakma Teletabiler) 05:04
Tombilibular (Çakma Teletabiler) 1.013 izlenme - 1 yıl önce Bir aralar kafada sünger etkisi yaratabilecek program teletabilerden sonra, trt'nin kendince teletabi yorumu. Başroldeki kahramanın adı Makapaka... Allah analı babalı büyütsün, pek şirinmiş.
Ömür Varol: Fatih Ürek Teletabi Mi? 01:26
Ömür Varol: Fatih Ürek Teletabi Mi? 401 izlenme - 4 ay önce "Söylemezsem Olmaz"da Fatih Ürek'in "Benim cinsiyetim yok. Cinsiyetsizim; ne erkek ne de kadın!" açıklaması tartışıldı. Canlı yayına, Ömür Varol'un esprisi damgasını vurdu: Ne yani, Fatih Ürek Teletabi mi?
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 03:48
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 1.506 izlenme - 2 yıl önce İki işssiz arkadaşımızın Londra sokaklarındaki eğlencesi. Avrupa başka arkadaş. Bizde olsa... deyip bitireceğim. Devamını siz getirin.
Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon 01:51
Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon 753 izlenme - 1 yıl önce Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Abone OLMAYI Unutmayın !
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 00:19
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 915 izlenme - 2 yıl önce Cücü, dünyayı bir kez daha kurtarmaya niyetlidir ve soluğu teletubby diyarında alır..
Aşkını Videoyla  Anlatmakta Sıkıntısı Olan Genç Teletabi 01:27
Aşkını Videoyla Anlatmakta Sıkıntısı Olan Genç Teletabi 596 izlenme - 2 yıl önce Bizim zamanımızda sokakta yapacak o kadar çok şeyimiz vardı ki varımız yoğumuz erkek arkadaşlarımızdı. Kızlar ile o yaşta yakınlık kurmayı aklımızın ucundan bile geçirmezdik. Sokaktan artan vaktimiz kalmıyordu çünkü. Hatta onları saçları çekilecek, gıcıklık yapılacak varlıklar olarak görüyorduk. Şimdi sokaklarda oynayan çocuk kalmayınca ve de her çocuğun cep telefonu ve interneti olunca ister istemez kızlarla bizim olduğumuzdan kat kat daha yakın oluyor. Fakat erken yaşta kıza yavşamanın ve kız arkadaş edinmenin çocuklar üzerinde ne kadar kötü bir karakter yarattığını bu video ile göreceğiz. Kıza şirin gözükmek için kızların hayran olduğu Justin Bieber tarzını hemen kendine uygulayan, kendisine "choq dadlu jojuqq yhaa" denmesi için konuşmasını bilerek peltekleştiren, kızların fotoğraf çekilirken duckface diye de bilinen dudak uzatma hareketini konuşma esnasında yapmayı alışkanlık haline getirmiş ve bize gelecek nesilin nasıl olacağı hakkında ipucu veren bir ergeni utanarak izleyeceksiniz.
Gavur Vine vs Türk Vine 01:55
Gavur Vine vs Türk Vine 764 izlenme - 2 yıl önce Gavurlarla Türkler arasındaki vine videolarından seçmece karar vermek size kaldı. Bakalım kim daha yaratıcı?
Teletabiler Işid Versiyon - Unexpected Jihad 00:54
Teletabiler Işid Versiyon - Unexpected Jihad 475 izlenme - 1 yıl önce Teletabilerin isid'e uyarlanmış versiyonudur ,zannım tarafından dakikalarca kahkaha atılmış videodur.Bu arada Rip Bin Ladin demeden geçemicem.
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 03:26
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 387 izlenme - 2 yıl önce The Last Of Us oyunuyla ilgili Türkçe içerikli video bakınırken denk geldiğim Oğuz Sasi adlı bu arkadaş Sony'nin kendisine "exclusive" oyun yollamasına çok sevindiğinden midir yoksa normal hali bu olduğu için midir bilinmez garip garip hallere girmiş videoda... Kendini Komik Zanneden Genç'in sitede gürültü kirliliği yaptığı bu zor dönemlerde ibret alınması ve bu tarz videoların çekilmemesi hususunda etkili bir örnek...
Sevimli Teletabiler 00:49
Sevimli Teletabiler 250 izlenme - 2 yıl önce Her yaşın sefasını sürebilmek, kankalrınla beraber olmak ne güzel. Acaba biz de o yaşlarda bırak ip atlamayı, yürüyebilecek miyiz? bu kadar sağlıklı ve neşeli olabilecek miyiz?
Teletabilerden Korkunçlu Sanat Filmi Yapmak 04:10
Teletabilerden Korkunçlu Sanat Filmi Yapmak 142 izlenme - 1 yıl önce Herkesin bildiği bu sevimlimsi varlıklar siyah-beyaz ve uygun müzik eşliğinde tamamen zıt bir tema oluşturuyor.
Melih Gökçek Şarkı Gönderiyor (Teletabi Edit) 00:54
Melih Gökçek Şarkı Gönderiyor (Teletabi Edit) 89 izlenme - 2 yıl önce Angaranın çılgın çocuğu Melih Gökçek'in Teletabili versiyonunu geçmişe dönerek izliyoruz.