Hoşgeldiniz!

Temel İçgüdü

Temel İçgüdü Filmindeki Sharon Stone  Oturuşu 01:29
Temel İçgüdü Filmindeki Sharon Stone Oturuşu 41.591 izlenme - 12 ay önce Ali G, Borat, The Dictator gibi absürd komedi filmlerin yıldızı Sacha Baron Cohen'den müthiş bir film daha. 'The Brothers Grimsby' filminden yine absürd komik bir sahne. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307161/fillerin-grup-seksine-dahil-olmak-18
Giselle Gomez'den Temel İçgüdü Oturuşu 01:22
Giselle Gomez'den Temel İçgüdü Oturuşu 8.283 izlenme - 6 ay önce Şili'de "Too Show" isimli programa katılan Giselle Gomez isimli model, Sharon Stone'un efsane oturuşunu canlı yayında yapınca herkesi ekrana kilitledi.
 Efsane Bacak Bacak Üstüne Atma Sahnesini Barbara Palvin'den İzliyoruz! 01:26
Efsane Bacak Bacak Üstüne Atma Sahnesini Barbara Palvin'den İzliyoruz! 10.441 izlenme - 7 ay önce Sharon Stone'un Temel İçgüdü filmindeki ikonikleşen sahnesi Barbara Palvin tarafından yeniden canlandırıldı. Love Magazin için kamera karşısına geçen Barbara Palvin, bugüne kadar ki en cesur pozlarından biri verdi. 23 yaşındaki model noel takvimi için iç çamaşırsız kamera karşısına geçti!
Esra Sönmezer'den Yürek Hoplatan Frikik 01:38
Esra Sönmezer'den Yürek Hoplatan Frikik 1.329 izlenme - 9 ay önce Esra Sönmezer katıldığı bir programda mini etek ile öne doğru eğilince yıllarca unutulmayacak bir frikiğe imza attı.
Temel İçgüdü'deki Efsane Bacak Bacak Üstüne Atma Sahnesini Barbara Palvin'den İzliyoruz 01:26
Temel İçgüdü'deki Efsane Bacak Bacak Üstüne Atma Sahnesini Barbara Palvin'den İzliyoruz 779 izlenme - 7 ay önce Sharon Stone'un Temel İçgüdü filmindeki ikonikleşen sahnesi Barbara Palvin tarafından yeniden canlandırıldı. Love Magazin için kamera karşısına geçen Barbara Palvin, bugüne kadar ki en cesur pozlarından biri verdi.23 yaşındaki model noel takvimi için iç çamaşırsız kamera karşısına geçti!
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 73.434 izlenme - 5 yıl önce Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 01:42
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 353.659 izlenme - 4 yıl önce Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) Cinayet romanları yazarı Catherine Tramell, Londra’da yaşamaktadır. Futbolcu erkek arkadaşı bir araba kazasından ötürü suda boğularak öldüğünde, polis soruşturmalarının merkezi haline gelir. Tramell arabayı suya doğru sürmeden önce erkek arkadaşı halihazırda yüksek dozda uyuşturucudan ölmüştür zaten. Polis psikoanalisti olan Dr. Michael Glass, Tramell’i incelemek üzere çağırılır. Ancak doktor, bu manipulatif kadın tarafından baştan çıkartılır. Diğer yanda arkadaşı olan Roy Washburn, Tramell’in suçlu olduğundan emindir. Tramell, doktordan kendisine “risk bağımlılığı” konusunda terapide bulunmasını ister. Her terapiden sonra Glass, giderek bu kadının eğilimlerinden yana daha da şüphe ile dolar. Cinayetlerin sayısı arttıkça ve bu cinayet kurbanlarına Glass’ın eski eşi de dahil olunca, doktor, Tramell’in suçlu olduğunu ispat etmeyi bir saplantı haline getirir ki kanıtlar bunun tam aksini göstermektedir.
Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 02:00
Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 1.585.186 izlenme - 2 yıl önce Bu filmi ilk izlediğimizde hangimizin ağzının suyu akmadı, hangimiz gözlerimizi daha fazla ayrıntı görebilmek için pörtlek pörtlek yapmadık? Televizyonlarda verildiğinde ya açık yerleri kapatacak reklam koyarlardı ekrana ya da toptan keserlerdi bu sahneleri. Az mı küfür etmiştik bu sansürcülere lan göz zevkimiz bozuluyor diye. Koymayın reklam falan özgürlük istiyoruz diye sokaklara çıkmadık mı tek yürek?
temel içgüdü şakası! 01:47
temel içgüdü şakası! 44.220 izlenme - 7 yıl önce temel içgüdü kamera şakası!
Milletvekilinden Temel İçgüdü Frikiği 00:33
Milletvekilinden Temel İçgüdü Frikiği 12.562 izlenme - 10 ay önce İngiltere Parlamentosu’nda Başkaban Theresa May’in konuşma yaptğı sıralarda herkesin kulağı Başbakan’da olsa da gözü arka sıralarda oturan milletvekili Lucy Frazer’de idi. Frazer’in eteğinden verdiği frikik İngiltere’nin gündemine oturdu.
Başbakana 'Temel İçgüdü' Şakası  (Görevimiz Tehlike) 01:36
Başbakana 'Temel İçgüdü' Şakası (Görevimiz Tehlike) 17.537 izlenme - 4 yıl önce Başbakan'a iç çamaşırlı tuzak!Sırbistan'da yayınlanan "Nemoguca Misija" (Görevimiz Tehlike) programında daha hiç yapılmamış bir kamera şakası yapıldı. Gazeteci kılığına giren seksi bir manken, Sırbistan Başbakanı Ivica Dacic'le röportaj yapmakdan önce iç çamaşırını çıkardı. Mini etekli sunucu, röportaj sırasında ise aniden bacaklarını açarak, Sırp Başbakan'ı tuzağına düşürdü. Sharon Stone'un başrolünü oynadığı "Temel İçgüdü" filmini anımsatan olayda; Sırp siyasetçi gözlerini seksi mankenden alamazken, yüzündeki tebessüm izleyenleri güldürdü...
Turkish Temel İçgüdü 00:54
Turkish Temel İçgüdü 5.813 izlenme - 3 yıl önce Temel iç güdü senaryosu Micheal Douglas a işlesede,yılların tecrübesi tampon uzmanı çapkın Hakan a işlemeyecektir.Türk polisi bıçağa karşı her zaman tetikte beklemektedir.
Sharon Stone Temel İçgüdü Sorgu Sahnesi 05:14
Sharon Stone Temel İçgüdü Sorgu Sahnesi 11.716 izlenme - 2 yıl önce Sharon Stone Temel İçgüdü Filmindeki Sorgu Sahnesi temel içgüdü
Temel İçgüdü 2 02:08:12
Temel İçgüdü 2 169.687 izlenme - 1 yıl önce ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Temel İçgüdü 01:54:00
Temel İçgüdü 13.392 izlenme - 1 yıl önce ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Temel İçgüdü 02:08
Temel İçgüdü 255.959 izlenme - 10 yıl önce Temel İçgüdü fragmanı
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde ! 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde ! 44.413 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Hayrettin - Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 02:42
Hayrettin - Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 8.430 izlenme - 6 yıl önce hayrettin- hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa
Temel İçgüdü'ye Türk Usulü Sansür 00:19
Temel İçgüdü'ye Türk Usulü Sansür 159.365 izlenme - 8 yıl önce temel İçgüdü'ye türk usulü sansür
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 02:53
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 5.710 izlenme - 2 yıl önce Önce Hilal Cebeci şimdide Recep İvedik'ten tanıdığımız Fatma Toptaş Sharon Stone özendi...Paul Verhoueven'ın çektiği Sharon Stone'un başrolünü oynadığı Temel İçgüdü filminin önemli bir sahnesi geçtiğimiz bölümde Hayat Devam Ediyor isimli dizide tekrar edildi.
Yapışık Kardeşler - Fragman 02:15
Yapışık Kardeşler - Fragman 266.832 izlenme - 3 yıl önce İlker Ayrık'ın yönetmenliği yaptığı film Yapışık Kardeşler fragmanı yayınlandı. Hakan Bulut ile yapışık kardeşi canlandıran İlker Ayrık bomba etkisi yaratacak bir film ile geliyor. Yapışık Kardeşler fragmanına Ivana Sert'in çarpıcı pozları damga vurdu. Sinema sitelerindeki en çok beklenen filmler kategorisinde en üst sıralarda olan yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler’in fragmanı merakla bekleniyordu. Fragmanda yer alan Sharon Stone’un ünlü Temel İçgüdü filmindeki erotik sahnesini anımsatan Ivana Sert'in görüntüleri, sosyal medyada ses getirdi. Halil Sezai İmam Oldu Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai filmde bir imamı canlandırıyor. İlk kez bir komedi filminde oynayan Halil Sezai bu filmde ne kadar iyi bir komedi oyuncusu olduğunu göstereceğe benziyor. Halil Sezai’nin minarede okuduğu ezanla başlayan fragman, ilk saniyeden son saniyeye kadar kahkahayla dopdolu. Türkiye’nin önde gelen oyuncularını bir araya getiren Yapışık Kardeşler’in fragmanı 30 Ocak’ta filmin gişe rekorları kıracağının sinyallerini veriyor. Yapışık Kardeşler 30 Ocak'ta Vizyonda Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı’nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M. Serdar Fırat, Barış Taşkın, Bülent Aksu, Cengiz Okuyucu, Şebnem Bamsey, Özge İnce, Eray Yasin Işık, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Atilla Arcan, İlhan Daner, Mesut Süre, Fatmagül Fakı gibi dev bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Ekranların sevilen yüzü ve başarılı oyuncu İlker Ayrık’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve merakla beklenen komedi filmi ‘Yapışık Kardeşler’de, yaşadıkları köyde mutlu bir hayat süren yapışık kardeşler Halim’le Selim’in komedi ve aksiyon dolu maceraları anlatılıyor. Köyde hayırlı kısmetlerini bulamayan yapışık kardeşlerin hayatları İstanbul’a gelmeleriyle birlikte tamamen değişiyor. Mutlu bir aile kurmak isterken akla gelmedik maceraların içine sürükleniyorlar. Bu eğlenceli ve keyifli filmde İlker Ayrık’ın yapışık kardeşini, başarılı oyuncu Hakan Bulut, hayatlarını değiştiren Vahşi Cazibe karakterini ise Ivana Sert canlandırıyor.
pampiş hilal cebeci - çıplak 01:10
pampiş hilal cebeci - çıplak 8.585 izlenme - 2 yıl önce Türk Pop müziğinin ek seksi sanatçılarınnın başlarında gelen verdiği frikik ve seksi pozlara sürekli gündeme gelen, göğüs ve popo kraliçesi Hilal Cebeci ablamızın nette bulduğum bir videosudur efendim. senden iyi yaparım havuzda dekolte ipe ipe popo elleme gamsız üzülürsün temel içgüdü azize seksi sahne küfürlü müzik dinle full albüm indir mp3
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 00:30
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 15.197 izlenme - 5 yıl önce Bloomberg'de kadın sunucunun verdiği frikik Temel İçgüdü filmini hatırlattı.
Yayına İç Çamaşırı Olmadan Çıkınca..! 01:58
Yayına İç Çamaşırı Olmadan Çıkınca..! 59.049 izlenme - 5 yıl önce BBC televizyonu sunucusu Sian Willams (47), canlı yayında bacak bacak üstüne atarken frikik verdi. İçine külot giymeyen Williams’ın görüntüleri kısa sürede Youtube’da 750 bin kişi tarafından izlendi. Temel İçgüdü filminde Sharon Stone’un iç çamaşırı giymediği sorgu sahnesindeki gibi frikik veren Williams “Bir anda boş bulundum. Böyle bir şey başıma geldiği için gerçekten çok üzgünüm. Gerçekten çok utanıyorum” dedi.
Göstere Göstere Frikik Verdiler ( upskrit ) 02:50
Göstere Göstere Frikik Verdiler ( upskrit ) 352.622 izlenme - 2 yıl önce Bacak arası Frikik upskrit sexy upskrit etek altı fikik +18 frikik firikik FRİKİK VEREN GENÇ KIZLAR ABONE OLUN DAHA FAZLASI GELSİN İZLERKEN BOSALACAGINIZ VİDEO
Selena Gomez Frikik - Selena Gomez Upskirt 00:50
Selena Gomez Frikik - Selena Gomez Upskirt 149.501 izlenme - 3 yıl önce yuh annam yuh
Frikik Üstüne Frikik! 01:28
Frikik Üstüne Frikik! 4.115 izlenme - 2 yıl önce ABD'li güzel sunucu sabah programındaki rahat tavırlarıyla şoke etti. Otururken frikik üstüne frikik veren güzel durumdan hiç rahatsız olmadı. Amerikalı güzel sunucu Maity Interiano, frikikleriyle olay yarattı. Sabah programında, sergilediği dansdan sonra yerine geçen sunucu rahat tavırlarıyla şoke etti. Frikik üstüne frikik veren güzel durumdan hiç rahatsız olmadı. Bu durum bazı izleyiciler tarafından tepkiyle karşılandı.
İlham kaynağı Sharon Vonn 00:40
İlham kaynağı Sharon Vonn 1.135 izlenme - 2 yıl önce Hollywood'un güzel yıldızı Sharon Stone'un Temel İçgüdü filmindeki cesur sahnesi, ABD'li kayakçı Lindsey Vonn'a ilham kaynağı oldu.
Temel İle Dursun İstanbul'da Fragman (5 Şubat 2016) 02:09
Temel İle Dursun İstanbul'da Fragman (5 Şubat 2016) 655.665 izlenme - 2 yıl önce Temel ile Dursun İstanbul'da filminin fragmanı. Karadeniz'den İstanbul'a Dursun'un yalanlarına kanıp gelen Temel umduğunu bulamaz ve başına olmadık işler gelir.
Sharon Stone'un Yerine Geçti 00:44
Sharon Stone'un Yerine Geçti 10.681 izlenme - 7 yıl önce dünya şampiyonu abd'li kayakçı lindsey vonn en çok sevdiği film olan temel içgüdü'nün başrol oyuncusu sharon stone'un karakterine büründü. bir derginin çekimleri için kamera karşısına geçen ünlü kayakçı güzelliği ile sharon stone'u aratmadı.