Hoşgeldiniz!

temel içgüdü

Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 01:42
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 258.694 izlenme - 2 yıl önce Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) Cinayet romanları yazarı Catherine Tramell, Londra’da yaşamaktadır. Futbolcu erkek arkadaşı bir araba kazasından ötürü suda boğularak öldüğünde, polis soruşturmalarının merkezi haline gelir. Tramell arabayı suya doğru sürmeden önce erkek arkadaşı halihazırda yüksek dozda uyuşturucudan ölmüştür zaten. Polis psikoanalisti olan Dr. Michael Glass, Tramell’i incelemek üzere çağırılır. Ancak doktor, bu manipulatif kadın tarafından baştan çıkartılır. Diğer yanda arkadaşı olan Roy Washburn, Tramell’in suçlu olduğundan emindir. Tramell, doktordan kendisine “risk bağımlılığı” konusunda terapide bulunmasını ister. Her terapiden sonra Glass, giderek bu kadının eğilimlerinden yana daha da şüphe ile dolar. Cinayetlerin sayısı arttıkça ve bu cinayet kurbanlarına Glass’ın eski eşi de dahil olunca, doktor, Tramell’in suçlu olduğunu ispat etmeyi bir saplantı haline getirir ki kanıtlar bunun tam aksini göstermektedir.
Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 02:00
Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 53.102 izlenme - 5 ay önce Bu filmi ilk izlediğimizde hangimizin ağzının suyu akmadı, hangimiz gözlerimizi daha fazla ayrıntı görebilmek için pörtlek pörtlek yapmadık? Televizyonlarda verildiğinde ya açık yerleri kapatacak reklam koyarlardı ekrana ya da toptan keserlerdi bu sahneleri. Az mı küfür etmiştik bu sansürcülere lan göz zevkimiz bozuluyor diye. Koymayın reklam falan özgürlük istiyoruz diye sokaklara çıkmadık mı tek yürek?
temel İçgüdü'ye türk usulü sansür 00:19
temel İçgüdü'ye türk usulü sansür 149.142 izlenme - 7 yıl önce temel İçgüdü'ye türk usulü sansür
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 66.511 izlenme - 4 yıl önce Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde ! 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde ! 31.115 izlenme - 2 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Sharon Stone Temel İçgüdü Sorgu Sahnesi 05:14
Sharon Stone Temel İçgüdü Sorgu Sahnesi 1.740 izlenme - 3 ay önce Sharon Stone Temel İçgüdü Filmindeki Sorgu Sahnesi temel içgüdü
temel içgüdü şakası! 01:47
temel içgüdü şakası! 42.082 izlenme - 6 yıl önce temel içgüdü kamera şakası!
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 00:30
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 14.453 izlenme - 3 yıl önce Bloomberg'de kadın sunucunun verdiği frikik Temel İçgüdü filmini hatırlattı.
hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 02:42
hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 16.060 izlenme - 4 yıl önce hilal cebeci temel içgüdü filminde
Turkish Temel İçgüdü 00:54
Turkish Temel İçgüdü 4.842 izlenme - 1 yıl önce Temel iç güdü senaryosu Micheal Douglas a işlesede,yılların tecrübesi tampon uzmanı çapkın Hakan a işlemeyecektir.Türk polisi bıçağa karşı her zaman tetikte beklemektedir.
hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde 05:02
hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde 18.581 izlenme - 5 yıl önce hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde oynarsa...
basic ınstinct fragmanı 1 01:09
basic ınstinct fragmanı 1 12.640 izlenme - 5 yıl önce eski rock starı ve san fransisco gece kulübü sahibi johnny boz yatağında öldürülmüş olarak bulunur. dedektif nick curran cinayeti araştırmakla görevlendirilir. alkol ve uyuşturucu bağımlılığı konusunda sabıkası vardır. catherine tramell ise meşhur bir yazardır ve cinayet şekli kendi kitaplarından birinde anlattığı bir hikayeyle birebir aynıdır. polis 2 olasılık üzerinde yoğunlaşır. katil ya yazarın kendisidir ya da onun romanlarını yakından takip eden bir okuyucusu. nick'in eski sevgilisi olan
hayrettin - hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 02:42
hayrettin - hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 8.237 izlenme - 4 yıl önce hayrettin- hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa
temel içgüdü şakası 01:47
temel içgüdü şakası 9.067 izlenme - 6 yıl önce temel içgüdü şakası
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 06:59
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 1.807 izlenme - 9 ay önce Fİlm izlerken en çok durdurulan 10 sahneyi derleyip toparlamışlar. Ortaya birbirinde ilginç görüntüler çıkmış. Özellikle 1 numarayı bilmeyen yoktur.
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 02:53
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 1.690 izlenme - 9 ay önce Önce Hilal Cebeci şimdide Recep İvedik'ten tanıdığımız Fatma Toptaş Sharon Stone özendi...Paul Verhoueven'ın çektiği Sharon Stone'un başrolünü oynadığı Temel İçgüdü filminin önemli bir sahnesi geçtiğimiz bölümde Hayat Devam Ediyor isimli dizide tekrar edildi.
panpiş 'temel içgüdü sahnesi' 02:41
panpiş 'temel içgüdü sahnesi' 4.329 izlenme - 4 yıl önce panpiş "temel iç güdü sahnesi"
sharon stone misilleme 00:46
sharon stone misilleme 13.411 izlenme - 6 yıl önce sharon stone, temel içgüdü filmindeki ünlü sahnesini herkes bilir bakın arkadaş sharon stone nasıl misilleme yapıyor diğer adamın bakışlarına dikkat
Sırbistan Başbakanına Temel İçgüdü Şakası Yapmak 01:36
Sırbistan Başbakanına Temel İçgüdü Şakası Yapmak 1.292 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci kılığına giren bir manken, Sırbistan Başbakanı Ivica Dacic'le yapacağı röportajdan önce kuliste iç çamaşırını çıkardı. Mini etekli sunucu, röportaj sırasında ise aniden bacaklarını açarak, Sırp Başbakan'ı tuzağına düşürdü.
Ekonomi Programındaki Frikik Şaşırttı! 00:25
Ekonomi Programındaki Frikik Şaşırttı! 1.763 izlenme - 3 yıl önce Bloomberg'de kadın sunucunun verdiği frikik Temel İçgüdü filmini hatırlattı.
basic ınstinct 2 fragmanı 1 02:20
basic ınstinct 2 fragmanı 1 1.855 izlenme - 5 yıl önce çok satan cinayet romanı yazarı catherine tramell san francisco'dan londra'ya taşındıktan sonra yine kendini kanunun yanlış tarafında bulur.
Filmlerdeki Kadın Rollerini Erkekler Oynarsa 02:00
Filmlerdeki Kadın Rollerini Erkekler Oynarsa 220 izlenme - 9 ay önce Filmlerdeki kadın rollerini erkekler oynarsa nasıl olurdu diye bir video hazırlanmış bizede izlemek düşer.
Erkek Vücudu Derebeyliklerden Oluşur - Cem Yılmaz 00:45
Erkek Vücudu Derebeyliklerden Oluşur - Cem Yılmaz 118 izlenme - 5 ay önce Cem Yılmaz için hani hep derler ya belden aşağı muhabbeti çok falan filan diye işte bu da onlardan biri. Belden aşağı ya da yukarı orası çok da önemli değil, eğleniyor muyuz? evet eğleniyoruz, o zaman ok...