Hoşgeldiniz!

tembellik

tembel hayvan 01:19
tembel hayvan 65.945 izlenme - 7 yıl önce kosta rika'da bir ağaca tırmanmak için karşıdan karşıya geçmeye çalışan üç parmaklı tembellike görevliler yardım etti
İp Çekme Oyunu Oynamak Yerine Tembelliğin Keyfini Süren Köpek 00:10
İp Çekme Oyunu Oynamak Yerine Tembelliğin Keyfini Süren Köpek 4.137 izlenme - 3 yıl önce Normal şartlarda sahibinin çektiği ipi ağzıyla çekip bir oyun oynaması gereken Jameson isimli köpek "amann bana ne yaa" deyip işin kolayına kaçıp keyif sürüyor.
üç parmaklı tembellik yolda 01:19
üç parmaklı tembellik yolda 3.600 izlenme - 7 yıl önce kosta rika'da bir ağaca tırmanmak için karşıdan karşıya geçmeye çalışan üç parmaklı tembellike görevliler yardım etti.
Tembellikten Yetenek Geliştirmek 04:17
Tembellikten Yetenek Geliştirmek 208 izlenme - 8 ay önce Üşengeçlikleri genç adamlara yeni yetenekler kazandırdı. Gençlerin yerlerinden kımıldamamak için yapmadıkları kalmıyor. Sosyal medyada fenomen olan grup Dude Perfect kendi kurduları stüdyoda imkansız görünen çekimler yapıyor.
Koşu Bandını Odun Taşımada Kullanmak 00:48
Koşu Bandını Odun Taşımada Kullanmak 152 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde yakacaklarını depoya atmak için koşu bandını kullanan değişik adamları izlicez.Türk kafası hakketen tembeller
Yemek Yerken Tembellik Yapan Köpek 00:13
Yemek Yerken Tembellik Yapan Köpek 446 izlenme - 3 yıl önce Tembellik yaparken sevimlilik patlaması yaşayan köpek. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Tembellikten Yetenek Geliştirmek 01:34
Tembellikten Yetenek Geliştirmek 32 izlenme - 8 ay önce Sosyal medya fenomeni olan grubunkendi stüdyolarında imkansıza imza attıkları tembelliği yeteneğe dönüştürdüğü büyüleyici gösteriyi izlicez.
Ofiste Tembellik 3 02:07
Ofiste Tembellik 3 138 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/ofistetembellik3.htm Ofiste tembellik yaparak işten kaytarmaya çalışan kızın patronuna yakalanmadan verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamlaması gerekiyor. Mouse kontrolü ile sol kısımda bulunan görevleri sırası ile tamamlayın. İyi eğlenceler..
Düş Fırçası - Tembellik Pişmanlıktır - Dokuz Eylül Üniversitesi 05:42
Düş Fırçası - Tembellik Pişmanlıktır - Dokuz Eylül Üniversitesi 174 izlenme - 3 yıl önce Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisinin sadece hikaye temelli bilim kurgu denemesidir.
Sanalika'da Hayat 5. Bölüm 15:44
Sanalika'da Hayat 5. Bölüm 159 izlenme - 8 yıl önce 5. bölüm tembellik
Kütüphanede Tembellik 00:42
Kütüphanede Tembellik 51 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/kutuphanedetembellik.htm Ders çalışmak için kütüphaneye gelen yaramaz kızı kontrol ederek onun bu yaramazlıklarına ortak oluyoruz. Mouse'unuzla veya yön tuşları ile ekranın sağındaki tüm görevleri yerine getirmelisiniz. Fakat kütüphane görevlisine yakalanmamaya çalışınız. İyi Eğlenceler..
Ofiste Tembellik 5 01:53
Ofiste Tembellik 5 60 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/ofistetembellik5.htm Ofisteki sekreter kız tembellik yapmaya doymuyor. Patronuna çaktırmadan işten kaytaran yaramaz kızın kontrol etmesini sağlayarak ona yardım etmelisiniz. Sağ kısımdaki görevleri yaparak oyunu verilen sürede tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler..
Ofiste Tembellik 9 01:41
Ofiste Tembellik 9 55 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/ofistetembellik9.htm Ofiste tembellik oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Ofiste tembellik 8 oyununda, diğer bölümlerde olduğu gibi verilen görevleri sırası ile patrona yakalanmadan yapmalısınız. Mouse kontrolü sayesinde oynayabileceğiniz bu basit oyunu oynarken çok eğlenceli dakikalara geçireceğinizi umuyoruz. İyi oyunlar..
Ofiste Tembellik 6 01:21
Ofiste Tembellik 6 53 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/ofistetembellik6.htm Tembellikten vazgeçmeyen sekreter kızın oyundaki görevleri patronuna çaktırmadan yapması gereklidir. Ofiste tembellik oyununun devamı olan bu oyunda da yapmanız gerekenler kısmen aynıdır. Mouse kontrolü ile oyunun sağ kısmındaki görevleri tamamlamalısınız. Patrona yakalanmadan başarmaya çalışın. İyi şanslar..
Harekete Geçme Zamanınız Gelmedi Mi? 03:38
Harekete Geçme Zamanınız Gelmedi Mi? 84 izlenme - 7 yıl önce ataleti yenin bir an önce harekete geçin çok geç olmadan.
Ofiste Tembellik 8 03:38
Ofiste Tembellik 8 30 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/ofistetembellik8.htm Ofiste tembellik oyunları serisine bir yenisi daha ekleniyor. Ofisteki tembel sekreterin patronuna yakalanmadan verilen görevleri yerine getirmesi gerekmektedir. Sırası ile başlayarak tüm görevleri verilen sürede tamamlamaya çalışmalısınız. Bol şanslar..
Evde Tembellik 03:36
Evde Tembellik 22 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/evdetembellik.htm Tembellik yapması ile tanınan şirin kız sarah bu oyununda evde tembellik yapma peşinde! Oyunu başlattıktan sonra Sarah'ın sağ kısımdaki görevleri tamamlamasında yardım edin. Fakat oyunda birde Sarah'ın annesi vardır. Bu görevleri yaparken ona yakalanmamaya çalışın. Kontrol için mouseyi kullanabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz..
Otobüste Tembellik 01:00
Otobüste Tembellik 22 izlenme - 4 yıl önce Tembellik oyunlarının bir yenisi ile daha karşınızdayız. Oyunumuzda yanınızdaki elemana çaktırmadan ekranın sağındaki görevleri tamamlamaya çalışmalısınız. Yön tuşlarını ve mouse'unuzu kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/otobustetembellik.htm
Ofiste Tembellik 4 02:19
Ofiste Tembellik 4 23 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/ofistetembellik4.htm Ofiste tembellik yapan yaramaz kızın patronuna yakalanmadan sağ köşedeki görevleri sırası ile başarılı bir şekilde yapması gerekmektedir. Mouse kontrolü ile patrona yakalanmadan ofiste tembellik yapmalısınız. İyi şanslar..
Okulda Tembellik 01:29
Okulda Tembellik 19 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/okuldatembellik.htm Sarah bu komik oyununda okuldadır. Öğretmenine yakalanmadan tembellik yapma peşinde olan şirin kız sarah'a yardım etmelisiniz. Kontrol için mouse ve klavyeyi kullanarak ilerleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Hayvanat Bahçesinde Tembellik 02:42
Hayvanat Bahçesinde Tembellik 16 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/hayvanatbahcesindetembellik.htm Hayvanat bahçesinde hayvanlarla eğlenerek oyun oynamaya çalışan kızın yardımınıza ihtiyacı vardır. Oyun, Ofiste Tembellik oyunlardan esinlenerek hazırlanmıştır. Kontrolleri basit fakat oldukça zevklidir. Yapmanız gereken hayvanat bahçesinde dolaşan güvenlik görevlisine yakalanmadan sağ kısımdaki görevleri yerine getirmek. Mouse ile oyunu oynayabilirsiniz.
Büyü Okulunda Tembellik 00:58
Büyü Okulunda Tembellik 15 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/buyuokulundatembellik.htm Büyü okulunda tembel kızımız ile birlikte hem eğlenecek hemde yaramazlık yapacağız. Bunun için mouse'unuz ile ekranın sağnında bulunan görevleri yerine getirmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Çiftlikte Tembellik 00:58
Çiftlikte Tembellik 11 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/ciftliktetembellik.htm Oyunumuzda büyükannenin çiftliğinde muzurluklar yapıyor ve bunu yaparken büyükanneye yakalanmamaya çalışıyoruz. Mouse'unuzla ekranın sağ tarafındaki butonlardaki görevleri yapmalı ve süre bitmeden tamamlamalısınız. İyi Eğlenceler..
Beyaz Sarayda Tembellik 00:58
Beyaz Sarayda Tembellik 12 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/beyazsaraydatembellik.htm Amerika'da Beyaz Saray'ın bahçesinde kızımız ile kendi eğlencemizi düzenlemeye çalışıyor ve bunları yaparken Obama'nın korumalarına yakalanmamaya özen gösteriyoruz. Mouse'unuzla ekranın sağındaki seçenekleri süre bitmeden tamamlamaya çalışmalısınız. İyi Eğlenceler..
(Video38)(Bölüm2) Adamın İşi Gücü Büyü Ve Nazar Yüzünden Bıçak Gibi Kesilmiş... 17:23
(Video38)(Bölüm2) Adamın İşi Gücü Büyü Ve Nazar Yüzünden Bıçak Gibi Kesilmiş... 2 izlenme - 10 ay önce Adamın işi gücü büyü ve nazar yüzünden bıçak gibi kesilmiş... (38. video) (2.Bölüm) SOHBET VE SEANSLARIMIZI Beğenip Paylaşanlardan Dua edenlerden #ALLAH c.c. #RAZİ #OLSUN... SAYFALARIMIZA ABONE OLARAK BİZİ TAKİP EDİNİZ... SEANSLARIMIZI VE SOHBETLERİMİZİ BEĞENEREK PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OLUNUZ VE BU UNUTULMUŞ SÜNNETİN RUKYENİN DUYULMASINI SAĞLAYINIZ. EN AZINDAN BİZE DUA EDİNİZ. BİZE VE VİDEOLARDAKİ KARDEŞLERİMİZE DUA EDİNİZ. YORUMLARDA DUALARINIZI GÖRMEK BİZİ MOTİVE EDECEK VE BİZE GÜÇ VERECEKTİR BİİZNİLLAH. ALLAH RAZI OLSUN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN. ALLAH BU KARDEŞİMİZİN ŞİFASINI DAİM EYLESİN GİBİ DUALAR EDİNİZ LÜTFEN VE KEREMEN.. Hafız Muhammed Yıldızhan Sürmeli Hoca 0545 374 10 57 WEB SİTEMİZ: https://www.surmelihoca.net/ YOUTUBE KANALIMIZ : https://www.youtube.com/surmelihoca İNSTANGRAM SAYFAMIZ : https://www.intangram.com/surmeli.hoca FACEBOOK GRUBUMUZ: https://www.facebook.com/groups/islam... FACEBOOK SAYFAMIZ : https://www.facebook.com/surmeli.hoca571 FACEBOOK PROFİLİMİZ : https://www.facebook.com/surmeli.hoca69 EMAİL ADRESİMİZ : surmeli.hoca69@gmail.com
Cadılar Bayramında Tembellik 01:05
Cadılar Bayramında Tembellik 5 izlenme - 4 yıl önce http://www.oyunskor.com/cadilarbayramindatembellik.htm Tembel kızımız bu kez cadılar bayramında muzurluk peşindedir. Yapacağı yaramazlıklarda onun yanında olarak yardımcı olmalısınız. Mouse'unuz ile ekranın sağında bulunana seçenekleri tıklayarak görevleri tamamlamaya çalışmalısınız. İyi Eğlenceler..
Yeni Yıl Tembellik 01:42
Yeni Yıl Tembellik 3 izlenme - 4 yıl önce Yeni yılda noel babanın yanında ona yardımcı olan kızımızın canı sıkılmış ve biraz muzurluk yapmak istemiştir. Canı sıkılan kızımızı yalnız bırakmıyor ve ona yardımcı oluyoruz. Mouse'unuzla görevleri noel baba gelmeden tamamlamalısınız. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/yeniyiltembellik.htm