Hoşgeldiniz!

temaşa

Ahmet Özbaysal | Harika Bir Şiir | Ayyüzlüm Şarkıs 05:02
Ahmet Özbaysal | Harika Bir Şiir | Ayyüzlüm Şarkıs 1.182 izlenme - 9 yıl önce harika bi şiir mutlaka dinleyin... www.ahmetozbaysal.azbuz.com
Nevzat Atlığ - Bir Verd-İ Rana / Ettim Temaşa 02:28
Nevzat Atlığ - Bir Verd-İ Rana / Ettim Temaşa 611 izlenme - 6 yıl önce
Kahkahayla Gülünüz 03:11
Kahkahayla Gülünüz 187 izlenme - 3 yıl önce Şimdi Çiftlik Televizyon programına başlıyor : Kahkaha İle Gülünüz! Tek kanallı TRT yılları. Şimdiki gibi ne internet var, ne bilgisayar. İşte o zamanlar gençler böyle amatör temaşa sanatları ile eğlenip gülerlerdi efendim. 40 yaş üstü site müdavimlerini daha bir hoşuna gideceğini umduğum bu videoda, eğlence düşmanı cadı rolü ise Neriman Köksal'a düşmüş.
 Meydan-ı Temaşa - Semerkand Tv 51:50
Meydan-ı Temaşa - Semerkand Tv 117 izlenme - 4 yıl önce Semerkand Tv - Meydan-ı Temaşa
Meydan'ı Temaşa - Amağan Köy Kırklareli 50:00
Meydan'ı Temaşa - Amağan Köy Kırklareli 95 izlenme - 4 yıl önce Meydan'ı Temaşa - Amağan Köy Kırklareli
Meydan-ı Temaşa Orta Oyun Tiyatrosu 18:26
Meydan-ı Temaşa Orta Oyun Tiyatrosu 66 izlenme - 4 yıl önce Meydan-ı Temaşa Orta Oyun Tiyatrosu
Temaşa-İ Ramazan - Sinan Topçu - Elveda Ramazan Kasidesi 05:04
Temaşa-İ Ramazan - Sinan Topçu - Elveda Ramazan Kasidesi 78 izlenme - 4 yıl önce Temaşa-i Ramazan 2014 Bursa
Temaşa-İ Ramazan - Sinan Topçu - Bursa İlahi Ve Semazen Grubu 04:58
Temaşa-İ Ramazan - Sinan Topçu - Bursa İlahi Ve Semazen Grubu 32 izlenme - 4 yıl önce temaşa i ramazan 2014 bursa merinos Sinan Topçu Konseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Temaşa-i Ramazan' programı, Ramazan ayında her akşam ayrı bir programla vatandaşları buluşturdu. - Temaşa-i Ramazan programı, Bursalıların, beraberlik ve paylaşmanın simgesi olan Ramazan ayını daha huzurlu ve keyifli yaşamalarını sağladı. - Vatandaşlar, Merinos Parkı'nda gerçekleştirilen konserlere ve kültürel faaliyetlere yoğun ilgi gösterdi. Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşma duygularının odağı, 11 ayın sultanı Ramazan, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Temaşa-i Ramazan programı ile Bursa'da daha da anlamlı ve eğlenceli anların yaşanmasını sağladı. Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Temaşa-i Ramazan programı, binlerce Bursalıyı Ramazan ayı boyunca her akşam Merinos Park'ta bir araya getirdi. Bursalılar, Ramazan ayı boyunca Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından Zara, Muazzez Ersoy, Ahmet Özhan, Mustafa Ceceli, Ömer Faruk Tekbilek, Kubat, Fatih Kısaparmak, Zekai Tunca, Orhan Hakalmaz, Ümit Tokcan, Selma Geçer, Özgür Eren ve Erdal Akkaya'nın konserlerini ilgiyle izledi. Şiiirin usta yorumcuları Uğur Aslan, İbrahim Sadri ve Kahraman Tazeoğlu da sevenleriyle bir araya geldi. İlahi ve ezgilerin vazgeçilmez isimleri Sedat Uçan ve Ömer Karaoğlu'nun da yer aldığı programda, ekranların sevilen yüzü İkbal Gürpınar, keyifli sohbeti ve özel konuklarıyla Bursalı sevenleriyle bir araya geldi. Programda Ubeydullah Sezikli, Sinan Topçu ve bursa ilahi grubu konserler verdi. Bursa'da huzur rüzgarları estiren Temaşa-i Ramazan programını, her akşam binlerce vatandaş ilgiyle izledi. Program, Bursa'da dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğin de en güzel örneğini gözler önüne serdi.