Hoşgeldiniz!

temel atma

1937 İran Irak Demiryolu Hattı Temel Atma Töreni : Şükrü Kaya, Celal Bayar, Ali Çetinkaya 02:25
1937 İran Irak Demiryolu Hattı Temel Atma Töreni : Şükrü Kaya, Celal Bayar, Ali Çetinkaya 359 izlenme - 3 hafta önce TRT arşivinden çıkan bu videoda, devrin başbakanı ve bakanlarını törende görüyoruzç
Çiftlik Bank Konya Süt ve Besi Sığırcılığı İşletmesi Temel Atma Töreni 01:40:02
Çiftlik Bank Konya Süt ve Besi Sığırcılığı İşletmesi Temel Atma Töreni 198 izlenme - 3 ay önce Avrupa'nın ve Türkiye'nin en büyük Süt ve Besi Sığırcılığı İşletmesi temel atma töreni canlı yayını. ÇiftlikBank markası ile tarım ve hayvancılık sektörüne bir yıl içerisinde 200 milyon liralık yatırım gerçekleştiren Fame Game AŞ, 700 milyon lira yatırımla Dünya’nın 11’inci, Türkiye’nin ve Avrupa’nın ise en büyük, süt ve besi sığırcılık tesisinin temelini Konya Akşehir’de atıyor. 23 Aralık’ta temeli atılacak olan çiftliğin, 1 yıl sonra 35 bin büyükbaş süt ineği ve besi sığırı ile üretime geçmesi hedefleniyor. Fame Game A.Ş. CEO’su Mehmet Aydın, tarım ve hayvarcılık sektöründeki yeni yatırımlarının amacını kaliteli et ve süt ürünlerinin vatandaşa uygun fiyatlarla ulaştırılması olduğunu söyleyerek “çiftliğimizin ful kapasite çalışması ile birlikte güncel et ve süt fiyatlarında önemli düşüşler sağlanacak. Vatandaşın ucuz, güvenilir et ve süt ürünlerine ulaşması için 2018 yılı içinde de benzer projelere start vererek ülkemizi sektörde dünya sıralamasında yukarı çıkarmayı hedefliyoruz” dedi
Taşova Sanayi Camii Temel Atma Töreni 1996 10:30
Taşova Sanayi Camii Temel Atma Töreni 1996 261 izlenme - 4 yıl önce Taşova Sanayi Mahallesi Camii Temel Atma Töreni 1996
Hitler'le İcraatın İçinden 03:51
Hitler'le İcraatın İçinden 223 izlenme - 3 yıl önce Philippe Mora tarafından 1974 yılında çekilen uzun süre yasaklı kalmış Swastika belgeselinden bir kesit.Pilardo oynayler,rus karılarına gideyler diyenlerin aksine Almanlıktan aldığı tadı hiçbir şeye değişmeyenleri sitesi alkışlarla yaşıyorum.
3. Havalimanı Töreni - Başbakan Erdoğan'ın Gezizekalılar Demesi 03:18
3. Havalimanı Töreni - Başbakan Erdoğan'ın Gezizekalılar Demesi 205 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan: 'Gezi zekalılar' bu havalimanını hazmedemedi. İstanbul'a yapılacak üçüncü havalimanının temeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle atılıyor. Erdoğan, "Geçen yılın mayıs ayında bazı 'Gezi zekalılar' türedi, maalesef bu havalimanını hazmedemediler. Çünkü onların böyle bir havalimanı yapılmasını tahayyül etmeleri mümkün değildi" dedi. Başbakan Erdoğan 3. havalimanı açılış töreninde gezizekalılar dedi.
Hayrünnisa Gül İle Emine Erdoğan Kol Kola 00:46
Hayrünnisa Gül İle Emine Erdoğan Kol Kola 209 izlenme - 5 yıl önce Hayrünnisa Gül İle Emine Erdoğan Kol Kola 3. Köprü Nün Temel Atma Töreni Öncesinde Emine Erdoğan İle Hayrünnisa Gül Kol Kola Girdi.
Temel Atma Töreni 02:48
Temel Atma Töreni 197 izlenme - 8 yıl önce temel atma töreni
Karacabey Hidayet Camii 16:56
Karacabey Hidayet Camii 146 izlenme - 4 yıl önce Hidayet Camisinin Temel Atma Töreni
 Köyüne Cami Yaptıran Nusret, Tenezzül Edip Temel Atma Törenine Gitmedi  00:35
Köyüne Cami Yaptıran Nusret, Tenezzül Edip Temel Atma Törenine Gitmedi 21 izlenme - 9 ay önce Köyüne cami yaptıran sosyete kasabı Nusret, temel atma törenine telekonferansla bağlandı. Nusret'in tenezzül edip gitmediği törene Acun Ilıcalı'nın amcası Milletvekili Mustafa Ilıcalı katıldı.
Karasu M.y.o. Ek Bina Temel Atma Töreni 2014 03:09
Karasu M.y.o. Ek Bina Temel Atma Töreni 2014 91 izlenme - 4 yıl önce Www.karasununesi.com karasu'nun Haber Sitesi
Bahçeli Osmaniyede Hem Güldü Hem Sinirlendi 00:45
Bahçeli Osmaniyede Hem Güldü Hem Sinirlendi 127 izlenme - 5 yıl önce Bahçeli Osmaniyede Hem Güldü Hem Sinirlendi
Kara Afrika Müzesi'nin Temeli Atıldı 03:47
Kara Afrika Müzesi'nin Temeli Atıldı 9 izlenme - 7 ay önce Kara Afrika Müzesi'nin temeli atıldıİSTANBUL - Gazeteci Yazar Hıfzı Topuz'un 50 yıl süresince Afrika'nın çeşitli bölgelerinden topladığı 450 parça mask ve materyallerden oluşan koleksiyonu, Büyükçekmece Belediyesince yaptırılan Kara Afrika Müzesi'nde sergilenecek.
Memlekete Hindistan Usulü Türbe Yapmak 01:11
Memlekete Hindistan Usulü Türbe Yapmak 61 izlenme - 3 yıl önce Bu amcamız memlekete Hindistan usulü türbe kazandırmak amaçlı temel atma merasiminde başı çekiyor. Alkışlarla temel atma törenini izliyoruz.
En Büyük Besi - Temel Atma Töreni 11:20
En Büyük Besi - Temel Atma Töreni 78 izlenme - 5 yıl önce En Büyük Besi - Temel Atma Töreni
Camii Temel Atma Toreni Video1 07:32
Camii Temel Atma Toreni Video1 73 izlenme - 7 yıl önce camii temel atma toreni video1
Göllü Bağları Yeni Camii Temel Atma Töreni 04:14
Göllü Bağları Yeni Camii Temel Atma Töreni 55 izlenme - 5 yıl önce Göllü Bağları Yeni Camii Temel Atma Töreni
Başkent'te Temel Atma Gerginliği 01:42
Başkent'te Temel Atma Gerginliği 29 izlenme - 5 yıl önce Başkent'te Temel Atma Gerginliği
Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi -  Temel Atma Töreni 02:14
Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi - Temel Atma Töreni 5 izlenme - 5 ay önce Kocaeli’de yapılacak olan Dini Yüksek İhtisas Merkezi'nin temeli, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın katıldığı törenle atıldı. Başiskele ilçesinde yapılacak olan merkez’in temel atma töreninde konuşan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Deaş ve Fetö gibi dini istismar eden terör örgütlerinin dini bilgiye sahip olmayan insanları tuzağa düşürdüğüne dikkat çekti. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Erdoğan, Temel Atma Törenine Katıldı 03:04
Erdoğan, Temel Atma Törenine Katıldı 20 izlenme - 3 yıl önce Resmi temaslarda bulunmak üzere Cibuti'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı TİKA tarafından üstlenilen Burhan Bey Caddesi ve İstanbul Meydanı temel atma törenine katıldı.
Adalet Bakanı Bozdağ Temel Atma Törenine Katıldı 01:57
Adalet Bakanı Bozdağ Temel Atma Törenine Katıldı 9 izlenme - 4 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'a Yaptırılacak Olan İmam-hatip Ortaokulu Ve Lisesi İle 296 Yataklı Yurt Binasının Temel Atma Törenine Katıldı.
Bakan Işık: 01:38
Bakan Işık: 6 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli'nde toplu temel atma töreni- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Bugün bir veri açıklandı.
Adana Organizasyon Hayalimorganizasyon Adana  Temel Atma Töreni 00:27
Adana Organizasyon Hayalimorganizasyon Adana Temel Atma Töreni 0 izlenme - 10 ay önce adana organizasyon HAYALİM ORGANİZASYON ADANA temel atma töreni adana 0543 5352526 DÜĞÜN SÜNNET KOKTEYL NAÇILIŞ NİKAH ŞEKERİ SÜNNET ŞEKERİ PALYAÇO HİZMETLERİ SİHİRBAZ ANİMASYONSÜNNET KIYAFETİ DOĞUM GÜNLERİ ÖZEL MALZEMELERİ HASTANE ODASI SÜSLE ,AÇILIŞ,KOKTEYL,HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ,VOLKAN,KONFETİ,NİKAH ŞEKERİ,SÜNNET ŞEKERİ,SÜNNET,KINA,DOĞUM GÜNLERİ,SÜPRİZ PARTİLER