Hoşgeldiniz!

televizyonu

Brezilya Televizyonunda Seksi İç Çamaşırı Defilesi 06:55
Brezilya Televizyonunda Seksi İç Çamaşırı Defilesi 34.966 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Televizyonunda Canlı Yayında Seksi İç Çamaşırı Defilesi modeller: 1.emy Nascimento - 2.ana Wongal - 3.gislene Charaba - 4.amanda Barral - 5.? - 6.? - 7.amanda Barral - 8.gislene Charaba
Fetih Tv - İnternet Televizyonu - Salavat 02:24
Fetih Tv - İnternet Televizyonu - Salavat 1.538 izlenme - 3 yıl önce Peygamber efendimiz (s.a.v) buyurdu ki; "Konstantiniyye elbet bir gün fetholunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan, onun askeri ne güzel askerdir."
Canlı Yayında Org Yere Düştü Programı Bitirmediler 01:08
Canlı Yayında Org Yere Düştü Programı Bitirmediler 443 izlenme - 11 ay önce Uydu üzerinden yayın yapan Rumeli Televizyonu'ndaki bir müzik eğlence programı, yaşanan canlı yayın kazasına rağmen devam etti. ORG KONULDUĞU SEHPADAN DÜŞTÜ Recep Dural tarafından hazırlanan ve sunulan " Trakya Havası" müzik eğlence programı, hafta sonu yine izleyicisiyle buluştu. Rumeli ve Balkan türkülerinin seslendirildiği programda, solist Murat Kaya'nın "Babuba" adlı Balkan türküsünü seslendirdiği sırada, soliste eşlik eden piyanist Muhammet Doğan'ın çaldığı org konulduğu sehpadan düştü. DÜŞTÜĞÜ YERDE ÇALMAYA DEVAM ETTİ Kısa süreli şaşkınlığın yaşandığı programda, sunucu Recep Dural, durumun olumsuzluğa dönüşmemesi için çaba sarf etti. Bu arada piyanist Doğan da yere düşen orgu, düştüğü yerde çalmaya devam ederek, programın bölünmemesini sağladı. Türkünün tamamlanması sonrası verilen reklam arasında org sehpası yenisiyle değiştirilerek programa devam edildi. "İLK CANLI YAYIN KAZAM" Program sunucu Dural, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun süredir canlı yayın yaptığını ancak ilk kez bir canlı yayın kazası ile karşılaştığını söyledi. Orgun yere düşmesiyle konukların şaşkınlık yaşadığını ancak piyanistin durumu iyi idare ettiğini dile getiren Dural, "Bir anda org sehpasından düştü, konuklarımız müdahale etmek istedi ancak ben piyanist Kırklarelili Muhammet'in yerden müziğe eşlik ettiğini görünce müdahaleye izin vermedim. Komik bir durum olduğu için hem gülüp hem de oynamaya devam ettik. Yönetmenimiz de kamera açısını soliste çevirdi, reklam arası olayı düzelttik ama çok da güldük." Öte yandan, programda yaşanan canlı yayın kazası kısa sürede sosyal medyada yayılarak çok sayıda kişi tarafından izlendi.