Hoşgeldiniz!

telsizi

Polis Telsizinden Duyulanlar Şaşırttı 03:40
Polis Telsizinden Duyulanlar Şaşırttı 10.275 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne ait polis telsizlerinden bu gece yayılan 'Yalan Oldu' şarkısı, şaşkınlığa neden oldu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne ait polis telsizlerinden bu gece yayılan “Yalan Oldu” şarkısı, şaşkınlığa neden oldu. Tekno müzik ve arabesk türü şarkıların çalındığı polis telsizini işgal edenlerin kim olduğu henüz bilinmiyor.Emniyete ait telsiz rolesinin frekansına giren kimliği belirsiz kişiler, polis telsizinden tekno müzik ve arabesk şarkı dinletti. Emniyet, telsize girip şarkı anonsu dinleten kişilerin polis olup olmadığını tespit etmek için çalışma başlattı. Gece saatlerinde polisler arasında iletişimin sağlandığı telsiz frekansından yayılan parçalardan birinde, sanatçı Alişan’ın “Yalan Oldu” adlı parçası dikkat çekti. Şarkı aralıklarla 4 dakika boyunca emniyet frekansını meşgul etti. Değişik ilçe kanallarına girilerek pop ve arabesk şarkılar dinletilmesi üzerine, emniyetin kontrol merkezinden uyarı anonsu yapıldı. Telsize nereden sarkma olduğu, olayı gerçekleştirenlerin polis olup olmadığı araştırılırken, olayın tespiti için çalışma yapan polis, şu ana kadar bir faile ulaşamadı.
Adsızpolis telsizi 01:36
Adsızpolis telsizi 5.411 izlenme - 5 yıl önce
Pois Telsizi Laz'OğLuu D 01:53
Pois Telsizi Laz'OğLuu D 4.280 izlenme - 5 yıl önce
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 01:36
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 1.463 izlenme - 3 yıl önce Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi
Polis Telsizinden Yalan Oldu Şarkısı 01:11
Polis Telsizinden Yalan Oldu Şarkısı 1.104 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne ait polis telsizlerinden bu gece yayılan “Yalan Oldu” şarkısı, şaşkınlığa neden oldu. Tekno müzik ve arabesk türü şarkıların çalındığı polis telsizini işgal edenlerin kim olduğu henüz bilinmiyor.
Deniz Telsizi Konuşması 00:21
Deniz Telsizi Konuşması 1.539 izlenme - 7 yıl önce deniz, telsizi, konuşması
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 01:36
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 880 izlenme - 4 yıl önce Polis telsizi anonsuyla evlilik teklifi
Dijital Telsiz 01:13
Dijital Telsiz 777 izlenme - 4 yıl önce Dijital telsiz okth işletmeciliği hizmeti vermektedir. Geniş alan telsiz haberleşme çözümleri sunar,
Türkiyenin İlk, El Telsizi  Telsan 00:25
Türkiyenin İlk, El Telsizi Telsan 880 izlenme - 7 yıl önce türkİyenİn İlk el telsİzİ telsan
Trafik telsizi 21:54
Trafik telsizi 37 izlenme - 8 ay önce Trafik telsizi